Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Kosmosas » 2021 » Vasario » 14

Nibiru „Pramušė“ Kelią Į Orų Prognozės

Vasario 8 d. savo paskyroje ponas Prince of Judah praneša, per WKRG-TV (CBS skyrius, turintis licencijas Alabamai ir Floridai) orų prognozes, kai diktorius pasakojo apie orą, televizijos kanalas parodė tokį keistą, iliustruojantį orą vaizdą:

Nibiru, konspirologija, Asteroidai, Anomalijos

Nibiru, konspirologija, Asteroidai, Anomalijos

Natūralu, kad įrašo autorius nežino, kaip interpretuoti šį stebuklą. Tikriausiai jie per televiziją sakė, kad dabar atmosfera kažkokia ne tokia. Nes, apie vasario 3-ią Jekaterinburge atmosfera kažkaip sutriko:

Nibiru, konspirologija, Asteroidai, Anomalijos

Nibiru, konspirologija, Asteroidai, Anomalijos

Dar keli atmosferos lūžiai, užfiksuoti neseniai žmonių:

Neteigsime, kad tai yra Nibiru, kad, kai kurie Džedajai perkėlė Žemę į Tatiino sistemą arba kad „marsiečiai“ keičia lemputę virš kupolo. Tiesą sakant, mes tiksliai nežinome, todėl pereikime prie faktų. 
Šie faktai sako:

Neseniai atrastas iki 20 metrų skersmens asteroidas 2021 CZ3 vasario 9 dieną praskriejo pro Žemę 0,06 LD atstumu;

Neseniai atrastas asteroidas 2021 CQ5, kurio skersmuo iki 10 metrų, vasario 11 dieną pralėkė pro Žemę 0,46 LD atstumu;

Neseniai atrastas asteroidas 2021 CA6, kurio skersmuo iki 12 metrų, vasario 13 dieną praskriejo pro Žemę 0,43 LD atstumu.

Labai svarbus momentas susijęs su žodžiais „neseniai atrasta“. Pastaruoju metu yra pats tikriausias, nes NASA nieko nepranešė apie asteroidų artėjimą - jie buvo atrasti arba likus porai valandų iki artėjimo, arba kelias valandas po jo. O debesis tirštas - trys gabalai per tris dienas. Dabar lekia į mūsų pusę ketvirtas gabalas, kurio skersmuo yra iki 17 metrų ir kuri šiandien turi pralėkti šalia:

Nibiru, konspirologija, Asteroidai, Anomalijos

Apie smulkius, kurie krenta į Ameriką ir Europą, mes jau nebekalbame, nepaisant to, šie meteorai taip pat atkeliauja iš kažkur ir apie dešimtį jų krito aukščiau nurodytu laikotarpiu - tik didelius, pastebimus ir tik tuos, apie kuriuos pranešė AMS. Todėl, kaip visada ir paprastai, kyla du klausimai: a) kur ir kas atnešė šiuos akmenis? b) o neskrenda dar kažkas ten?

Mes nežinome atsakymų į šiuos klausimus, tačiau šiuo metu kritinė data asteroidų atžvilgiu yra kovo 2 d. Kaip pranešėme anksčiau šią dieną, pro Žemę turėtų praeiti maždaug 70 metrų skersmens asteroidas 2016 DV1, kurio trajektorija NASA nežino ir buvo apskaičiuota su pliuso arba minuso 4LD tikimybe. Tačiau atsižvelgiant į tai, kad maksimalus praskridimo atstumas bus mažesnis nei 4LD, šie pliusai arba minusai gali tapti nuliu, todėl stebime įvykius.

paranormal.lt

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
16.04.2021 laikas 21:06 Aukščiausias žmogus pasaulyje Roberto Vodlou istorija

272 cm ūgis leido Robertui Vodlou tapti aukščiausiu žmogumi pasaulyje. Šis faktas oficialiai užregistruotas Gineso rekordų knygoje. Gerasis milžinas, kaip jį vadino aplinkiniai, toliau augo iki mirties. 272, Ūgis, Leido, Robertui, Vodlou, Tapti, Aukščiausiu, Žmogumi, Pasaulyje, Faktas, Oficialiai...

Skaityti daugiau

16.04.2021 laikas 20:44 Fregatos “Dunbar” Tragedija

Apie šią baisią tragedija 1857 metais rašė visi laikraščiai. Tai buvo didžiausia tų laikų jūrų katastrofa. Iš 122 laive buvusių žmonių žuvo visi, išskyrus vieną jūreivį.

Skaityti daugiau

16.04.2021 laikas 11:13 Klimato kaita Arktyje gali padvigubinti žaibų iškrovų skaičių
Šiauriniame poliaratyje žaibų iškrovos yra ypač retas fenomenas, tačiau globaliam klimatui pradėjus šiltėti, dažnesni tapo ir šie reiškiniai.

Skaityti daugiau

16.04.2021 laikas 10:56 Mįslingas žaibas Portugalijoje pražudė 68 ožkas

Tuo metu kai dalis Europos susidūrė su ekstremalia balandžiui šalčio banga, kurią lydėjo vėlyvos šalnos ir sniegas, pietiniuose žemyno pakraščiuose šaltas oras susidūrė su karštomis tropinių orų masėmis, kurios suformuoja smarkias audras su perkūnija.

...

Skaityti daugiau

15.04.2021 laikas 15:48 Ką išduoda apgamai skirtingose kūno vietose?

Dauguma apgamų atsiranda iki 30 metų ir, pasak kinų astrologijos, gali atskleisti daug informacijos apie žmogų pagal tai, kurioje kūno vietoje jų yra. Pavyzdžiui, apgamas ant nosies reiškia, kad jūs esate labai darbštus, ant skruosto – sąžiningas.

...

Skaityti daugiau

16.04.2021 laikas 10:23 Pikantiškas sviestas su ciberžole ir raudonėliu

Kad pasigaminti tokį pikantišką sviestą daug pastangų tikrai nereikia, o rezultatas nuostabus. Šįkart aš jį gaminau su ciberžole ir raudonėliu. Super gerai pavyko, tad dalinuosi ir su Jumis.

Skaityti daugiau

15.04.2021 laikas 21:49 Mieliniai avižinių dribsniai blyneliai "Su nauda sveikatai"

Šį mielinių blynelių receptą radau rusiškam žurnaliuke "Septynetas su šaukštu" (bent taip išsiverstų), na ir tikrai sudomino. Šis receptas labai tinka tiems, kas nemėgsta košių iš avižinių dribsnių. Skonis man asmeniškai labai patiko, o kažkaip iki šiol niekada ir girdėjus nebuvau apie ...

Skaityti daugiau

15.04.2021 laikas 21:49 Orkaitėje keptas perlinių kruopų troškinys su daržovėmis ir antiena arba vištiena
Jeigu mėgstate įvairiausius troškinius su paukštiena, tada ir šis patiekalas neabejotinai Jums patiks. Jį pagaminti itin paprasta, reikia visus produktus sudėti į kepimo indą ir dėti į orkaitę, kuri atliks visus darbus už Jus....

Skaityti daugiau