Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » 2020 » Birželio » 23

23.06.2020, 19:21
Sveikatos Patarimai | Liaudies Medicina
Neseniai mokslininkai nustatė, kad krapai palankiai veikia sveikatą: jų užpilas plečia kraujagysles, mažina kraujospūdį, stiprina širdį ir gerina jos veiklą, atpalaiduoja žarnyno ir tulžies latakų spazmus, skatina tulžies bei šlapimo skyrimąsi, naikina mikrobus ir stiprina visą organizmą.
Sužinok daugiau ...
23.06.2020, 09:10
Pasaulio Šeimininkai
„Pakankamai aišku, kad tautos žmonės nesupranta mūsų bankinės ir monetarinės sistemos, jei būtų kitaip, aš tikiu, kad jau rytojaus dieną kiltų revoliucija“
Sužinok daugiau ...
23.06.2020, 08:47
Sąmokslo Teorijos, Gandai
Kokiu būdu palaikomas šis mitas? Turėdamas savo rankose pinigų spausdinimo stakles, kurių produkcija paskelbta pasauline rezervine valiuta, elitas ėmė reguliuoti pasaulio ekonomiką, remdamasis išimtinai savo kliedesinga „pasaulinio viešpatavimo“ teorija. Šios teorijos šalutiniai efektai, tokie kaip civilizacijos susinaikinimas, jiems nerūpi.
Sužinok daugiau ...
23.06.2020, 07:12
Sveikatos Patarimai | Liaudies Medicina

Per dažnai vartodami vaistus traukulių šalinimui, ypač priešuždegimines ir nuskausminančias priemones, tokias kaip ibuprofenas, jūs gaunate stiprų pašalinį poveikį, ypač jis veikia inkstų ir sąnarių sveikatą. Šie preparatai gali laikinai pašalinti simptomus, bet neveikti tikrosios traukulių priežasties.

Sužinok daugiau ...