Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Konspirologija, Gandai » 2021 » Vasario » 27

Ateiviai Bando Invazijos Jėgas?

Kaip rašo „ufosightingshotspot“, maždaug prieš mėnesį Red Springs, į vakarus nuo Las Vegaso (t. y. kažkur netoli garsios 51 zonos), buvo nufilmuotas vaizdo įrašas, kuriame užfiksuotas net ne NSO, o du viename. Tai yra, iš pradžių iš kalno išskrenda kažkoks žaibas, panašus į labai greitą meteoritą, kurio kritimas stebimas atvirkščiai (atgaliniu būtu), po kurio šioje vietoje pradeda skraidyti kažkoks šviečiantis objektas:

Australija, vasario 25 d .:

Publikos nuomonė apie šį cilindro formos objektą išsiskyrė. Kai kurie žmonės mano, kad tai yra atspindys į stiklą nuo keleivių salono, tačiau judėjimo metu šis atspindys pasislėpė už debesies. Be to, 2021 m. vasario 21 d. iš American Airlines 2292 skrydžio kabinos 11 200 metrų aukštyje virš Naujosios Meksikos buvo nufilmuotas šis dalykas:

Konspiralogija, NSO, Anomalijos, gamtos anomalija, Ateiviai

Yra įrašas apie šį objektą stebėjusių pilotų pokalbius. Pokalbio įrašas pirmiausia buvo platinamas tinklaraščiuose ir daugelis teigė, kad tai klastotė, tačiau susidomėjus „Fox News“ šia tema susisiekė su įmone ir ten patvirtino, kad viskas buvo iš tikrųjų.

Malaizija, vasario 23 d .:

Jei tai buvo pastebėta kažkur Kazachstane, tada galima pagalvoti apie raketos paleidimą iš Baikonūro, tačiau Malaizijoje nėra Baikonurų ir kas ten buvo visiems liko paslaptis. Ir šis pastebėjimas nėra vienetinis.

Vasario 24 d. virš Jaspero ežero, Albertos mieste, Kanadoje, vietos fotografas Mattas Quiringas užfiksavo rusvą dangaus spindesio juostelę:

Konspiralogija, NSO, Anomalijos, gamtos anomalija, Ateiviai

Kas tai, fotografas, neturi supratimo, vis dėlto  protingi adeptai iš „spaceweather.com“, kuriai buvo parodyta nuotrauka, greitai atsirado ir patikino, kad tai „naujos rūšies šiaurės pašvaistė“. Greičiausiai, kad kažkas panašaus į šią pašvaistę uždegė transformatorius Brazilijoje:

Kaip galima matyti, prieš ir po transformatorių sprogimo virš jų mirksi greitai judantis į drugelį panašus objektas. Pirmą kartą žiūrint, galite pagalvoti, kad tai yra tam tikras akinimas ant stiklo, tačiau vaizdo įrašas yra paimtas iš MUFON, kur tokie dalykai yra filtruojami. Be to, vaizdo įrašo autorius aprašyme sako, kad matė šį vabzdį primenantį objektą savo akimis ir nuo šio objekto kilo bangos, kurios viską sunaikino.

Mes nežinome, kodėl „marsiečiams“ prireikė naikinti elektros pastotes, tačiau savo skaitytojams primename, kad labai labai daug žmonių pastaruoju metu matė keistus sapnus apie NSO invaziją į Žemę, kurie grobs žmones ir naikins infrastruktūrą. Tačiau prieš tai, kaip buvo pranešta, „marsiečiai“ atliks tam tikrus ginklų stiprumo bandymus, testavimus ar kalibravimus, kad tiksliai sunaikinti objektus, kaip tai buvo 2001 m. rugsėjo 11 d. Gali būti, kad tokie mokymai jau prasideda, todėl stebime renginių eigą.

paranormal.lt

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
19.04.2021 laikas 19:43 Jei vargina plaukų ir galvos odos ligos, rekomenduoju
Nuo pleiskanų ir riebios galvos odos įtrinti mišinį iš 10 dalių spiritinės medetkų trauktinės ir 1 dalies ricinos aliejaus. Nuo sausos galvos odos medetkų trauktinės ir ricinos aliejaus imti vienodomis dalimis.

Skaityti daugiau

19.04.2021 laikas 19:25 Lauro lapų paslaptis ir panaudojimo būdai
Lauriuko laukia vienas kelias: į sriubą arba į antrą patiekalą; taip galvoja daugelis iš mūsų. Tačiau taip manome dėl nežinojimo. Lauro lapai turi daug magiškų ir gydomųjų savybių, žinomų nuo seniausių laikų.

Skaityti daugiau

19.04.2021 laikas 19:09 Drebulės žievė nuo vyriškų negalavimų
Dažnai prisimenu, kaip kartą pavasarį ėjome su tėčiu į drebulyną. Ką tik buvo nutirpęs sniegas, pradėjo tekėti medžių sula. O tėtis nuo jaunų drebulės šakelių lupo žievę. Prieina prie medžio, nusilenkia jam, atsiprašo ir lupa....

Skaityti daugiau

19.04.2021 laikas 13:45 Nerimo ženklai: paaiškėjo, kad Grenlandijoje kadaise nebuvo ledo
Pasaulio trijų didžiųjų ledo dangų stabilumas yra vienas svarbiausių klimato mokslininkų klausimų. Bet kuriam iš jų ištirpus, šimtai milijonai žmonių, gyvenančių žemai esančiose vietovėse, turėtų palikti savo namus....

Skaityti daugiau

18.04.2021 laikas 22:34 Didžiažiedė Tūbė Ir Lipikai Nuo Baisių Negalavimų

Kaip puiku, kad mes, žmonės, draugiškai sugyvename su didingais medžiais ir gydomosiomis kvapniosiomis žolelėmis. Juk ir pats žmogus - gamtos dalis. Tai reiškia, kad turime sumaniai ir protingai naudoti dosnias gamtos dovanas savo sveikatos labui.

...

Skaityti daugiau

19.04.2021 laikas 17:34 Ėriuko kumpis orkaitėje

Ėriuko kumpis iškeptas orkaitėje tikrai gali būti ne tik eiliniai, bet ir prabangios šventės pietūs. Mėsa nerealiai skani. Turiu pripažinti, kad ėriuko kumpį su kaulu aš gaminau pirmą kartą, bet sakyčiau, kad pasiskaičius daug receptų internete išsirinkau tinkamą ir pavyko viskas labai gerai. Tad...

Skaityti daugiau

18.04.2021 laikas 07:36 Naminis veganiškas baltasis šokoladas be glitimo
Veganiškas baltasis šokoladas vis dar ganėtinai sunkiai randamas įvairiuose prekybos centruose, o ir suradus - kaina ganėtinai didelė. Todėl sugalvojau gerą išeitį - iš įvairių internete rastų receptų susidėliojau savąjį ir pasigaminau baltąjį šokoladą savo virtuvėje. Niekada pati nebuvau gaminusi b...

Skaityti daugiau

18.04.2021 laikas 05:59 Sočios virtų kiaušinių salotos su rūkyta šonine
Sočios, maistingos ir mūsų šeimai labai patinkančios salotos su virtais kiaušiniais. O jeigu yra kiaušinis, privalo būti ir avokadas. Dar pridėkime rūkytos šoninės ir turime nuostabų rezultatą.

Skaityti daugiau