Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » NSO, Ateiviai » 2021 » Rugsėjo » 27

NSO kosminių turistų skrydžio "Inspiration 4" metu

Rugsėjo 19 d. "SpaceX" paskelbė sėkmingai užbaigusi pirmąją istorijoje kosminę misiją "Inspiration 4": turistai leidosi į trijų dienų ekspediciją į kosmosą be profesionalios įgulos ir, kaip paaiškėjo, tai buvo gerai, nes neprofesionalai pradėjo skelbti vaizdo įrašus iš Žemės orbitos, nesivargindami redaguoti juose užfiksuotų "anomalijų".

Į kosmosą (bilieto kaina apie 200 mln. dolerių) skrido milijardierius Jaredas Isaacmanas (verslininkas į savo komandą įtraukė tris jam anksčiau nežinomus žmones), medicinos asistentė Hayley Arsenault, duomenų inžinieriu Chrisas Sembroskis ir profesorė Sian Proctor.

Rugsėjo 25 d. Chrisas Sembroskis tviteryje paskelbė trumpą vaizdo įrašą, padarytą skriejant Žemės orbitoje. Jis parašė: "Saulė atsispindi nuo žemės, tada išlenda iš kupolo.

Tačiau atidūs žiūrovai pastebėjo ne tik Saulės šešėlį, bet ir neįprasta trajektorija skriejantį NSO, kuris paneigia galimybę, kad tai kosminės šiukšlės ar palydovas. NSO apskritai elgėsi kaip ir pastaruoju metu Žemės danguje matomi NSO - keitė savo formą ir priminė gyvas būtybes iš skysto metalo.

Noriu priminti NSO entuziastams, kurie visuose NSO mato paukščius, kad tai, kas vyksta, vyksta viršutiniuose atmosferos sluoksniuose, kur nėra ir negali būti jokių paukščių ar vabzdžių.

"Dragon" iškėlė astronautus į 590 km aukštį. Maždaug 160 km virš Tarptautinės kosminės stoties orbitos ir 50 km virš Hubble'o kosminio teleskopo.

Chriso Sembroskio paskelbtame vaizdo įraše matomas neįprastas objektas. Įdomu tai, kad po to, kai NSO buvo pastebėtas ir komentaruose pradėta klausinėti, kas yra ši kosmose matoma spiralinė anomalija, Chrisas greitai ištrynė savo tviterio žinutę.

NSO, ateiviai, Nepaaiškinama, vaizdo įrašai, anomalijos

Tai pasirodė beprasmiška, nes jo vaizdo įrašas jau buvo nukopijuotas ir išplatintas, todėl vėliau jis atnaujino tviterio žinutę su vaizdo įrašu.

Negaliu nieko pasakyti apie spiralės anomaliją, tačiau neabejoju, kad į kadrą pateko NSO - trajektorija, staigus lėtėjimas ir greičio padidėjimas rodo, kad į kadrą aiškiai pateko nežemiška transporto priemonė.

Jei manai, kad ši informacija buvo naudinga, pasidalink, prenumeruok ir padėkok...

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
18.10.2021 laikas 22:21 Gydomuosius mišinius vartosite - ligų nepažinosite!
Žolelių gydomosios jėgos žinomos nuo neatmenamų laikų. Žiniuoniai ir liaudies gydytojai po kruopelę rinko laiko patikrintus gydomųjų žolelių ir jų mišinių liaudiškus receptus.

Skaityti daugiau

18.10.2021 laikas 21:43 Airijos miestelyje, kuriame 99,7 proc. gyventojų yra "visiškai paskiepyti", pastebėtas masinis kovidų "protrūkis"
Airijos anklave Voterforde (Waterford), kur 99,7 proc. visų suaugusiųjų šiuo metu yra "visiškai paskiepyti" nuo Wuhan koronaviruso (Covid-19), pastebimas didžiulis ligos protrūkis.

Skaityti daugiau

18.10.2021 laikas 16:29 Buvęs JAV valstybės sekretorius Colinas Powellas mirė nuo kardiologinių komplikacijų
Buvęs JAV valstybės sekretorius Colinas Powellas (Colin Powell) mirė nuo "Covid-19" komplikacijų, kaip buvo paskelbta pirmadienį.

Skaityti daugiau

18.10.2021 laikas 09:45 Ar kovidų "vakcinos" sukelia žmonėms AIDS? Skiepytųjų imuninės sistemos funkcijos kiekvieną savaitę sumažėja maždaug 5 %

Naujausi Jungtinės Karalystės PHE vakcinų priežiūros ataskaitos duomenys rodo, kad žmonės, kurie buvo "visiškai paskiepyti" nuo Wuhan koronaviruso (Covid-19), per savaitę praranda apie penkis procentus savo imuninės sistemos.

...

Skaityti daugiau

17.10.2021 laikas 19:12 Televizijos stotis, ieškanti istorijų apie mirtinus neskiepytų žmonių atvejus, sulaukia pranešimų apie sužeidimus dėl skiepų

Maždaug prieš mėnesį WXYZ-TV 7 kanalas savo Facebook puslapyje paskelbė ieškantis vartotojų, norinčių pasidalinti istorijomis apie mirčių atvejus tarp nepaskiepytų nuo koronaviruso (COVID-19). Vietoj to ABC filialas Detroite sulaukė daugybės istorijų apie koronaviruso vakcinos padarytą žalą ir mi...

Skaityti daugiau

Kaip pasigaminti naminės sardelės - šviežias pieniškas dešrelės?
18.10.2021 laikas 11:41 Receptai | Patiekalai Kaip pasigaminti naminės sardelės - šviežias pieniškas dešrelės?
Labai mano pamiltos naminės šviežios pieniškos dešrelės - sardelės. Kai atradau šį receptą, parduotuvėje jų stengiuosi niekada nebepirkti. Jos gaunasi tikrai puikios, labai rekomenduoju išmėginti.

Skaityti daugiau

17.10.2021 laikas 14:48 Receptai | Patiekalai 4 naminės starkos receptai

Tvirtą statinę nuo vyno – geriausia nuo vengriško arba maderos – neseniai nupilto, kad nebūtų statinėj pelėsių ir suplėkusio kvapo – apipilniai pripilti grynos degtinės iš rugių.

Skaityti daugiau

17.10.2021 laikas 14:18 Receptai | Patiekalai Ką reikia žinoti prieš verdant naminę?

Prieš imantis varyti naminę, reikėtų įsidėmėti, kad ne iš bet kokios paprastos naminės galima paruošti subtilaus skonio ir geros kokybės gėrimų. Pavyzdžiui, pirmojo varymo naminė iš cukrinių runkelių ir išspau­dų visiškai netinka kokybiškiems gėrimams ruošti, ta­čiau ji labiau dera taisan...

Skaityti daugiau