Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2020 » Balandžio » 10

Vakar Kurį Laiką Dingo Žemės Magnetinis Laukas

Visi turbūt skaitytojai supranta, kas yra magnetosfera – tai erdvė, kurioje kosminio kūno magnetinis laukas kontroliuoja kosminių elektringųjų dalelių judėjimą, sulaiko į Žemę sklindančias kosmines daleles.

Konspiracija, kosmologija, Nibiru, Polių pasislinkimas, Saulė

Tačiau ne visi žmonės pažvelgia į ccmc.nasa.gov tarnybą, kur NASA palydovai realiu laiku „nupiešia“ magnetosferą. Paprastai tai atrodo maždaug taip:

Konspiracija, kosmologija, Nibiru, Polių pasislinkimas, Saulė

Tačiau vakar, 2020 m. balandžio 9 d. 18-24 val. UT, magnetinių laukų vaizdas buvo stebimas toksai:

Konspiracija, kosmologija, Nibiru, Polių pasislinkimas, Saulė

Konspiracija, kosmologija, Nibiru, Polių pasislinkimas, Saulė

Konspiracija, kosmologija, Nibiru, Polių pasislinkimas, Saulė

Šiame vaizde prisidėjo, taip pat du iš eilės gama spinduliuotės pliūpsniai nuo 9 iki 10 d. balandžio 2020 m., kurie, atsižvelgiant tendenciją, gali būti dar:

Konspiracija, kosmologija, Nibiru, Polių pasislinkimas, Saulė

Konspiracija, kosmologija, Nibiru, Polių pasislinkimas, Saulė

Be to, anot ecowatch.com, atsiradusi ozono skylė virš Antarktidos staiga pasiekė rekordinius dydžius, o tai labai stebina visus. Jau tris mėnesius Kinija į atmosferą neišmeta kenksmingų teršalų, ir jau praėjo mėnuo, kai Europa ir JAV prisijungė prie Kinijos. Pasak pareigūnų legendos, už ozono skylę atsakingi freonai ir kitos pramonės generuojamos blogosios medžiagos. Nors dabar pramonės, kokia ji buvo ankščiau, bet yra skylė ir ji auga. Kaip taip?

NASA nepaaiškina, kas vyksta ir jie apie tai net nekalba. Vis dėlto kažkaip sutapo, kad kažkas prasidėjo žemės magnetiniame lauke, kaip tik „karantino“ ir kariuomenės dislokavimo visame pasaulyje piko metu. Visa tai yra kažkaip susiję, ar ne, mes tiksliai nežinome, tačiau, bet kokiu atveju toks magnetinio lauko elgesys nėra gerai.

Dabar reikia laukti arba žemės drebėjimo, arba kažkokio Saulės protrūkio, kuris labai gerai parodys kas vyksta. Blogas rezultatas gali būti polių pasislinkimas ir antros saulės pasirodymas danguje, po kurio „rezultatas“ gali būti dešimtkart, ar net šimteriopai didesnis – čia mes nežinome.

Bet mes žinome, kad žydų religijos išvakarėse, kai švilpavo magnetiniai laukai, kai kurie protingi žmonės patarė kitiems protingiems žmonėms likti namuose ir jokiomis aplinkybėmis neiti į lauką. Apie tai mes rašėme. Kažkas paklausė šio patarimo, o kažkas ne, o dabar gavę spinduliuotę, nežinia kas gali jų laukti.

Žinoma, reikia dar labiau pasigilinti, ties kuria vieta įvyko šis pliūpsnis ir kurioje pusėje buvo Lietuva. Tad sekime įvykius toliau ir stebėkime, kas dedasi pasaulyje.

paranormal.lt

Įvertink šį straipsnį. Prieš tai pakomentuodami, arba parašykite patys! Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį.
Visi svetainės pateikti straipsniai, sveikatos patarimai yra pramoginio pobūdžio iš interneto platybių. Prieš naudodami patarimus, pasitarkite su tos srities specialistu. Svetainė neatsako už duomenų tikslumą. Visos teisės apsaugotos.
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Galima rašyti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
01.06.2020 laikas 20:10 Šie natūralūs vaistai padės organizmui savarankiškai susidoroti su liga pradiniame etape
Šie natūralūs vaistai padės organizmui savarankiškai susidoroti su liga pradiniame etape, nepakenkdami jūsų sveikatai!

Skaityti daugiau

01.06.2020 laikas 17:55 Šermukšnių nauda organizmui

Paprastasis šermukšnis (lot. Sorbus aucuparia) - visiems gerai pažįstamas ir dažnas krūmas arba medis visoje Lietuvoje, įprastas reginys - greta namų augantys šermukšniai, natūrali kiemo puošmena, ypač rudenį.

...

Skaityti daugiau

01.06.2020 laikas 09:16 6 intriguojančios CŽV paslaptys

2017 metų pradžioje JAV Centrinė žvalgybos valdyba (CŽV) internete išplatino apie 13 mln. puslapių įvairių dokumentų, susijusių su pačiais įvairiausiais 1940–1990 m. projektais ir įvykiais. Tarp jų būta iš tiesų intriguojančių paslapčių, susijusių ne tik su karine žvalgyba, bet netgi a...

Skaityti daugiau

01.06.2020 laikas 08:47 Alberto Einšteino laiškas dukrai apie galingiausią Visatos jėgą

1879 m. kovo 14 d. gimė Albertas Einšteinas – mokslininkas-legenda, sukėlęs mokslo perversmą, sukurdamas garsiąją reliatyvumo teoriją, daugybės kitų teorinės fizikos atradimų autorius, Nobelio premijos laureatas ir nepalenkiamas pacifistas, kurio paslaptinga biografija.

...

Skaityti daugiau

31.05.2020 laikas 22:40 Kodėl negalime užmigti be antklodės?

Tikriausiai pastebėjote, kai naktį negalite užmigti ir patogiai įsitaisyti, vienintelis dalykas, kuris jums padeda, yra antklodė. Atrodo, kad ji turi magišką galią ir apsisupę ja užmiegame greičiau. Jos neišsižadame net karščiausiomis naktimis. Yra keletas priežasčių, kodėl mes esame taip prie jų...

Skaityti daugiau

31.05.2020 laikas 22:12 Paskutinės Adolfo Hitlerio dienos

1945 m. balandžio 30 d., pirmadienį, apie 15 val. 15 min. sovietų kariuomenės apgultame Berlyne, požeminiame Reicho kanceliarijos bunkeryje, nuaidėjo šūvis. Ant sofos kruvina galva rastas sėdinčio Adolfo Hitlerio kūnas. Šalia gulėjo jo mylimoji Eva Braun. Abu kūnai buvo išnešti į kiemą, paguldyti...

Skaityti daugiau