Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2020 » Balandžio » 12

Uždarius Astronomus Karantinui, NASA Siunčia Karantinui Palydovus

Naktį į balandžio 8/9 d., toliau ir balandžio 9d. vakarą ir vėlesnėmis dienomis, daugelis NASA ccmc.gsfc.nasa.gov vartotojų atkreipė dėmesį į keistas metamorfozes, atsirandančias dėl žemės magnetinio lauko.

konspirologija, kosmologija, Nibiru, eschatologija

Tokia linijų sumaištis, nors ir nebuvo tokio mąsto, buvo pastebima ir ankščiau, su netiesioginiais artėjančiais žemės drebėjimai, ugnikalnių išsiveržimais ar saulės pliūpsnių požymiais. Bet visa tai trukdavo minutes, o valandos ar dienos niekada (apie tai rašėme vakar kurį laiką dingo žemės magnetinis laukas).

Taigi, stebintis piliečiai įvykius balandžio 2 d., ryte, kaip įprasta apsilankė ccmc.gsfc.nasa.gov tinklalapį, su dideliu nustebimu sužinojo, kad teikiamos paslaugos neveikia:

konspirologija, kosmologija, Nibiru, eschatologija

Kaip matote – nuo praėjusios nakties magnetinis laukas nebuvo atnaujintas.

Jeigu, protingai mąstant, tai paprastas kažkoks programinės įrangos sugedimas arba už atnaujinimus atsakinga NASA darbuotojas šiek tiek užmigo, vartotojai apsilankė tinklalapį, kur rodo GOES 14 ir GOES 15 palydovų būklę, kur remdamasi rodmenimis gaunamas geomagnetinis vaizdas, rodoma:

konspirologija, kosmologija, Nibiru, eschatologija

Taigi palydovai staiga, dėl tam tikrų priežasčių buvo perkelti į „konservacija“ ir liko tik vienas GOES 16.

Tuo tarpu kiti piliečiai, nesiblaškę dėl geomagnetinių anomalijų, rytą pradėjo žiūrėdami į situaciją Saulėje. Dideliai jų nuostabai, jie pamatė šiuos dalykus (NUORODA):

konspirologija, kosmologija, Nibiru, eschatologija

konspirologija, kosmologija, Nibiru, eschatologija

Taigi, kažkas priešais palydovo objektyvą praskrido. Be to, objektas kažkodėl buvo labai didelis, nes palydovas fotografuoja ne 60 fps (kadrų per sekundę) dažniu, bet labai retai. Nepaisant to, objektas vis tiek ilgą laiką buvo patekęs į objektyvą. Koks tai objektas niekas nežino.

Galiausiai trečioji piliečių grupė, neabejinga tam, kas vyksta pasaulyje, nesinaudojo paslaugomis, o savo akimis pažiūrėjo į dangų:

Taigi, ką mes turime?

a) Mes turime milijardus žmonių, kuriems judėjimas buvo apribotas dėl karantino.

b) Mes turime daugybę išjungtų palydovų.

c) Mes turime 100 didžiausių astronominių observatorijų visame pasaulyje, kurios taip pat užsidarė.

d) Turime anomalija su planetos magnetiniu lauku.

e) Mes turime rekordinį skaičių vienu metu išsiveržiančių ugnikalnių. Taigi, 2020 m. kovo 11d. 15 ugnikalnių tuoj pat pabudo arba išleido naujus pelenus. Tai yra, jie ne tik išsiveržė, bet ir kartu suaktyvino išsiveržimą.

f) Turime, kad palydovai ir žmonės nuolat kažką mato danguje – pradedant nuo antrosios Saulės ir baigiant ateivių laivais.

O dabar, visame, šiame fone, tegul bando įtikinti, kad viskas yra gerai. Deja, vienareikšmiškai pasakyti, kas ne taip ir kas vyksta, niekas iš tikrųjų negali, todėl mes ir toliau stebėkime įvykių raidą: anksčiau ar vėliau, visos paslaptys paaiškės.

paranormal.lt

Įvertink šį straipsnį. Prieš tai pakomentuodami, arba parašykite patys! Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį.
Nutiko kažkas, ko negalite paaiškinti? Persekioja paranormalūs reiškiniai? Žinote liaudies receptą ir ne tik? Pasidalinkite savo istorija - rašykite patys. Nemokamai! Laukiame Jūsų straipsnių, naujienų, apžvalgų ar istorijų.
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Galima rašyti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
07.08.2020 laikas 12:02 Jūs žinote, kad mirsite, bet jūsų protas nenori to priimti - kodėl?

Visi žinome, kad kada nors mirsime – tačiau daug apie tai negalvojame. Kodėl taip yra? Mokslininkai sako, kad taip yra todėl, jog mūsų smegenys daro viską, kad tik negalvotume apie mirtį. Atliktas tyrimas parodė, kad smegenys mus saugo nuo egzistencinės baimės, priskirdama mirtį tiesiog nel...

Skaityti daugiau

07.08.2020 laikas 10:43 Sprogimas Beirute - nutylima incidento pusė
Nors oficialiai teigiama, kad rugpjūčio 4-osios vakarą Beiruto uoste nugriaudėjęs ir pusę miesto sugriovęs sprogimas kilo dėl netinkamai saugoto didžiulio kiekio amonio nitrato ir aplaidaus angarą virinusių darbininkų elgesio, saugumo srities ekspertas Audrius Butkevičius pateikė visiškai kitokią ši...

Skaityti daugiau

07.08.2020 laikas 10:23 Lemties ženklai – prietarai ar Visatos perspėjimas?

Anot ezoterikų, žmogui kasdien siunčiami pranašiški ženklai. Reikia išmanyti jų reikšmes, tuomet pavyks išvengti nelaimių. Dar pirmosios civilizacijos sukūrė sudėtingas simbolių sistemas, kuriose kiekvienas gamtos reiškinys, augalas arba gyvūnas turėjo konkrečią reikšmę.

...

Skaityti daugiau

06.08.2020 laikas 19:19 Kaip numalšinti rėmenį be tablečių?
Ne retam turbūt teko patirti deginantį pojūtį ir skausmą skrandyje, dažniausiai atsirandantį po valgio arba stipraus fizinio krūvio. Rėmuo – vienas iš daugelio ligų simptomų. Dažniausiai ši nemaloni savijauta įspėja apie gastritą. Kaip atsikratyti šios varginančios savijautos be tablečių?...

Skaityti daugiau

06.08.2020 laikas 19:07 Liaudies medicinos patarimai, kaip apsisaugoti nuo hepatito A?
Hepatitas A – infekcinė kepenų liga, kurią sukelia virusas. Plinta fekaliniu–oraliniu keliu, gali patekti į žmogaus organizmą per nešvarias rankas, neplautas daržoves ar vaisius, geriant šaltinio vandenį.

Skaityti daugiau

06.08.2020 laikas 07:24 Jonažolė liaudies medicinoje. Šis augalas neturi sau lygių pagal savo gydomąjį poveikį
Paprastoji jonažolė (lot. Hypericum perforatum L.) nuo seno plačiai naudojama liaudies medicinoje. Liaudiškai ji dar vadinama brandžole, joniuku, švento Jono žole, strudenėliu ir kt. Šio augalo vertingos ir gydomosios savybės buvo žinomos jau Senovės Graikijoje ir Romoje....

Skaityti daugiau