Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Konspirologija, Gandai » 2020 » Balandžio » 12

Neabejotinai Kažkas Skrenda Į Žemę!

Astronomy.com: kaip pavyko išsiaiškinti žurnalui The Astronomy – paskutinėmis savaitėmis dėl pandemijos COVID-19 buvo uždaryta daugiau nei 100 didžiausių Žemėje teleskopų. Tai, kas prasidėjo nuo keletas pranešimų apie uždarymą vasario ir kovo pradžioje, dabar tapo beveik visiškas astronominis nutraukimas. Ir vargu ar uždarymas greitu laiku baigsis.

Asteroidas, konspirologija, kosmologija, Nibiru, eschatologija

Observatorijos direktoriai sako, kad jie gali būti autonominiame režime nuo trijų iki šešių mėnesių ar net ilgiau. Daugeliu atveju atstatyti darbams reikės sukurti naujus darbo būdus, pandemijos metu. Tai gali būti neįmanoma, kai kuriems prietaisams, kuriems aptarnauti ir valdyti reikia technikų komandų. Todėl tikimasi, kad nauji astronominiai atradimai bus atidėti.

„Jei visi pasaulyje nustos stebėti, turėsime duomenų spragą, kurios mes negalėsime užpildyti ar kaip nors ištaisyti“, - sako astronomas Steven Janowiecki iš Teksaso Makdonaldo observatorijos. „Tai bus laikotarpis, aki mes, astronomijos bendruomenė, neturėsime duomenų apie tai, kas nutiko“.

Ir vis dėlto šie trumpalaikiai nuostoliai nėra pagrindinis astronomų rūpestis. Jie yra įpratę prarasti teleskopą dėl blogo oro, ir jie, kaip ir visi kiti, yra susirūpinę dėl koronavirumo pavojaus savo artimiesiems. Tačiau viskas, ką šiuo metu gali padaryti dauguma astronomų, yra sėdėti namuose ir laukti, kol audra nurims.

Jeigu dabar atsirastu pirma ryškiausia supernova per šimtus metų, tai būtų baisu“, - sako astronomas John Mulchaey, Carnegie observatorijos direktorius. „Tačiau išskyrus tikrai retiems tokiems įvykiams, dauguma mokslo darbų bus padaryta kitais metais. Visatai yra 13,7 milijardo metų. Mes galime plaukti kelis mėnesius.

Jeigu atsižvelgiant į ilgalaikį pandemijos poveikį astronomijai, perspektyvos tampa daug tamsesnės. Ekspertai jau nerimauja, kad besitęsianti žala pasaulio ekonomikai gali sužlugdyti dešimtmečio planams, astronominiams tyrimams.

„Taip, per maždaug šešis mėnesius duomenys bus prarasti, tačiau ilgainiui ekonominis poveikis gali būti didesnis“, - sako Nacionalinės radijo astronomijos observatorijos direktorius Tony Beasley. „Pastatyti naujus teleskopus bus sunku, nes milijonai žmonių praras darbą. Aš įtariu, kad didžiausią įtaką turės finansinė branduolinė žiema, kurią mes išgyvensime“.

Asmeninis komentaras ir analitinis požiūris: techniškai šią pateiktą straipsnį butų galima perpasakoti viena pastraipa, tačiau pabandžiau išversti, nes tarp eilučių galimai yra užšifruota informacija, kurią paryškinome. Kokia ši informacija?

Pirma, tai yra informacija, kad observatorijos pradėjo užsidarinėti vasario mėnesį. Kai prasidėjo koronaviruso pandemija.

Antra, mes, galėtume ir patys parašyti, kad observatorija – tarsi povandeninis laivas su autonominiame plaukiojime – su minimumu darbuotojų ir maksimumu produktų, bet tai geriau pasakys protingas dėdė-akademikas. Ir šis dėdė taip ir pasakė. T.y. dėdė pasakė, kad observatorija pati yra karantino objektas ir nereikia ten karantino įvedinėti.

Trečia, kaip sako sumanus dėdė-akademikas, jie neatmeta supernovos sprogimo – pirmas kandidatas kuris gali būti Betelgeuse. Dabar yra 92% ryškumo ir lyg galima nurimti.

Asteroidas, konspirologija, kosmologija, Nibiru, eschatologija

Tačiau sumanusis dėdė-astronomas sako, kad jis vis dar bijo praleisti sprogimą, tai yra, jie to neatmeta. Ir mes taip pat to neatmetame, nes ryškumas padidėjo 60% per mažiau nei 50 dienų, tam yra truputi per greitai, tai yra daugiau nei 1% per dieną.

Kas yra 1% per dieną mes galime parodyti pavyzdį; Jupiterio orbitą, kuri patenka į Betelgeuse žvaigždės apvalkalą. Trumpai tariant jos dydis uždengia visą Jupiterio orbita ir kas į ją įeiną:

Asteroidas, konspirologija, kosmologija, Nibiru, eschatologija

Taigi nuo žvaigždės krašto iki centro bus apie milijardas kilometrų, taigi, jei žvaigždės šviesumas padidėja 1% - reiškia Betelgeuse dujų debesies kraštas pasislinko  į vidų/išorę  taip pat 1%, tai yra 8 640 000 kilometrų (mes skaičiuojame apytiksliai, dėl lengvumo). Padalijame tai į 86 400 sekundes, per parą, gaunasi Betelgeuse išsiplėtimo / sprogimo greitis yra maždaug 1000 km/s.

Tiesą sakant, bus daug daugiau, tačiau svarbiausia čia yra nustatyti masto dydį. O masto dydis ir tvarka čia – maksimalus saulės matomumo išsiveržimo greitis. Tai kyla klausimas: kas verčia Betelgeuse kraštus judėti taip greitai? Tai panašu į kolapsą, ar  sprogimą, bet visiškai, ne kaip dieninis ryškumo svyravimas.

Nepaisant to, prie Betelgeuse mes nesustosime – dabar svarbu tiesiog žinoti, kad supernova vis dar įmanoma. Pagrindinis klausimas dabar, kaip mes visi suprantame, yra kitas – klausymas KODĖL VISI ASTRONOMAI PASODINTI „ANT“ KARANTINO?! Tai yra, jie ne tik blokavo prieigą prie „žaislų“, bet ir „užrakino“ butuose!

Vienintelis pagrįstas šio visuotinio karantino paaiškinimas yra tas, kad kažkas skrieja į žemę. Skrenda Niburu, skrenda supernovos skriejančios dalelės, ateivių flotilė, kur gelbės mus, skrenda asteroidas ar kometa su cianidu – to mes tikrai nežinome. Tačiau, kaip rašo The Astronomy, nepaisant visų pagrindinių observatorijų uždarymo, viena iš jų ir toliau dirba. Tai... observatorija prie pietų ašigalio, pastatytas 2012 m. jame buvo įrengtas milžiniškas infraraudonųjų spindulių teleskopas. Matyt, iš ten jie seka įvykio raidą – taigi, dabar ir mes stebėsime įvykius.

paranormal.lt

Įdomus pasaulis:
Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

...kadangi jau perskaitėte šį straipsnį iki pabaigos, prašome Jus prisidėti prie šio darbo. Skaitykite „Paranormal.lt“ ir toliau, skirdami kad ir nedidelę paramos sumą. Paremti galite Paypal arba SMS. Kaip tai padaryti? Iš anksto dėkojame už paramą! Nepamirškite pasidalinti patikusiais tekstais su savo draugais ir pažįstamais.

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

Skanaus:
03.09.2018 laikas 07:23 Receptai Vaistažolių mišiniai praguloms gydyti

Pragulos liaudies medicinoje, Vaistažolių mišiniai praguloms gydyti, receptai nuo pragulų, liaudiški patarimai gydant ligas, kaip išgyti, netradicinė medicina, kaip gydytis vaistažolėmis, kaip gydytis uogomis, kaip gydytis vais...

Skaityti daugiau

11.06.2019 laikas 08:28 Receptai Tradiciniai virti varškėtukai
Pasigaminkime skanius varškėtukus. Skanių varškėtukų receptas.

Skaityti daugiau

06.11.2017 laikas 15:10 Receptai Vaistažolių mišinys nuo karščiavimo, temperatūros
Liaudies medicinos receptas. Gydo nuo: karščiavimas, temperatūra. Ingredientai: liepos žiedai, čiobrelis, ramunėlės žiedai, vanduo.

Skaityti daugiau

Taip pat skaitykite:
02.11.2024 laikas 17:50 Ruduo prie upės: graži gamta, upė ir paukščių garsai
Ruduo prie upės: graži gamta, upė ir paukščių garsai. Pabūkite ir prisiminkite šių metų šilta rudenį prie upės. Nuostabus oras, net uodai, mašalai skraido

Skaityti daugiau

02.11.2024 laikas 14:06 Senos sielos: ar tikrai gyvename daugybę gyvenimų?
Klausimas apie tai, ar žmogus gali turėti ne vieną, o daugybę gyvenimų, peržengia laikų ir kultūrų ribas. Senovės išminčiai ir šiuolaikiniai ezoterikai tvirtina, kad mūsų siela keliauja per nesuskaičiuojamas inkarnacijas. Tačiau kaip mokslo požiūris ...

Skaityti daugiau

02.11.2024 laikas 12:53 Dirbtinis intelektas bepiločių orlaivių koordinavimui: nauja era
Plačiai diskutuojama apie dirbtinio intelekto (AI) panaudojimą kare, tačiau naujausi Kinijos mokslininkų pasiekimai kelia klausimų dėl ateities karo strategijų. Naudodami pažangias technologijas, kuriamos AI sistemos, galinčios koordinuoti bepiločių ...

Skaityti daugiau

02.11.2024 laikas 08:32 Bilas Gatesas Skelbia Pasaulinės Religijos Idėją DI Eroje
Globalistų milijardierius Billas Gatesas neseniai sukėlė diskusijų audrą, pareikšdamas, kad žmonijai reikia „vienos pasaulinės religijos“, kuri sujungtų elementus iš krikščionybės, judaizmo ir islamo, kad galėtume sėkmingai gyventi dirbtinio intelekt...

Skaityti daugiau

01.11.2024 laikas 20:51 COVID-19 vakcinų ir širdies ligų rizika: nauji tyrimo duomenys
Paskutiniu metu vykstantys tyrimai apie COVID-19 vakcinas atskleidžia nerimą keliančius rezultatus dėl širdies ligų rizikos. Neseniai Pietų Korėjos tyrėjų komanda, analizavusi didelį duomenų kiekį, nustatė, kad asmenims, gavusiems mRNA vakcinas, rizi...

Skaityti daugiau