Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Konspirologija, Gandai » 2021 » Lapkričio » 5

Cumbre Vieja išsiveržimas išryškina Nibiru gyvai

Nuo 2021 m. rugsėjo 19 d. įvykusio Cumbre Vieja išsiveržimo pasaulis stebi ugnikalnį plačiai atmerktomis akimis. Tačiau labai nedaug žmonių jį stebi tiesiogiai. Mes, pavyzdžiui, akies krašteliu stebime vaizdą, bet daugiau dėmesio skiriame pokalbių kambariams po srautu, kuriuose dažnai mirga labai svarbios ir įdomios žinutės.

Tačiau žinoma amerikiečių anomalijų tyrinėtoja Gina Maria Colvin Hill stebėjo šias dienas ir pastebėjo štai ką:

Vaizdo įraše matoma ne Saulė, nes tuo metu ji yra virš jūros ir aiškiai matoma. Tai ne Mėnulis, nes tokioje ryškioje šviesoje Mėnulio nematyti, o šviesos šaltinis juda stebėtinai greitai. Kyla klausimas: kas tai yra?

Pirmiausia į galvą ateina mintis, kad tai NSO arba kad marsiečiai atvyko į ugnikalnį ko nors pataisyti. Pavyzdžiui, lapkričio 2 d. jie kažką remontavo Romoje, kuri taip pat yra ugnikalnio sąraše, o lapkričio 1 d. sąraše buvo La Palma:

Antroji galimybė - tai koks nors naujas Saulės sistemos kūnas, kurio praskriejimas dabar suplokština ir Saulę, ir Žemę.  Tačiau kol jos nesulygins daugiau astronomų, atsakymo negausime. 

Galiausiai trečiasis variantas rodo, kad marsiečiai kažką keičia plokščiosios Žemės apšvietime.  Taigi, šiandien daugelis konspiracijos ufologų aktyviai kopijuoja Paulos Gilley vaizdo įrašą, kuriame ji užfiksavo iš Saturno kylančius lazerio spindulius:

Vaizdo įrašas iš tikrųjų yra iš 2018 m., o Paula Gilley, stebinti dangų, yra nufilmavusi daugybę tokių vaizdų. Pavyzdžiui, kaip kažkas atsitrenkė į Saturną ir sudužo į gabalėlius, o paskui vėl susirinko:

Paula turi šimtus tokių klipų ir dažnai vienintelis jų paaiškinimas yra susijęs su erdvės aplink plokščią Žemę iliuzija. Tačiau, negavusi atsakymo iš NASA, Paula nustojo žiūrėti į dangų ir užsiima kita veikla. 

Matyt, anksčiau ar vėliau Gina Maria pasuks tuo pačiu keliu. Ji taip pat yra astronomė, o ne mėgėja, kuri taip pat užduoda klausimus ir nežino atsakymų. Klausimų yra daug ir kasdien jų vis daugėja.

Taigi mums belieka laukti, kol viskas paaiškės, t. y. arba atvyks marsiečiai ir viską paaiškins, arba virš Žemės pakibs Nibiru, kuris bus toks pat didelis kaip Jupiteris, artimiausias palydovas.

konspirologija​, Nibiru, Nepaaiškinama, gamta, nelaimės, vaizdo įrašai

Ir kai šis didysis stebuklas įvyks, šviesūs NASA adeptai, kaip 1929 m. makleriai, imsis masinių tikėjimo šuolių, išskrisdami pro langus arba mojuodami sparnais nuo stogo. Labiau tikėtina, kad visa tai įvyks vienu metu, t. y. pasikartos 1929 m. 2.0 su Nibiru atėjimu, tik mastas bus epinis. Tikėtina, kad po to taip pat bus daug tikėjimo šuolių, taigi, sekame ir toliau įvykius.

Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
08.12.2021 laikas 10:22 Naujas tyrimas atskleidė, kad Kinija jau sėkmingai kontroliuoja orus

Kinijos Komunistų partija vasarą šventė šimtmečio jubiliejų. Ir dangus virš Pekino buvo giedras, taip pradžiugindamas dešimtis tūkstančių susirinkusiųjų.

Skaityti daugiau

07.12.2021 laikas 20:12 Tibeto ilgaamžiškumo paslaptys
Jų filosofinės praktikos, gyvenimo pagrindai ir paprasti praktiški patarimai pratęsė gyvenimus daugybei žmonių, kurie į tą išmintį įsiklausė. Šį kartą ir mes nusprendėme kreiptis pagalbos į tuos, kurie išmoko gyventi be ligų ir pilni jėgų sutikti šimto metų slenkstį....

Skaityti daugiau

07.12.2021 laikas 20:04 Liaudiškos priemonės, kad kepenys neskaudėtų
Sumaišyti 1/2 stiklinės kopūstų sūrymo ir 1/2 stiklinės šviežių pomidorų sulčių. Gerti po 1/3 stiklinės 3 kartus per dieną po valgio. Vartoti ilgą laiką.

Skaityti daugiau

07.12.2021 laikas 19:34 Apie burokėlių naudą, dilgėlės nuo skausmo, kraujospūdis
Burokėliuose yra daugybė vitaminų ir druskų: vitaminai C, B, B2, B3, B6, B9, geležies, vario, jodo, mangano, boro, vanadžio, fluoro, cinko druskos

Skaityti daugiau

07.12.2021 laikas 18:34 Tiesa skaudina: Pfizer, Moderna COVID vakcinos sukelia širdies sutrikimų
Naujo tyrimo duomenimis, beveik 600 pacientų, gavusių "Pfizer" arba "Moderna Wuhan" koronaviruso (COVID-19) vakcinas, pasireiškė širdies ir kraujagyslių sistemos pažeidimo požymių, dėl kurių padidėjo širdies priepuolio ir kitų sunkių koronarinių problemų rizika....

Skaityti daugiau

08.12.2021 laikas 09:50 Receptai | Patiekalai Tailandietiškas vištienos troškinys su kokosų pienu ir raudonojo kario pasta
Toks tailandietiškas vištienos troškinys gali skambėti, jog yra pagaminamas gan sudėtingai, bet iš tiesų tai yra ganėtinai paprastas patiekalas su daug skonių ir aromatų. Tikrai daug savo brangaus laiko nesugaišite jį gamindami....

Skaityti daugiau

08.12.2021 laikas 09:25 Receptai | Patiekalai Brusketa (Bruschetta) su saulėje džiovintais pomidorais ir mocarela

Paprasta ir ganėtinai greitai pagaminama, bet tuo pačiu skani brusketa (bruschetta) su saulėje džiovintais pomidorais ir mocarela.

Skaityti daugiau

08.12.2021 laikas 09:12 Receptai | Patiekalai Gedimino pica su saldžiųjų bulvių (batatų) pagrindu su mocarelos sūriu

Šiandien sužinosite, kad saldžiosios bulvės (dar kitaip vadinami batatai) puikiai tiks ne tik virimui, kepimui, sriuboms ir troškiniams, bet ir nuostabiai gali atstoti picos padą. Tai yra sveikesnė alternatyva tradiciniam, miltiniam picos padui.

...

Skaityti daugiau