Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2020 » Gruodžio » 29

Žemės drebėjimas Kroatijoje. Kur gali įvykti kitas?

2020 m. gruodžio 29 d., maždaug 12:20 vietos laiku (11.19 UTC), Kroatijoje įvyko 6,5 balų žemės drebėjimas. Žemės drebėjimo epicentras buvo 10 kilometrų gylyje:

Kaip jau ne kartą kartojome, Europa ir Viduriniai Rytai yra labai pažeidžiami žemės drebėjimų. Japonijoje ir kitose šalyse, kur žemės drebėjimai vyksta gana dažnai, statybos vyksta atsižvelgiant į tai ir niekas net nepastebės M5.0. O Italijoje ir Paryžiuje žmonės pamiršo seisminį aktyvumą ir M6.0, ir dar labiau, aukštesnis - visada būna katastrofa su daugybė aukų. Tačiau visa tai yra šių regionų administracijų reikalas - jie stato, jiems ir spręsti, o mus dabar domina du klausimai: kas tai buvo ir kur bus kitas kartas?

Kaip pagrindinės žemės drebėjimo priežastis, gruodžio 21-osios Jupiterio ir Saturno jungtis ir trys tą pačią dieną įvykę vienas po kito įvykę gama spindulių pliūpsniai yra gana akivaizdūs. Kas sukėlė pliūpsnius, yra antras klausimas, tačiau, kaip parodė praktika, per 1-2 savaites po gama spindulių poveikio įvyks žemės drebėjimas, kurio tikimybė yra 75%, o nuo trijų sprogimų iš eilės seisminio įvykio garantija yra šimtas procentų.

Ir dabar, nepraėjus nė dviem savaitėms, gruodžio 27 d., Čilėje įvyko žemės drebėjimas beveik M7,0 stiprumu. Prieš tai M5.5 buvo Turkijoje ir M6.5 Filipinuose, tai yra, stiprūs žemės drebėjimai buvo sunkūs visą savaitę po gruodžio 21 d. Be to, kaip visi pastebėjo, viskas prasidėjo Kanarų salose, kur vos per gruodžio 23 dieną užfiksuota daugiau nei pusė tūkstančio nedidelių žemės drebėjimų.

hipotezės, stichinės nelaimės, konspirologija, Seismologija

Ir nors Kanarai nėra Paryžius ar Tokijas, tai, kas ten vyksta, jaudina visus, nes, visų pirma, salos tarsi suyra ir dalimis nuslenka į vandenyną, bet koks stiprus žemės drebėjimas gali nugriauti didžiulį uolos gabalą, kuris sukels cunamį, nuplaunantis ne tik Afrikos pakrantę, bet ir Amerikos. Antra, pagal Edgaro Keisio pranašystes Kanarai bus pradžia, kaip poliaus poslinkio sukėlėjas: kai tik jis ten sprogs, tai bus ženklas, kad laikas persikelti į bunkerį ir tokį bunkerį, kuris pastatytas kažkur ant kalvos (Apie tai rašėme "Kanarų Salose Uolos Gabalas Nukrito Į Jūrą. Artėja Polių Poslinkis?").

Nors nėra jokių ypatingų faktų, žadančių vulkaninį sprogimą Kanaruose, todėl pranašautojai guodžiasi tikėdamiesi, kad ašigalio poslinkis vis dar yra gana toli ir pačioje vietoje dabar yra kaip ir Indija, kur buvo pastebėta neįtikėtina anomalija trigubi gama-spinduliai (GRB) jonosferoje (apie tai išsamiai kalbėjome medžiagoje „Artėja pasaulio pabaiga. Pirmi tai supras Indijoje"):

hipotezės, stichinės nelaimės, konspirologija, Seismologija

Yra įtarimas, kad gama spindulių pliūpsniai buvo šaudomi kažkur šioje srityje, todėl pagrindinė reakcija į juos, galimai bus kažkur ten. Tačiau yra dar vienas, ne mažiau baisus įtariamasis - Eurazijos litosferinė plokštė:

hipotezės, stichinės nelaimės, konspirologija, Seismologija

Tai yra USGS ekranas su M4.5 + filtru per mėnesį. Joje aiškiai matyti linija, einanti nuo Gibraltaro ir iki pat Baikalo ežero su grupuotais epicentrais Turkijoje ir Afganistane. Toks vaizdas yra visiškai normalus kažkur ant Ugnies žiedo, tačiau jau esant įprastam lūžiui jis kelia įtarimą. Tačiau pagal nurodytą liniją nėra jokių ypatingų globalių lūžių ir atrodo, kad Iranas ir jo didžioji draugė Kinija susiruošė skirsis nuo Eurazijos litosferos plokštės. Tai yra, kažkur šioje linijoje susidaro visuotinis lūžis, ir bet kurią akimirką, be išankstinių smūgių ir lygioje vietoje, gali įvykti netgi eilė M9.0 žemės drebėjimų.

Tai nėra faktas, kad tai įvyks rytoj, tačiau vieną dieną taip atsitiks, juolab kad, remiantis vietinių senolių pranašystėmis, Pietų Kubanė palys po vandeniu ir bus Juodoji jūra. Tai įvyks kažkur žmonijos apokaliptinių nuotykių viršūnėje - po Japonijos skendimo, vulkaninės veiklos Italijoje ir kitų baisių prognozių įgyvendinimo. Nepaisant to, artimiausiomis dienomis labai tikėtinas stiprus žemės drebėjimas pagal pirmiau nurodytą liniją, todėl mes stebime įvykių eigą.

paranormal.lt

Įvertink šį straipsnį. Parašykite komentarą! Įvertinkite skaitomą Paranormal.lt turinį. Paremkite pasidalindami su kitais: .
Sveiki, nesuspėju, o info tiek daug! Kas Jums svarbu?
Iš viso atsakymų: 205
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Galima rašyti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
05.03.2021 laikas 21:23 8 Būdai, Kaip Valyti Kepenis

Pavasaris - idealus metų laikas, kai galima tinkamai pasirūpinti kepenimis. Kinų medicinos specialistai teigia, jog tuos, kurie pažeidžia pavasario organizmo priežiūros taisykles, vėliau dažniau sirgs kepenų ligomis.

...

Skaityti daugiau

05.03.2021 laikas 20:53 Nuo peršalimo ligų saugančios ir imuninę sistemą stiprinančios daržovės

Juodaisiais ridikais efektyvu gydyti peršalimo ligas, naikinti žalinguosius virusus ir bakterijas. Vos vieno vidutinio dydžio juodojo ridiko pakanka, kad parai savo organizmą aprūpintumėte pakankamu vitamino C kiekiu.

...

Skaityti daugiau

05.03.2021 laikas 18:52 Labiausiai paplitusias kojų ligos ir kaip padėti sau
Ši tema - viena iš aktualiausių ir paliečia bet kokio amžiaus žmones. Problemos su kojomis, ypač su pėdomis, signalizuoja apie tam tikras organizmo problemas. Kokias konkrečiai?

Skaityti daugiau

05.03.2021 laikas 17:41 Mastopatijos Gydymas Vaistažolėmis
Nemažai 30-50 metų sulaukusių moterų aptinka sukietėjimus krūtų audiniuose. Pats savaime šis reiškinys nebūtų pavojingas, jei ne grėsmė išsivystyti navikiniams procesams. Mastopatijos fone gali išsivystyti krūties vėžys, fibroadenoma, cistos....

Skaityti daugiau

05.03.2021 laikas 14:20 NSO Stebimas Danguje Virš Las Vegaso JAV

Grupė NSO su ryškiai šviečiančiomis šviesomis sklandė danguje virš Las Vegaso ir daugelis gyventojų ilgai stebėjo šį neįprastą reiškinį.

Skaityti daugiau

05.03.2021 laikas 20:29 Fertility warning: 34 cases of spontaneous miscarriage and stillbirth reported after experimental mRNA vaccines
In the rush to vaccinate every man, woman and child against a year-old coronavirus strain, sacrifices are being made. The Vaccine Adverse Event Reporting System (VAERS) is now reporting thirty-four cases of miscarriage and stillbirth associated with the experimental COVID-19 vaccinations....

Skaityti daugiau

05.03.2021 laikas 16:23 Veganiškos / vegetariškos makaronų salotos su brokoliais ir raudonąja paprika
Namuose turėjau labai mielai atrodančiai makaronu ir nusprendžiau pasigaminti nuostabių salotų su brokoliais bei raudonosiomis paprikomis. Jas pagaminti labai paprasta, o salotos gaunasi sočios. Jas galite valgyti tiek šiltas, tiek jau atvėsusias....

Skaityti daugiau

05.03.2021 laikas 14:44 Veganiška beglitiminė moliūgų tarta - pyragas
Kai kepiau tokią tartą - pyragą be glitimo pirmą kartą, rezultatu nelikau labai patenkinta. Antrą kartą, ganėtinai stipriai pakoregavau receptą, ir rezultatas itin maloniai nustebino. Jokių margarinų, cukraus ar baltų miltų....

Skaityti daugiau