Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Stichinės Nelaimės » 2021 » Liepos » 24

Kinijoje per potvynį tunelyje žuvo daugiau kaip 6 000 žmonių

Liepos 23 d. Kinijos žiniasklaida pranešė, kad nuo liepos 23 d. 19.00 val. dėl liūčių Henano provincijoje žuvusių žmonių skaičius išaugo iki 56. Ypatingas dėmesys skiriamas provincijos administraciniame centre Džengdžou mieste esančiam Jingguango kelio tuneliui, kuriame tęsiamos gelbėjimo operacijos. Tačiau Kinijos opozicija turi šiek tiek kitokios informacijos šiuo klausimu. 

Pirmiausia - vaizdo įrašas iš paties tunelio potvynio pradžioje:

Pasak liudininkų, kai pačiame tunelyje ir tunelio prieigose susidarė kelių kilometrų spūstis, kilo banga, kuri užliejo tunelį iki pat viršaus.  Moteris, stovėjusi eilėje už 40 metrų nuo įėjimo, per stebuklą išsigelbėjo, nes vandenį matė iš tolo.  Tikėtina, kad niekas kitas tunelyje neišgyveno. Tada prasideda paskaičiavimai. 

Tunelio ilgis - 5 kilometrai. Čia yra 6 eismo juostos, kuriose kas 7 metrus važiuoja vienas automobilis. Visa tai padauginę ir padaliję gautume 6 000 automobilių ir apie 12 000 žuvusiųjų - atsižvelgiant į tai, kad kiekviename automobilyje vidutiniškai buvo po du žmones. 

Iki šiol žmonės tik skaičiavo, tačiau liepos 23 d. pasirodė liudininko, dalyvavusio gelbėjimo operacijoje, pasakojimas. Jis teigė asmeniškai matęs, kaip iš tunelio buvo išvežta daugiau kaip 6 000 kūnų, tačiau iš tikrųjų jų buvo daug daugiau:

Šią informaciją netiesiogiai patvirtina daugybė žuvusiųjų artimųjų, kurie dabar stovi prie įėjimo į tunelį ir reikalauja, kad valdžios institucijos pasakytų tiesą apie tragediją:

Matyt, atvyko tik vietiniai gyventojai, nes tunelis yra didžiuliame tarpmiestiniame greitkelyje, o tarp žuvusiųjų buvo labai nedaug vietinių. Kodėl valdžios institucijos slepia tikrąjį mirčių skaičių, visiems yra paslaptis, nes KKP niekaip nėra dėl to kalta. Audra yra audra, nebent tunelis buvo užblokuotas tyčia. 

Nežinome, ar šis protestas baigsis kompensacijomis, ar virs revoliucija, todėl stebėsime įvykių eigą. 

Jei manai, kad ši informacija buvo naudinga, pasidalink, prenumeruok ir padėkok...

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
27.10.2021 laikas 21:26 CDC pagautas meluojantis: Covid vakcinos nužudo 15 žmonių už kiekvieną 1 išgelbėtą gyvybę
Federalinė vyriausybė primygtinai reikalauja, kad amerikiečiai nekreiptų dėmesio į didžiulį su vakcinomis susijusių sužeidimų ir mirčių, apie kurias šiais metais pranešta VAERS (Pranešimų apie nepageidaujamus įvykius, susijusius su vakcinomis, sistemai), skaičių, teigdama, kad nė vienas iš jų nėra s...

Skaityti daugiau

27.10.2021 laikas 20:13 Ekspresinis veido atnaujinimas, kurį galite atlikti patys
Norint kokybiškai prižiūrėti odą ir suteikti jai reikalingų medžiagų, nebūtina pirkti kremų kosminėmis kainomis ar nuolat gyventi grožio salonuose.

Skaityti daugiau

27.10.2021 laikas 19:47 Kaip atsikratyti lūpų pūslelinės per 1 dieną: 7 liaudies metodai

Herpesas yra viena klastingiausių ligų. Net jei ši liga yra lengvos formos ir vargina tik kartą per pusmetį, tai nėra malonu. Ypač erzina būdingi bėrimai ant lūpų, kurie ne tik stipriai niežti, bet ir atrodo tiesiog negražiai, verčia kelias dienas slėptis nuo smalsių akių.

...

Skaityti daugiau

27.10.2021 laikas 17:22 NSO virš Springfildo, Misūrio valstija, JAV

17:00 10/18/21. Stebėjau šį objektą, skrendantį per Springfildą Mo, trumpam sustojusį virš miesto centro. Buvau spūsties valandą ir galėjau tik trumpam sustoti, kad padaryčiau šį vaizdo įrašą

Skaityti daugiau

27.10.2021 laikas 16:24 Atstovų Rūmų Žvalgybos komitetas ragina suimti ir patraukti baudžiamojon atsakomybėn daktarą Anthony Fauci

Atstovų rūmų Žvalgybos komiteto vyriausiasis narys, JAV atstovas Devinas Nunesas (Devin Nunes) (R-CA), ragina patraukti baudžiamojon atsakomybėn daktarą Anthony Fauci.

Skaityti daugiau

27.10.2021 laikas 19:27 Receptai | Patiekalai Trupininis obuolių pyragas su maskarpone
Tai tobulasis obuolių pyragas su maskarpone, kurį aš galėčiau valgyti ir valgyti, jei tik po to kelnių saga ant manęs nepyktų. Gal jis ir nėra pats sveikiausias, bet kad vienas iš skaniausių trupininių pyragų, tai garantuotai....

Skaityti daugiau

27.10.2021 laikas 19:14 Receptai | Patiekalai Nuostabaus skonio obuolių pyragas
Na kokie namie rudenį be nuostabaus obuolių pyrago, kai pasklinda obuolių ir cinamono kvapas... Kažkada perskaičiau šį receptą kažkuriame žurnale, pagalvojau, kad nieko ypatingo čia nebus... Tačiau jis gavosi tobulas, skanesnio net nesu ragavusi....

Skaityti daugiau

26.10.2021 laikas 16:56 Receptai | Patiekalai Beef steak Tartare - totoriškas bifšteksas
Negalintiems žiūrėti į žalią mėsą, toliau skaityti mano recepto tikrai nepatariu, nes šį kartą Jums parodysiu, kaip pasigaminti tai, kas angliškai vadinasi "Beef Steak Tartare", prancūziškai - "Filet americain" arba tiesiog "steak tartare", o lietuviškai būtų "Totoriškas bifšteksas", na arba kaip da...

Skaityti daugiau