Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2020 » Lapkričio » 15

Kanarų Salose Uolos Gabalas Nukrito Į Jūrą. Artėja Polių Poslinkis?

2020 m. Lapkričio 14 d. La Gomera saloje (Kanarų salos) atsitiko įvykis, nuo kalno į jūrą nusirito didelė pakrantės nuošliauža, kurį netyčia nufilmavo netoliese atostogaujantys turistai:

Savaime tokių nuošliaužų kartas nuo karto įvyksta visur, o problema čia slypi būtent toje, įvykio vietoje.

La Gomera yra viena iš povandeninio vulkaninio kalnagūbrio „Cumbre Vieja“ viršūnių, kuris kartkartėmis, salyno gyventojams apie save primena žemės drebėjimais ir ugnikalnių išsiveržimais, kurie ten vyksta kas 30 metų. Tačiau didžiausia Kanarų salų problema yra nuošliaužos.

Pasak geologų, per pastaruosius milijoną metų Kanarų salos patyrė 14 stiprių nuošliaužų, kai į vandenyną krito ištisos salų dalys, kurios prarado 25% ploto. Manoma, kad paskutinis tokio masto nuošliauža buvo maždaug prieš 100 000 metų, o kiti geologai mato La Palmos salą, nuo kurios turėtų nuskilti 150–500 kubinių kilometrų gabalas:

konspirologija, geologija, polių poslinkis, mistika

Manoma, kad didžiausias šio fragmento dydis yra 25 km ilgio, 20 km pločio ir 1-2 km storio. Jei nuskilęs blokas bus mažesnis nei 250 kubinių kilometrų, kuris skils, 50 metrų per sekundę greičiu, jis nusiris į vandenyną ir sukels bent 40 metrų aukščio cunamį, kuris per 8–9 valandas pasieks net Amerikos krantus:

konspirologija, geologija, polių poslinkis, mistika

Blogiausiu atveju, tai yra, jei nuskils 500 kubinių kilometrų ir pradės kristi į vandenyną viena mase 360 kilometrų per valandą greičiu, cunamis bus iki šimtų metrų. O tokių cunamių Atlanto istorijoje jau yra buve.

Taigi, Bahamuose yra koralų kalkakmenio blokai, sveriantys daugiau nei 1000 tonų, randami aukštai virš dabartinio jūros lygio. Vienintelis to paaiškinimas yra tas, kad netolimoje geologinėje praeityje juos ten nešė didelis cunamis.

Geologai, jau 30 metų stebi uolienų skilimo dinamiką ir plyšius La Palmos saloje, atsiskyręs pleištas nuo likusios salos dalies, šiuo metu, kai kuriose vietose pasiekė kelių metrų plotį, todėl salos griūtis - tik laiko klausimas.

La Gomera, kur vakar buvo nuošliauža - tai, pasak tų pačių geologų, yra seniausia ir patvariausia iš salelių, kur išsiveržimų buvo seniai, kur nėra lavos srautų ir kur niekada nėra buvę nuošliaužų. Kaip matote, geologai labai klydo savo prognozėse. Tačiau tai nėra pagrindinė problema.

Pagrindinė problema yra ta, kad kažkokį geologinį kataklizmą Kanarų salose pažadėjo Edgaras Keisas ir šis kataklizmas bus neišvengiamo polių poslinkio ženklas. Maždaug tuo pačiu metu, sudrebins ir Japoniją, kuri pradės nirti po vandeniui, šiek tiek anksčiau arba šiek tiek vėliau, Kanarų salų.

Japonija dabar nelenda po vandeniu, viskas yra atvirkščiai - Nishinoshima sala, atsiradusi dėl išsiveržimo 1974 m., pradėjo dvigubu greičiu kilti iš vandenyno. Po šių metų rugpjūčio išsiveržimo sala ėmė augti šuoliais:

Pagal Kozmos Prutkovo ir Archimedo dėsniais - jei kažkas kažkur atvyksta, tai tikrai kažkur išvyksta. Kažkas panašaus dabar vyksta ir Japonijoje - ten akivaizdus geologinis pertvarkymas. Kai žemė pakils vienoje vietoje, tai reiškia, kad netoliese esanti žemė nuskęs.

O dabar prie Japonijos prisideda ir Kanarai, bet problema nėra tame, kad kažkas nuskilo, kažkas ant kalno išpylė sunkvežimius žvyro, dėl turistų. Problema ta, kad jei toks didžiulis uolos gabalas sugriuvo, tai kažkas paskatino. Tą akimirką nebuvo žemės drebėjimo, todėl salos deformacija tapo veiksniu. O kas tai galėtų deformuoti? Tik magmos kylimas. Na, kadangi magma po Kanarų salomis kyla taip intensyviai, nauja žinia iš ten neteks ilgai laukti, todėl stebime įvykių eigą.

paranormal.lt

Įvertink šį straipsnį. Parašykite komentarą! Įvertinkite skaitomą Paranormal.lt turinį. Paremkite pasidalindami su kitais: .
Sveiki, nesuspėju, o info tiek daug! Kas Jums svarbu?
Iš viso atsakymų: 205
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Galima rašyti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
05.03.2021 laikas 21:23 8 Būdai, Kaip Valyti Kepenis

Pavasaris - idealus metų laikas, kai galima tinkamai pasirūpinti kepenimis. Kinų medicinos specialistai teigia, jog tuos, kurie pažeidžia pavasario organizmo priežiūros taisykles, vėliau dažniau sirgs kepenų ligomis.

...

Skaityti daugiau

05.03.2021 laikas 20:53 Nuo peršalimo ligų saugančios ir imuninę sistemą stiprinančios daržovės

Juodaisiais ridikais efektyvu gydyti peršalimo ligas, naikinti žalinguosius virusus ir bakterijas. Vos vieno vidutinio dydžio juodojo ridiko pakanka, kad parai savo organizmą aprūpintumėte pakankamu vitamino C kiekiu.

...

Skaityti daugiau

05.03.2021 laikas 18:52 Labiausiai paplitusias kojų ligos ir kaip padėti sau
Ši tema - viena iš aktualiausių ir paliečia bet kokio amžiaus žmones. Problemos su kojomis, ypač su pėdomis, signalizuoja apie tam tikras organizmo problemas. Kokias konkrečiai?

Skaityti daugiau

05.03.2021 laikas 17:41 Mastopatijos Gydymas Vaistažolėmis
Nemažai 30-50 metų sulaukusių moterų aptinka sukietėjimus krūtų audiniuose. Pats savaime šis reiškinys nebūtų pavojingas, jei ne grėsmė išsivystyti navikiniams procesams. Mastopatijos fone gali išsivystyti krūties vėžys, fibroadenoma, cistos....

Skaityti daugiau

05.03.2021 laikas 14:20 NSO Stebimas Danguje Virš Las Vegaso JAV

Grupė NSO su ryškiai šviečiančiomis šviesomis sklandė danguje virš Las Vegaso ir daugelis gyventojų ilgai stebėjo šį neįprastą reiškinį.

Skaityti daugiau

05.03.2021 laikas 20:29 Fertility warning: 34 cases of spontaneous miscarriage and stillbirth reported after experimental mRNA vaccines
In the rush to vaccinate every man, woman and child against a year-old coronavirus strain, sacrifices are being made. The Vaccine Adverse Event Reporting System (VAERS) is now reporting thirty-four cases of miscarriage and stillbirth associated with the experimental COVID-19 vaccinations....

Skaityti daugiau

05.03.2021 laikas 16:23 Veganiškos / vegetariškos makaronų salotos su brokoliais ir raudonąja paprika
Namuose turėjau labai mielai atrodančiai makaronu ir nusprendžiau pasigaminti nuostabių salotų su brokoliais bei raudonosiomis paprikomis. Jas pagaminti labai paprasta, o salotos gaunasi sočios. Jas galite valgyti tiek šiltas, tiek jau atvėsusias....

Skaityti daugiau

05.03.2021 laikas 14:44 Veganiška beglitiminė moliūgų tarta - pyragas
Kai kepiau tokią tartą - pyragą be glitimo pirmą kartą, rezultatu nelikau labai patenkinta. Antrą kartą, ganėtinai stipriai pakoregavau receptą, ir rezultatas itin maloniai nustebino. Jokių margarinų, cukraus ar baltų miltų....

Skaityti daugiau