Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Hipotezės » 2021 » Spalio » 4

Saulės ciklas pagreitėja 2 kartus. "Micronova" 2022 m. vasarą?

Kaip šiandien praneša spaceweather.com, 25-asis Saulės ciklas ir toliau vyksta gerokai anksčiau nei planuota. Prieš porą mėnesių šviesos adeptai manė, kad ciklas tarsi pasislinks 6-8 mėnesiais, nes dėmės Saulėje pasirodys dažniau ir greičiau, tačiau dabar, vos prasidėjus ciklui, jau įvyko vienerių metų poslinkis ir pagal Saulės kalendorių dabar gyvename kažkur 2023 metais:

Saulės ciklas pagreitėja 2 kartus. "Micronova" 2022 m. vasarą?

Kaip interpretuoti šį gamtos stebuklą šviesos adeptai nežino, todėl sąmokslo teorijos, kurios pagal esamas paradigmas dabar turi dvi versijas:

(a) Saulė netrukus sprogs, kaip mikronova. Tai nebus supernova, Žemė neišgaruos, tačiau joje gyvenantys humanoidai negali išgyventi kataklizmo. Galbūt išgyvens tik tie, kurie įšliauš po žeme ir turi vadinamojo "naktinio kraujo", apie kurį ir sukasi HUNDRED serija.

Nuomonės, hipotezės, konspirologija, Mikronova, Saulė, vaizdo įrašai

Galbūt apie tokį rezultatą užsiminė šventoji Greta, kurios palaimintas veidas dabar išspausdintas tokiu būdu:

Nuomonės, hipotezės, konspirologija, Mikronova, Saulė, vaizdo įrašai

b) Antrasis paaiškinimas rodo, kad Saulė patiria tą patį laiko greitėjimo efektą, kuris jau kurį laiką pastebimas Žemėje: žvakės vienuolynuose nespėja sudegti, vienuoliai nespėja sukalbėti standartinių kasdienių maldų, žmonės skundžiasi, kad "valanda kažkur dingo, aš tik mirktelėjau" ir pan. Kitaip tariant, ne tik Žemė, bet ir visa Saulės sistema įžengė į Apokalipsę. 

Taigi yra ir trečias paaiškinimas, kurį siūlo plokščios Žemės šalininkai, teigiantys, kad virš kosminės fermos esantis šviestuvas sugedo ir dabar arba nebeveikia, nes ferma vis tiek bus nugriauta, arba bus pakeistas prieš prasidedant naujam fermos gamybos ciklui. 

Kadangi daugelis žmonių labai išsigąsta vien nuo minties, kad gyvena zoologijos sode, jų galvose įsijungia apsauginiai psichologiniai dirgikliai, ir jie pradeda trolinti plokščiažemius.  Naujausias šaunus memas skamba taip: 

Pirmajame lygumų banglenčių sporto čempionate, kurį surengė lygumų sportininkai, dingo 40 žmonių. Būkite atsargūs !!!

Nuomonės, hipotezės, konspirologija, Mikronova, Saulė, vaizdo įrašai

Juokeliai, žinoma, yra puikūs, tačiau vakar svetainėje spaceweather.com buvo paskelbtas šis Milos Zinkovos, kuri neseniai išgarsėjo dėl kvadratinio saulėlydžio Naujojoje Žemėje nuotraukos. Dabar ji užfiksavo dryžuotą saulėlydį San Franciske:

Nuomonės, hipotezės, konspirologija, Mikronova, Saulė, vaizdo įrašai

Šviesos adeptai ir vėl sutrinka, todėl jie turi standartinį paaiškinimą: MIRAGE arba MIRAŽAS. Tačiau rugsėjo 1 d. "Plokščiosios Žemės draugijos" adeptai paskelbė dar vieną vaizdo įrašą - 4K formatu iš drono nufilmuotą saulėlydį, padarytą absoliučiai be debesų:

Kaip aiškiai matote, Saulė ne išnyksta už horizonto, o išnyksta kaip lemputė, prieš tai šiek tiek sumažėjusi ir tapusi tarsi dryžuota, kaip Milos nuotraukoje. Tai vyksta taip, tarsi atmosfera turėtų tam tikrą šviesos pralaidumo tam tikru atstumu ribą, todėl, kai Saulė nutolsta nuo stebėtojo iki tam tikro kritinio atstumo, stebėtojui atrodo, kad ji yra "už horizonto":

Nuomonės, hipotezės, konspirologija, Mikronova, Saulė, vaizdo įrašai

Tačiau šis dreifas yra akivaizdus ir viskas priklauso nuo perspektyvos. Taigi, jei žiūrime į toli virš horizonto kabančius debesis, jie vizualiai atrodo akių lygyje, tačiau iš tikrųjų jie kabo 5-10 ar daugiau kilometrų aukštyje. Taip pat ir su Saule, kurios aukštis virš horizonto yra regėjimo iliuzija:

Apskritai žmonės turi labai skirtingus požiūrius į tai, kas vyksta, ir mes nesiginčysime, kuris iš jų yra teisingesnis, nes labai tikėtina, kad apskritai gyvename Matricoje, o būtybei su koaksialiniu kabeliu galvoje Žemės forma neturi jokios fizikinės ar geometrinės prasmės. 

Mūsų nuomone, teisingiau būtų remtis tuo, kas bendra visiems šiems stebėjimams ir paaiškinimams, - tam tikromis akivaizdžiomis Saulės anomalijomis. Anomalijos didėja, o tai reiškia, kad tendencija išlieka ir greičiausiai tęsis. Todėl kyla klausimas: kuo tai baigsis? "Matricos" perkrovimas? Mikronova? O gal ūkis bus prijungtas prie Nibiru ir nuvilktas į kitą šviesulį? Atsakymo į šį klausimą nežinome, todėl turėsime stebėti įvykių raidą. Pasaulio naujienos kitaip... kurie mąsto kitaip. Norite sužinoti daugiau, stebėkite mus.

Pasaulio naujienos kitaip...

Jei manai, kad ši informacija buvo naudinga, pasidalink, prenumeruok ir padėkok...

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
27.10.2021 laikas 21:26 CDC pagautas meluojantis: Covid vakcinos nužudo 15 žmonių už kiekvieną 1 išgelbėtą gyvybę
Federalinė vyriausybė primygtinai reikalauja, kad amerikiečiai nekreiptų dėmesio į didžiulį su vakcinomis susijusių sužeidimų ir mirčių, apie kurias šiais metais pranešta VAERS (Pranešimų apie nepageidaujamus įvykius, susijusius su vakcinomis, sistemai), skaičių, teigdama, kad nė vienas iš jų nėra s...

Skaityti daugiau

27.10.2021 laikas 20:13 Ekspresinis veido atnaujinimas, kurį galite atlikti patys
Norint kokybiškai prižiūrėti odą ir suteikti jai reikalingų medžiagų, nebūtina pirkti kremų kosminėmis kainomis ar nuolat gyventi grožio salonuose.

Skaityti daugiau

27.10.2021 laikas 19:47 Kaip atsikratyti lūpų pūslelinės per 1 dieną: 7 liaudies metodai

Herpesas yra viena klastingiausių ligų. Net jei ši liga yra lengvos formos ir vargina tik kartą per pusmetį, tai nėra malonu. Ypač erzina būdingi bėrimai ant lūpų, kurie ne tik stipriai niežti, bet ir atrodo tiesiog negražiai, verčia kelias dienas slėptis nuo smalsių akių.

...

Skaityti daugiau

27.10.2021 laikas 17:22 NSO virš Springfildo, Misūrio valstija, JAV

17:00 10/18/21. Stebėjau šį objektą, skrendantį per Springfildą Mo, trumpam sustojusį virš miesto centro. Buvau spūsties valandą ir galėjau tik trumpam sustoti, kad padaryčiau šį vaizdo įrašą

Skaityti daugiau

27.10.2021 laikas 16:24 Atstovų Rūmų Žvalgybos komitetas ragina suimti ir patraukti baudžiamojon atsakomybėn daktarą Anthony Fauci

Atstovų rūmų Žvalgybos komiteto vyriausiasis narys, JAV atstovas Devinas Nunesas (Devin Nunes) (R-CA), ragina patraukti baudžiamojon atsakomybėn daktarą Anthony Fauci.

Skaityti daugiau

27.10.2021 laikas 19:27 Receptai | Patiekalai Trupininis obuolių pyragas su maskarpone
Tai tobulasis obuolių pyragas su maskarpone, kurį aš galėčiau valgyti ir valgyti, jei tik po to kelnių saga ant manęs nepyktų. Gal jis ir nėra pats sveikiausias, bet kad vienas iš skaniausių trupininių pyragų, tai garantuotai....

Skaityti daugiau

27.10.2021 laikas 19:14 Receptai | Patiekalai Nuostabaus skonio obuolių pyragas
Na kokie namie rudenį be nuostabaus obuolių pyrago, kai pasklinda obuolių ir cinamono kvapas... Kažkada perskaičiau šį receptą kažkuriame žurnale, pagalvojau, kad nieko ypatingo čia nebus... Tačiau jis gavosi tobulas, skanesnio net nesu ragavusi....

Skaityti daugiau

26.10.2021 laikas 16:56 Receptai | Patiekalai Beef steak Tartare - totoriškas bifšteksas
Negalintiems žiūrėti į žalią mėsą, toliau skaityti mano recepto tikrai nepatariu, nes šį kartą Jums parodysiu, kaip pasigaminti tai, kas angliškai vadinasi "Beef Steak Tartare", prancūziškai - "Filet americain" arba tiesiog "steak tartare", o lietuviškai būtų "Totoriškas bifšteksas", na arba kaip da...

Skaityti daugiau