Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Konspirologija, Gandai » 2021 » Spalio » 13

Iš Saulės išsiveržė didžiulis rutulys, kuris gali praryti Žemę

2012 m. kovą NASA palydovai užfiksavo neįprastą juodą sferinį objektą netoli Saulės - milžinišką objektą, kuris tarsi čiuptuvus ištiesė prie žvaigždės ir kažką siurbė:

Vaizdo įrašas apskriejo visą pasaulį, apie reiškinį rašė visi laikraščiai, tačiau po įžūlių astronomų paaiškinimų masės patikėjo, kad tai buvo toks "iškilimas":

Neilgai trukus tie patys NASA palydovai 2021 m. spalio 11 d. užfiksavo TAI:

Kitas klipas, kuriame vaizdas sulėtintas kitaip su papildomomis detalėmis:

Objektas savo forma ir dydžiu labai panašus į 2012 m. įvykį, tačiau yra keletas skirtumų - iš jo niekas neauga, jis atsiranda tarsi iš niekur ir jo niekaip negalima nurašyti kaip iškylimą. Galbūt ir šį kartą, jei turės laiko, garsieji šviesūs adeptai ką nors sugalvos, tačiau nemanome, kad jų paaiškinimai ką nors sudomins. 

Trimis savaitėmis anksčiau, 2021 m. rugsėjo 15 d., Saulėje taip pat buvo pastebėta anomalija, labai primenanti Pasaulio kosmoso agentūrų emblemas:

Gali būti, kad šie du reiškiniai kažkaip susiję, ir tokiu atveju netrukus iš Saulės bus gauta kitų naujienų, pavyzdžiui, - susiformavusi mikronova arba dar vienas didysis sprogimas. 

 Tačiau gali būti ir kitas paaiškinimas. Taigi, spalio 5 d. jautruolė JULIE REUTERS pranešė štai ką:

Noriu pasidalyti 2021 m. rugpjūčio 30 d. sapnu.  Pamačiau didžiulę raudoną planetą. Ji buvo tokia didelė, kad uždengė 3/4 dangaus. Ji nebuvo vientisai raudona, bet tarsi nusėta violetinėmis dėmėmis ir giliais krateriais, tačiau krateriai nebuvo visiškai tobulų formų.

Planetą matė visi pasaulio gyventojai, o astronomai iš karto sugalvojo jai pavadinimą - astronomai planetą pavadino Europa. Jie taip pat gąsdino žmones šia planeta, priversdami juos manyti, kad visi mes būsime sunaikinti.  Bet kažkodėl žinojau, kad visa tai netiesa, kad tai tiesiog praslys pro Žemę ir mums viskas bus gerai. 

Kita panaši žinutė iš spalio 7 d. Keista tai, kad abu jautruoliai planetą apibūdina vienodai:

Bet kokiu atveju nesiimkime spėlioti, ką ten matė NASA palydovai, nes vis tiek nenuspėsime. Tačiau bet kokiu atveju aišku, kad Žemėje prasidėjo permainų metas, kurios bus ne tik didelės, bet ir milžiniškos. Greičiausiai šių pokyčių vėjai pučia iš kosmoso, todėl mums belieka būti kantriems ir laukti, toliau stebint įvykius. 
 

Jei manai, kad ši informacija buvo naudinga, pasidalink, prenumeruok ir padėkok...

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
27.10.2021 laikas 21:26 CDC pagautas meluojantis: Covid vakcinos nužudo 15 žmonių už kiekvieną 1 išgelbėtą gyvybę
Federalinė vyriausybė primygtinai reikalauja, kad amerikiečiai nekreiptų dėmesio į didžiulį su vakcinomis susijusių sužeidimų ir mirčių, apie kurias šiais metais pranešta VAERS (Pranešimų apie nepageidaujamus įvykius, susijusius su vakcinomis, sistemai), skaičių, teigdama, kad nė vienas iš jų nėra s...

Skaityti daugiau

27.10.2021 laikas 20:13 Ekspresinis veido atnaujinimas, kurį galite atlikti patys
Norint kokybiškai prižiūrėti odą ir suteikti jai reikalingų medžiagų, nebūtina pirkti kremų kosminėmis kainomis ar nuolat gyventi grožio salonuose.

Skaityti daugiau

27.10.2021 laikas 19:47 Kaip atsikratyti lūpų pūslelinės per 1 dieną: 7 liaudies metodai

Herpesas yra viena klastingiausių ligų. Net jei ši liga yra lengvos formos ir vargina tik kartą per pusmetį, tai nėra malonu. Ypač erzina būdingi bėrimai ant lūpų, kurie ne tik stipriai niežti, bet ir atrodo tiesiog negražiai, verčia kelias dienas slėptis nuo smalsių akių.

...

Skaityti daugiau

27.10.2021 laikas 17:22 NSO virš Springfildo, Misūrio valstija, JAV

17:00 10/18/21. Stebėjau šį objektą, skrendantį per Springfildą Mo, trumpam sustojusį virš miesto centro. Buvau spūsties valandą ir galėjau tik trumpam sustoti, kad padaryčiau šį vaizdo įrašą

Skaityti daugiau

27.10.2021 laikas 16:24 Atstovų Rūmų Žvalgybos komitetas ragina suimti ir patraukti baudžiamojon atsakomybėn daktarą Anthony Fauci

Atstovų rūmų Žvalgybos komiteto vyriausiasis narys, JAV atstovas Devinas Nunesas (Devin Nunes) (R-CA), ragina patraukti baudžiamojon atsakomybėn daktarą Anthony Fauci.

Skaityti daugiau

27.10.2021 laikas 19:27 Receptai | Patiekalai Trupininis obuolių pyragas su maskarpone
Tai tobulasis obuolių pyragas su maskarpone, kurį aš galėčiau valgyti ir valgyti, jei tik po to kelnių saga ant manęs nepyktų. Gal jis ir nėra pats sveikiausias, bet kad vienas iš skaniausių trupininių pyragų, tai garantuotai....

Skaityti daugiau

27.10.2021 laikas 19:14 Receptai | Patiekalai Nuostabaus skonio obuolių pyragas
Na kokie namie rudenį be nuostabaus obuolių pyrago, kai pasklinda obuolių ir cinamono kvapas... Kažkada perskaičiau šį receptą kažkuriame žurnale, pagalvojau, kad nieko ypatingo čia nebus... Tačiau jis gavosi tobulas, skanesnio net nesu ragavusi....

Skaityti daugiau

26.10.2021 laikas 16:56 Receptai | Patiekalai Beef steak Tartare - totoriškas bifšteksas
Negalintiems žiūrėti į žalią mėsą, toliau skaityti mano recepto tikrai nepatariu, nes šį kartą Jums parodysiu, kaip pasigaminti tai, kas angliškai vadinasi "Beef Steak Tartare", prancūziškai - "Filet americain" arba tiesiog "steak tartare", o lietuviškai būtų "Totoriškas bifšteksas", na arba kaip da...

Skaityti daugiau