Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Konspirologija, Gandai » 2021 » Rugpjūčio » 1

Jautrūs žmonės teigia, kad Saturnas netrukus susidurs su Nibiru

Kaip šiandien rašo spaceweather.com, 2021 m. rugpjūčio 1 ir 2 d. vakare Saturnas neįprastai padidins savo ryškumą ir naktiniame danguje ir mažai kuo nusileis Jupiteriui:

Saturno žiedai tampa ryškesni: šiąnakt, rugpjūčio 1-2 d., Saturnas bus "opozicijoje", t. y. priešais Saulę, danguje virš Žemės. Kai taip atsitinka, Saturno žiedai tampa ryškesni. Kodėl? Tai vadinama " priešiškumo efektu".

Saturno žiedai sudaryti iš sušaldytų ledo gabalėlių, kurių dydis svyruoja nuo dulkių iki nedidelės salos. Nuo šių ledo dalelių atsispindėjusi Saulės šviesa lemia, kad kelias dienas aplink susidūrimą žiedų sistema spindi dar ryškiau nei įprastai. Tikslus reiškinio mechanizmas susijęs su šešėlių slėpimu ir galbūt koherentine atgaline sklaida.

Norėdami rasti Saturną, apie vidurnaktį išeikite į lauką ir pažvelkite į pietus. Jupiteris ir Saturnas ryškiai šviečia greta vienas kito Ožiaragio žvaigždyne; Saturnas bus dešinėje. 

konspirologija, Nibiru, jautrūs žmonės, Saturnas, paranormal.lt

Taigi nuostabūs stebuklai tęsiasi ir tęsiasi, tačiau šlovingieji ekspertai vis sugalvoja paaiškinimus, ir paaiškėja, kad ryškiau šviečia ne visas Saturnas, o tik jo žiedai, naudojant stebuklingą mechanizmą, vadinamą koherentine grįžtamąja sklaida.

Planetų priešprieša - labai dažnai danguje stebimas reiškinys. Žemė dažniausiai susiduria su Merkurijumi, kiek rečiau su Venera ir gana retai su Marsu, nes jo orbita yra daug toliau. Saturno metai trunka beveik 30 metų, todėl priešprieša su juo yra retesnė, bet kartu ji trunka ilgiau, nes Saturno orbitos kampinis poslinkis aplink tikslų priešpriešos momentą yra beveik lygus nuliui. Be to, jis pats yra pakankamai toli, kad plika akimi būtų galima pastebėti ryškumo padidėjimą. Tačiau jis kažkodėl yra labai pastebimas ir atrodo kaip trumpalaikis žybsnis.

Be to, atrodo, kad NASA ir toliau laiko būrius žemiečių kvailiais, nes jei Saturnas akimirką staiga tampa ryškesnis, vadinasi, tuo metu šalia Saturno skrieja kažkas, kas įkaitina Saturną arba suteikia jam papildomos šviesos. Bet kas tai galėtų būti?

Pasak vaizdo įrašuose esančio džentelmeno , kuris specializuojasi būrime pasitelkdamas švytuoklę ir neturi nieko bendra su „spaceweather.com“ (t. y. jis tikriausiai nežino apie Saturno ryškumo padidėjimą) - šiuo metu taip pat Nibiru, arba vienas iš jo palydovų, skrieja pro šalį ir netrukus įvyks planetų susidūrimas:

Nibiru susidūrimas su Saturnu, žinoma, yra gana drąsi prielaida.  Nors esame labai atviri ir pripažįstame tiek Matricą, tiek plokščiąją Žemę, tačiau, mūsų nuomone, toks kataklizmas yra perdėtas. Tačiau vienas 444prophecynews.com skaitytojas 2021 m. liepos 30 d. patyrė tokį regėjimą:

...Buvau vakarėlyje, stovėjau balkone su savo mergina ir žiūrėjau į tankiai apgyvendinto miesto centrą. Buvo diena. Kalbėjomės apie Antrąjį atėjimą, todėl paklausiau mergaitės: ką darytum, jei pasaulio pabaiga ateitų dabar? Tačiau užuot atsakiusi, mergina pažvelgė į dangų, kur pradėjo ryškėti nedidelis tirštos tamsos lopinėlis. Jis labai greitai plito visomis kryptimis, apimdamas visą dangų.  

Vėl pažvelgiau į mergaitę ir pamačiau, kad jos veide - šokas ir baimė. Nesikeitėme žodžiais, bet abu supratome, kad žinome, kas vyksta, - prasidėjo trijų dienų tamsa. Žmones aplink mus balkone ir bute buvo sunerimę dėl plintančios tamsos danguje. Daugelis krito veidu ant grindų ir ėmė klykti bei atgailauti dėl savo nuodėmių.... 

Kitai skaitytojai ELIZABETH MARY tą pačią dieną buvo parodyta ašigalių poslinkio vizija. Ir tokių vizijų banga žmonėse kasdien vis dažniau kyla. Taigi nežinome, kas nutiks susidūrus, bet kažkoks kataklizmas jau bręsta, ir mes atidžiai pažvelgėme į Tailandą, kur beždžionės staiga išprotėjo:

Nežinome, kas ir kada bus padaryta, bet - stebėkite įvykius.

Straipsnio autoriaus nuomone gali nesutapti su svetaines administracijos nuomone, o taipogi ir su skaitytojo nuomone.

paranormal.lt

Jei manai, kad ši informacija buvo naudinga, pasidalink, prenumeruok ir padėkok...

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
23.09.2021 laikas 19:56 Paslaptingas metalo gabalas iš Vaddo salos
Po NSO nusileidimo Švedijos Vaddo saloje rastas nepaprastai tvirto metalo gabalas domina ne tik ufologus. Ne kartą buvo bandoma išpirkti jį iš šeimininko už tikrai didelius pinigus. Buvo ir tokių, kurie norėdami turėti tą paslaptingą metalo gabalą, buvo pasiryžę net nusikaltimui....

Skaityti daugiau

23.09.2021 laikas 17:02 Dabar "išprotėję" mokslininkai, siekiantys skiepų, nori paversti jūsų GROCERIJAS mRNA vakcinomis

Pasaulinė darbotvarkė skiepyti kiekvieną vyrą, moterį ir vaiką artėja tiesiai į jūsų pietų lėkštę. Kalifornijos Riversaido universiteto mokslininkų komanda tiria būdus, kaip jūsų GROCERIJAS paversti mRNA vakcinomis. Billas Gatesas atskleidžia masinio žemės ūkio paskirties žemės pirkimo priežastis...

Skaityti daugiau

23.09.2021 laikas 16:18 Kodėl nugriuvo Babelio bokštas?

Babelio bokštas, anot legendų, buvo vienas iš didžiausių senovės statinių. bet vienu metu milžiniškas tiems laikams statinys griuvo. kodėl taip nutiko?

Skaityti daugiau

23.09.2021 laikas 15:41 Dangoraižį Niujorke 1945 metais taranavo bombonešis B-25
1931 metais Niujorke buvo iškilmingai atidarytas biurų pastatas Empire State Building. Pastatas buvo 443 metrų aukščio ir turėjo 103 aukštus. Dangoraižis tapo aukščiausiu pastatu pasaulyje ir šį titulą išlaikė iki 1970 metų, kai buvo pastatyti liūdnai išgarsėję bokštai dvyniai....

Skaityti daugiau

23.09.2021 laikas 13:33 Imunizacijos ekspertas įspėja, kad skiepyti žmonės kelia tikrą grėsmę, "pavojingą" kitiems

Galbūt didžiausią grėsmę šiuo metu kelia Wuhan koronavirusas (Covid-19) - žmonės, kurie vartojo "vakcinas", mano profesorius Christianas Perronne'as (Christian Perronne), buvęs Pasaulio sveikatos organizacijos (PSO) Europos patariamosios imunizacijos ekspertų grupės vadovas.

...

Skaityti daugiau

Purūs ir drėgni šokoladiniai keksiukai (video)
23.09.2021 laikas 18:47 Receptai | Patiekalai Purūs ir drėgni šokoladiniai keksiukai (video)

Paranormal Virtuve šiandiena jums siūlo pasigaminti patiekalą pagal receptą: Purūs ir drėgni šokoladiniai keksiukai (video). Skanaus!

Skaityti daugiau

Greitai pagaminami ir gardūs kopūstų kotletai (video)
23.09.2021 laikas 18:39 Receptai | Patiekalai Greitai pagaminami ir gardūs kopūstų kotletai (video)

Paranormal Virtuve šiandiena jums siūlo pasigaminti patiekalą pagal receptą: Greitai pagaminami ir gardūs kopūstų kotletai (video). Skanaus!

Skaityti daugiau

23.09.2021 laikas 12:40 Receptai | Patiekalai Maltos mėsos kukuliai su bulvėmis
Paranormal Virtuvė šiandiena jums siūlo pasigaminti patiekalą pagal receptą: Maltos mėsos kukuliai su bulvėmis. Skanaus!

Skaityti daugiau