Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2020 » Balandžio » 15

SWAN Artėja Prie Žemės – Dar Viena Kometa

Jau kelias savaites visa pasaulio sąmokslo teorijų bendruomenė seka žinias apie kometą ATLAS (C / 2019 Y4), kurią daugelis laiko ketvirtuoju Apokalipsės raiteliu. Tačiau panašu, kad dideli nuotykiai kosmose tik prasideda.

Kaip šiandien praneša spaceweather.com, astronomai danguje pamatė dar vieną kometą, kurią pavadino SWAN (C / 2020 F8), tai yra GULBĖ. Balandžio 13-osios kometos momentinis vaizdas:

Asteroidas, konspirologija, Nibiru

Apytikslė kometos orbita (daugiau informacijos rasite nuorodoje):

Asteroidas, konspirologija, Nibiru

Kometa bus galima matyti plika akimi gegužę, tai yra tuo pačiu metu, kaip ir ATLAS, taigi nusimato danguje daug įdomybių: Nibiru, supernova, dabar dar dvi kometos. Betelgeizė jau pasiekė 94% ryškumo, todėl kitą savaitę bus lemiama.

Apytiksli kometos stebėjimo danguje vieta:

 

 

Tačiau, tai nesvarbiausia. Svarbiausia, kad aplink ATLAS, turbūt skraido dar daugiau akmenų. Taigi, štai – dabar jau yra dvi kometos ir greičiausiai bus trečioji, kadangi arti žemės priartėjo kažkas masyvaus ir atsinešė visą meteoritų debesį.

Nenustebsime, jei be žalių meteoritų ant galvų pradės greitai kristi ir palydovai, paleisti apie 1970 metais. Pavyzdžiui „Voyager“ ar „Pioneer 11“, kurie paskrido palei saulės sistemos pakraštį. O dabar kažkas juos pritraukė atgal.

Be to, labai dideles emocijas ir abejones kelia milžiniškas asteroidas, kuri balandžio 10 d., patalpino Elonas Muskas tviteryje:

Mes jau rašėme skaitytojams, kad internete keletą kartų buvo pranešimų NASA anonimų apie artėjantį maždaug 4 kilometrų skersmens asteroidą kuris nukris į žemę. Tikslaus asteroido kritimo laiko ir NASA nežino, nes išvakarėse visi darbuotojai buvo paleisti į karantiną.

Dabar amerikiečių pastorius Paul Begley, kuris, savo laiku, atliko Baltųjų rūmų apvalymo apeigas po ankstesnės administracijos, kalbėjo, kad asteroido reikėtų laukti maždaug balandžio 29 d:

Paulo informacijos negalime to nei patvirtinti, nei paneigti, vis dėlto labai keista, kad žalia kometa pavadinta pavadino GULBE „SWAN“ – žalių gulbių nebūna, greičiausiai tai gali būti užšifruotas koks ženklas.

Be to, neaišku, kaip buvo aptikta kometa, nes visos observatorijos, kaip buvo pranešta ankščiau, karantine ir astronomai savo tyrimams gali naudoti tik savo mažus asmeninius teleskopus, įrengtus kažkur palėpėje.

Tačiau įdomiausias dalykas tame, kad, pasak Breaking Israel News, Jokūbo žvaigždė, kuri turi įsižiebti artėjant Pasaulio Pabaigai, pasak Zohar, senovės žydų mistinės knygos, nebus viena: iš tikrųjų bus kelios naujos žvaigždės ir Jokūbo žvaigždė paprasčiausiai bus pati ryškiausia.

Apskritai, atsižvelgiant į tai, kas buvo išdėstyta, gegužė žada būti ryški ir įdomi: planuojami ne du viename, bet iškarto keturi viename, todėl stebėkime kas dedasi kosmose ir žemėje.

paranormal.lt

Įvertink šį straipsnį. Prieš tai pakomentuodami, arba parašykite patys! Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį.
Visi svetainės pateikti straipsniai, sveikatos patarimai yra pramoginio pobūdžio iš interneto platybių. Prieš naudodami patarimus, pasitarkite su tos srities specialistu. Svetainė neatsako už duomenų tikslumą. Visos teisės apsaugotos.
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Galima rašyti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
31.05.2020 laikas 22:40 Kodėl negalime užmigti be antklodės?

Tikriausiai pastebėjote, kai naktį negalite užmigti ir patogiai įsitaisyti, vienintelis dalykas, kuris jums padeda, yra antklodė. Atrodo, kad ji turi magišką galią ir apsisupę ja užmiegame greičiau. Jos neišsižadame net karščiausiomis naktimis. Yra keletas priežasčių, kodėl mes esame taip prie jų...

Skaityti daugiau

31.05.2020 laikas 22:12 Paskutinės Adolfo Hitlerio dienos

1945 m. balandžio 30 d., pirmadienį, apie 15 val. 15 min. sovietų kariuomenės apgultame Berlyne, požeminiame Reicho kanceliarijos bunkeryje, nuaidėjo šūvis. Ant sofos kruvina galva rastas sėdinčio Adolfo Hitlerio kūnas. Šalia gulėjo jo mylimoji Eva Braun. Abu kūnai buvo išnešti į kiemą, paguldyti...

Skaityti daugiau

31.05.2020 laikas 19:55 Burokėlių balzamas! Šeimos sveikatos receptas
Sveikatos receptas nuo Vasiljevų šeimos. Mūsų nuotaika puiki, važiuojame į sodybą: grybų, uogų rinkti. O prieš išvažiuodami pasidalinsime receptu, kuris normalizuoja kraujo spaudimą, kitaip tariant kraujospūdį, padeda žarnynui ir pagerina viso organizmo tonusą....

Skaityti daugiau

31.05.2020 laikas 13:23 Nepraleiskite Progos Šeivamedžio Žiedais Išvalyti Savo Organizmą Nuo Toksinų
Šis gydantis gėrimas yra efektyvus esant uždegimui, vėžiui, adenomai, fibromiomai, anginai, pilvo skausmams, žarnyne: kolika (diegliai).

Skaityti daugiau

30.05.2020 laikas 19:51 Šeivamedžio uogų uogienė padės nuo ligų

Mano kieme jau seniai auga didelis krūmas Juodauogis šeivamedis. Jo žiedus aš renku gydančiai arbatai nuo kosulio, o uogas naudoju, kad kompotai būtų sodresnės spalvos.

Skaityti daugiau

30.05.2020 laikas 11:49 Kaip Greitai Pasveikti Peršalus?
Šaltuoju metų periodu ir ne tik dažnas susiduria su peršalimo ligomis, kurias dažniausiai sukelia virusai. Šiuo metu žinoma maždaug 200 peršalimo ligas sukeliančių virusų. Šaltuoju metų laiku daugiau laiko praleidžiame uždarose patalpose, kur būna daugiausia žmonių....

Skaityti daugiau