Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2020 » Balandžio » 22

Žemei Kažkas Įjungė Atvirkštinę Evoliuciją

Mūsų neseniai parašytame straipsnyje: kas planetoje žudo žmonės ir paukščius, mes atkreipėme skaitytojų dėmesį į keistas paukščių žūtis, prasidėjusius visame pasaulyje ir susiejome šią problemą su kažkokiu spinduliavimo srautu, sklindančiu ir kažkur aukščiau: iš palydovų, NSO ar net iš kosmoso. Tačiau panašu, kad problema yra gilesnė, nei atrodė iš pirmo žvilgsnio.

Teksasas, 2020 m. balandžio 21 d.:

Kaip matote iš paprasto palyginimo – net garsieji siaubo filmų režisieriai apie net nesapnavo:

Pietų Afrika:

Turkija:

Argentina:

Kai kengūros pradeda bėgioti per tuščius Australijos miestus, o britų namų šeimininkės kabarojasi ant stogo, pamačiusios sode pumą – tai, dar galima pateisinant, dėl žmonių nebuvimo miesto gatvėse. Tačiau, kai net karvės užlipa ant stogo, o pingvinai, kurie neskraido, bėgioja gatvėmis, kaip šernai – tai jau yra įtartina.

Bretono kyšulys, Kanados rytinė pakrantė:

Kai delfinai išmetami į krantą – tai yra blogas, bet dažnas šių dienų reiškinys: delfinams, kažkas tiek nepatinka, kad nusprendžia nusižudyti patys. Bet ruoniai? Be to, tai ne vienos dienos nuotykis, ten jei eina karavanais, pradedant nuo balandžio 5 dienos. Susidaro įspūdis, kad gyvūnai kraustosi iš proto. Arba atvirkščiai – evoliucionuoja.

Vaizdo įrašas su beždžione, kuriai, atsibodo karantinas, nusprendė pavaikyti aitvarą:

Reikalai iki palydovų paleidimo dar neatėjo, tačiau viskas krypsta į tai.

O, kaip praleidžia savo asmeninį laisvalaikį Homo sapiens atstovai:

Na, nieko keisto, kad ir Lietuvoje tokių nesąmonių netrūksta, net atrodo protingi žmonės, demonstruoja karantino metu, durnystes, ar mažo vaiko elgesį... na supratote, ką noriu pasakyti.

XIX amžiaus viduryje nemažai Europos antropologų, pasinešė į Darvino mokymą, pateikė gana iš proto išmintingą teoriją, pagal kurią evoliucija gali vykti dviem kryptimis.

Tai yra, ta ar kita rūšis gali vystytis ir virsti primityvesne rūšimi. Būtent žmogus, tam tikromis sąlygomis, gali involiucinuoti (atgalinis vystymasis) pirmiausia į kokį nors pitekantropą (Javos žmogus, aptiktas 1891 m. vienas pirmųjų Homo erectus, iškastinis hominidas), o toliau – vieną ar kitą gyvūną.

ParanormalLT, Hipotezės, konspirologija, evoliucija, involiucija

Pagal praėjusių metų duomenis ir net praėjusio amžiaus vidurį involiucijos teorija atrodė gana juokinga ir net skandalinga. Tačiau šiandiena tik patys kvailiausi biologai ir toliau įsivaizduoja, kad žmonės, kaip rūšis, atrodo patys iš niekus. Panašių evoliucijos šuolių nepastebėta net ir su virusais.

Paimkite tą patį COVID-19: šių koronovirusų gamtoje yra visa jūra, tačiau, taip sutapo, kad staiga pasirodė virusas, dar su trijų ar keturių su juo nesusijusių rūšių genomais! O žmogaus DNR bus sudėtingesnė, nei viruso, todėl atrodo, kažkas paskatino mūsų evoliuciją, tik klausymas į kurią pusę. Bet kaip?

Šiuolaikiniuose mokslinės fantastikos filmuose evoliuciją paskatinama tam tikrais metodais, kuriuos kino režisieriai pastebėjo, nusižiūrėjo kažkur laboratorijose. Tai yra, vykdomi kokios manipuliacijos su DNR ląstelėmis, po kurio iš vamzdelio išlenda baisus mutantas.

Šiuolaikiniam žiūrovui, metodikoje viskas yra aišku ir priimtina, nes žiūrovas pamatė pačias laboratorijas, kuriomis ir rėmėsi režisieriai.

Nepaisant to, visai ne faktas, kad kurios labai išsivysčiusios civilizacijos, kurių greičiausiai sukūrė žmones, naudoja primityvius metodus, būdingus dabartiniam šimtmečiui. Taigi, mes žinome, kad evoliucija galima stimuliuoti, pavyzdžiui, radiacija. Natūralu, kad tai bus nekontroliuojama mutacija, tačiau pats principas yra svarbus, kai nereikia jokiu genetikų su mėgintuvėliais: paspaudžiau mygtuką ir viskas pradėjo suktis, po savaitės laboratorinės avys nueis nuo lovio ir pradės rašyti kandidato disertacijas apie gyvenimo prasmę. Arba, net valdys valstybę.

Galimai ir greičiausiai rūšių sukūrimas žemėje buvo vykdomas kažkaip tokiu būdu. Tarkim, atlėkė kažkokie erdvėlaiviai, kažką paspaudė po juo – ir avių banda virto piramidžių statytojais. Todėl, atsižvelgiant į tokius požiūrius, negalima atmesti galimybės, kad dabar, kai kurie ateiviai vėl kažką įjungė. Pažvelkime faktus.

Žmonės namuose buvo užrakinti sugalvotu pretekstu – būtent tai jie ir daro su laboratoriniais gyvūnais eksperimento metu.
NSO staiga, kažkodėl tapo daug. Viso pasaulio žmonės pastaraisiais mėnesiais jautėsi kažkaip keistai – visi turi tą ar tą negalavimą, prieš kurį gydytojai gūžčioja rankomis. Gyvūnai eina iš proto. Žmonėms stogas važiuoja. Tai yra, visi ženklai, kad ateiviai jau atvyko ir įjungė kažkokia įrangą.

Bet ką jie įjungė – čia mes jau nežinome. Optimistai tikisi, kad dabar, veikiami šių ateivių stebuklingu spindulių, jie pereis į penktąją dimensiją. Pesimistai mano, kad pasibaigus karantinui, žmonės nusivilks nereikalingus drabužius (beje, tai jau pastebima labai dažnai), atsistos ant keturių, kas lips į palmes, kas eis į bandas. Mes, kaip ciniški realistai, galvojame, kad tiesa slypi kažkur per vidurį, todėl laukiame, kol baisis karantinas ir stebėkime įvykių raidą.

paranormal.lt

Įvertink šį straipsnį. Prieš tai pakomentuodami, arba parašykite patys! Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį.
Visi svetainės pateikti straipsniai, sveikatos patarimai yra pramoginio pobūdžio iš interneto platybių. Prieš naudodami patarimus, pasitarkite su tos srities specialistu. Svetainė neatsako už duomenų tikslumą. Visos teisės apsaugotos.
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Galima rašyti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
29.05.2020 laikas 21:29 SpaceX startą uždraudė ateiviai
2020 m. gegužės 27 d. vakare visas pasaulis su dideliu susidomėjimu stebėjo tiesioginę transliaciją apie SpaceX – naujos kartos kosminio „skraiduolio“, kurią gamina Ilono Masko įmonė. Buvo didelis susidomėjimas šiuo procesu ir daugelis manau ir lašinosi, ar šis SpaceX iš viso pakils virš žemės atmos...

Skaityti daugiau

29.05.2020 laikas 18:39 Laivo “Utopia” žūtis

Tiesa, tie laivai nuskendo ne dėl minėtų gigantų ginklų, o dėl įvairių nelaimingų atsitikimų. Ir „admirolai“ juodajame avarijų kaltininkų sąraše užima ne paskutines vietas. Pirmąja jų auka tapo emigrantų garlaivis „Utopia“.

...

Skaityti daugiau

29.05.2020 laikas 15:03 Kiek Galima Išgerti Kavos Puodelių Per Dieną, Kad Sveikata Paderėtų?
Keturi puodeliai kavos per dieną gali būti sveikos širdies receptas, ypač vyresniems žmonėms. Vokiečių mokslininkų komanda, vadovaujama molekulių biologų Judith Haendeler ir Joachimo Altschmiedo, mano atradę požymių apie tai, kaip kava ir joje esantis kofeinas stebuklingai veikia suaugusių žmonių ši...

Skaityti daugiau

29.05.2020 laikas 07:25 Ką apie sveikatą išduoda kraujo lašas?
Kraujas sudaro apie 7 proc. suaugusio žmogaus kūno masės, o širdis kas minutę jo perpumpuoja maždaug penkis litrus. Skaičiai įspūdingi, tačiau pakanka vos kelių lašų šio gyvybę palaikančio skysčio, kad galėtume sužinoti apie organizmo sveikatos būklę. Ką gali parodyti bendrasis kraujo tyrimas?...

Skaityti daugiau

28.05.2020 laikas 21:43 Meksikoje prasidėjo „marsiečių“ išlaipinimas?

2020 m. gegužės 21 d. kelių kaimų gyventojai Meksikoje buvo sutikę išgirdę garsius garsus, kurie sklido iš netoliese esančios kalvos. Ir tie kurie suspėjo pažiūrėti į tą pusę pamatė

Skaityti daugiau

28.05.2020 laikas 19:10 Mineapolis ugnyje ir ši ugnis gali išplisti po visą pasaulį
2020 m. gegužės 26 d. visas Amerikos ir ne tik internetas diskutavo apie keistą nufilmuotą vaizdo įrašą, kur Amerikos policininkas sulaiko vyrą George Floyd, gyvenanti Mineapolio mieste. Sulaikymo metu policininkas smaugė vyrą aplinkinių žmonių akivaizdoje...

Skaityti daugiau