Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2020 » Birželio » 10

Praėjus 10 milijonų metų po dinozaurų žūties nukritusi kometa sukėlė naują gyvybės vystymąsi

Praėjus 10 mln. metų po dinozaurų išnykimo prieš 56 milijonus metus, Žemė susidūrė su milžinišku kosminiu kūnu - greičiausiai asteroidu arba kometa. Tai galėjo išprovokuoti globalinį klimato atšilimą, o dėl to smarkiai padaugėjo gyvūnų rūšių. Taip mano mokslininkai.

Žurnalo “Science” duomenimis, atradimas padarytas atsitiktinai: Renselerio politechnikos instituto mokslininkė Megan Fung Naujojo Džersio pakrantėje ieškojo vienaląsčių organizmų liekanų, susijusių vėlyvojo paleoceno-eoceno terminio maksimumo periodu, bet vietoje to susidūrė su mikrotektitais. Tai nedideli tamsūs stikliniai rutuliukai, kurie galimai sudaryti iš kosminių dulkių nuosėdų.

Be to, tiriant uolienas, buvo rastos medžių anglies dalelės, kurios rodo, kad smūgio vietoje buvo dideli miškų gaisrai.

Tyrimo rezultatus kasmetinėje Amerikos geografijos draugijos konferencijoje pristatė grupė mokslininkų, vadovaujama geochemiko Morgano Šalerio. Konferencijoje specialistai

iškėlė hipotezę, kad kosminis kūnas galimai buvo kelių kilometrų skersmens ir nukrito ant anglimi turtingų sluoksnių. Tai sukėlė didelį anglies išmetimą į atmosferą ir padidino temperatūrą gana ilgam laikui.

Dėl vėlyvojo paleoceno-eoceno terminio maksimumo smarkiai padidėjo temperatūra Žemės paviršiuje, viršutiniuose vandenynų sluoksniuose ir pakito atmosferos anglies dvideginio izotopų sudėtis.

paranormal.lt

Įvertink šį straipsnį. Prieš tai pakomentuodami, arba parašykite patys! Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį.
Nutiko kažkas, ko negalite paaiškinti? Persekioja paranormalūs reiškiniai? Žinote liaudies receptą ir ne tik? Pasidalinkite savo istorija - rašykite patys. Nemokamai! Laukiame Jūsų straipsnių, naujienų, apžvalgų ar istorijų.
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Galima rašyti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
09.08.2020 laikas 20:47 Vanduo su ciberžole ryte suteikia mažiausiai penkis teigiamus poveikius

Ciberžolė, arba imbieras – daugiametis žolinis augalas. Ciberžolė yra žinoma dėl savo priešvėžinių ir priešuždegiminių savubių. Aktyvus komponentas kurkuminas – stiprus antioksidantas. Vanduo su ciberžole, ypač su citrinų sultimis, turi daug naudingų savybių.

...

Skaityti daugiau

09.08.2020 laikas 13:43 London Real ir David Icke pokalbis apie šios dienos aktualijas
London Real ir David Icke pokalbis apie šios dienos aktualijas. Deivido Aiko interviu 3 (Lietuviškai)

Skaityti daugiau

09.08.2020 laikas 10:29 Ar Pažadėta Ateitis Atėjo?

Apskritai, tai yra šiek tiek per daug gaisų vienai dienai, be to, atkreipiame dėmesį – žiūrėjome tik rimtus, didelių pastatų ar pramonių objektų gaisrus. Iki šiol, laimei, grandiozinių katastrofų, susijusių su ugnimi, dar neįvyko, tačiau Amerikoje dar tik prasidėjo ir dar galimai laukia ten...

Skaityti daugiau

08.08.2020 laikas 18:31 Q žinios - žvilgsnis pro Q langą
Q naujienos: JAV kalykla sumažino aukso ir sidabro monetų tiekimą pirkėjams, Pinigai nepadengti auksu, yra antikonstituciniai, Slapta Epštyno draugė, Bilas Klintonas – marksistas, Gates sako kad žmonės neturi pasirinkimo, Fauci investavo 500mil į vakcinas....

Skaityti daugiau

08.08.2020 laikas 12:47 Trumpas pasakė, kad kurį laiką jo nebematysime

Baltųjų rūmų ir apskritai pasaulio politikos užkulisiuose vyksta kažkas, kas sukėlė nerimą... Apskritai, vyksta kažkas ne taip. Nežinau, bet kažkas ne taip. Bet panašu, kad netrukus sužinosime apie viską – per kelias dienas, o gal ir po kelių valandų.

...

Skaityti daugiau

07.08.2020 laikas 12:02 Jūs žinote, kad mirsite, bet jūsų protas nenori to priimti - kodėl?

Visi žinome, kad kada nors mirsime – tačiau daug apie tai negalvojame. Kodėl taip yra? Mokslininkai sako, kad taip yra todėl, jog mūsų smegenys daro viską, kad tik negalvotume apie mirtį. Atliktas tyrimas parodė, kad smegenys mus saugo nuo egzistencinės baimės, priskirdama mirtį tiesiog nel...

Skaityti daugiau