Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2020 » Birželio » 5

Baisus ženklas Amerikai: žaibas trenkė į Vašingtono paminklą

2020 m. birželio 3 d. virš vidurio Atlanto prasidėjo neįprastai stipri perkūnija. Kaip aiškina JAV nacionalinė meteorologijos tarnyba, tai yra gerai aprašytas ir retkarčiais pasikartojantis reiškinys, kurio pasekmė – audros vėjai, pučiantys rytinėje pakrantėje, beveik, tiesia linija:

Vėjas padarė gana didelę žalą, apie 500 000 žmonių liko be elektros, kurį pakeitė griaustinis ir iš dangaus krintantys žaibai:

Žaibas, be abejo, yra įdomus reiškinys, tačiau apie tokias smulkmenas gyvenime nerašytume, jei ne skaitytojas, kuris aptiko retą vaizdo įrašą:

Žaibas pataikė, ne šiaip sau kur, bet į Vašingtono paminką:

konspirologija, mistika

Vašingtono paminklas – paminklas pirmajam JAV prezidentui Džordžo Vašingtono atminimui. Tai granito obeliskas, kurio aukštis 169 metrai ir sveriantis 91 tūkstantį tonų. Tai didžiausias obeliskas pasaulyje ir aukščiausias pastatas Vašingtone.

Mieste nėra nė vieno dangoraižio ir pagal tradiciją nė vienas iš pastatų negali viršyti Vašingtono paminklo aukščio, todėl faktas, kad žaibas pateko tiesiai į paminklą, nelabai stebina: gali būti, kad ir ankščiau yra smogęs žaibas į jį. Tačiau problema yra ta, kad šis mistiškas ženklas įvyko riaušių metu.

Riaušės prasidėjo Minesotoje, kur iš pradžių vyko lyg taikūs protestai, vėliau peraugo į pogromus, riaušes 400 JAV miestų. Ir, kažkaip keistai sutapo, kad ši kilusi audra kuri atėjo į Vašingtoną, prasidėjo taip pat... Minesotoje.

Todėl, galimai, greičiausiai audra ir riaušės yra kažkaip mistiškai susijusios, ir šis faktas, kad žaibas šios audros trenkė į pagrindinį JAV paminklą, akivaizdžiai nėra geras ženklas, kuris kažką pranašauja. Bet ką? Stichinę katastrofą? Stichinę nelaimę? Nacionalinės valiutos ar karą? Atsakymą į šį klausymą, parodys įvykių raida.

paranormal.lt

Įvertink šį straipsnį. Prieš tai pakomentuodami, arba parašykite patys! Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį.

Mistikos TV (Bandoma vėliau žiūrėkite šia nuoroda) Pasirinkite: Video / TV

Nutiko kažkas, ko negalite paaiškinti? Persekioja paranormalūs reiškiniai? Žinote liaudies receptą ir ne tik? Pasidalinkite savo istorija - rašykite patys. Nemokamai! Laukiame Jūsų straipsnių, naujienų, apžvalgų ar istorijų.
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Galima rašyti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
11.07.2020 laikas 18:35 Žemės Atmosferoje Yra Daugybė NSO
Žemės Atmosferoje Yra Daugybė NSO O ką manote jūs, kas tai? Pasidalinkite komentaruose.

Skaityti daugiau

11.07.2020 laikas 17:53 Nufilmuotas Keičiantis Formą NSO Juta, JAV (2020)
Liudininkas pasakojo, kad danguje virš Herrimano miesto, palygint mažame aukštyje, skrido keistas NSO, kuris skrydžio metu buvo nuolat keitė savo formą.

Skaityti daugiau

11.07.2020 laikas 10:32 Liaudies medicina apie leukozę ir ne tik

Noriu padėti vaikams, sergantiems leukoze. Negaliu padėti lėšomis, vaistais, galiu padėti tik pasidalindamas informacija, kuri gali padėti išgelbėti ne tik šiuos vaikus, bet ir dešimtis kitų, kurie suserga kiekvienais metais. Visais atvejais dėl sunkių vaikų ligų dalis kaltės tenka tėvams. Leukoz...

Skaityti daugiau

11.07.2020 laikas 09:09 3 Efektyvūs šlapimo išskyrimą skatinantys vaistažolių mišiniai
Pasinaudokime, liaudies medicinos receptais ir gyvenkime be vaistų! Kaip pagerinti šlapimo išskyrimą? Skaitytojams galiu parekomenduoti tokius vaistažolių mišinius, kurie turi gerą šlapimą varantį efektą, dezinfekuoja ir gydo uždegimus šlapimtakiuose...

Skaityti daugiau

11.07.2020 laikas 07:51 Liaudies receptai nuo Karpų. Apsieisime be rupūžių!
Aš labai mėgstu česnaką ir manau, kad tai yra vaistas nuo daugybės ligų: ir nuo peršalimo gydo, ir apetitą pagerina, ir nuo aterosklerozės padeda. Be to, česnakas - puiki priemonė nuo karpų. Pasigaminti vaistą labai paprasta: reikia 1-os vidutinio dydžio česnako galvos, ją nulupti ir skilteles smulk...

Skaityti daugiau

11.07.2020 laikas 07:30 Moliūgas oranžinis pagalbininkas
Galiu pasidžiaugti puikiu šių metų moliūgų derliumi! Tiesiog sukau galvą, kur reikės sudėti visas dideles galvas, tačiau tuo pačiu ir džiaugiausi, kad vitaminais pusei žiemos pavyko apsirūpinti. Iš moliūgų verdu ir uogienę, kuri padeda aprūpinti organizmą vitaminais. O šiuo metu anūkams ruošiu puikų...

Skaityti daugiau