Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2020 » Balandžio » 20

Kas Planetoje Žudo Žmones Ir Paukščius?

Vienas iš labiausiai būdingų reiškinių pandemijos metu, pastebimas paukščių susibūrimai, kurie, pradėjo atsirasti virš „karantino“ uždarytuose miestuose. Žmonės dažniausiai matydavo varnas ir juodvarnius (kranklius), labiau žinomus kaip maitėdas, todėl visiems kas pirmiausia šaudavo į galvą, buvo – krankliai užuodžia maistą, tai yra kvapą ir lavonus.

Tačiau iš Graikijos, kur dabar karantinas, ateina dabar labai keistų vaizdo įrašų:

Tai yra kregždės ir čiurliai, kurie taip pat, kaip ir daugelis kitų paukščių, lesą taip pat mėsą, bet varnų, juodvarnių nėra. Tuo metu kregždutės ne tik tupi eilėmis ant laidų, bet ir krenta, kartais sudarydamos ištisus negyvų paukščių „kilimus“ balkonuose:

Panašūs dalykai pasaulyje pastaruoju metu pastebimi gana dažnai ir lygiai taip pat išsakoma mintis, kad kaltas 5G.

Idėja iš principo yra teisinga, nes 5G technologija naudoja panašias, bangos ilgio bangas.Štai, kokie vaizdo įrašai matomi iš Turkijos:

Tai yra vietinė garnių rūšis, kurie miršta šimtais, jei ne tūkstančiais. O Danijoje pradėjo kristi iš dangaus antys:

konspiracija, gamtos anomalija, nso, sąmokslo teorijos, 5G, COVID-19

Ir tai Roma:

Ir dabar kyla klausymas: kas tai? Ar tai paukščių gripas? Ar tai 5G? O gal tai kažkas kita?

Į 5G taip stipriai nepanašu, kadangi žūsta ir dideli paukščiai, o Turkijoje taip atsitinka kaimuose, kur norint paskambinti reikia lipti ant stogo, kad pagautum iš bokšto ateinantį signalą, kur pastatytas kokiais 1990 metais. Ir tai nėra infekcija, nes užsikrėtę paukščiai turėtų kristi visur iš dangaus, o čia didžioji dalis krenta tik virš miestų.

Be to, kaip sako ornitologai, paukščiai sėdi eilėse ant tvorų, ne todėl, kad užuodžia maistą, o todėl, kad PAVARGO. Tai yra, pas juos nėra jėgų skraidyti, todėl jie ir sėdi išsirikiavę. Iš čia vėl kyla klausimas: kas trukdo paukščiams gyventi?

Jei atmesime variantą, kad gyvename Matricoje ir, kad paukščiai - tai kokia programa, kuri stringa ir pakimba Matricoje, tada, greičiausiai kalta, kokia nors spinduliuotė, radiacija. Tik ši spinduliuotė sklinda ne iš bokštų antenų, bet iš kokių palydovų. Pavyzdžiui, Elono Musko palydovų, kuriuos paleidžia šimtais ir kurių greitai bus 20 000!

  1. „SpaceX“: 12.000 palydovų
  2. „OneWeb“: 4.560 palydovų
  3. „Boeing“: 2.956 palydovų
  4. „Spire Global“: 972 palydovų.

Tai yra, tas pats 5G arba kažkas panašaus, bet tik iš kito šaltinio. Tankis yra didžiulis ir žmonės juokauja šia tema – kodėl 20000? Reikia 40000, kad būtų po vieną palydovą kilometrui.

Nepaisant to, net ir keli šimtai nesuprantamų aparatų orbitoje – šio tankio, visiškai užtenka, kad, praskristi virš miesto ir suformuoti virš jo elektromagnetinį lauką, kurio viduje žūtų paukščiai, o žmonės turėtų COVID-19.

Kitą vertus – spinduliuotės šaltinis gali būti ir kas kita, pavyzdžiui:

konspiracija, gamtos anomalija, nso, sąmokslo teorijos, 5G, COVID-19

konspiracija, gamtos anomalija, nso, sąmokslo teorijos, 5G, COVID-19

Nuotraukos autorius padarė vaizdo įrašą virš Arizonos, balandžio 13 d., tačiau šis aparatas tik viename kadre. Tai rodo, kad objekto greitis yra milžiniškas,

Kai šio „strypo“ greiti mažesnis, jis atrodo maždaug taip:

konspiracija, gamtos anomalija, nso, sąmokslo teorijos, 5G, COVID-19

Gatvės lemputė apvesta geltona spalva, o mėlyna – ta pats nesuprantamas objektas. Ir kadangi danguje yra kažkaip gana daug tokių dalykų – gali būti, kad būtent iš ten ir spinduliuojamas, švitinama pasaulis – norėdami, kad mirtu kas gyva, arba stimuliuodami ląsteles mutuoti į kokį virusą.

Nežinome, kuo tai baigsis, bet mes stebėsime įvykių raidą, kol visoje žemėje nebus, kaip Ekvadore. 

O ką jūs manote, šiuo klausimu, kas vyksta pasaulyje?

Pasidalinkite komentaruose. Manau atėjo laikas, bendrauti ten kur yra straipsniai ir svetainės, forumuose, bent jus nestebės niekas. Tai būtų, kaip atskira respublika. Kodėl? Nes matome, kad daugelis socialiniu tinklų pradėjo blokuoti... tad jokios naudos, jei bus ten kas parašyta.

Pabaigai noriu, pasakyti, tai yra mano išsakyta nuomonė, kuri nėra patvirtinta mokslu, o kam buvo įdomu spauskite patinka, kam neįdomu neskaitykite ir giliai nekreipkite dėmesio.

paranormal.lt

Įvertink šį straipsnį. Prieš tai pakomentuodami, arba parašykite patys! Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį.
Visi svetainės pateikti straipsniai, sveikatos patarimai yra pramoginio pobūdžio iš interneto platybių. Prieš naudodami patarimus, pasitarkite su tos srities specialistu. Svetainė neatsako už duomenų tikslumą. Visos teisės apsaugotos.
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Galima rašyti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
31.05.2020 laikas 22:40 Kodėl negalime užmigti be antklodės?

Tikriausiai pastebėjote, kai naktį negalite užmigti ir patogiai įsitaisyti, vienintelis dalykas, kuris jums padeda, yra antklodė. Atrodo, kad ji turi magišką galią ir apsisupę ja užmiegame greičiau. Jos neišsižadame net karščiausiomis naktimis. Yra keletas priežasčių, kodėl mes esame taip prie jų...

Skaityti daugiau

31.05.2020 laikas 22:12 Paskutinės Adolfo Hitlerio dienos

1945 m. balandžio 30 d., pirmadienį, apie 15 val. 15 min. sovietų kariuomenės apgultame Berlyne, požeminiame Reicho kanceliarijos bunkeryje, nuaidėjo šūvis. Ant sofos kruvina galva rastas sėdinčio Adolfo Hitlerio kūnas. Šalia gulėjo jo mylimoji Eva Braun. Abu kūnai buvo išnešti į kiemą, paguldyti...

Skaityti daugiau

31.05.2020 laikas 19:55 Burokėlių balzamas! Šeimos sveikatos receptas
Sveikatos receptas nuo Vasiljevų šeimos. Mūsų nuotaika puiki, važiuojame į sodybą: grybų, uogų rinkti. O prieš išvažiuodami pasidalinsime receptu, kuris normalizuoja kraujo spaudimą, kitaip tariant kraujospūdį, padeda žarnynui ir pagerina viso organizmo tonusą....

Skaityti daugiau

31.05.2020 laikas 13:23 Nepraleiskite Progos Šeivamedžio Žiedais Išvalyti Savo Organizmą Nuo Toksinų
Šis gydantis gėrimas yra efektyvus esant uždegimui, vėžiui, adenomai, fibromiomai, anginai, pilvo skausmams, žarnyne: kolika (diegliai).

Skaityti daugiau

30.05.2020 laikas 19:51 Šeivamedžio uogų uogienė padės nuo ligų

Mano kieme jau seniai auga didelis krūmas Juodauogis šeivamedis. Jo žiedus aš renku gydančiai arbatai nuo kosulio, o uogas naudoju, kad kompotai būtų sodresnės spalvos.

Skaityti daugiau

30.05.2020 laikas 11:49 Kaip Greitai Pasveikti Peršalus?
Šaltuoju metų periodu ir ne tik dažnas susiduria su peršalimo ligomis, kurias dažniausiai sukelia virusai. Šiuo metu žinoma maždaug 200 peršalimo ligas sukeliančių virusų. Šaltuoju metų laiku daugiau laiko praleidžiame uždarose patalpose, kur būna daugiausia žmonių....

Skaityti daugiau