Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2020 » Sausio » 26

Ar Epidemija Kinijoje Kontroliuoja Per 5G tinklus?

Interneto platybėse sklinda įvairios kalbos, sąmokslo teorijos apie Kinija užklupusia pandemija, kurią sukėlė koronavirusas. Štai, viena sąmokslo teorija, kurią paranormal.lt negali patvirtinti nei paneigti. Daugelis šiuo metu rašo, apie įvairius animacinius filmus, kita viena versija, kurią teko paskaityti užsienio spaudoje.

Uhanas, spalio 31d. (Xinhua). Didžiausias Kinijos telekomunikacijų operatorius filialų Hubėjaus provincijoje, centrinėje Kinijoje, ketvirtadienį paskelbė apie 5G komercinių programėlių paleidimą, praneša xinhuanet.com.

Miestas Uhanas, provincijos Hubėjaus sostinė, tikimasi, kad iki 2019 m. pabaigos turės 10000 5G bazinių stočių, pasakė Hubėjaus provincijos komunikacijos tarnybos vadovas Song Qizhu.

“China Telecom” sukūrė 5G tinklą, apimantį oro uostus, geležinkelio stotis ir kitas miesto teritorijas, kas taip pat padės paspartinti skaitmeninį ir intelektualinį pertvarkymą, naudojant 5G technologijas, sakė Li Hongbo, bendrovės Hubei filialo generalinis direktorius.

Nuo spalio vidurio “China Mobile Hubei” filialas, aktyvavo 1580 5G bazinių stočių, kurie apima universitetus, transporto mazgus ir kitas tankiai apgyvendintas vietas.

Paaiškėjo, kad Uhanos mieste, yra super laboratorijos Wuhan P4 virusams gaminti. Kažkaip keistai sutapo, kad būtent ten prasidėjo epidemija.

5G, konspiracija, sąmokslo teorijos, epidemijos, Kinija

Tada, paaiškėjo, kad Billas Gatesas jau jau simuliavo tokią epidemiją ant superkompiuterio, o ten parodoma, dabartinę situaciją:

Ir dabar, dar paaiškėjo, kad Uhanos miestas vystant 5G technologijas yra pas pirmas.

Mes nežinome, kaip interpretuoti šią naujieną, tačiau – pateikiame simptomų sąrašą, kurios spinduliuojamos bangos daro poveikį gamtai ir žmogui, šia nauja komunikacijos sistema. Stambiu šriftu paryškinti simptomai, susiję su virusine infekcija:

Akių pažeidimai – katarakta, tinklainės pažeidimai;

Stiprus prakaitavimas;

Odos pažeidimas;

Imuninės sistemos sutrikimas;

Metabolizmo sutrikimas;

Neurologiniai sutrikimai;

Padidėjęs kraujo ir smegenų barjero pralaidumas;

Spermos pažeidimas;

Padidėjusi vėžio rizika;

Depresija ir savižudybės;

Vabzdžių populiacijos nykimas, mažų gyvūnų mirtis;

Padidėjęs bakterijų atsparumas antibiotikams ir padidėjusios bakterijų mutacijos;

Augalų ir medžių žala.

Dabar sąmokslo bendruomenėje kyla diskusija: kaip visa tai susiję? Galbūt, ten net nėra jokio viruso, bet valdžia tiesiog paleido 5G ir žmonės pradėjo mirti? O kada technologiją įjungs kitose vietose ir žmonės pradės taip pat mirti – mums pasakys, kad tai “ kinų koronavirusas”? Ir reikės gydyti nuo jo, aišku, “skiepijant” su implantuotais čipais.

Dar vienas šios situacijos paaiškinimas rodo, kas, jeigu 5G paspartins bakterijų mutagenize, nes šios bangos dar labiau paspartina virusų mutacijas. Štai šis virusas ir šiek tiek mutavo.

Tiesa, šiek tiek ne taip, ko tikėjosi pažangių elektros technologijų kūrėjai.

Apskritai, Uhanos mieste, atradimai vyksta kiekvieną dieną ir kaskart vis keistesni. Ką sąmokslo teoretikai ras kitą dieną dar neaišku, todėl belieka tik stebėti įvykių raidą. Galimas dalykas, Kinijos vyriausybė nuo visuomenės slepią tikrą tiesą. Kiek, tenka pastebėti, norėdami rasti kažką pačiuose Kinijos tinklapiuose, nieko nerasite. Jie kažkokiu būdu blokuojami, o svarbiausios žinios “plaukia” iš kaimyninių šalių, pavyzdžiui Pietų Korėjos.

Dabar kitas dalykas, į kurį reiktų pastebėti ir atkreipti dėmesį. Ar kitose šalyse šis virusas išplis… jei bus suvalgytas, galimas dalykas, jokio viruso ir nebuvo. O kuriama vakcina nuo koronaviruso tik dėl “akių”… Ar nebūs taip, kad kieviena šalis įdiegusi 5G pasmerkia savo piliečius tokiam likimui?

Žinoma, tai sąmokslo teorija, kurią nei patvirtinsime, nei paneiksime, tai tik nuomonė…  Būkime budrūs. O, jei jūs žinote, skaitėte sąmokslo teorijas, gandus, pasidalinkite su skaitytojais rašydami bloge, įdomu bus išgirsti.

Įvertink šį straipsnį Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį.

Visi svetainės pateikti straipsniai, sveikatos patarimai yra pramoginio pobūdžio iš interneto platybių. Prieš naudodami patarimus, pasitarkite su tos srities specialistu. Svetainė neatsako už duomenų tikslumą. Visos teisės apsaugotos.
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
21.02.2020 laikas 18:50 Ką daryti, jei partneris yra egoistiškas lovoje?
Greičiausiai daugelis yra pakliuvę į tokią situaciją, kai partneris mylėdamasis labiausiai galvoja apie save, pamiršdamas, kad šis procesas turėtų būti malonus abiem. Blogiausia, kai šis žmogus yra tikrai jums brangus, bet su tuo, kad jis tingi ir rūpinasi tik savimi lovoje, negalite susitaikyti....

Skaityti daugiau

21.02.2020 laikas 17:41 Mokslininkai galbūt aptiko Nefertitės kapą

Nefertitės palaidojimo teorija pirmą kartą buvo išplėtota 2015 m. – britų egiptologas Nicholas Reevesas teigė, kad už faraono Tutanchamono kapo gali egzistuoti slaptos kameros. Tais pačiais metais teorija buvo paremta preliminariais tyrimais.

...

Skaityti daugiau

20.02.2020 laikas 21:24 51-a zona. Pati paslaptingiausia bazė pasaulyje

“Tokios zonos nėra!“ – bus pasakyta JAV valstybės departamente, Pentagone, CŽV. Tačiau ji egzistuoja, ir manoma, kad būtent joje yra bazė, kurioje leidžiasi NSO, išbandomi naujausių modelių ypač slapti žvalgybiniai lėktuvai... Ar tai tiesa? Rasti atsakymą į šį klausymą pabandė r...

Skaityti daugiau

20.02.2020 laikas 20:14 Kaukolės trepanacija naudinga sveikatai?

1975-ais m. Paryžiuje įvyko Tarptautinis plastinės chirurgijos kongresas. Jame pirmą kartą pranešta apie kaukolių operacijas, kurias atlikdavo didžiosios inkų imperijos gydytojai. Peru mokslininkas Z. Apiani ištyrė 150 preparuotų kaukolių iš Kusko ir Limos antropologijos muziejų ir nustatė, kad s...

Skaityti daugiau

20.02.2020 laikas 18:16 Valgymas vakare yra prasta mintis: aiškėja, kas nutinka organizmui
Naujas tyrimas rodo, kad moterys užkirsti kelią širdies ligoms gali atsisakiusios dalies vakarienės. Mokslininkai nustatė, kad moterų, kurios didelę dalį dienos kalorijų suvartoja vakare, širdies sveikata yra blogesnė. Tyrimas atliktas su moterimis, tačiau gali būti, kad jo rezultatai pritaikomi ir...

Skaityti daugiau

20.02.2020 laikas 08:44 Mokslininkai žiogus pavertė biorobotais, kurie galėtų ieškoti sprogmenis

Vašingtono universiteto mokslininkų komanda, pasinaudodama unikalia vabzdžių uoslės sistema, biologiškai patobulino žiogus, kad jie galėtų aptikti sprogmenis, skelbia universitetas.

Skaityti daugiau