Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2020 » Kovo » 26

Koronavirusas – Globalistų žaidimas prieš Trumpą. „Nulinis pacientas“ rastas?!

… Tada nuo nežinomos ligos mirė keli amerikiečių kareiviai. Be to, gydytojai tikėjo, kad serga įprastu gripu, tačiau skrodimas parodė, kad jie serga koronavirusu. Nuo šio momento JAV prasidėjo epidemija.

Kinijos socialinių tinklų vartotojai, taip pat ekspertai, ragina JAV valdžios institucijas paskelbti teisingą informaciją apie naujojo koronaviruso epidemiją, kuri atkeliavo į Uhaną iš JAV, o ne atsirado Kinijoje, kaip, apie tai praneša Globat Times kovo 25 d.

Amerikiečių žurnalistas George‘as Webbas iš Vašingtono įvardino amerikietį, karininką-atletą, kuris lankėsi ir dalyvavo Uhano mieste vykusioje karininkų sporto žaidynėse, kurios vyko 2019 metais spalio mėnesį, „nuliniu pacientu“, pažymi laikraštis. (šio, vadinamo „nulinio paciento“ visi ieško – žmogus, nuo kurio prasideda sparčiai plintanti liga.). Anot šio žurnalisto, jau nuo 2010 metų buvo septyni Korono viruso protrūkiai. Ir mirčių procentas atitinka dabartinį virusą. Korona virusas yra gerai žinomas. Korona iš tikrųjų – seka, ankstesnių protrūkių. Šis žurnalistas pateikia patikimas įžvalgas apie koronavirusą:

Ir jau amerikiečiai, kaip teigia žurnalistas senai yra vakcinuojami, vakcina prieš korona virusą (buvo teigiama, kad tai tiesiog gripo atmaina):

Deep State, globaliniai žaidimai, geopolitika, sąmokslo teorijos

Deep State, globaliniai žaidimai, geopolitika, sąmokslo teorijos

Taigi, Webbas atliko savo žurnalistinį tyrimą ir keleta savo nesenai padarytų vaizdo įrašų ir socialiniame tinkle Twitter teigia: “nulinis pacientas” yra karininkas ir dviratininke Maatje Benassi, kuri buvo Uhane, spalio mėn., dviračių varžybose, kai vyko Pasauliniai karo žaidimai.

Remiantis 2019 m. spalio 25d. JAV Gynybos departamento svetainėje, paskelbtoje ataskaitoje, Maatje Benassi dalyvavo 50 mylių lenktynėse Uhane. Webbas taip pat pažymi, kad Ford Detriko karinė laboratorija Frederike (Ford Detrick, Frederick, Merilandas, JAV), kuri tyrinėjo tokius pavojingus patogenus, kaip Ebola, buvo uždaryta ir perkelta į kitą vietą 2019 m. liepą, dėl “netinkamų sąlygų ir valdymo sistemos”.

Nepaisant įtikinamų įrodymo trūkumo, žurnalistas padare išvadą, kad sutapimai tarp laboratorijos uždarymo liepą, karo sportininkų dalyvavusių spalio mėnesį žaidynėse ir koronoviruso protrūkio Kinijoje 2019 metai, arčiau žiemos, nėra atsitiktiniai. Tik šių metų kovo 10 d. Baltųjų rūmų svetainėje pasirodė peticija, nurodanti visus šiuos sutapimus.

Tačiau sutapimai tuo nesibaigia, paaiškėjo, kad minėta Maatje Benassi turi brolį Matt Benassi, kuris, kaip tik ir dirbo Ford Detriko laboratorijoje, kur amerikiečiai kūrė biocheminius ginklus. Nemaža Kinijos ekspertų mano, kad ten ir galėjo nutekėti virusas.

Li Haidong Pekino Tarptautinių santykių universiteto specialistas, leidiniui Global Times teigė, kad JAV vyriausybė turi reaguoti į išaiškėjusius faktus ir paskelbti visa patikimą informaciją apie savo karinio personalo, susijusio su incidentu sveikatą, su visais reikalingais užkrečiamaisiais užrašais, kad išsklaidytų visas abejones, kurios, be abejo, pasirodys pasaulio bendruomenėje dėl COVID-19 kilmės. Kinijos socialinės žiniasklaidos vartotojai ragina Benassi patikrinti dėl koronaviruso.

Tuo pačiu metu JAV, atstovaujant prezidento Donaldui Trumpui ir keli aukšto rango politikai, teigia, kad viruso kilmė Kinija, o Kinija – tai neigia.

Mažiau nei prieš savaitę interviu Jevgenijus Nikulinas (beje jis buvo teistas 2016 metais (įsilaužimas į internetines svetaines, duomenų pasisavinimas) ir dabar yra sulaikytas San Fransiske, tad juo tikėti ar ne jums spręsti) spaudoje teigė, kad naujojo koronaviruso epidemija prasidėjo 2019 metų rugpjūtį JAV, kurį jau oficialiai pripažino Ligų prevencijos ir kontrolės centro CDC, kuri vienija visus medicinos institutus ir universitetus JAV, generalinis direktorius Robert R. Redfield.

Tada nuo nežinomos ligos mirė keli amerikiečių kareiviai. Be to, gydytojai tikėjo, kad serga įprastu gripu, tačiau skrodimas parodė, kad jie serga koronavirusu. Nuo šio momento JAV prasidėjo epidemija.

“Be to, rugpjūčio 5 d. buvo uždaryta Ford Detriko karinė laboratorija – didžiausia JAV karinis biologinis centras JAV, kur tokio tipo virusai buvo sukurti dar 2015m. Tai jau rodo mūsų gauti duomenys. Tai tiksliai taip”, - teigė Nikulinas.

Anot jo, virusas buvo sukurtas JAV karinėse biologinėse laboratorijose, tikėtina apie 2015 m. Būtent tada žurnale Nature pasirodė atitinkamo turinio medžiaga. Jame buvo teigiama, vyko darbai siekiant modifikuoti koronos virusą, šikšnosparnių pagalbą, kuris pirmiausia turėjo daugintis kupranugario kūne, kas jam leido vėliau prasiskverbti į žmogaus ląsteles. Nuo tada, pasak jo, Amerikos ekspertai padarė didelę pažangą šiuo klausymu.

Į klausymą, kodėl ir kam to prireikė, Nikulinas atsakė, kad tai Amerikos globalistų žaidimas prieš prezidentą Trumpą, prieš artėjančius JAV rinkimus. Jų užduotis yra nuskandinti dabartinį prezidentą, kuris, pažymime, be šios epidemijos būtų buvęs vienareikšmis rinkimų lenktynių lyderis.

Pats D.Trumpas, ekspertų įsitikinimu, turi alibi, nes iki 2019 m. rugsėjo 11 d. nežinojo apie naujo biologinio ginklo COVID-19 egzistavimą. Kinija, taip pat turi alibi, pirmasis pacientas buvo užfiksuotas tik 2019 m. lapkričio 17 d. o epidemija buvo paskelbta tik gruodžio 31 d.

Verta paminėti ir tai, kad kovo 23 d. Forbes televizijos rubrikos vedėjas, JAV užsienio santykių tarybos ir Tarptautinio strateginių studijų instituto (Londonas) narys Ariel Cohen pokalbių laidoje teigė, kad JAV iš kažkur turėjo duomenų apie artėjančią virusų epidemiją Kinijoje, o atitinkama žvalgyba nuo perdavė Trumpui.

“Be to, jau tuo metu, kai vyko “Kariniai žaidimai” praėjusių metų rugpjūčio – rugsėjo mėn., buvo kalbama, kad gali ateiti virusas iš Kinijos, apie ypač pavojingo gripo epidemiją, apie pusė milijonų mirusiųjų JAV, kalbėta ir apie tai, kad ligoninių struktūra yra visiškai nepakankama”, - sake Cohen.

Cohen taip pat teigė, kad Trumpo neveiksnumas gali sukelti užsitęsusią krizę JAV, panašią į 1920-ųjų Didžiąją depresiją ir 30% negarbingumą.

Geopolitika su paranormal.lt

Įvertink šį straipsnį. Prieš tai pakomentuodami, arba parašykite patys! Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį.
Nutiko kažkas, ko negalite paaiškinti? Persekioja paranormalūs reiškiniai? Žinote liaudies receptą ir ne tik? Pasidalinkite savo istorija - rašykite patys! Laukiame Jūsų straipsnių, naujienų, apžvalgų ar istorijų.

Naujienos iš interneto

traffix.lt
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Galima rašyti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
05.07.2020 laikas 17:10 Q naujienos: Infodemija - tylėk, arba aš tave nužudysiu

Q Naujienos: Infodemija - Tylėk, Arba Aš Tave Nužudysiu. Laidos tema - Trampas, Russian, Hussein, Delusion, Coup, Obama, Trump, Q Naujienos, News.

Skaityti daugiau

05.07.2020 laikas 14:40 Liaudies gydytojas: kaip išvengti skydliaukės ligų
Skydliaukė – belatakė liauka, esanti priekinėje kaklo srityje, kuri sintetina ir išskiria į kraują hormonus, reguliuojančius augimą, vystymąsi, medžiagų apykaitos intensyvumą, psichinę ir lytinę veiklą. Jei skydliaukės veikla sutrinka, sutrinka ir vidaus organų darbas, todėl žmogų pradeda kamuoti įv...

Skaityti daugiau

05.07.2020 laikas 13:24 Siono prioratas: paslaptingiausia draugija žmonijos istorijoje
Siono prioratas buvo įkurtas prieš daugiau kaip 1000 metų ir gyvuoja iki šiol. Slaptoji draugija kilo iš Tamplierių ordino. Ji iki šiol slėpė savo veiklą ir savo gyvavimą nuo pašalinių akių. Kai kurie istoriniai šaltiniai teigia, kad vienu iš draugijos narių buvo net Leonardas da Vinčis. Bet koks bu...

Skaityti daugiau

05.07.2020 laikas 12:56 Kaip pražuvę nežemiškos civilizacijos gali išgelbėti žmoniją
Mes išmokome gaminti ginklus, kurie gali daugybę kartų sunaikinti visa, kas gyva Žemėje. Mes tinkamai nesirūpiname mus supančia aplinka, nekreipiame dėmesio į klimato kaitą, kuri vyksta dėl mūsų pačių kaltės, nesusimąstome apie artėjančias pasekmes. Toks pat beprotiškas abejingumas svarbiems egziste...

Skaityti daugiau

05.07.2020 laikas 11:11 Mašina, skirta užmegzti ryšį su mirusiais
Patys genialiausi istorijoje išradėjų protai ankščiau ar vėliau bando praskleisti uždangą ir sužinoti, kas yra ten, už gyvenimo? Kai kas tai daro nesąmoningai, o kai kas bando išrasti prietaisą ar sukurti kokį įrengimą, kurie padėtų išspręsti amžiną rebusą. Ne išimtis buvo ir išradėjas su verslinink...

Skaityti daugiau

05.07.2020 laikas 09:57 Paslaptingi žmonių dingimai Didžiųjų Dulsvųjų kalnų nacionaliniame parke
Didžiųjų Dulsvųjų kalnų nacionalinis parkas (Great Smoky Mountains) išsidėstęs pagal Tenesio ir Šiaurės Karolinos sieną Jungtinių Amerikos Valstijų pietryčiuose. Tai didžiulė 187 000 akrų seno miško teritorija. Parkas įtrauktas į UNESCO Pasaulinio paveldo sąrašą ir yra labiausiai lankomas nacionalin...

Skaityti daugiau