Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2020 » Kovo » 26

Koronavirusas – Globalistų žaidimas prieš Trumpą. „Nulinis pacientas“ rastas?!

… Tada nuo nežinomos ligos mirė keli amerikiečių kareiviai. Be to, gydytojai tikėjo, kad serga įprastu gripu, tačiau skrodimas parodė, kad jie serga koronavirusu. Nuo šio momento JAV prasidėjo epidemija.

Kinijos socialinių tinklų vartotojai, taip pat ekspertai, ragina JAV valdžios institucijas paskelbti teisingą informaciją apie naujojo koronaviruso epidemiją, kuri atkeliavo į Uhaną iš JAV, o ne atsirado Kinijoje, kaip, apie tai praneša Globat Times kovo 25 d.

Amerikiečių žurnalistas George‘as Webbas iš Vašingtono įvardino amerikietį, karininką-atletą, kuris lankėsi ir dalyvavo Uhano mieste vykusioje karininkų sporto žaidynėse, kurios vyko 2019 metais spalio mėnesį, „nuliniu pacientu“, pažymi laikraštis. (šio, vadinamo „nulinio paciento“ visi ieško – žmogus, nuo kurio prasideda sparčiai plintanti liga.). Anot šio žurnalisto, jau nuo 2010 metų buvo septyni Korono viruso protrūkiai. Ir mirčių procentas atitinka dabartinį virusą. Korona virusas yra gerai žinomas. Korona iš tikrųjų – seka, ankstesnių protrūkių. Šis žurnalistas pateikia patikimas įžvalgas apie koronavirusą:

Ir jau amerikiečiai, kaip teigia žurnalistas senai yra vakcinuojami, vakcina prieš korona virusą (buvo teigiama, kad tai tiesiog gripo atmaina):

Deep State, globaliniai žaidimai, geopolitika, sąmokslo teorijos

Deep State, globaliniai žaidimai, geopolitika, sąmokslo teorijos

Taigi, Webbas atliko savo žurnalistinį tyrimą ir keleta savo nesenai padarytų vaizdo įrašų ir socialiniame tinkle Twitter teigia: “nulinis pacientas” yra karininkas ir dviratininke Maatje Benassi, kuri buvo Uhane, spalio mėn., dviračių varžybose, kai vyko Pasauliniai karo žaidimai.

Remiantis 2019 m. spalio 25d. JAV Gynybos departamento svetainėje, paskelbtoje ataskaitoje, Maatje Benassi dalyvavo 50 mylių lenktynėse Uhane. Webbas taip pat pažymi, kad Ford Detriko karinė laboratorija Frederike (Ford Detrick, Frederick, Merilandas, JAV), kuri tyrinėjo tokius pavojingus patogenus, kaip Ebola, buvo uždaryta ir perkelta į kitą vietą 2019 m. liepą, dėl “netinkamų sąlygų ir valdymo sistemos”.

Nepaisant įtikinamų įrodymo trūkumo, žurnalistas padare išvadą, kad sutapimai tarp laboratorijos uždarymo liepą, karo sportininkų dalyvavusių spalio mėnesį žaidynėse ir koronoviruso protrūkio Kinijoje 2019 metai, arčiau žiemos, nėra atsitiktiniai. Tik šių metų kovo 10 d. Baltųjų rūmų svetainėje pasirodė peticija, nurodanti visus šiuos sutapimus.

Tačiau sutapimai tuo nesibaigia, paaiškėjo, kad minėta Maatje Benassi turi brolį Matt Benassi, kuris, kaip tik ir dirbo Ford Detriko laboratorijoje, kur amerikiečiai kūrė biocheminius ginklus. Nemaža Kinijos ekspertų mano, kad ten ir galėjo nutekėti virusas.

Li Haidong Pekino Tarptautinių santykių universiteto specialistas, leidiniui Global Times teigė, kad JAV vyriausybė turi reaguoti į išaiškėjusius faktus ir paskelbti visa patikimą informaciją apie savo karinio personalo, susijusio su incidentu sveikatą, su visais reikalingais užkrečiamaisiais užrašais, kad išsklaidytų visas abejones, kurios, be abejo, pasirodys pasaulio bendruomenėje dėl COVID-19 kilmės. Kinijos socialinės žiniasklaidos vartotojai ragina Benassi patikrinti dėl koronaviruso.

Tuo pačiu metu JAV, atstovaujant prezidento Donaldui Trumpui ir keli aukšto rango politikai, teigia, kad viruso kilmė Kinija, o Kinija – tai neigia.

Mažiau nei prieš savaitę interviu Jevgenijus Nikulinas (beje jis buvo teistas 2016 metais (įsilaužimas į internetines svetaines, duomenų pasisavinimas) ir dabar yra sulaikytas San Fransiske, tad juo tikėti ar ne jums spręsti) spaudoje teigė, kad naujojo koronaviruso epidemija prasidėjo 2019 metų rugpjūtį JAV, kurį jau oficialiai pripažino Ligų prevencijos ir kontrolės centro CDC, kuri vienija visus medicinos institutus ir universitetus JAV, generalinis direktorius Robert R. Redfield.

Tada nuo nežinomos ligos mirė keli amerikiečių kareiviai. Be to, gydytojai tikėjo, kad serga įprastu gripu, tačiau skrodimas parodė, kad jie serga koronavirusu. Nuo šio momento JAV prasidėjo epidemija.

“Be to, rugpjūčio 5 d. buvo uždaryta Ford Detriko karinė laboratorija – didžiausia JAV karinis biologinis centras JAV, kur tokio tipo virusai buvo sukurti dar 2015m. Tai jau rodo mūsų gauti duomenys. Tai tiksliai taip”, - teigė Nikulinas.

Anot jo, virusas buvo sukurtas JAV karinėse biologinėse laboratorijose, tikėtina apie 2015 m. Būtent tada žurnale Nature pasirodė atitinkamo turinio medžiaga. Jame buvo teigiama, vyko darbai siekiant modifikuoti koronos virusą, šikšnosparnių pagalbą, kuris pirmiausia turėjo daugintis kupranugario kūne, kas jam leido vėliau prasiskverbti į žmogaus ląsteles. Nuo tada, pasak jo, Amerikos ekspertai padarė didelę pažangą šiuo klausymu.

Į klausymą, kodėl ir kam to prireikė, Nikulinas atsakė, kad tai Amerikos globalistų žaidimas prieš prezidentą Trumpą, prieš artėjančius JAV rinkimus. Jų užduotis yra nuskandinti dabartinį prezidentą, kuris, pažymime, be šios epidemijos būtų buvęs vienareikšmis rinkimų lenktynių lyderis.

Pats D.Trumpas, ekspertų įsitikinimu, turi alibi, nes iki 2019 m. rugsėjo 11 d. nežinojo apie naujo biologinio ginklo COVID-19 egzistavimą. Kinija, taip pat turi alibi, pirmasis pacientas buvo užfiksuotas tik 2019 m. lapkričio 17 d. o epidemija buvo paskelbta tik gruodžio 31 d.

Verta paminėti ir tai, kad kovo 23 d. Forbes televizijos rubrikos vedėjas, JAV užsienio santykių tarybos ir Tarptautinio strateginių studijų instituto (Londonas) narys Ariel Cohen pokalbių laidoje teigė, kad JAV iš kažkur turėjo duomenų apie artėjančią virusų epidemiją Kinijoje, o atitinkama žvalgyba nuo perdavė Trumpui.

“Be to, jau tuo metu, kai vyko “Kariniai žaidimai” praėjusių metų rugpjūčio – rugsėjo mėn., buvo kalbama, kad gali ateiti virusas iš Kinijos, apie ypač pavojingo gripo epidemiją, apie pusė milijonų mirusiųjų JAV, kalbėta ir apie tai, kad ligoninių struktūra yra visiškai nepakankama”, - sake Cohen.

Cohen taip pat teigė, kad Trumpo neveiksnumas gali sukelti užsitęsusią krizę JAV, panašią į 1920-ųjų Didžiąją depresiją ir 30% negarbingumą.

Geopolitika su paranormal.lt

Įvertink šį straipsnį Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį. Parašyk savo nuomone komentaruose.

Visi svetainės pateikti straipsniai, sveikatos patarimai yra pramoginio pobūdžio iš interneto platybių. Prieš naudodami patarimus, pasitarkite su tos srities specialistu. Svetainė neatsako už duomenų tikslumą. Visos teisės apsaugotos.
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
01.04.2020 laikas 17:37 M6.5 Žėmės Drebėjimas Aidahe. Kitas gali būti Jeloustounas arba Reinyras

Naktį iš kovo 31 d. į balandžio 1 d. (2020-03-31 23:52:31 (UTC)) JAV, Aidahe, įvyko M6.5 žemės drebėjimas. Seisminio įvykio epicentras buvo 10 km gylyje

Skaityti daugiau

01.04.2020 laikas 15:56 Šokiruojantis Vaizdas Iš Niujorko: Niekas Nežino, Kaip Tai Paaiškinti

2020 m. Kovo 31 d. tinkle buvo paskelbtas vaizdo įrašas, padarytas pasak autoriaus Lenox Hill ligoninėje, esančioje 76-ojoje gatvėje ir Park Ave, Manhatano centre, Niujorke.

Skaityti daugiau

01.04.2020 laikas 13:21 Kaukė Vietoje Botokso Namuose
Jūs manote, kad laikas išbandyti botoksą? Ištrinkite iš galvos šią mintį, nes ši nuostabi kaukė pašalins jūsų raukšles ir sustandins jūsų odą geriau nei botoksas. Beje nepamirškite ir apie naudojamas visas kenksmingas medžiagas....

Skaityti daugiau

01.04.2020 laikas 11:47 Visame Izraelyje Iš Dangaus Krenta Dideli Pulkai Šikšnosparnių
Didžiuliai šikšnosparnių pulkai tiesiog miršta danguje ir krenta ant žemės. Ant žemės nukritę šikšnosparniai neturi jokių išorinių sužalojimo požymių, jie tiesiog miršta ore. Tokie baisūs įvykiai pastebimi visame Izraelyje, todėl žmonės baiminasi dėl pasaulio pabaigos ženklų....

Skaityti daugiau

01.04.2020 laikas 10:02 Vyriausiasis Izraelio Rabinas Liepė Paruošti Iškilmingus Rūbus Mesijo (Messiah) Sutikimui
Šofaras – žydų ritualinis muzikos instrumentas, kurio naudojimo tradicijos siekia Mozės laikus. Anot, Vikipedijos, jis pučiamas per pamaldas per Roš Hašana / Jom hatrua (Žydų naujus metus), Jom Kipur (Teismo diena arba Atpirkimo dieną – dvasinio apsivalymo ir vilties diena) ir daugelyje kitų išskirt...

Skaityti daugiau

01.04.2020 laikas 07:48 Breli Pond (Braley Pond) Anomalinė Zona
Nedidelė turistų stovykla“Braley Pond Campground“ prie nedidelio gražaus Breli tvenkinio Virdžinijos valstijos Ogasto apygardoje jau kelis dešimtmečius laikoma viena iš pačių anomaliausių vietų JAV. Šis nedidelis sausumos gabalėlis su keliomis laužavietėmis ir vietomis palapinėmis it magnetas trauki...

Skaityti daugiau