Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2020 » Rugsėjo » 10

Pandemija - dar vienas globalizmo mechanizmas?

PSO pagal savo funkcijas – tik tarptautinės visuomeninės organizacijos, vardu JTO, „sveikatos apsaugos departamentas“, tačiau turi neribotus įgaliojimus. Jei ankščiau ji galėjo tik ką nors rekomenduoti, tai organizacijos Įstatų pataisa nuo 2005 metų leidžia jai ypatingose situacijose jau leisti „įsakymus“, kurie privalomi visos šalims.

2005 metais PSO padarė esminius pakeitimus pandemijos apibrėžime - atsisakė ankstesnių kriterijų (mirtingumo procentas tarp infekuotų), įvedė tarptautines medicinines-sanitarines taisykles (TMST), sudarė šešių fazių epidemijos atsiradimo ir vystymosi skalę.

2009 metais PSO paskelbė kiaulių gripo pandemiją (A/H1N1), bet panika buvo bereikalinga, įsigytos vakcinos valstybėms neprireikė, po skandalo buvo atsisakyta skalės. Dabar pandemija skelbiama tiesiog “grėsmės visuomenės sveikatai tarptautiniu lygiu situacija” (Public Health Emergency of International Concern, PHEIC).

Pagrindu skelbti pandemiją dabar gali būti ne pats pavojus, o tik jo atsiradimo rizika; sprendimą priima Ypatingasis TMST komitetas; kriterijų įvesti pandemijos režimą daugiau nėra.

Prie paskelbiant pandemiją 2020 metais, visame pasaulyje buvo priskaičiuojama vos 16000 užsikrėtusių ir 4600 mirusių, o oficialus pareiškimas nieko neaiškino: “TSO ištisomis paromis vertina tą pliūpsnį, mus labai neramina ir plitimo bei rimtumo lygis, ir nerimą keliantis neveiklumas. Todėl mes, įvertinę situaciją, teigiame, kad #COVID19 galima laikyti pandemija”.

Tuo metu mirtingumas nuo užsikrėtimo virusu Europoje sudarė mažiau kaip 0,4%, išskyrus Italiją, kurioje mirtingumo pikas (atsižvelgiant į skaičiavimų netikslumus) sudarė 6%, bet ir tai yra du kartus mažiau, negu anksčiau reikalingi pandemijai paskelbti 12%.

“Pasaulis, kurį pažįstame, netrukus nebeegzistuos”

Kovo 30 dieną, per patį koronaviruso infekcijos piką, tarptautinės masinės informacijos priemonės pasauliui pristatė žmogų, “kuris nori sustabdyti pandemiją” - Larry Briliantą (Larry Brilliant). Apie tai jis kalbėjo TED konferencijoje dar tolimais 2006 metais.

TED (nuo angliškų žodžių technology, entertainment, design) konferenciją nuo 1984 metų kasmet JAV rengia “Amerikos privatus nekomercinis fondas”. Oficiali TED misija - “unikalių idėjų platinimas” (“ideas worth spreading”); pranešėjai - visame pasaulyje garsios asmenybės. Bilieto kaina klausytojams siekia 10 tūkstančių dolerių, o už “norą keisti pasaulį” (wish to change the world) nugalėtojui skiriama viena - milijono dolerių - premija.

TED iš esmės yra fokusinė grupė globalistiniams projektams aptarti ir aikštelė naujoms vertybinėms nuostatoms transliuoti. Pavyzdžiui, 2012 metais ten įvyko garsus skandalingas Bilo Geitso pranešimas, kaip mažinti gyventojų skaičių, naudojant vakcinas, o 2018 metais Miriam Heine iš Viurcburgo universiteto skaitė pranešimą apie pedofilijos legalizavimą. Larry Brillianto pranešimas 2006 metais taip pat buvo revoliucinis: pranešėjas parodė netikros atipinės pneumonijos pandemijos vaizdo klipą-simuliatorių, aprašė, kaip konkrečiai atrodys kita pandemija, ir pagąsdino, kad “liga ims plisti iš šalies į šalį taip greitai, jog niekas net nesupras, kad juos žudo; ir beveik per tris savaites infekcija išplis po visą pasaulį”.

Jis pasiūlė įkurti “Tarptautinę absoliučiai ankstyvos ligų diagnostikos sistemą" jau egzistuojančio “Globalinio informacinio visuomenės sveikatos apsaugos tinklo” (GIVSAT) pagrindu. Jos darbuotojai, naudodamiesi kinų internetinės paieškos sistemomis (nes “pavojingi virusai neturi tikslo atsirasti tarp angliškai, ispaniškai, prancūziškai kalbančių gyventojų masių”) ir stebėdami septynis tūkstančius saitų septyniomis kalbomis, “aptiko atipinės pneumonijos pandemijos užuomazgas, pranešė PSO, kuri ją likvidavo”.

Tačiau naujos sistemos sukūrimui reikės didinti peržiūrimų saitų skaičių iki 20 milijonų, o kalbų skaičių - iki 70, sukurti išeinančių pranešimų patvirtinimo funkciją, naudojant SMS ir mesendžerius, palydovinį stebėjimą, vizualizaciją su aukštos kokybės grafika. Ir tada atsiras “ankstyvo kelio užkirtimo ligoms sistema, laisvai prieinama kiekvienam žmogui pasaulyje jo gimtąja kalba, skaidri, nevalstybinė, nepriklausanti kažkokiai vienai valstybei ar kompanijai, esanti neutralioje teritorijoje, su rezervinėmis kopijomis įvairiose laiko juostose ir skirtinguose kontinentuose”.

Larry net suteikė savo kūriniui “vertybinį” pagrindą, kviesdamas “padaryti GIVSAT mūsų kultūros ir visuomenės dalimi bei moraline pasaulio jėga", t.y. sukurti globalinę gyventojų internetinio sekimo, “didžiojo brolio” sistemą ir padaryti ją naująja pasaulio moraline norma. Jis paaiškino, kad “PSO suskirstė pandemijos vystymąsi etapais. Mes dabar esame trečiajame pandeminės grėsmės etape, o kai PSO patvirtins, kad mes perėjome į 4-ą etapą, mums pažįstamas pasaulis nustos egzistavęs”.

Jo pateiktą postpandeminės ateities aprašymą vertėtų pateikti kuo tiksliau: “Jei pasklis pandemija, užsikrės milijardas žmonių. Mažiausiai 265 milijonai žmonių mirs. Pasaulį apims nuosmukis ir depresija, nes mūsų tiekimo sistema ir globalizacija nutruks “tiksliai laiku”. Tai kainuos mūsų ekonomikai nuo 1 iki 3 trilijonų dolerių. Kiekvienas pajus tai aštriau, negu kone 100 milijonų žmonių mirtį, todėl labai daug žmonių neteks darbo, išnyks medicinos lengvatos, pasekmės bus neįsivaizduojamos”. Jis apgailestavo, kad “viską apsunkina tai, kad keliauti darosi vis lengviau. Nebus lėktuvų ore. Ar kelsite į orą lėktuvą, kuriame sėdi 250 nepažįstamų jums, čiaudinčių, kosinčių žmonių, o jūs suvokiate, kad kai kurie iš jų yra nešiotojai ligos, galinčios nužudyti jus, o prieš tą nėra nėra vakcinos ar antiviruso?”

Taigi, anot Larry Brillianto 2006 metais sudaryto plano, pandemija sukels ekonomikos ir sveikatos apsaugos krachą, valstybių savi izoliaciją, masių nuskurdimą, mobilumo draudimus ir sunaikins aviacinių pervežimų sferą. Praėjo 14 metų, ir jo planas pradeda pildytis.

Gyvenimas po pandemijos

Labiau paaiškinti tokias tikslias prognozes leidžia dar vienas dokumentas, pavadintas “Technologijų ir tarptautinio vystymosi ateities scenarijus” (Scenarios for the Future of Technology and International Development. The Rockefėller Foundation, Global Business Network. May 2010).

Dokumente pateikiamos keturios Piterio Švarco prognozės. Švarcas -Globalinio verslo tinklo įkūrėjas ir pirmininkas, naudojantis korporacijos RAND parengtus projektus - Lock Step, Clever Together, Hack Attack, Smart Scramble. Autorių nuomone, juos civilizacija renkasi pagal tai, kokį vaidmenį savo gyvenime ji skiria technologijoms.

Situacija su dabartine sąlygine “pandemija” labai tiksliai atitinka scenarijų Lock Step. Jis apibūdinamas kaip “gerokai griežtesnės valstybės kontrolės (iš viršaus į apačią) ir gerokai labiau autoritarinio vadovavimo pasaulis su ribotomis inovacijomis ir augančiu piliečių pasipriešinimu”.

Šio scenarijaus startu turi tapti nežinomo viruso pandemija, paskui žmones apima panika, masinis ažiotažas vaistinėse ir parduotuvėse, maisto produktų ir medicininių kaukių pirkimo bumas, oro transporto bendrovių bankrotas, tarptautinio turizmo žlugimas.

JAV atsisakys karantino ir neuždraus skrydžių, tai sukels pandemijos paūmėjimą, bet Kinija ir kai kurios kitos šalys, atvirkščiai, įves privalomą karantiną, greitai uždarys visas sienas, lieps būtinai nešioti veido kaukes, tikrins kūno temperatūrą geležinkelio stotyse ir prekybos centruose.

Pandemijos rezultatas bus piliečių judėjimo ribojimas, nuolatinis kaukių nešiojimas, privalomas temperatūros matavimas, tarptautinio žmonių mobilumo ir prekių sunaikinimas, ekonomikos griūtis, totalinės piliečių judėjimo, sveikatos būklės ir finansų kontrolės sistemos sukūrimas, nacionalinių vyriausybių valdžios sustiprėjimas.

Pasibaigus pandemijai, ribojimai ir kontrolė nebus atšaukti, pasaulis pasidarys labiau valdomas. Iš pradžių tai patiks išsigandusiems gyventojams, kurie iškeis savo teises ir privatumą į saugumo ir stabilumo garantijas.

Valstybės išplės gyvenimo kontrolės sferas, įves privalomą biometrinį identifikavimą, griežtai reguliuos gyvybiškai svarbias šakas, pagerins tvarką ir ekonominį augimą, bet užblokuos verslininkystę.

Išsivysčiusios valstybės ir kompanijos monopolistės didins tyrimų ir projektų skaičių, bet griežtai saugos su jais susijusią intelektualinę nuosavybę. Rusija ir Indija įves griežtus vidinius standartus informacinių technologijų kontrolės ir sertifikavimo standartus, o JAV ir ES padarys labai ryškią pažangą technologijų vystymo ir diegimo visame pasaulyje srityje.

Iš užplanuotų postpandeminės visuomenės naujienų galima paminėti funkcinės magnetinio rezonanso tomografijos skenerius oro uostuose ir viešose vietose, siekiant nustatyti nenormalų elgesį (galimai antivisuomeninį elgesį); naują, “išmaniąją”, maisto produktų ir gėrimų pakuotę; profilaktinį sveikatos patikrinimą kaip privalomą sąlygą išeiti iš ligoninės ar kalėjimo; distancinio dalyvavimo gyventojų grupėms, kurių kelionės ribojamos, technologijas; nacionalinių valstybių nuosavus nepriklausomus informacinių technologijų tinklus, imituojančius Kinijos ugniasienes su įvairiu vyriausybių kontrolės laipsniu.

Tačiau, laikui bėgant, daugelio griežtų taisyklių griežtumas ims kelti nepatogumus ir net stabilumo bei nuspėjamumo šalininkų nepasitenkinimą. Tai sukels maištus šalyse prieš vyriausybes ir jų nustatytas nacionalines sienas.

Matome, kad scenarijai yra panašūs: virusas - kaip grėsmė, baimė - kaip motyvatorius, visuotinė kontrolė -kaip klaidingai suprantamas gėris. Rezultatas - neribota valdžia visoje planetoje tiems, kurie scenarijuose kukliai vadina save filantropais, o iš tikrųjų yra svarbiausi režisieriai.

2020 metų sausio mėn. JTO generalinis sekretorius įvardijo “keturis apokalipsės raitelius, kurie grasina pasauliui” - “ aukščiausio lygio geostrateginė įtampa, klimato krizė, augantis globalinis nepasitikėjimas, tamsioji skaitmeninio pasaulio pusė” - ir keturi Švarco scenarijai iš Rokfelerio fondo projekto idealiai tinka jiems.

Teisė į numerį vietoje vardo

Svarbiausias vaidmuo scenarijuose skiriamas technologijoms - 2017 metais stambiausios transnacionalinės struktūros (Accenture, GVIA, Rokfelleru fonds, ANO, Microsoft, Mercy Corps, Kiva, ICC, FHI360, CITRIS Policy Lab, Copperfield Advisory, Chapman and Cutler LLP ir kt.) įkūrė “Alliance ID2020”. “Pastovaus vystymosi tikslų 2030” rėmuose jis realizuoja JTO globalinį projektą “ID2020”.

Projekto tikslas - kiekvienam planetos gyventojui suteikti skaitmeninį numerį (ID). Aljanso vadovybė ketina “veikti” greitai ir apimti kuo didesnį žmonių skaičių.

Aljanso “Manifeste” sakoma, kad identifikacija yra “fundamentali ir universali žmogaus teisė”, o jos poreikis pavadintas svarbiausia 1 milijardo žmonių problema. ID gavimą (numerio suteikimą žmogui vietoje vardo) autoriai laiko bazine, neatsiejama asmenybės teise, t.y. kuriama nauja “vertybė”, kvazisakralumas, kuris leidžia išvengti kritikos ir stigmatizuoti oponentus.

Vieninga planetinė sistema turi sujungti ir suskaitmeninti visos planetos gyventojų asmeninius duomenis ir kiekvienam žmogui suteikti “unikalų numerį, galiosiantį iki gyvenimo pabaigos”.

Į ID turi įeiti visa informacija apie žmogų: pasas, išsilavinimas, adresas, darbo vieta, finansai, sveikata, biometrija. Visa tai bus saugoma atskirose duomenų bazėse, naudojant block-chain technologiją.

“Projektas ID2020” jau buvo sėkmingai išbandytas su Ostino miesto benamiais ir pabėgėliais iš Mianmaro Tailande.

ID - tai žmogaus numeris, pakeičiantis jo vardą, duotą po gimimo. Niurnbergo procese, kuriame buvo

įvertinti Antrojo pasaulinio karo rezultatai ir pasekmės, numerio suteikimas žmogui buvo pripažintas nusikaltimu žmoniškumui, neturinčiu senaties termino.

Kasmetiniame “Alliance ID2020” viršūnių susitikime Niujorke 2019 metų rugsėjo mėnesį, pradedant bendrą projektą su Bangladešo vyriausybe, buvo įvardinta dar viena svarbi ID paskirtis - kiekvieno žmogaus būtinos vakcinacijos kontrolė, kuria užsiima GVIA (GAVI).

Totalinės vakcinacijos NEIŠVENGIAMUMAS

GVIA (Globalinio vakcinacijos ir imunizacijos aljanso) įkūrėjas -“Melindos ir Bilo Geitsų fondas" kartu su Pasauliniu banku, PSO ir vakcinų gamintojais. Jo tikslas - privaloma kiekvieno besivystančio pasaulio naujagimio vakcinacija.

Vakcinų pramonė ne kartą buvo pričiupta nuslėpusi pavojingas skiepų pasekmes, susijusias su juos sudarančiais ir toksiškais konservantais; tos pasekmės - tai, pavyzdžiui, autizmas, žarnyno problemos, nervų ir raumenų deformacijos, onkologija, sterilizacija.

Rokfelerio fondas kartu su PSO nuo 1972 metų užsiėmė vakcinacija nuo stabligės Nikaragvoje, Meksikoje ir Filipinuose. Vėliau paaiškėjo, kad į vakcinos sudėtį įeinantis žmogaus chorioninis gonadotropinas arba hCG kartu su stabligės toksinu sukelia nėštumo nutraukimą. Taip pat negalima pamiršti žinomo fakto, kad visų vakcinų pagrindą sudaro aborto medžiaga, t.y. nužudytų negimusių mažylių ląstelės.

2010 metų sausio mėnesį Pasauliniame ekonomikos forume Davose B. Geitsas paskelbė, kad per ateinantį dešimtmetį jo fondas skirs 10 mlrd. dolerių (maždaug 7,5 mlrd. eurų) naujų vakcinų vaikams sukūrimui ir pristatymui į besivystančias šalis.

Tais pačiais metais uždaroje TED konferencijoje savo kalboje “Atsinaujinant nulio link!” (apie tai sužinojo žiniasklaida) Geitsas prasitarė, kad ketina, naudodamas naujas vakcinas, sveikatos apsaugą ir reprodukcinės sveikatos srities paslaugas, sumažinti pasaulio gyventojų skaičių 10-15%.

2017 metais žiniasklaidoje pasirodė pranešimų, kad “Bilas Geitsas finansuoja galimas naujas pandemijas pasaulyje”.

2019    metų spalio mėnesį Džono Hopkinso medicinos centre Baltimorėje, Merilendo valstijoje (šiame centre buvo atlikta pirmoji pasaulyje lyties keitimo operacija), jis pademonstravo pandemijos simuliatorių. Dar jis pasakė, kad kažkoks “naujas gripas”, panašus į 1918 m. “ispaninio gripo" sukėlėją, prasideda Kinijos rytuose, “jis nužudys 65 mln. žmonių, todėl pasaulio vyriausybės turi tam ruoštis taip pat rimtai, kaip ir karui”. O netrukus COVID-19 pirmą kartą pasirodė Uhane.

Manoma, kad Bilas Geitsas paliko kompiuterinės industrijos lyderio postą ir ėmėsi “kovos su epidemijomis”, tačiau darosi vis labiau akivaizdu, kad šiame etape jis tik užtikrina dviejų svarbiausių visuomenės kontrolės mechanizmų kovergenciją.

Tikėtina, kad dabar jis ims mažinti gyventojų skaičių, naudodamas seniai paruoštą “priešnuodį nuo virusų", kurio naudojimas, PSO reikalavimu, taps privalomas kiekvienam žmogui. Nacionalinės valstybės šią priemonę taikys, nors ir priverstinai, bet “tik visuotinės gerovės interesais”.

2020 metų sausio mėnesį diskusijoje apie epidemijas, kurią organizavo Masačiusetso medicinos draugija ir Naujosios Anglijos medicinos žurnalas, Bilas Geitsas papasakojo, kad kartkartėmis kažkur atsiranda nauja mirtina liga, kuri greitai išplinta visame pasaulyje. Pavojus padidėja dėl to, kad patogeniniai mikroorganizmai mutuoja vis greičiau. Infekcijų kūrimu užsiima kariškiai, virusai nuteka iš
laboratorijų, o bioteroristai yra pasiruošę atakoms. Labai blogai ir tai, kad žmonės mėgsta keliauti lėktuvais, per kelias valandas peršokti iš vieno kontinento į kitą. Kaip matome, pagrindinės pozicijos, išlieka tos pačios.

Pandemija, PSO, vakcinacija, globaliniai žaidimai, sąmokslo teorijos

Dabartinė “koronaviruso pandemija” - ne pirmas bandymas imtis kontroliuoti žmoniją: prieš 11 metų neįvykęs “visuotinis naujas didelis maras” - “kiaulių gripo” epidemija Meksikoje (A/H1N1, pats nuosaikiausias gripo variantas per visą istoriją) buvo tik “bandymas”, leidęs autoriams pamatyti visas scenarijaus klaidas ir sėkmingai jas taisyti.

Tada išsivysčiusios šalys galiausiai tiesiog padovanojo PSO niekam nereikalingas vakcinas (Prancūzija - 91 iš 94 mln. nupirktų dozių, Didžioji Britanija - 55 iš 60 mln., taip pat Vokietija ir Norvegija).

Kitaip tariant, valstybės apmokėjo pavojingų vakcinų gamybą, o PSO tarsi koks filantropas “neatlygintinai” perdavė jas neturtingoms šalims, nors didžiausią pavojų neturtingose šalyse dabar kelia širdies ir kraujagyslių ligos, o ne virusai.

Bet vakcinacija - tai dar ir globaliniu lygiu ruošiamo gyventojų mikroscheminio implantavimo mechanizmas. Ir Bilas Geitsas jau paskubėjo teisintis žiniasklaidoje, kad žmogui implantuojamas nanomikrolustas “tik leis atsakyti į klausimus, ar tam žmogui buvo atliktas viruso testas ir ar jam buvo suleista vakcina”.

Nauja pasaulio architektūra

Generalinis PSO direktorius daktaras Tedrosas pareiškė, kad pasaulis turi judėti skaitmeninių pinigų kryptimi, nes fiziniai popieriniai pinigai ir monetos gali platinti ligas, ypač tokias epidemines kaip koronavirusas.

Skaitmeniniams pinigams laikyti pakanka skaitmeninės platformos, o skaitmeninės piniginės valdymui - nuotolinės prieigos prie lusto turinio. Šiame luste bus užrašyta visa asmeninė žmogaus informacija (ID, įskaitant duomenis apie skiepus ir finansus).

Žmogaus pavertimas skaitmenine asmenybe padarys jį labai pažeidžiamu, maksimaliai priklausomu nuo pasaulio šeimininkų - skaitmeninių resursų turėtojų, ir jis bus pasiruošęs iškeisti savo nepriklausomybę į saugumo garantiją.

Beje, vienas iš keturių anksčiau minėtų Švarco scenarijų kalba apie feodalizmo kaip valstybės potencialo žlugimo rezultato atgimimą. O globalinis projektas “Skaitmeninė ekonomika” dar nuo 2017 metų kalba apie skaitmeninį feodalizmą kaip apie lydimąjį to plano įgyvendinimo faktorių.

2020 metų kovo 26 dieną pirmą kartą vyko virtualus skubus viršūnių susitikimas G20, kuris buvo skirtas kovai su koronaviruso COVID-19 pandemija ir jos įtaką pasaulinei ekonomikai. Prieš šį susitikimą buvęs britų ministras pirmininkas, specialus JTO pasiuntinys globalinio švietimo klausimais Džeimsas Gordonas Braunas pasiūlė, “siekiant įveikti dvigubą medicinos ir ekonomikos krizę, kurią sukėlė COVID-19 pandemija”, oficialiai įkurti “ypatingą globalinį organą” su milžiniškais įgaliojimais - pasaulinę vyriausybę - ir įtraukti į jį JTO, taip pat šiam tikslui papildyti Pasaulinio banko ir  Tarptautinio valiutos fondo sąskaitas.

Anksčiau Braunas jau teikė panašų siūlymą per ekonominę 2008 metų krizę. O PSO, kurios vardu jis kalba, ir taip jau vadinama pasaulinės vyriausybės dalimi.

Svarbiausias globalinio elito, kuriam šiuo atveju atstovauja Braunas, uždavinys yra akivaizdus - panardinti pasaulį į baimę ir paniką dėl neįveikiamos pandemijos grėsmės, psichozės skatinimas ir sudarymas situacijos, kai žmonės patys pareikalaus “vyresnio brolio” pagalbos.

Be to, kova su pandemija duoda neblogų dividentų: G20 šalys susitarė pandemijos pasekmėms įveikti į ekonomiką įdėti 5 trilijonus dolerių.

Kalbėdamas viršūnių susitikime, JTO generalinis sekretorius Antonijas Guterešas tęsė šią liniją ir pareiškė, kad, norėdami įveikti koronavirusą, šalių dvidešimtuko lyderiai turi sukurti bendrą šio laikotarpio įveikimo planą: sustabdyti viruso plitimą, minimalizuoti ekonomines pasekmes, sukurti ateityje stabilesnę globalinę ekonominę sistemą.

Mistikos ir sakralumo fone

Epidemija Italijoje buvo pirmuosiuose pasaulinės žiniasklaidos priemonių puslapiuose - “perpildyti morgai, visu tempu dirbantys krematoriumai, be perstojo skambantys, pagerbiant mirusius, bažnyčių varpai, kariniai sunkvežimiai, kažkur išvežantys nuo baimės sustingusio Bergamo gatvėmis karstus su lavonais kremuoti” - sėjo paniką ir siaubą žmonių sąmonėje.

PSO paskelbtas pandemijos režimas ir karantino įvedimas nacionalinėse valstybėse sustiprino informacinį spaudimą žmonėms: ribotose gyvenamųjų patalpų erdvėse svarbiausiu žinių ir emocijų šaltiniu tampa TV ir internetas, o masinė sąmonė išjungia logiką, kaip rudimentą.

“Keistas” sutapimas - 2019 metų pabaigoje eteryje pasirodė serialas “Mesijas”, kuris pasakojo apie Antikristo atėjimą į mūsų pasaulį. O socialiniuose tinkluose buvo pilna “pasaulio pabaigos” požymių, kurie “jau pasirodė, pasitvirtino, pasireiškė”.

Šios detalės taip pat hipnotizuoja visuomenę ir atima jos jėgas - kam priešintis, jei viskas seniai numatyta ir tiesiog pradeda pildytis?

Šokas - puiki priemonė prarasti savikontrolę. Akivaizdžiai “neteisėtų” įstatymų priėmimas - įtikinamas pagrindas žmogui atsisakyti priešintis absurdui.

Pandemija, PSO, vakcinacija, globaliniai žaidimai, sąmokslo teorijos

Staiga žmoniją užklupęs karantinas visose nacionalinėse valstybėse turi vienodą prigimtį ir vienodą scenarijų: sienų uždarymas, kaukės, pirštinės, judėjimo ribojimas, smulkaus ir vidutinio verslo ribojimas ir/ar sunaikinimas, totalinė ekonomikos griūtis.

Maždaug tą patį, tik be priverstinio kaukių nešiojimo ir visuotinio namų arešto, Rusija jau patyrė per vadinamąjį “pertvarkos” laikotarpį.

Scenarijų autoriai ir jų tikslai yra aiškūs, tik mastelis keičiasi: anksčiau silpna buvo viena Rusija, šiandien - visa civilizacija.

Daugybiniai šokai, kuriuos šiandien patiria visuomenė bet kuriame pasaulio taške, tam tikru momentu, anot fiziologijos dėsnių, turi viršyti jausmingumo ribą ir atimti gebėjimą priešintis. Ir tada visuomenė, ramindama save, kad “bloga taika geriau už gerą karą”, bus pasiruošusi priimti bet kokias sąlygas, kad tik tas košmaras greičiau liautųsi. Ir visuomenė sutiks, kad, kaip dabartinėje postpandeminėje Kinijoje, būtų naudojami nuo šiol privalomi spalvoti QR kodai (raudonas, geltonas, žalias - priklausomai nuo užsikrėtimo laipsnio); nuolankiai leisis skanuojama, įeinant į prekybos centrą, ar “neturi antivisuomeninių ketinimų”; į bendrą duomenų bazę atiduos savo “pirštukus" ir kitus biometrinius duomenis; susitaikys su tuo, kad daugiau nebegalės skraidyti ir važinėti į kitas šalis - juk “bendras saugumas yra svarbiau”; masiškai bus vakcinuojami visi, ir jie vys nuo savęs tuos, kurie to nepadarys (nors kiekvienam aišku, kad pavojingas kaip tik tas, kuriam sušvirkšta vakcina, kaip pusiau gyvų bakterijų nešiotojas); bus visiškai pereita prie skaitmeninio išsilavinimo ir telemedicinos - “juk virusas nuolat mutuoja, apsisaugoti nuo jo neįmanoma ir reikia galvoti apie visų saugumą”.

O paskui, kai savo teritorijose užsidariusios valstybės, kiekviena savo teritorijoje, griežtai ir nuosekliai atkurs nuleistų instrukcijų rėmuose maksimaliai sureguliuotą skaitmenį pasaulį, įvyks paskutinė, visą pasaulį apimanti “oranžinė revoliucija”, kuri panaikins nacionalinius suverenitetus ir sukurs “vieningą laisvą planetinę valstybę su išmintingu ir gailestingu valdovu”.

Beje, apie tai kalbama ne tik globalistiniuose scenarijuose.

Šiandien visa žmonija, ko gero, jau beveik įtikinta, kad ji neva pati dėl visko kalta, o dabar turi išpirkti savo kaltę besąlyginiu paklusimu. Ir paklusimo procesas prasidės nuo produktų, vaistų ir maisto pristatymo tik internetu, nuo naujų vaizdo žaidimų, filmų ir internetinių kursų pirkimo tinkle, visų siuvyklų perprofiliavimo siūti medicinines kaukes ir jų valstybinio licenzijavimo (jei kaukės dabar yra valstybės monopolija, tai jos su mumis visiems laikams?)...

Kol pasakojamos siaubo istorijos apie “baisųjį koronavirusą”, globalinis kapitalas vėl greitai turtėja ir įveda visuotinę skaitmeninę visų planetos gyventojų kontrolę.

Pastaba, ši nuomonė, gali nesutapti su jūsų pačių asmeninę nuomonė. Todėl, tai pateikta, kaip gandai, sąmokslo teorijos, yra ir realių faktų.

paranormal.lt

Įvertink šį straipsnį. Prieš tai pakomentuodami, arba parašykite patys! Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį.
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Galima rašyti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
26.09.2020 laikas 21:45 Patarimai, kaip nugalėti vilko apetitą
Nutukimas - šiuolaikinės visuomenės rykštė ne tik mūsų šalyje, bet ir visame pasaulyje. Žmonių su sutrikusia riebalų apykaita skaičius toliau auga ir dabar apima beveik trečdalį mūsų šalies gyventojų.

Skaityti daugiau

26.09.2020 laikas 18:37 Amžinas klausymas: ar reikia plauti vištieną? Pasakė kartą ir visiems laikams
Vištiena yra itin mėgiama mėsa ir mitybos pagrindas daugeliui žmonių, pasiryžusių sveikai maitintis ir reguliuoti kūno svorį. Tačiau neapdorotoje vištienoje gali būti salmonelių ir kitų ligas sukeliančių mikrobų, todėl svarbu atsargiai su ja elgtis. Laikas sužinoti, kaip tinkamai paruošti maisto pro...

Skaityti daugiau

26.09.2020 laikas 15:29 Amžinas klausymas. Seksas per mėnesines: ar galima?
Prasidėjus mėnesinėms, merginoms (o kartais ir jau kurį laiką su jomis susiduriančioms moterims) kyla įvairių klausimų. Pasistengsime atsakyti į dažniausiai pasitaikančius. Ar per mėnesines galima maudytis ežere (ir kituose atviruose vandens telkiniuose)?...

Skaityti daugiau

26.09.2020 laikas 11:44 Ar L. Linkevičius pagal JT dokumentus uždegė Lietuvai žalią šviesą?

Užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius, vykstant Jungtinių Tautų (JT) Generalinei Asamblėjai, jos paraštėse nuotoliniu būdu dalyvavo „Daugiašališkumo aljanso“ renginyje. Renginio tikslas – aptarti daugiašališkumo vaidmenį atsigaunant po COVID-19 pandemijos.

...

Skaityti daugiau

25.09.2020 laikas 22:22 Patarimas, kaip nudažyti „žilus“ plaukus
Prieš trejus metus į koloristo Džeko Martino saloną atvyko klientė. Ji papasakojo, kad daugelį metų dažė žilus plaukus kaštonine spalva namų sąlygomis kas 3-4 savaites, bet dabar išėjo į pensiją , daug laiko praleidžia gamtoje ir nenori praleisti daug laiko bedažydama plaukus. „Ar jūs galite man pad...

Skaityti daugiau

25.09.2020 laikas 20:32 Biomedicinos mokslų daktaras Algirdas Amšiejus apie mityba
Biomedicinos mokslų daktaras, be galo charizmatiškas pašnekovas, ypatingos energijos žmogus Algirdas Amšiejus. Apie medų, mėsą, produktų dermes ir gyvenimo būdą, kurį kasdien sau susikuriame kiekvienas, pasikasdamas šaukštu. Algirdas sako, kad reikia valgyti viską ir yra kategoriškas prieš visas tas...

Skaityti daugiau