Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Medicinos Naujienos » 2021 » Rugpjūčio » 13

Sveikų vaikų mirtingumas nuo COVID-19 yra lygus nuliui... tad kodėl skubama juos visus maskuoti ir skiepyti?

(Paranormal) Vis daugiau medicinos ekspertų reiškia nepritarimą dėl būtinybės skiepyti vaikus COVID-19 vakcinomis. Džono Hopkinso universiteto profesorius daktaras Marty Makary (Marty Makary) neseniai paviešino savo tyrimo išvadas dėl vaikų mirtingumo nuo COVID vakcinos. Jo tyrimas kelia daugiau abejonių, kodėl apskritai reikia skiepyti sveikus vaikus.

Nulis mirčių nuo COVID tarp sveikų vaikų

Dr. Makary ir jo kolegos neseniai bendradarbiavo su pelno nesiekiančia organizacija FAIR Health, kad išanalizuotų 48 000 vaikų iki 18 metų, kuriems 2020 m. balandžio-rugpjūčio mėn. buvo diagnozuota COVID-19, sveikatos draudimo duomenis.

Jie nustatė, kad mirtingumas nuo COVID tarp sveikų vaikų, neturinčių ankstesnių sveikatos sutrikimų, išlieka lygus nuliui.

"[Jei mūsų tyrimas] pasitvirtins, tai turės didelę reikšmę sveikiems vaikams", - sakė Makary.

Makary taip pat pridūrė, kad Ligų kontrolės ir prevencijos centras (CDC), siekdamas skatinti būtinybę skiepyti vaikus, remiasi menkais įrodymais. Jis teigė, kad nors CDC teigia, jog 335 jaunesni nei 18 metų vaikai mirė po to, kai jiems buvo diagnozuota COVID-19, agentūra "neištyrė kiekvieno mirties atvejo, kad išsiaiškintų, ar COVID [iš tiesų] sukėlė mirtį, ar tai buvo susiję su anksčiau buvusia sveikatos būkle".

Makary pridūrė: "Esu parašęs šimtus recenzuojamų medicinos tyrimų ir negaliu įsivaizduoti nė vieno žurnalo redaktoriaus, kuris sutiktų su teiginiu, kad 335 mirtys įvyko dėl viruso, neturėdamas duomenų, kurie rodytų, ar virusas buvo atsitiktinis, ar priežastinis, ir neanalizuodamas atitinkamų rizikos veiksnių, pavyzdžiui, nutukimo."

Kitų tyrimų išvados panašios

Britų mokslininkų atliktų tyrimų serijoje taip pat nustatyta, kad COVID-19 kelia mažesnę vaikų mirties riziką, nei manyta anksčiau. Kai kurios būklės, pavyzdžiui, nutukimas ir širdies ar neurologinės ligos, buvo susijusios su didesne intensyviosios terapijos gydymo ar mirties rizika, tačiau absoliutus rizikos padidėjimas yra labai nedidelis, sako Rachel Harwood, Liverpulio Alder Hey vaikų ligoninės tyrėja ir vaikų chirurgijos registratorė.

Išankstinis tyrimo, kuriame tyrėjai daugiausia dėmesio skyrė Anglijai, atspausdinimas taip pat parodė, kad iš 6338 hospitalizacijų dėl COVID-19 tik 259 vaikams prireikė gydymo vaikų intensyviosios terapijos skyriuose. Apskritai intensyviosios terapijos poreikis yra "neįtikėtinai retas" tarp tyrimui užregistruotų pacientų.

Kitas Londono universitetinio koledžo Great Ormond Street vaikų sveikatos instituto atliktas tyrimas parodė, kad juodaodžiams vaikams dažniau prireikė intensyviosios terapijos dėl COVID-19. Iš 3 105 mirčių nuo visų priežasčių, kurias nuo 2020 m. kovo mėn. iki 2021 m. vasario mėn. patyrė apie 12 mln. jaunesnių nei 18 metų žmonių Anglijoje, tik 25 mirtys buvo susijusios su COVID-19, taigi šis rodiklis yra maždaug 2 vaikai iš milijono šio amžiaus žmonių.

Šiuo metu vaikų skiepyti nereikėtų - PSO

PSO neseniai peržiūrėjo savo rekomendacijas dėl to, ar reikėtų skiepyti vaikus, ir teigia, kad "šiuo metu vaikai neturėtų būti skiepijami". Agentūra taip pat teigė, kad nėra pakankamai įrodymų apie COVID-19 vakcinos naudojimą vaikams, kad būtų galima pagrįsti skiepijimo poreikį.

PSO atstovas spaudai pareiškime teigė:

Vaikams ir paaugliams, palyginti su suaugusiaisiais, paprastai būdingi lengvesni susirgimai, todėl, jei jie nepriklauso grupei, kuriai gresia didesnė rizika susirgti sunkia COVID-19 forma, skiepyti juos nėra taip skubiai kaip vyresnio amžiaus žmones, sergančius lėtinėmis ligomis ir sveikatos priežiūros darbuotojus.

Kad būtų galima pateikti bendras rekomendacijas dėl vaikų skiepijimo nuo COVID-19, reikia daugiau įrodymų apie skirtingų COVID-19 vakcinų naudojimą vaikams.

PSO Strateginė patariamoji ekspertų grupė (SAGE) padarė išvadą, kad "Pfizer" / "BioNTech" vakcina yra tinkama naudoti 12 metų ir vyresniems žmonėms. Vaikams nuo 12 iki 15 metų, kuriems gresia didelė rizika, ši vakcina gali būti siūloma kartu su kitomis prioritetinėmis grupėmis. Vaikams skirtos vakcinos tyrimai tebevyksta, o PSO atnaujins savo rekomendacijas, kai įrodymai ar epidemiologinė situacija pateisins politikos keitimą.

Daugiau apie COVID-19 naujienas ir atnaujinimus skaitykite svetainėje Pandemic.news.

Straipsnis parengtas, pagal patikimus šaltinius. Šaltiniai:

NaturalHealth365.com

Nature.com

PrecisionVaccinations.com

KHN.org

Straipsnio autoriaus Mary Villareal nuomone gali nesutapti su svetaines administracijos nuomone, o taipogi ir su skaitytojo nuomone. Todėl, rinkitės patys faktus, analizuokite ir priimkite patys savo sprendimus... Netikėkite masine žiniasklaida, jie taip pat nėra "šventieji", remiasi tais faktais, kas jiems naudinga, cituoja be leidimo, naudojasi tokioms pačiomis priklausančiomis žiniasklaidos priemonėmis, nepateikdamos jokių įrodymų, o tik pasakojimus. Todėl mes, prieš skaitant jums, pateikiame savų šaltinių nuorodas.

Jei manai, kad ši informacija buvo naudinga, pasidalink, prenumeruok ir padėkok...

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
16.10.2021 laikas 22:04 Sveikas 16-metis berniukas Kalifornijoje mirė gavęs antrąją "Pfizer" vakcinos nuo koronaviruso dozę
Visiškai sveikas 16 metų berniukas Kalifornijoje mirė nepraėjus nė mėnesiui po to, kai jam buvo suleista antroji Pfizer-BioNTech kompanijos Wuhan koronaviruso (COVID-19) vakcinos dozė. Paauglys antrąją "Pfizer-BioNTech" vakcinos dozę gavo balandžio 3 d., o mirė balandžio 27 d....

Skaityti daugiau

16.10.2021 laikas 20:34 Kaip nustatyti žmogaus charakterį pagal valgį?
Mums taip tik atrodo, kad mes viską žinome apie save. Kiekvienas žmogus - tai atskiras pasaulis, kurį reikia pažinti visą gyvenimą. Apie kažkokius charakterio bruožus mums papasakos artimieji ir draugai, kažką savyje mes pastebime patys, kažką nustatyti padeda įvairūs psichologiniai testai....

Skaityti daugiau

16.10.2021 laikas 19:26 Su šeivamedžiu draugausi - ligų nežinosi!
Ne daug kas žino, kad, reguliariai vartojant juodauogius šeivamedžius, galima išgydyti mastopatiją, dusulį, krūtinės karkalus, kosulį, galvos skausmus, atkurti regėjimo ryškumą ir atmintį, išvalyti organizmą ir kraują, atsikratyti vidurių užkietėjimo, sulėtinti senėjimo procesus, įveikti pavasarinę ...

Skaityti daugiau

16.10.2021 laikas 18:33 Trečiojo Reicho skraidančios lėkštės

Iš įvairių informacijos šaltinių - liudininkų pasakojimų, istorinės ir mokslo populiarinimo literatūros, Trečiojo Reicho archyvinių dokumentų - galima sužinoti, kad prieš Antrojo pasaulinio karo pradžią ir per jį vokiečių mokslininkai ir inžinieriai sukonstravo, pagamino ir išbandė disko formos s...

Skaityti daugiau

16.10.2021 laikas 17:06 1993 metų filmas "Visa griaunantis" nurodė ateitį
Keista, bet dabar šis filmas, kažkaip įgauna naują prasmę apie ateitį, ir kur dabar valdžia keliauja ir kam tai naudinga. Štai keletas pastebėjimų iš daugelio. Jei pastebėsi, labai didelė policijos kontrolė. O, kaip vykdoma kontrolė?...

Skaityti daugiau

16.10.2021 laikas 16:27 Receptai | Patiekalai Kepta žuvis: Raudės ir kuojos keptos kepimo popieriuje (orkaitėje)
Kai tik mano virtuvėje atsiduria raudžių ar kuojų, iškart bėgu kepti žuvies pagal šį receptą. Jis mūsų šeimoje labai seniai pamiltas ir mes jo niekada nekeitinėjame. Didžiausią darbą už mane atlieka orkaitė, ingredientai visai paprasti ir man tai labai patinka. Mėginam!...

Skaityti daugiau

16.10.2021 laikas 16:27 Receptai | Patiekalai Perlinis kus kus arba kuskuso kruopų salotos su avinžirniais

Kadangi pasitaruoju metu sulaukiu prašymų pasidalinti ne tik įvairiais saldžiais ar rimtais patiekalais, bet ir kuo sveikesniu nuo šiol kartas nuo karto tą ir bandysiu padaryto. Aš savo virtuvėje tikrai labai mėgstu eksperimentuoti, išmėginti ne tik naujus kepinius, bet ir kitų patiekalų receptus...

Skaityti daugiau

14.10.2021 laikas 10:49 Receptai | Patiekalai Šaltalankių arbata su imbieru - nauda ir kaip paruošti?
Pirmiausia reikėtų žinoti, kad šaltalankio uogos yra itin naudingos ir savyje turi daugy gydomųjų savybių. Juose galite rasti įvairių vitaminų, mikroelementų bei organinių rūgščių.

Skaityti daugiau