Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Medicinos Naujienos » 2021 » Rugpjūčio » 19

Havajų sveikatos priežiūros pranešėjas teigia matęs daugiau žmonių, mirusių nuo COVID-19 vakcinų nei nuo viruso

(Paranormal) Sveikatos priežiūros darbuotojas Havajuose sakė matęs daugiau žmonių, kurie mirė pasiskiepiję vakcinomis nuo Wuhan koronaviruso (COVID-19), nei nuo paties viruso.

Abrienas Aguirre yra sertifikuotas ergoterapeutas, dirbantis valstijos sostinėje Honolulu. Neseniai jis viešai papasakojo apie savo žinias apie darbą Havajų sveikatos priežiūros sektoriuje.

Šiuo metu Aguirre dirba didžiausioje Oahu salos kvalifikuotos slaugos įstaigoje "reabilitacijos direktoriumi". Anksčiau jis dirbo trijuose skirtinguose COVID-19 skyriuose, visuose juose taip pat buvo priimami pagyvenę pacientai. Du iš šių COVID-19 skyrių buvo "izoliacijos skyriai".

Duodamas interviu Havajų laisvo žodžio naujienų grupei "Hawaii Free Speech News", piliečių žurnalistų naujienų grupei, Aguirre prisipažino, kad dirbdamas COVID-19 skyriuose matė, kaip daugiau žmonių mirė nuo COVID-19 vakcinų nei nuo paties viruso.

"Mačiau, kaip 32 pagyvenę žmonės mirė iškart po to, kai pasiskiepijo "Moderna" vakcina", - sakė jis. "Apie tai nekalbama per žinias. Tai neatitinka jų pasakojimo. Mačiau daugiau žmonių, mirusių nuo vakcinos, nei COVID skyriuose."

"Hawaii Free Speech News" ėmė interviu iš Aguirre's per neseniai vykusį protestą po atviru dangumi prie Havajų valstijos Kapitolijaus Honolulu. Protestas buvo nukreiptas prieš naujus valstijos ir apskričių COVID-19 vakcinos įpareigojimus, įvestus dėl padidėjusio COVID-19 atvejų po vakcinos vartojimo skaičiaus.

Viso Aguirre interviu su "Hawaii Free Speech News" klausykitės čia:

Pacientai, kuriems nebuvo nustatytas COVID-19 virusas, vis tiek buvo įtraukti į sąrašą kaip sergantys šiuo virusu

Aguirre paaiškino, kad didžioji žiniasklaida neteisingai pateikia informaciją apie tai, kas vyksta su hospitalizuotais COVID-19 pacientais. Jis sakė, kad daugelis šių pacientų iš tikrųjų nesusiduria su koronavirusu.

Viename iš COVID-19 skyrių, kuriame jis dirbo, perkelti pacientai iš tikrųjų neturėjo koronaviruso.

"Jų PGR testas buvo teigiamas, - sakė jis. "Tačiau dauguma jų buvo besimptomiai ir kentėjo tik nuo anksčiau buvusių ligų".

Be to, jis paaiškino, kaip vienos slaugos įstaigos, kurioje jis dirbo, sąskaitų išrašymo skyriuje dirbo sveikatos priežiūros darbuotojai, pakeitę medicininių diagnozių kodus tokioms būklėms kaip plaučių sutrikimas į COVID-19. Jis sakė, kad taip buvo daroma tam, kad įstaiga galėtų gauti daugiau kompensacijų už gydomus pacientus.

Aguirre teigė, kad žmonės, kuriems nebuvo jokių simptomų, bet buvo atlikti teigiami COVID-19 PGR tyrimai, taip pat buvo įvardyti kaip sergantys COVID-19. Panaši situacija susiklostė ir su kai kuriais pacientais, kurių viruso tyrimai buvo neigiami.

Šioje slaugos įstaigoje nepagydomomis ligomis sergantys pacientai taip pat buvo įtraukiami į vadinamuosius "COVID mirties sąrašus". Tai reiškia, kad jiems mirus, jų mirtis būdavo įvardijama kaip COVID-19 infekcijos priežastis. Jis sakė, kad ši operacija yra "visiškas sukčiavimas".

Kitais atvejais Aguirre sakė, kad kai kuriems pacientams, su kuriais jam teko dirbti, COVID-19 testai net nebuvo teigiami, tačiau jie vis tiek buvo įtraukti į sąrašą kaip sergantys šiuo virusu.

"Tai tiesiog sukčiavimas visais lygmenimis", - sakė jis.

Aguirre sakė, kad bandė susisiekti su įvairiais pareigūnais, įskaitant Havajų gubernatorių demokratą Davidą Ige. Jis nori atskleisti nuolatinį sukčiavimą, vykstantį Havajų sveikatos priežiūros sistemose, tačiau kol kas nesulaukė jokio atsakymo.

Aguirre įspėja žmones nesiųsti savo artimųjų į slaugos įstaigas

Pokalbio pabaigoje Aguirre norėjo pasakyti žmonėms vieną dalyką: Nesiųskite sergančių šeimos narių ar artimųjų į slaugos įstaigas.

"Mano patarimas žmonėms: Jei serga jūsų senoliai, jūsų močiutė, senelė, mama, nesiųskite jų į slaugos įstaigą", - sakė jis.

"Jie negaus tinkamos priežiūros", - pridūrė jis. "Gydymas jiems bus nesuteiktas. Jie bus priversti visą dieną nešioti kaukę ir bus socialiai atskirti. Jie susirgs depresija ir norės nusižudyti. Nes būtent tai matau mūsų įstaigose".

Dabartiniai duomenys rodo, kad Havajai yra viena iš labiausiai skiepijamų valstijų šalyje. Spaudos duomenimis, 65,5 proc. visų suaugusiųjų valstijoje yra visiškai paskiepyti, o dar 20,9 proc. suaugusiųjų jau yra gavę bent vieną COVID-19 vakcinos dozę.

Aguirre liudijo matęs tik 32 su COVID-19 vakcina susijusias mirtis. Neaišku, kiek dar mirė dėl eksperimentinių ir šalutinio poveikio kupinų vakcinų, tačiau apie tai nebuvo pranešta.

Sužinokite daugiau apie COVID-19 vakcinų vartojimo pavojus skaitydami naujausius Vaccines.news straipsnius.

Straipsnis parengtas, pagal patikimus šaltinius. Šaltiniai:

WND.com

WorldTribune.com

HealthImpactNews.com

StarAdvertiser.com

NYTimes.com

Straipsnio autoriaus Arsenio Toledo nuomone gali nesutapti su svetaines administracijos nuomone, o taipogi ir su skaitytojo nuomone. Todėl, rinkitės patys faktus, analizuokite ir priimkite patys savo sprendimus... Netikėkite masine žiniasklaida, jie taip pat nėra "šventieji", remiasi tais faktais, kas jiems naudinga, cituoja be leidimo, naudojasi tokioms pačiomis priklausančiomis žiniasklaidos priemonėmis, nepateikdamos jokių įrodymų, o tik pasakojimus. Todėl mes, prieš skaitant jums, pateikiame savų šaltinių nuorodas.

Jei manai, kad ši informacija buvo naudinga, pasidalink, prenumeruok ir padėkok...

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
27.09.2021 laikas 09:47 Netoli Mergelių salų užfiksuotas milžiniškas plazmos srautas („džetas")
Žaibai Žemėje tampa vis keistesni ir keistesni. Rugsėjo 20 d. vakarą Puerto Riko fotografas Frankie Lucena nukreipė savo fotoaparatą "Sony A7s" į pakrantės elektros audrą. Štai ką jis pamatė:

Skaityti daugiau

27.09.2021 laikas 09:30 Keraloje, Indijoje, išprotėjo šventyklos dramblys

Nors dramblių dalyvavimas Keralos šventyklų kasdienėse maldos apeigose nėra nieko neįprasto, vienas dramblys sukėlė maldininkų siautulį, kai susijaudinęs, parbloškė ant jo sėdintį žmogų.

Skaityti daugiau

27.09.2021 laikas 09:15 Stiprėja ugnikalnio išsiveržimas Kanarų salose
Šeštadienį La Palmoje, atsivėrus naujai ugnikalnio angai, ugnikalnio sprogimai į orą išmetė įkaitusią lavą, todėl maža Ispanijos sala buvo priversta uždaryti oro uostą, o kai kurie žmonės negalėjo išvykti.

Skaityti daugiau

27.09.2021 laikas 09:02 Smarkios liūtys sukėlė potvynius Henane, Kinijoje

Rugsėjo 24-25 d. smarkios liūtys smogė Henanui, Nanyangui, Luoyangui, Pingdingshanui ir daugeliui Henano kaimų, juos užtvindė purvo nuošliaužos ir nuošliaužos, buvo apgadinta daug pastatų ir automobilių.

Skaityti daugiau

27.09.2021 laikas 08:28 Kaimo gyventojai išsigando 5G "spinduliuotės" ir nugriovė mobiliojo ryšio bokštą
Baškirijos kaimų gyventojai išsigando 5G "radiacijos" ir traktoriumi nugriovė mobiliojo ryšio bokštą.

Skaityti daugiau

26.09.2021 laikas 16:06 Receptai | Patiekalai Dietinis pyragas be miltų su obuoliais
Dietinis pyragas be miltų su obuoliais. Galite valgyti prieš naktį, nors kiekvieną dieną. Sveikas ir visiškai nekaloringas pyragas, puikus skanėstas.

Skaityti daugiau

26.09.2021 laikas 15:58 Receptai | Patiekalai Kefyriniai sausainiai prie arbatos

Kefyro tešla visada išsiskiria savo savybėmis, kad ilgai išliktų gaivi ir minkšta. Šis receptas yra lengviausias ir greičiausias, jam reikia tik kelių produktų, kurie visada yra virtuvėje.

Skaityti daugiau

25.09.2021 laikas 15:57 Receptai | Patiekalai Greitas ir labai skanus ryžių ir vištienos plovas greitpuodyje
Mano šeima itin mėgsta šį greitai pagaminamą, rytietišką plovą su vištiena ir basmati ryžiais, gamintą greitpuodyje.

Skaityti daugiau