Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Medicinos Naujienos » 2021 » Rugsėjo » 21

Remdesivir, ventiliacija gali padaryti daugiau žalos nei naudos nuo COVID - Pete Santilli praneša Brighteon.TV

(Paranormal) Pete Santilli ir Deb Jordan kalba apie naujausius daktaro Bryano Ardiso (Bryan Ardis) atskleistus faktus apie nepageidaujamą remdesiviro poveikį pacientams, kuriems diagnozuotas COVID-19. Ji kalba apie tai, kad remdesiviras (remdesivir) pasižymi dideliu mirštamumu pacientų, kurie jį vartojo praeityje, atžvilgiu - ir kelia didesnį pavojų net už patį COVID-19.

Remdesivirą šiuo metu ligoninės naudoja COVID-19 gydyti - Santilli savo laidoje kelia abejonių, atsižvelgdamas į tai, kad šis vaistas sukelia inkstų nepakankamumą 54 proc. jį vartojusių pacientų.

COVID-19 sukeltas inkstų pažeidimas

Pacientams, sergantiems COVID-19, gali išsivystyti inkstų sutrikimų, nepriklausomai nuo to, ar jie buvo gydomi remdesiviru, ar ne, todėl šis vaistas tampa dar pavojingesnis.

Tyrimai rodo, kad daugiau nei pusei žmonių, hospitalizuotų dėl COVID-19, pasireiškia ūminis inkstų pažeidimas. Tai gali būti staigus inkstų pažeidimo atvejis, o sunkiais atvejais - net inkstų nepakankamumas, kuris gali pasireikšti per kelias valandas ar dienas. Dėl inkstų pažeidimo kraujyje gali kauptis atliekos, kurios gali būti mirtinos.

Kai kuriems žmonėms ūminio inkstų pažeidimo požymių ar simptomų nepasireiškia, tačiau jie gali nepakankamai šlapintis, jausti pykinimą ar spaudimą krūtinėje.

Jei COVID-19 sukelia inkstų pažeidimą, gydytojai turės gydyti ir dialize, kurios metu kraujas išvalomas per aparatą, kai inkstai negali to padaryti natūraliai organizme.

PSO rekomenduoja nenaudoti remdesiviro

Pasaulio sveikatos organizacija paskelbė sąlyginę rekomendaciją nenaudoti remdesiviro hospitalizuotiems pacientams, sergantiems COVID-19, neatsižvelgiant į ligos sunkumą.

Taip nuspręsta todėl, kad nėra įrodymų, jog remdesiviras pagerina šių pacientų išgyvenamumą ir kitus rezultatus. Šią rekomendaciją parengė tarptautinė rengimo grupė, kurią sudaro 28 klinikinės priežiūros ekspertai, 4 pacientų partneriai ir vienas etikos specialistas.

(Susiję: Remdesiviro pavojus gydant COVID-19 sergančius pacientus ligoninėse - Brighteon.TV).

Buvo apsvarstyti daugiau kaip 7 000 pacientų keturių tyrimų metu surinkti duomenys ir įrodymai parodė, kad nėra pacientams svarbių rezultatų, kurie atsirado vartojant vaistą, nesvarbu, ar tai būtų mirtingumas, ar mechaninės ventiliacijos poreikis, ar laikas iki klinikinio pagerėjimo.

Develoipment grupė taip pat pripažino, kad reikia atlikti daugiau tyrimų, siekiant užtikrinti didesnį įrodymų tikrumą konkrečioms pacientų grupėms.

Ventiliatoriai daro daugiau žalos nei naudos

Santilli taip pat kalba apie neigiamą ventiliatorių poveikį COVID-19 pacientams - konkrečiai, kad jie daro daugiau žalos nei naudos.

Daugelis ventiliatorių naudojančių pacientų miršta, o tie, kurie išgyvena, gali susidurti su kvėpavimo problemomis, kurias sukelia arba aparatas, arba virusas. Deja, žinoma, kad kuo ilgiau žmonės laikomi prie ventiliacijos aparato, tuo didesnė tikimybė, kad jie patirs komplikacijų, susijusių su aparato palaikomu kvėpavimu.

Todėl kai kuriuose intensyviosios terapijos skyriuose pacientų prijungimas prie dirbtinės plaučių ventiliacijos aparatų atidedamas iki paskutinės akimirkos. Pandemijos pradžioje pacientams buvo linkstama anksti prijungti dirbtinę plaučių ventiliaciją, nes jų būklė sparčiai blogėjo.

Ekspertai mano, kad 40-50 proc. pacientų miršta pradėjus juos ventiliuoti, o kai kuriose vietose, pavyzdžiui, Niujorke, pranešimai rodo, kad net 80 proc. užsikrėtusių pacientų miršta pradėjus juos ventiliuoti.

Dr. Luciano Gattinoni ir jo kolegos Milane aprašė, kaip vasario mėnesį jiems teko koreguoti COVID-19 procedūras. Jis sakė, kad ventiliuodami pacientus gydytojai tik laimi laiką, padarydami papildomos žalos.

Bostono universiteto medicinos profesorius ir Amerikos krūtinės ląstos draugijos gairių vadovas Kevinas Wilsonas (Kevin Wilson) sutiko, kad reikia būti atsargiems.

Užuot naudoję ventiliatorius, gydytojai renkasi mažiau invazinius metodus, pavyzdžiui, nosies kaniulės, kvėpavimo kaukės ar tiesiog pacientų paguldymas ant pilvo, kurie padeda jiems lengviau kvėpuoti.

Daugiau apie tai, ką Pete Santilli pasakos, klausykitės jos laidoje, kurią galite žiūrėti ketvirtadieniais 10 val. ryto per Brighteon.TV.

Daugiau apie tai, kas vyksta su Vuchano koronavirusu visame pasaulyje, sužinokite svetainėje Pandemic.news.

Šaltiniai:

WebMD.com 1

WebMD.com 2

WHO.int

France24.com

Straipsnio autoriaus Mary Villareal nuomone gali nesutapti su svetaines administracijos nuomone, o taipogi ir su skaitytojo nuomone. Todėl, rinkitės patys faktus, analizuokite ir priimkite patys savo sprendimus... Netikėkite masine žiniasklaida, jie taip pat nėra "šventieji", remiasi tais šaltiniais, kas jiems naudinga, naudojasi žiniasklaidos priemonėmis, kurios "stumia" tokią pačią naratyvą, nepateikdamos jokių mokslinių įrodymų, o tik pasakojimais ir nuomonėmis, cituoja be leidimo. Todėl mes privalome, prieš skaitant jums, pateikti savų šaltinių nuorodas. O, jūs dar tikite?

Atsiprašymai: Dabar, kai pagrindinė žiniasklaida pripažįsta, kad "Covid" vakcinos yra nesėkmingos, kur yra visi atsiprašymai ir paneigimai?

PS: Jei jums patinka toks formatas, koks pateikiamas (receptai, liaudies medicina, pasaulio naujienos kitaip), prisijunkite, diskutuokite, rašykite prie paranormal.lt ir sekite naujienas (dabar galite ir telegrame ar telegrame chate) ir reddit.

Įdomus pasaulis:
Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

...kadangi jau perskaitėte šį straipsnį iki pabaigos, prašome Jus prisidėti prie šio darbo. Skaitykite „Paranormal.lt“ ir toliau, skirdami kad ir nedidelę paramos sumą. Paremti galite Paypal arba SMS. Kaip tai padaryti? Iš anksto dėkojame už paramą! Nepamirškite pasidalinti patikusiais tekstais su savo draugais ir pažįstamais.

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

Skanaus:
20.09.2018 laikas 07:52 Receptai – Patiekalai Vaistažolių mišiniai celiulito gydymui

Celiulitas liaudies medicinoje, vaistažolių mišiniai celiulito gydymui, celiulitas, celiulito gydymas, receptai, vaistažolės, receptai celiulitui, vaistažolės celiulitui, liaudiški patarimai gydant ligas, kaip išgyti, netradici...

Skaityti daugiau

06.11.2017 laikas 09:34 Receptai – Patiekalai Krienas gydo peršalimą

Liaudies medicinos receptas. Gydo nuo: Peršalimas, gerklės skausmas. Ingredientai: krieno , vandens, cukraus

Skaityti daugiau

22.08.2018 laikas 09:35 Receptai – Patiekalai Vaistažolės vočių, furunkulų, šunvočių gydymui

Vočių, furunkulų gydymas liaudies medicinoje, Vaistažolės vočių, furunkulų, šunvočių gydymui, receptai votims gydyti, liaudiški patarimai gydant ligas, kaip išgyti, netradicinė medicina, kaip gydytis vaistažolėmis, kaip gydytis...

Skaityti daugiau

Taip pat skaitykite:
28.03.2024 laikas 22:20 Finansinis horoskopas visiems Zodiako ženklams 2024 m. kovo 29 d.
Siūlome jums trumpą horoskopą 2024 m. kovo 29 d., penktadieniui, kuris padės kiekvienam Zodiako ženklo atstovui šią dieną būti budriam ir atsargiam.

Skaityti daugiau

28.03.2024 laikas 20:55 Sąnariams padės citrina ir jodas
Įvairių ligų gydymui aš dažnai naudoju liaudiškus receptus. Jums pateikiu tuos, kurie padėjo man pačiai.

Skaityti daugiau

28.03.2024 laikas 20:09 Kokie vaistiniai augalai palengvina gripo pasekmes?

Šaltyje atsirandantis, o šilumoje pranykstantis kosulys gali pažymėti refleksinę organizmo reakciją į šaltį, aštrius kvapus, dūmus, dulkes. Staiga kosėti žmogus dažnai pradeda, kai suserga virusine infekcija. Tokiu atveju būtina nustatyti kosulį s...

Skaityti daugiau