Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Medicinos Naujienos » 2021 » Rugsėjo » 21

Remdesivir, ventiliacija gali padaryti daugiau žalos nei naudos nuo COVID - Pete Santilli praneša Brighteon.TV

(Paranormal) Pete Santilli ir Deb Jordan kalba apie naujausius daktaro Bryano Ardiso (Bryan Ardis) atskleistus faktus apie nepageidaujamą remdesiviro poveikį pacientams, kuriems diagnozuotas COVID-19. Ji kalba apie tai, kad remdesiviras (remdesivir) pasižymi dideliu mirštamumu pacientų, kurie jį vartojo praeityje, atžvilgiu - ir kelia didesnį pavojų net už patį COVID-19.

Remdesivirą šiuo metu ligoninės naudoja COVID-19 gydyti - Santilli savo laidoje kelia abejonių, atsižvelgdamas į tai, kad šis vaistas sukelia inkstų nepakankamumą 54 proc. jį vartojusių pacientų.

COVID-19 sukeltas inkstų pažeidimas

Pacientams, sergantiems COVID-19, gali išsivystyti inkstų sutrikimų, nepriklausomai nuo to, ar jie buvo gydomi remdesiviru, ar ne, todėl šis vaistas tampa dar pavojingesnis.

Tyrimai rodo, kad daugiau nei pusei žmonių, hospitalizuotų dėl COVID-19, pasireiškia ūminis inkstų pažeidimas. Tai gali būti staigus inkstų pažeidimo atvejis, o sunkiais atvejais - net inkstų nepakankamumas, kuris gali pasireikšti per kelias valandas ar dienas. Dėl inkstų pažeidimo kraujyje gali kauptis atliekos, kurios gali būti mirtinos.

Kai kuriems žmonėms ūminio inkstų pažeidimo požymių ar simptomų nepasireiškia, tačiau jie gali nepakankamai šlapintis, jausti pykinimą ar spaudimą krūtinėje.

Jei COVID-19 sukelia inkstų pažeidimą, gydytojai turės gydyti ir dialize, kurios metu kraujas išvalomas per aparatą, kai inkstai negali to padaryti natūraliai organizme.

PSO rekomenduoja nenaudoti remdesiviro

Pasaulio sveikatos organizacija paskelbė sąlyginę rekomendaciją nenaudoti remdesiviro hospitalizuotiems pacientams, sergantiems COVID-19, neatsižvelgiant į ligos sunkumą.

Taip nuspręsta todėl, kad nėra įrodymų, jog remdesiviras pagerina šių pacientų išgyvenamumą ir kitus rezultatus. Šią rekomendaciją parengė tarptautinė rengimo grupė, kurią sudaro 28 klinikinės priežiūros ekspertai, 4 pacientų partneriai ir vienas etikos specialistas.

(Susiję: Remdesiviro pavojus gydant COVID-19 sergančius pacientus ligoninėse - Brighteon.TV).

Buvo apsvarstyti daugiau kaip 7 000 pacientų keturių tyrimų metu surinkti duomenys ir įrodymai parodė, kad nėra pacientams svarbių rezultatų, kurie atsirado vartojant vaistą, nesvarbu, ar tai būtų mirtingumas, ar mechaninės ventiliacijos poreikis, ar laikas iki klinikinio pagerėjimo.

Develoipment grupė taip pat pripažino, kad reikia atlikti daugiau tyrimų, siekiant užtikrinti didesnį įrodymų tikrumą konkrečioms pacientų grupėms.

Ventiliatoriai daro daugiau žalos nei naudos

Santilli taip pat kalba apie neigiamą ventiliatorių poveikį COVID-19 pacientams - konkrečiai, kad jie daro daugiau žalos nei naudos.

Daugelis ventiliatorių naudojančių pacientų miršta, o tie, kurie išgyvena, gali susidurti su kvėpavimo problemomis, kurias sukelia arba aparatas, arba virusas. Deja, žinoma, kad kuo ilgiau žmonės laikomi prie ventiliacijos aparato, tuo didesnė tikimybė, kad jie patirs komplikacijų, susijusių su aparato palaikomu kvėpavimu.

Todėl kai kuriuose intensyviosios terapijos skyriuose pacientų prijungimas prie dirbtinės plaučių ventiliacijos aparatų atidedamas iki paskutinės akimirkos. Pandemijos pradžioje pacientams buvo linkstama anksti prijungti dirbtinę plaučių ventiliaciją, nes jų būklė sparčiai blogėjo.

Ekspertai mano, kad 40-50 proc. pacientų miršta pradėjus juos ventiliuoti, o kai kuriose vietose, pavyzdžiui, Niujorke, pranešimai rodo, kad net 80 proc. užsikrėtusių pacientų miršta pradėjus juos ventiliuoti.

Dr. Luciano Gattinoni ir jo kolegos Milane aprašė, kaip vasario mėnesį jiems teko koreguoti COVID-19 procedūras. Jis sakė, kad ventiliuodami pacientus gydytojai tik laimi laiką, padarydami papildomos žalos.

Bostono universiteto medicinos profesorius ir Amerikos krūtinės ląstos draugijos gairių vadovas Kevinas Wilsonas (Kevin Wilson) sutiko, kad reikia būti atsargiems.

Užuot naudoję ventiliatorius, gydytojai renkasi mažiau invazinius metodus, pavyzdžiui, nosies kaniulės, kvėpavimo kaukės ar tiesiog pacientų paguldymas ant pilvo, kurie padeda jiems lengviau kvėpuoti.

Daugiau apie tai, ką Pete Santilli pasakos, klausykitės jos laidoje, kurią galite žiūrėti ketvirtadieniais 10 val. ryto per Brighteon.TV.

Daugiau apie tai, kas vyksta su Vuchano koronavirusu visame pasaulyje, sužinokite svetainėje Pandemic.news.

Šaltiniai:

WebMD.com 1

WebMD.com 2

WHO.int

France24.com

Straipsnio autoriaus Mary Villareal nuomone gali nesutapti su svetaines administracijos nuomone, o taipogi ir su skaitytojo nuomone. Todėl, rinkitės patys faktus, analizuokite ir priimkite patys savo sprendimus... Netikėkite masine žiniasklaida, jie taip pat nėra "šventieji", remiasi tais šaltiniais, kas jiems naudinga, naudojasi žiniasklaidos priemonėmis, kurios "stumia" tokią pačią naratyvą, nepateikdamos jokių mokslinių įrodymų, o tik pasakojimais ir nuomonėmis, cituoja be leidimo. Todėl mes privalome, prieš skaitant jums, pateikti savų šaltinių nuorodas. O, jūs dar tikite?

Atsiprašymai: Dabar, kai pagrindinė žiniasklaida pripažįsta, kad "Covid" vakcinos yra nesėkmingos, kur yra visi atsiprašymai ir paneigimai?

PS: Jei jums patinka toks formatas, koks pateikiamas (receptai, liaudies medicina, pasaulio naujienos kitaip), prisijunkite, diskutuokite, rašykite prie paranormal.lt ir sekite naujienas (dabar galite ir telegrame ar telegrame chate) ir reddit.

Jei manai, kad ši informacija buvo naudinga, pasidalink, prenumeruok ir padėkok...

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
27.10.2021 laikas 21:26 CDC pagautas meluojantis: Covid vakcinos nužudo 15 žmonių už kiekvieną 1 išgelbėtą gyvybę
Federalinė vyriausybė primygtinai reikalauja, kad amerikiečiai nekreiptų dėmesio į didžiulį su vakcinomis susijusių sužeidimų ir mirčių, apie kurias šiais metais pranešta VAERS (Pranešimų apie nepageidaujamus įvykius, susijusius su vakcinomis, sistemai), skaičių, teigdama, kad nė vienas iš jų nėra s...

Skaityti daugiau

27.10.2021 laikas 20:13 Ekspresinis veido atnaujinimas, kurį galite atlikti patys
Norint kokybiškai prižiūrėti odą ir suteikti jai reikalingų medžiagų, nebūtina pirkti kremų kosminėmis kainomis ar nuolat gyventi grožio salonuose.

Skaityti daugiau

27.10.2021 laikas 19:47 Kaip atsikratyti lūpų pūslelinės per 1 dieną: 7 liaudies metodai

Herpesas yra viena klastingiausių ligų. Net jei ši liga yra lengvos formos ir vargina tik kartą per pusmetį, tai nėra malonu. Ypač erzina būdingi bėrimai ant lūpų, kurie ne tik stipriai niežti, bet ir atrodo tiesiog negražiai, verčia kelias dienas slėptis nuo smalsių akių.

...

Skaityti daugiau

27.10.2021 laikas 17:22 NSO virš Springfildo, Misūrio valstija, JAV

17:00 10/18/21. Stebėjau šį objektą, skrendantį per Springfildą Mo, trumpam sustojusį virš miesto centro. Buvau spūsties valandą ir galėjau tik trumpam sustoti, kad padaryčiau šį vaizdo įrašą

Skaityti daugiau

27.10.2021 laikas 16:24 Atstovų Rūmų Žvalgybos komitetas ragina suimti ir patraukti baudžiamojon atsakomybėn daktarą Anthony Fauci

Atstovų rūmų Žvalgybos komiteto vyriausiasis narys, JAV atstovas Devinas Nunesas (Devin Nunes) (R-CA), ragina patraukti baudžiamojon atsakomybėn daktarą Anthony Fauci.

Skaityti daugiau

27.10.2021 laikas 19:27 Receptai | Patiekalai Trupininis obuolių pyragas su maskarpone
Tai tobulasis obuolių pyragas su maskarpone, kurį aš galėčiau valgyti ir valgyti, jei tik po to kelnių saga ant manęs nepyktų. Gal jis ir nėra pats sveikiausias, bet kad vienas iš skaniausių trupininių pyragų, tai garantuotai....

Skaityti daugiau

27.10.2021 laikas 19:14 Receptai | Patiekalai Nuostabaus skonio obuolių pyragas
Na kokie namie rudenį be nuostabaus obuolių pyrago, kai pasklinda obuolių ir cinamono kvapas... Kažkada perskaičiau šį receptą kažkuriame žurnale, pagalvojau, kad nieko ypatingo čia nebus... Tačiau jis gavosi tobulas, skanesnio net nesu ragavusi....

Skaityti daugiau

26.10.2021 laikas 16:56 Receptai | Patiekalai Beef steak Tartare - totoriškas bifšteksas
Negalintiems žiūrėti į žalią mėsą, toliau skaityti mano recepto tikrai nepatariu, nes šį kartą Jums parodysiu, kaip pasigaminti tai, kas angliškai vadinasi "Beef Steak Tartare", prancūziškai - "Filet americain" arba tiesiog "steak tartare", o lietuviškai būtų "Totoriškas bifšteksas", na arba kaip da...

Skaityti daugiau