Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Medicinos Naujienos » 2021 » Rugpjūčio » 29

Dr. Bryanas Ardis atskleidžia tiesą apie COVID-19 protokolus - Brighteon.TV

(Paranormal) Debiutiniame Brighteon.TV epizode daktaras Brajanas Ardis (Bryan Ardis) tesėjo savo žodį "atskleisti tiesą, kuri slypi už to, kas jums sakoma, ir apie ką esate klaidingai informuojami".

B. Ardis yra ne tik chiropraktikas, mitybos specialistas ir akupunktūrininkas, bet ir laidos "Dr. Ardis Show" vedėjas, todėl yra pasirengęs savo žiūrovams atskleisti tiesą, kai kalbama apie sveikatą.

Istorija, kuri paliečia arti namų

Šiame epizode jis kalbėjo apie tai, kaip JAV sistema nuvylė amerikiečius, įskaitant ir jo uošvį.

Praėjusių metų vasarį Ardžio uošvis buvo nuvežtas į ligoninę, nes karščiavo ir skaudėjo galvą, tačiau jam buvo pasakyta, kad jis serga gripu ir turi būti paguldytas į ligoninę. Per kelias dienas jo sveikata pablogėjo: Jam išsivystė plaučių uždegimas, o vėliau sutriko inkstų veikla. Praėjus penkioms dienoms po to, kai jis buvo paguldytas į ligoninę, Ardis buvo įspėtas, kad jo uošvis vos sąmoningas. Tą naktį jis apsilankė ir sužinojo, kad ligoninėje jo uošvio gripo infekcija buvo gydoma vankomicinu (vancomycin) - antibiotiku, kuris, kaip žinoma, sukelia inkstų sutrikimų.

"Antibiotikai gydo tik bakterijas", - pridūrė jis. "Mano uošviui buvo diagnozuotas tik tariamas gripo virusas".

Be to, grįžę tyrimai parodė, kad jo uošviui bakterinės, virusinės ar grybelinės infekcijos buvo neigiamos. Tačiau gydytojai toliau jį gydė trimis antibiotikais pagal "ligoninės protokolą". Net jo rentgeno nuotraukos nerodė jokių plaučių uždegimo požymių. Rentgeno nuotraukos parodė, kad dėl vankomicino jo plaučiai jau buvo prisipildę vandens - tai vadinamoji plaučių edema.

"Tai vadinama plaučių edema, kuri atsirado dėl to, kad vankomicinu uždarėte jo inkstus", - sakė Ardis savo uošvio gydytojams.

"Visa tai nebuvo susiję nei su gripu, nei su plaučių uždegimu, kurį sukėlė ūmus inkstų ar inkstų apsinuodijimas vankomicinu", - pridūrė jis.

Tada Ardis paklausė savo uošvio gydytojų, ar jie davė jo uošviui Lasix (furozemido), kad būtų galima spręsti edemos problemą.

"Jis sukrėstas pamatė, kad pirmąją dieną jam nebuvo duota Lasix; antrąją dieną jam nebuvo duota Lasix. Trečią dieną jam duoda labai nedidelį Lasix kiekį; ketvirtą dieną - nulį Lasix; penktą dieną - jis vis dar negali tuo patikėti".

Po keturias valandas trukusio gydymo furozemidu jo kvėpavimo terapeutai nerado jokio skysčio plaučiuose - ir net išjungė priverstinį oro tiekimą. Gydytojai taip pat atėmė iš uošvio vankomiciną, kuris padėjo sumažinti inkstų nepakankamumą.

Tačiau Ardui išvykus namo, 21.00 val. jam paskambino iš ligoninės ir pranešė, kad jo uošvį gydantys gydytojai nutraukė uošvio gydymą furosemidu. Kitą dieną jis buvo išvarytas iš ligoninės po to, kai suabejojo jų protokolu, sakydamas, kad ligoninė gydo tik tiesioginius palikuonis.

"Vienintelė priežastis, dėl kurios jūs taip darytumėte, yra noras nuslėpti savo nusikaltimus - nužudyti žmogų jį paskandinant, ir mes sugebėjome jiems įrodyti, kad jie iš tikrųjų tyčia tai darė, taikydami neapgalvotą ligoninės protokolą", - sakė Ardis.

Pasitarę su šeima - ir pasakę, kad nieko negalima daryti - gydytojai suleido patėviui morfijaus, kad "numalšintų skausmą".

Tik jie darė ne tai.

"Per kitas dvi-keturias valandas jie paralyžiuoja diafragmą - būtent tai daro morfinas - ir morfinu sustabdo širdies plakimą", - sakė Ardis.

"Jie tiesiogine prasme nužudo jūsų mylimą žmogų jūsų akivaizdoje."

Būtent taip jie pasielgė su Ardžio uošviu, kuris pasidavė ligai, sukeltai neapgalvotų protokolų.

Tikrai pavojingi vaistai
Ardis sako, kad tai, kas šiandien vyksta JAV, yra labai panašu į tai, kas nutiko jo uošviui. Iš tiesų simptomai labai panašūs: Po gydymo koronavirusas kai kuriems pacientams sukelia ūminį inkstų nepakankamumą. Tai buvo akivaizdu tokiuose miestuose kaip Niujorkas.

Niujorke pačiame pandemijos įkarštyje gydytojai stengėsi gauti dializės reikmenų, o kai kurie net kreipėsi į socialinius tinklus, prašydami atsargų.

"Dabar mintyse negalėjau nepastebėti, kad iš tikrųjų sutapo trijų-penkių dienų ūminio inkstų nepakankamumo laikotarpis", - pridūrė jis.

Iš pradžių jis manė, kad ligoninės gydė pacientus vankomicinu - vaistu, kuris buvo naudojamas jo tėvui. Tačiau jis nustebo Nacionalinio sveikatos instituto interneto svetainėje radęs, kad daktaras Anthony Fauci įpareigojo visas ligonines COVID-19 gydyti remdesiviru.

"Anthony Fauci pareiškė: "Mes iš tikrųjų ketiname tai naudoti". Šis vaistas, vadinamas remdesiviru, apie kurį niekada nebuvau girdėjęs", - sakė Ardis.

Pasirodo, remdesiviras buvo pavojingesnis, nei visi manė. (Skaitykite: Ar Fauci sąmoningai paspartino vaisto, turinčio mirtiną šalutinį poveikį, panašų į COVID, patvirtinimą?) Čia galite pasiklausyti, kas kambama apie tai. Noriu patikslinti, tai ne paprasti žmonės apie tai kalba, o turintys medicininį išsilavinimą žmones:

Sužinokite daugiau apie remdesiviro keliamą pavojų ir tai, kaip JAV sveikatos apsaugos sistema jį slepia, žiūrėdami visą epizodą čia.

Jeigu kam įdomu, Dr. Ardis Show rodoma kiekvieną trečiadienį 10:00 val. ryto tik per Brighteon.TV.

Straipsnis parengtas, pagal patikimus šaltinius. Šaltiniai:

Drugs.com

Brighteon.com

TheCity.nyc

Twitter.com

Straipsnio autoriaus Ralph Flores nuomone gali nesutapti su svetaines administracijos nuomone, o taipogi ir su skaitytojo nuomone. Todėl, rinkitės patys faktus, analizuokite ir priimkite patys savo sprendimus... Netikėkite masine žiniasklaida, jie taip pat nėra "šventieji", remiasi tais šaltiniais, kas jiems naudinga, naudojasi žiniasklaidos priemonėmis, kurios "stumia" tokią pačią naratyvą, nepateikdamos jokių mokslinių įrodymų, o tik pasakojimais ir nuomonėmis, cituoja be leidimo. Todėl mes privalome, prieš skaitant jums, pateikti savų šaltinių nuorodas. O, jūs dar tikite?

PS: norėtumėte manęs paklausti, kam šis straipsnis buvo reikalingas? Tiesiog, dėl informacijos stokos. Klausymas, kaip Lietuvoje ligoninės gydė ir kaip gydo, ir kaip gydys, tokiu atveju? Žinokite, kokie vaistai yra reikalingi, vienu ar kitu atveju, o kiti tiesiog negalimi. Ir žinoma, daugelis "žinovų" bandys teigti, kad tai kalba dr. Ardis apsišaukelis... o, kas kalba pas mus tiesą? Tegul, tie kurie kalba įrodo moksliškais tyrimais. 

Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
08.12.2021 laikas 10:22 Naujas tyrimas atskleidė, kad Kinija jau sėkmingai kontroliuoja orus

Kinijos Komunistų partija vasarą šventė šimtmečio jubiliejų. Ir dangus virš Pekino buvo giedras, taip pradžiugindamas dešimtis tūkstančių susirinkusiųjų.

Skaityti daugiau

07.12.2021 laikas 20:12 Tibeto ilgaamžiškumo paslaptys
Jų filosofinės praktikos, gyvenimo pagrindai ir paprasti praktiški patarimai pratęsė gyvenimus daugybei žmonių, kurie į tą išmintį įsiklausė. Šį kartą ir mes nusprendėme kreiptis pagalbos į tuos, kurie išmoko gyventi be ligų ir pilni jėgų sutikti šimto metų slenkstį....

Skaityti daugiau

07.12.2021 laikas 20:04 Liaudiškos priemonės, kad kepenys neskaudėtų
Sumaišyti 1/2 stiklinės kopūstų sūrymo ir 1/2 stiklinės šviežių pomidorų sulčių. Gerti po 1/3 stiklinės 3 kartus per dieną po valgio. Vartoti ilgą laiką.

Skaityti daugiau

07.12.2021 laikas 19:34 Apie burokėlių naudą, dilgėlės nuo skausmo, kraujospūdis
Burokėliuose yra daugybė vitaminų ir druskų: vitaminai C, B, B2, B3, B6, B9, geležies, vario, jodo, mangano, boro, vanadžio, fluoro, cinko druskos

Skaityti daugiau

07.12.2021 laikas 18:34 Tiesa skaudina: Pfizer, Moderna COVID vakcinos sukelia širdies sutrikimų
Naujo tyrimo duomenimis, beveik 600 pacientų, gavusių "Pfizer" arba "Moderna Wuhan" koronaviruso (COVID-19) vakcinas, pasireiškė širdies ir kraujagyslių sistemos pažeidimo požymių, dėl kurių padidėjo širdies priepuolio ir kitų sunkių koronarinių problemų rizika....

Skaityti daugiau

08.12.2021 laikas 09:50 Receptai | Patiekalai Tailandietiškas vištienos troškinys su kokosų pienu ir raudonojo kario pasta
Toks tailandietiškas vištienos troškinys gali skambėti, jog yra pagaminamas gan sudėtingai, bet iš tiesų tai yra ganėtinai paprastas patiekalas su daug skonių ir aromatų. Tikrai daug savo brangaus laiko nesugaišite jį gamindami....

Skaityti daugiau

08.12.2021 laikas 09:25 Receptai | Patiekalai Brusketa (Bruschetta) su saulėje džiovintais pomidorais ir mocarela

Paprasta ir ganėtinai greitai pagaminama, bet tuo pačiu skani brusketa (bruschetta) su saulėje džiovintais pomidorais ir mocarela.

Skaityti daugiau

08.12.2021 laikas 09:12 Receptai | Patiekalai Gedimino pica su saldžiųjų bulvių (batatų) pagrindu su mocarelos sūriu

Šiandien sužinosite, kad saldžiosios bulvės (dar kitaip vadinami batatai) puikiai tiks ne tik virimui, kepimui, sriuboms ir troškiniams, bet ir nuostabiai gali atstoti picos padą. Tai yra sveikesnė alternatyva tradiciniam, miltiniam picos padui.

...

Skaityti daugiau