Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » 2020 » Sausio » 05

05.01.2020, 20:33
Sveikatos Patarimai | Liaudies Medicina
Deguto muilas prieš riebius plaukus. Deguto muilas nuo spuogų. Plaukų stiprinimui. Deguto muilas veido kaukei. Deguto muilas intymiai higienai. Deguto muilas nuo grybelio. Deguto muilas prieš herpesą. Deguto muilas nuo kulnų įtrūkimų. Deguto muilas nuo juodų dėmių ant veido. Deguto muilas po skutimosi.
Sužinok daugiau ...
05.01.2020, 17:44
Sveikatos Patarimai | Liaudies Medicina

Kaip padėti sau, pajutus pirmuosius peršalimo simtomus. 10 auksinių liaudies medicinos patarimų. Pasireiškus pirmiesiems peršalimo požymiams, supjaustykite didelį šviežią svogūną ir kvėpuokite svogūno garus, kartokite procedūrą 3-4 kartus per dieną.

Sužinok daugiau ...
05.01.2020, 14:20
Paranormalūs Reiškiniai

Magija ir su ja susijusios legendos nuo senų laikų traukia žmones. Mums patinka tikėti, kad galime susidurti su kažkuo, kas daro mus ypatingais: tai gali būti ir ateiviški protėviai, ir nenumatytos mokslinių eksperimentų pasekmės. Kartais tikime ir tuo, kad paprasti daiktai turi paranormalių savybių: gali išgydyti ligonius, nubausti nusikaltėlius, ir prikelti numirusius.

Sužinok daugiau ...
05.01.2020, 09:55
NSO, Ateiviai

JAV naikintuvo pilotas, kurio lėktuvo vaizdo fiksavimo įranga nufilmavo garsųjį ir iki šiol nepaaiškintą „Tic tac“ NSO, pirmą kartą prakalbo apie tai, ką patyrė šio netikėto susidūrimo metu, rašo „The Independent“.

Sužinok daugiau ...