Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » 2020 » Sausio » 23

23.01.2020, 22:33
Sveikatos Patarimai | Liaudies Medicina
Ramus miegas yra raktas į sveikatą. Ne visi gali iš akto užmigti. Priežastis gali būti nuovargis, įvairūs negalavimai, skausmai, įtampa ir kt. Jei žmogus užmiega esant įtampos būsenoje, tai gali sukelti trikdantį miegą, žmogus neišsimiega. Bet kokiu atveju jums reikia prieš miega atsipalaiduoti. Ir kiekvienas tai daro savaip, pagal savo įpročius.
Sužinok daugiau ...
23.01.2020, 21:56
Sveikatos Patarimai | Liaudies Medicina

Alavijo kokteilius reikia vartoti saikingai. Vartodami per daug galite patirti diskomfortą. Tokius, kaip viduriavimą, skausmą ir kt. Kepenų ir virškinimo sistemos valymas, žmonėms tapo būtinybė. Kadangi, jie gali kaupti toksinus. Tada, žmonės, bando surasti metodus, kurie leistu atsikratyti šių toksinų ir išlaikyti gerą sveikatą.

Sužinok daugiau ...
23.01.2020, 19:20
Pasaulio Įvairenybės

Tikriems gurmanams bet kokių maisto produktų kaina yra tik skaičiukas, atrakinantis dangiško skonio receptorius. Nepaisant to, kai kurių tokių produktų kaina yra pasakiškai didelė. Štai 11 brangiausių pasalyje delikatesų sąrašas. Kai kurie žmonės, norėdami paragauti kažko išties išskirtinio ir kitokio, gali net įklimpti į skolas!

Sužinok daugiau ...
23.01.2020, 18:32
Sveikatos Patarimai | Liaudies Medicina

Kas yra sidabringas vanduo? Taip vadinamas vanduo, į kurį prideda mažyčių sidabro dalelių. Mokslinis tokių tirpalų pavadinimas yra koloidinis sidabras. Šis vanduo turi ilgą ir net legendinę istoriją.

Sužinok daugiau ...
23.01.2020, 17:01
Gamtos Paslaptys

Ar galite įsivaizduoti čiaudintį dramblį? Toks ilgas straublys šį veiksmą turėtų paversti šiek tiek neįprastu. O gal jie nečiaudi? Kokie kiti gyvūnų karalystės atstovai negali to atlikti?

Sužinok daugiau ...