Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » 2020 » Sausio » 06

06.01.2020, 21:51
Sveikatos Patarimai | Liaudies Medicina
Kakava vaidina svarbų vaidmenį šios natūralios priemonės nuo senėjimo. Kakavoje yra gausybė, daugiau, kaip 320 skirtingų antioksidantų. Antioksidantai sėkmingai kovoja su laisvaisiais radikalais organizme. Taip pat apsaugo nuo virusinių ir bakterinių infekcijų.
Sužinok daugiau ...
06.01.2020, 19:38
Kosmosas
„Ateiviai tikrai egzistuoja ir gali būti, kad jie jau gyvena tarp mūsų“, – duodama interviu leidiniui „Observer“ sakė Didžiosios Britanijos astronautė Helen Sharman, kuri pirmoji iš britų pakilo į kosmosą.
Sužinok daugiau ...
06.01.2020, 14:56
Archeologija
Po keturių dešimtmečių begalvis kūnas, rastas dulkėtoje oloje Aidaho valstijoje (JAV) atskleidžia savo paslaptis. Vis dėlto, šią keistą istoriją, apimančią žmogžudystę, asmenis už įstatymo ribų ir pabėgimą iš kalėjimo dar vis gaubia nemažai neaiškumų.
Sužinok daugiau ...
06.01.2020, 08:55
Sveikatos Patarimai | Liaudies Medicina
Vaistams dažniausiai vartojamos krienų šaknys, rečiau lapai. Krienų šaknyse yra ląstelienos, baltymų, angliavandenių, cukraus, riebalų, dervinių, azotinių bei mineralinių medžiagų (kalio, kalcio, magnio, vario, mangano, kobalto, fluoro, natrio, fosforo, geležies) folio ir askorbo rūgšties (jos krienuose yra daugiau nei citrinose ar apelsinuose), vitaminų PP ir B grupės vitaminų.
Sužinok daugiau ...