Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2020 » Sausio » 6

Astronautė teigia, kad tarp mūsų gali būti ateivių, tik mes jų nematome

Ateiviai tikrai egzistuoja ir gali būti, kad jie jau gyvena tarp mūsų“, – duodama interviu leidiniui „Observer“ sakė Didžiosios Britanijos astronautė Helen Sharman, kuri pirmoji iš britų pakilo į kosmosą.

Pasak jos, gali būti, kad ateiviai jau gyvena tarp mūsų, o mes jų tiesiog nematome. Astronautė „Mir“ kosminėje stotyje apsilankė 1991 metais. „Yra milijardai žvaigždžių, todėl turi būti įvairių gyvybės formų. Ar jie bus panašūs į mane ir jus, juos sudarys anglis ir azotas? Greičiausiai ne“, – sakė ji.

Ateiviai, Nežemiška gyvybė, kosmosas, Helen Sharman

Chemikė kosmose praleido 8 dienas, kai jai buvo 27 metai. Pasak jos, nėra gražesnio vaizdo už žemės vaizdą, kuris matomas iš kosmoso. „Tos akimirkos niekados nepamiršiu“, – teigė ji.

Ji taip pat atkreipė dėmesį į tai, jog ji dažniausiai pristatoma kaip pirmoji moteris kosmose, tačiau iš tiesų ji buvo apskritai pirmasis Didžiosios Britanijos astronautas, pakilęs į kosmosą. „Jeigu antraštėse rašytų, kad pirmasis britas pakilo į kosmosą, visi iš karto pagalvotų apie vyrą, o ne apie moterį“, – stebėjosi ji.

Foto: Helen Sharman CMG OBE / AP nuotr.. Publikuoja lrt.lt

Įvertink šį straipsnį Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį.

Visi svetainės pateikti straipsniai, sveikatos patarimai yra pramoginio pobūdžio iš interneto platybių. Prieš naudodami patarimus, pasitarkite su tos srities specialistu. Svetainė neatsako už duomenų tikslumą. Visos teisės apsaugotos.
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
28.01.2020 laikas 13:20 Interaktyvus žemėlapis, kuris padeda sekti koronaviruso plitimą
Kinijoje naujo koronaviruso aukų skaičius perkopė šimtą, o patvirtintų užsikrėtimo atvejų skaičius padidėjo iki daugiau kaip 4500. Johnso Hopkinso universiteto mokslininkai sukūrė interaktyvų žemėlapį, kuriame galima rasti daugybę informacijos apie viruso plitimą visame pasaulyje, skelbia „Business ...

Skaityti daugiau

28.01.2020 laikas 13:12 15 tūkstančių metų senumo ledyne aptikti net 28 senovės virusai
Sausio mėnesio pradžioje jie paskelbė pranešimą, kuriame išsamiai aprašė, kaip 15 000 metų senumo lede aptiko 28 naujas virusų grupes. Mokslininkai perspėjo, kad dėl klimato pokyčių senovės virusai gali tapti ir šiuolaikinio pasaulio problema....

Skaityti daugiau

28.01.2020 laikas 11:21 5 įdomūs faktai apie alyvuogių aliejų
Alyvuogių aliejus yra mėgstamas visame pasaulyje dėl savo unikalaus skonio ir neabejotinos naudos. Ji giria visi, kas netingi – ir virėjai, ir gydytojai, ir kosmetikos gamintojai. Jis reikalingas, gaminant maistą, atjaunina kūną, pagerina odos kokybę, normalizuoja cholesterolio lygį kraujyje, yra na...

Skaityti daugiau

28.01.2020 laikas 10:31 10 didžiausių pandemijų istorijoje
Mokslininkai ir medicinos tyrėjai po daugelio metų rado tikslų apibrėžimą, kas yra pandemija ir kuo ji skiriasi nuo epidemijos, tačiau visi sutinka su tuo, kad žodis apibūdina plačiai paplitusią ligą, viršijančią įprastas sveikatos normas konkrečiame geografiniame regione. Cholera, buboninis maras, ...

Skaityti daugiau

27.01.2020 laikas 21:28 Kiek Žingsnių Per Dieną Reikia Nueiti?
Laikoma, kad kelyje į sveikatą ir gerą savijautą kasdien reikėtų nueiti 10 000 žingsnių, tačiau vienas naujas tyrimas demonstruoja, kad galima nueiti mažiau ir gauti tokios pat naudos.

Skaityti daugiau