Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Hipotezės » 2021 » Birželio » 29

TIKĖJIMAS: tarpžvaigždinis objektas "Oumuamua" galėjo numesti jutiklius ant Žemės, kad ateivių civilizacija gautų planetos rodmenis

(Paranormal) Harvardo universiteto profesorius mano, kad senovinė ateivių civilizacija galėjo numesti į Žemę jutiklius, suteikiančius informacijos apie tai, kaip atrodo Saulės sistemos gyvenamojoje zonoje ir vienintelėje apgyvendintoje planetoje. Jis netgi teigia, kad pastaruoju metu pastebėti nepaaiškinami oro reiškiniai (NAP) gali būti nežemiški laivai, sekantys savo jutiklius.

Šios teorijos centre yra 'Oumuamua - tarpžvaigždinis objektas, kuris pirmą kartą buvo aptiktas 2017 m., kai įskriejo į Saulės sistemą. 'Oumuamua patraukė daugelio mokslininkų dėmesį dėl savo plokščios formos.

Nors dauguma astronomų mano, kad 'Oumuamua yra tiesiog natūralus kosmose skriejantis objektas, kai kurie mokslininkai iškėlė prielaidą, kad jį galėjo pasiųsti ateiviai. Vienas iš tokių mokslininkų yra izraelietis-amerikietis Avi Loebas (Avi Loeb), teorinės fizikos specialistas ir Harvardo universiteto astronomijos profesorius.

Savo nuomonę žurnale "Scientific American" A. Loebas teigia, kad 'Oumuamua gali būti nežemiškas erdvėlaivis, atsiųstas į Saulės sistemą, kad sureguliuotų jutiklius, kuriuos jis paliko sistemos gyvenamojoje zonoje. Kai kurie iš šių jutiklių gali būti net Žemėje.

'Oumuamua gali būti susijęs su didėjančiu UAP stebėjimų skaičiumi

Savo teiginiui įrodyti Loebas pateikė du svarbius įrodymus.

Pirmasis yra pats 'Oumuamua. Loebas teigė, kad tarpžvaigždinis objektas elgėsi taip, tarsi būtų stumiamas nuo Saulės, tarsi būtų varomas Saulės burių - kosminių aparatų varomosios jėgos būdo, kai naudojamas žvaigždžių spinduliuotės slėgis.

Be to, 'Oumuamua skriedamas per Saulės sistemą svyravo. Taip gali būti todėl, kad tarpžvaigždinio objekto platesniuose paviršiuose yra įrangos, galinčios priimti signalus iš jutiklių, kuriuos jis paliko Žemėje ir kitur gyvenamojoje zonoje. Tai kartu su krentančiu judėjimu gali būti skirta skenuoti signalus iš visų krypčių.

Antrasis įrodymas yra susijęs su staiga visame pasaulyje pastebėta UAP gausa. Loebas spėja, kad Gynybos departamentas rengiasi pateikti Kongresui ataskaitą apie UAP egzistavimą todėl, kad nežinoma tikroji jų prigimtis.

"Jei UAP būtų kilę iš Kinijos ar Rusijos ir keltų grėsmę nacionaliniam saugumui, jų egzistavimas niekada nebūtų buvęs atskleistas visuomenei", - rašė Loebas.

Dėl šios priežasties Loebas teigia, kad galima daryti pagrįstą išvadą, jog Amerikos vyriausybė nemano, kad UAP yra žmonių kūriniai.

"Taigi lieka dvi galimybės: arba UAP yra natūralūs žemės reiškiniai, arba jie yra nežemiškos kilmės", - pridūrė Loebas. "Abi galimybės reiškia kažką naujo ir įdomaus, ko anksčiau nežinojome. Todėl UAP tyrimas turėtų persikelti iš nacionalinio saugumo administratorių ir politikų kalbų į mokslo areną, kur jį tirtų mokslininkai, o ne valdžios pareigūnai."

Tačiau net ir Loebas pripažįsta, kad jo teorija yra tik vienas iš daugelio galimų scenarijų, kodėl 'Oumuamua yra Saulės sistemoje. Užuot tiesiog svarstęs apie kitas galimybes, Loebas mano, kad viso pasaulio mokslininkai turėtų pradėti vykdyti savo tyrimus, susijusius su 'Oumuamua ir tikrąja UAP prigimtimi.

Loebas rekomenduoja mokslininkams pradėti įrengti kameras plačiajuosčiuose teleskopuose, kuriais būtų galima stebėti dangų ir stebėti, ar nėra daugiau UAP ir stebėti 'Oumuamua.

"Dangus nėra įslaptintas, - sakė Loebas. "Tik vyriausybei priklausantys jutikliai yra. Ieškodami neįprastų reiškinių tose pačiose geografinėse vietovėse, iš kurių atėjo pranešimai apie UAP, mokslininkai galėtų išaiškinti paslaptį skaidriai analizuodami atvirus duomenis."

Sužinokite daugiau apie nežemišką gyvybę ir kitas kosmoso paslaptis skaitydami naujausius Cosmic.news straipsnius.

Tarp šaltinių yra ir šie:

Futurism.com

ScientificAmerican.com

Jei manai, kad ši informacija buvo naudinga, pasidalink, prenumeruok ir padėkok...

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
19.09.2021 laikas 10:07 Naujas Misūrio COVID informatorius: ligoninės meluoja visuomenei apie COVID ir galiu tai įrodyti

Ir net uždarius tris ketvirtadalius mūsų intensyviosios terapijos skyrių pajėgumų, jie vis tiek niekada nebuvo užpildyti daugiau nei 50 proc. dėl drastiškai sumažėjusių bendrų pajėgumų. Šios medicinos sistemos, teigiančios, kad yra perpildytos COVID pacientų, greičiausiai meluoja visuomenei

...

Skaityti daugiau

19.09.2021 laikas 09:32 Arizona padavė Bideno administraciją į teismą dėl COVID-19 vakcinos įpareigojimo; tikimasi, kad kitos valstijos paseks jos pavyzdžiu
Arizona ką tik tapo pirmąja valstija šalyje, pateikusia ieškinį dėl Prezidento Džo Bideno (Joe Biden) ekstremalaus vakcinų mandato, nukreipto prieš Amerikos darbuotojus. Antradienį valstijos generalinis prokuroras Markas Brnovičius (Mark Brnovich) pateikė 15 puslapių ieškinį....

Skaityti daugiau

18.09.2021 laikas 22:47 2021 m. "Covid" vakcinos pakenkė ir nužudė daugiau paauglių nei visos kitos FDA patvirtintos vakcinos kartu sudėjus

Ar Vuchano koronaviruso (Covid-19) "vakcinos" tikrai gelbsti gyvybes? Ne visai taip. Remiantis naujausiais duomenimis, vaistų injekcijos iš tikrųjų beprecedenčiu greičiu naikina gyvybes.

Skaityti daugiau

18.09.2021 laikas 18:49 Slaptas holokaustas: ar milijonai vakcinų aukų dingsta masinėse kapavietėse?

Dabar mums kyla nauja nerimą kelianti teorija, kuri nusipelno tikro tyrimo. Už tai esu dėkingas Maiklui Snaideriui (Michael Snyder) iš tinklaraščio "Ekonominis žlugimas" (The Economic Collapse Blog), kuris neseniai paskelbtame straipsnyje klausė: "Kur dingo visi žmonės?".

...

Skaityti daugiau

18.09.2021 laikas 13:11 Kalifornijoje nuo gaisro bandoma išgelbėti didžiausius pasaulyje medžius, kuriems daugiau nei 2000 metų
Kalifornijoje nuo gaisro bandoma išgelbėti didžiausius pasaulyje medžius, kuriems daugiau nei 2000 metų Kalifornijoje (JAV) ugniagesiai bando išgelbėti sekvojas - didžiausius pasaulyje medžius, kuriems pavojų kelia Sekvojų nacionaliniame parke siautėjantys gaisrai....

Skaityti daugiau

19.09.2021 laikas 12:52 Receptai | Patiekalai Sausainiai su kefyru recepto. Paprasta ir skanu su obuolių įdaru

Visi draugai prašo sausainiu pagamintu su kefyru recepto. Paprasta ir skanu su obuolių įdaru

Skaityti daugiau

16.09.2021 laikas 11:13 Receptai | Patiekalai Dietinis avižinių dribsnių pyragas be miltų ir cukraus

Mažo kaloringumo kepiniai pasirodo tokie pat skanūs kaip ir įprasti, originalaus ir neįprasto skonio.

Skaityti daugiau

16.09.2021 laikas 10:09 Receptai | Patiekalai Ypatingai gardūs blynai, kurie nelimpa prie keptuvės

Mano močiutė žino, kaip gaminami skaniausi blynai. Kiekvienas blynas yra tarsi meno kūrinys. Jie taip tinka prie arbatos, o jei dar pridėsite medaus…

Skaityti daugiau