Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » 2020 » Sausio » 31

31.01.2020, 22:11
Sveikatos Patarimai | Liaudies Medicina
Tradicinėje kinų medicinoje yra labai paprasta priemonė, galinti palengvinti diskomfortą, kurį sukelia bloga kraujotaka. Ir be to, palaikyti gerą sveikatą. Tai – acto ir žalio česnako mišinys.
Sužinok daugiau ...
31.01.2020, 19:12
Sveikatos Patarimai | Liaudies Medicina

Neramių kojų sindromas - slegianti problema. Neretai net naktį reikia keltis ir vaikščioti, kad būtų lengviau, o kitą dieną žmogus jaučiasi pavargęs. Tačiau yra keli patikrinti efektyvūs metodai, kuriuos vertėtų išbandyti.

Sužinok daugiau ...
31.01.2020, 17:59
Sveikatos Patarimai | Liaudies Medicina

Kas yra soros? Toks klausimas galėtų kilti ne vienam jaunam žmogui. Mūsų klimato sąlygomis šis produktas nelabai populiarus, bent ne šiuo metu, tačiau soras tikrai pažįsta vyresnio amžiaus asmenys, taip pat paukščiai, kurių maiste jų neretai būna. Bet sorų gali valgyti visi, todėl verta geriau susipažinti su jomis.

Sužinok daugiau ...
31.01.2020, 16:42
Ligos, Mutacijos
Kinijoje ir visame pasaulyje plintant naujam koronavirusui, mokslininkai stengiasi išsiaiškinti, iš kur jis atsirado. Naujas tyrimas pateikia daugiau informacijos apie viruso kilmę – ir nurodo, kad labiausiai tikėtini viruso pradininkai yra šikšnosparniai, rašo „Live Science“.
Sužinok daugiau ...