Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2020 » Spalio » 31

Viena galimų Korona atsiradimo priežasčių, apie kurią niekas negalvojo.

Nuo pat COVID-19 pandemijos pradžios, jos atsiradimo priežastys buvo apaugusiomis įvairiomis sąmokslo teorijomis, ir kuo toliau pandemija didėjo, tuo daugiau ir įvairių atsirado sąmokslo teorijų.

Vieni teigė, kad korona reikalinga pasaulio ekonomikai žlugdyti... Vėliau, buvo kalbama apie pasirengimą meteorito smūgiui, treti – pasauliniam karui ar ateivių nusileidimui. Be to, pasirodžius abejotinos kilmės vakcinoms, turinčioms daugybę šalutinių reiškinių, žmonės pradėjo įtarti, kad korona buvo sugalvota tik dėl planetos skiepijimo dėl nežinomų priežasčių. Pavyzdžiui – kažkokiu ingredientu, kuris pakeičia DNR, arba kažkokiu lustu, čipų.

COVID-19, konspiracija, sąmokslo teorijos, dirbtinis intelektas

Nepaisant to, sąmokslo mintis atkakliai žengia į priekį ir šiandiena viename internetiniame puslapyje ponas DanDanDat išsakė tikrai revoliucingą mintį dėl koronaviruso atsiradimo priežasties. Mes nemanome, kad ši idėja yra 100% teisinga ir viską paaiškina, tačiau tame tikrai yra kažkas, ir mes turėtume apie tai pagalvoti. Taigi.

„Taigi“ mes visi žinome, kad visos įmonės ir ypač valstybinės agentūros labai rimtai žiūri į savo paslaptis. Rimtose įmonėse ir nebūtinai amerikietiškose, patekimo kontrolė yra tokia, pirma susipažįstama su apsauga.

Biuras, užima visą aukštą, kuris yra padalintas pertvaromis o patekti į kabinetus ir t.t. naudojamos tik elektroninės durys, kurios perskaito darbuotojo asmeninį leidimą. O vienam kokio skyriaus vadovui susitikti, kažkur parūkyti su kitu skyriaus vadovu beveik misija neįmanoma. Be to, tai yra įmonėse, kurios negamina F-35 dalių, o tik kokias vištienos kojeles importui, ar eksportui, o ką jau kalbėti apie aukšto saugumo biurus.

Kibernetinis saugumas ten dar griežtesnis – serveriai, birių tinklai ir panašiai. Techniškai, žinoma, įmanoma ten aptekti ar įdarbinti ten „savo“ darbuotoja, kad išgautu duomenis, tačiau tai labai sunku ir brangu – yra bendrovių, kurias užsienio žvalgybos tarnybos nori stebėti. Kaip bebūtų keista, korona padėjo išspręsti šią problemą.

Kas buvo padaryta pirma, „kovojant su pandemija“? teisingai – žmonės perėjo prie nuotolinio darbo. Tai yra, jie sėdėjo namuose ir kalbėjosi su kolegomis ir viršininkais per Skype, Google Meet ir daugybę kitų programų, kurias, kai kurias tiesiogiai kontroliuoja KLP (Kinijos liaudies partija) žvalgybos pareigūnai, o kai kurias iš jų galima nulaužti, o tai bus kiek lengviau nei nulaužti Pentagono serverį.

Kitas taikinys – darbuotojų namų kompiuteriai, kurie nuotoliniu darbo metu pradeda gauti visokius konfidencialius dokumentus. Todėl stebėti nuotoliniu metu dirbančius darbuotojus iš tam tikrų įstaigų gali suteikti daug naujų ir įdomių dalykų, ne tik apie asmenį, bet ir įmonę.

Galiausia, trečias dominantis dalykas – įvairių svarbių žmonių buveinės, iš kur nuotoliniu būdu yra galima rašyti elektroninius laiškus ir teikti vaizdo medžiagą. Žinoma, viena vertus bendravimas su šeima, su kokiomis merginomis ir t.t. informacija nieko verta. Bet jei vadovas nuotoliniu būdu valdo skyrių ir šaukia per Skype darbuotojams, jau galima išgirsti viską, ko reikia ir ko nereikia.

Vienintelė problema – tai tokios informacijos sisteminimas ir kaupimas. Tačiau, galimai šiuo metu dirbtinis intelektas apdoroja reikalinga informaciją, kuri gali pakeisti pasaulį, o galimai šia informacija pasinaudoti. O, tokias problemas, puikiai moka spęsti kitai, šnipinėjimas yra jų arkliukas... ir JAV. Apskritai DanDanDat įtaria Kiniją ar Rusiją koronos viruso sukūrimu, kurios taip pat nusprendė šnipinėti amerikiečius.

Dėl Rusijos, DanDanDat, kaip ir visi amerikiečiai, labai perdėtai baiminasi, nes Rusija AI dirbtinis intelektas dar yra androido stadijoje, rodančios programas televizijoje ar darančios ką kitą. Tačiau Kinija – įtariamasis galimai gali būti, kaip ir JAV, bei ES – tai yra valstybė ir pasaulinės korporacijos (globalistai), kuriančios dirbtinį intelektą.

Taip pat galima pažiūrėti į šią problemą plačiau, ateiviai taip pat turi AI. Natūralu, kad kontroliuodami Žemėje gyvenančius avinus, „marsiečiai“ neabejotinai turi technologijas, kurios galėtų stebėti visus. Po Roswello nutikimo, vietiniai aborigenai, žmonės, taip pat kažko išmoko iš ateivių technologijų, ir aktyviai šifruojami duomenis.

Apskritai visus šnipinėti nelaikytume koronos atsiradimo priežastimi, tačiau ponas DanDanDat išsakė labai įdomią mintį. Nes dabar, galimai visos žvalgybos naudojasi šia sukurta „pandemija“, todėl netrukus akivaizdžiai turėtume išgirsti kažką įdomaus, ko negalėjome suvokti. Galimai pasirodys dokumentai, kurie visus šokiruos... nes, dabar kaip pastebėjote atsiranda įvairių slaptų dokumentu, tiek pedofilijos srityje, tiek korupcijos... vien Amerikoje išslaptinami dokumentai, kurie galimai keis jų ateitį (iš kur jie atsirado, niekas nežino). Daugiau galite paskaityti čia naujienose, angliškai. Kas čia žino, gal ir Lietuvoje, greitu laiku pasirodys korupciniai dokumentai, nuotraukos valstybes tarnautojų ir ne tik... belieka laukti ir stebėti.

paranormal.lt

Įvertink šį straipsnį. Prieš tai pakomentuodami, arba parašykite patys! Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį. Norite sužinoti daugiau, sutikite gauti naujienas arba pasidalinkite spausdami .
avatar
0
1
Jeigu, jums patinka tokio pobūdžio išsakytos mintys. komntuokite, dalinkitės, o jeigu to nenorite daryti tiesiog vertinkite straipsnio apačioje žvaigždutėmis. Nuo to priklausys, ką jūs mėgstate... visus perskaitytus staipsnius vertinkite žvaigždutėmis, reitinguokite. Dėkui, saugokime vaikus.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
28.11.2020 laikas 18:14 "Aš naminis ožys 2" žada gruodžio 14–21 d. Dideli Bada-Boom

Visi žiūrėjo vaizdo įrašą, žiūrėjo jį ne vieną kartą, tačiau nedaugelis žmonių atkreipė dėmesį į tai, kad, „Heliofant“ atkreipdama dėmesį smulkmenoms ir detalėms

Skaityti daugiau

27.11.2020 laikas 21:40 Mums užsimenama, kad gruodžio 25-ąją Kalėdų nebus?
Tačiau CNN ir kita puiki žiniasklaida nusprendė šio fakto nepastebėti ir susitelkė ties keistu, pavyzdžiui, žaisliniu stalu, prie kurio sėdėjo prezidentas per spaudos konferenciją ir ėmė juokauti šia tema

Skaityti daugiau

27.11.2020 laikas 16:28 Atsiradus „koronai“, išnyko gripas?

Oficialiai nuo spalio 1 d. Lietuvoje prasidėjo gripo sezonas. Tačiau statistika rodo, kad šiemet sergamumas gripu - daug mažesnis nei pernai. Tiek dabar, tiek metų pradžioje, kai Lietuvą pasiekė koronavirusas, sergančiųjų gripu ir ūminėmis kvėpavimo takų infekcijomis buvo mažiau nei įprastai. Sut...

Skaityti daugiau

27.11.2020 laikas 16:07 Mokslininkai ką tik aptiko žaibus, vadinamus „superboltais“
Kartkartėmis Žemė mums primena, kad ji gali išlaisvinti įsiutusią energiją. Mokslininkai ką tik aptiko žaibus, vadinamus „superboltais“ – intensyvius žaibus, kurie šviečia net 1000 kartų ryškiau nei įprasti žaibai....

Skaityti daugiau

26.11.2020 laikas 22:14 Šis vaistas yra pagamintas tik iš 3 ingredientų, tačiau tai žymiai pagerins jūsų sveikatą!
Šis vaistas buvo išrastas Vokietijoje. Gėrimas susideda iš česnako, citrinos, imbiero ir vandens. 3 paprastų maisto produktų derinys labai teigiamai veikia sveikatą ir bendrą organizmo būklę. Bet svarbiausia, kad šis gėrimas gali išgydyti užsikimšusias arterijas, sumažinti cholesterolio kiekį kraujy...

Skaityti daugiau

26.11.2020 laikas 21:46 Kaip pašalinti druskos sankaupas nuo kaklo
Druskų nusėdimas ant kaklo vadinamas kaklo stuburo osteochondroze. Dėl to, kad kaklo stuburas yra labai svarbi kūno dalis, šios srities sutrikimai sukelia rimtus viso organizmo sutrikimus. Kaklo sritis yra kraujagyslių ir nervų, kurie maitina kaklo, veido ir kaukolės audinius, koncentracijos vieta....

Skaityti daugiau