Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2020 » Balandžio » 22

Soda Ir Česnakas Nuo Chroniško Bronchito

Man pačiai buvo chroniškas bronchitas, plaučių emfizema. Po 2 kartus per metus vis sirgau pneumonija ir galvojau kad to neatsikratysiu niekada.

Bet vienas stebuklingas ir itin paprastas metodas padėjo ne tik man pačiai, bet ir daugumai, kam aš tai rekomendavau. Man pačiai apie jį papasakojo kaip pavyzdį iš savo gydytojo praktikos nuostabi daktarė.

Ir jos pasakojimas man užstrigo. Ligoninėje, kur ta gydytoja dirbo, gulėjo 2 vyrai su plaučių abscesu. Vyresnis vyras gaila, bet mirė, o jaunesnis geso diena iš dienos, nepaisant visų didžiulių gydytojų pastangų.

Benagrinėjant visas mirties aplinkybes tos ligoninės profesorius visiems pasakė, kad jis negali priekaištauti gydytojams, gydymas yra atliktas visiškai teisingai, bet ligonio būklė buvo tiesiog apleista.

Tuomet mano pažįstama gydytoja paprašė profesoriaus leisti pagydyti jaunuolį česnako bei sodos inhaliacijomis. Ir gavo tokį leidimą, nepaisant, kad ligonio temperatūra buvo net virš 40. Koks buvo visų nustebimas, kai besibaigiant antrai parai, kurių metu buvo daromos toios inhaliacijos, vaikinui temperatūra nukrito iki 37,2. O vėliau jaunuolį ir visai išgydė.
Ingredientai:

  • česnakas: 6 skiltelių
  • vanduo
  • soda: 1 arbatinio šaukštelio

Recepto paruošimas:

Iš pradžių nuvalome 6 česnako skilteles, supjaustome jas.

Į mažą puodelį įpilame vieną stiklinę vandens ir kai tik jis užverda, metame česnaką ir sumažiname ugnį iki mažiausios.

Gariname ant mažos ugnies ne ilgiau kaip 5 minutes.

Paskui padedame puoduką ant stalo, apsidengiame antklode , pasilenkiame arčiau puodelio, kad garai niekur neišeitų ir tik tuomet atidarius dangtelį įberiame ten vieną arbatinį šaukštelį sodos.

Inhaliacija jau paruošta. Iškart visai nereikia giliai įkvėpti, galite smarkiai užsikosėti. Kai jau įprasite prie garų, imame kvėpuoti kaitaliojant: du-tris kartus per nosį - lėtas iškvėpimas per burną, du-tris kartus lėtai įkvėpiame per burną - iškvėpimas per nosį. Kvėpuojame kol išlieka šiluma.

Soda, Česnakas, Chroniškas Bronchitas, liaudies medicina

Po to nusivalome prakaitą nuo veido antklode, užsidedame ant galvos šiltą skarą ir greitai bėgame į lovą!

Gydymo efektas yra priskirtas valomajam bei dezinfekuojančiam mišinio poveikiui. Tokiu būdu aš pati taip pat išgydžiau savo 6 metų sūnėną, jam buvo sunkoka angina su 40,2 temperatūra.

Kitą dieną po inhaliacijos jam paliko žymiai lengviau, nukrito temperatūra ir plyšo pūlinys. Kvėpuoti česnako bei sodos garais galite du-tris kartus per dieną. Pasišalins skrepliai ir būklė pagerės, per dvi-tris dienas normalizuosis temperatūra. Užleistai ligai gydymui gali prireikti ir 10 dienų.

Įvertink šį straipsnį. Prieš tai pakomentuodami, arba parašykite patys! Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį.
Visi svetainės pateikti straipsniai, sveikatos patarimai yra pramoginio pobūdžio iš interneto platybių. Prieš naudodami patarimus, pasitarkite su tos srities specialistu. Svetainė neatsako už duomenų tikslumą. Visos teisės apsaugotos.
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Galima rašyti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
26.05.2020 laikas 11:03 Verta žinoti 9 požymius, kad pas jus skydliaukės susirgimas
Tai priežastis, į kurią gydytojai atkreipia dėmesį pirmiausia. Žmogus staigiai sulysta, kai hormonų lygis pakyla virš normos. Be to, svoris kris, net jei jūs valgysite daugiau nei įprastai – mitybos režimo pokyčiai šiuo atveju nieko neįtakos....

Skaityti daugiau

26.05.2020 laikas 10:29 Nacių Bazė-211 Antarktidoje (Naujoji Švabija)

Tai, kad Antarktidoje esančioje Karalienes Mod Žemėje yra įkurta slapta nacių Bazė-211, sužinojau visiškai atsitiktinai, kai teko būti komandiruotėje Vokietijoje, Apie bazę papasakojo buvęs SS Oberšurm-banfiureris Valteris Šulke, kuriam tuo metu buvo jau 89-eri metai amžiaus.

...

Skaityti daugiau

26.05.2020 laikas 07:30 Didysis Tvanas buvo – teigia mokslas

Moksliniai šio klausimo tyrimai prasidėjo XX a. 10-ajame dešimtmetyje, kai du Kolumbijos universiteto geologai Viljamas Rajenas ir Volteris Pitmanas surinko visus duomenis apie didįjį tvaną. Jų sukurta teorija teigia, kad šiltėjant klimatui, maždaug prieš 7500 metų

...

Skaityti daugiau

26.05.2020 laikas 07:07 Nacistų projektuotas orbitinis ginklas turėjo deginti miestus ir užvirinti jūras

Šiandien tai skamba kaip fantastika, tačiau Antrojo pasaulinio karo metais nacistai planavo į orbitą iškelti saulės spindulius naudojantį 1,5 km skersmens kosminį ginklą.

Skaityti daugiau

25.05.2020 laikas 22:16 Kaip Sumažinti Cukraus Kiekį Kraujyje? Receptai
Natūralių ingredientų pagrindu sukurti vaistai padės sumažinti cukraus kiekį kraujyje. Štai keletas geriausiu receptų, kaip normalizuoti cukraus kiekį kraujyje, remiantis paprastais, įrodytais ir prieinamais produktais....

Skaityti daugiau

25.05.2020 laikas 21:12 Gėrimas gydyti kepenis

Tai labai paprastas receptas. Galimai, dar niekam nežinomas. Todėl norėtųsi su jumis pasidalinti juo. Tai nuoviras iš medetkų ir morkų sėklų kuris padės pagerinti kepenų veiklą, tulšies išskyrimą ir palengvins uždegimą.

...

Skaityti daugiau