Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2020 » Gegužės » 2

Jei Skauda Ir Suka Kojas, tai Padės Šis Paprastas Receptas

Prieš keletą metų naktimis kojas sutraukdavo ir sukdavo – nežinojau, kur ir kaip jas padėti, kad tik mažiau jas suktų. Dėl to – bemiegės naktys, miego trūkumas, nuovargis ir dirglumas. O kojos - mūsų gyvenimo ramstis.

Bet aš radau vaistą savo kojoms.

Į vonelę ar kibirą įpildavau 2-3 litrus šilto vandens, ištirpindavau ūkišką muilą (tualetinis netinka), kad vanduo nuo muilo taptu baltas. Įdėdavai saują kepimo sodos ir jūros druskos (tiks, bet kokia), sumaišydavau iki ištirpimo, įpildavau po to karšto vandens iš arbatinuko, tokį, kad galėčiau kentėti, įlašindavau 10 lašų jodo. Įleisdavau kojas į tirpalą iki kulkšnių 15 minučių – ne minutės daugiau, kitaip prasidės atvirkštinis procesas!

Kojos, liaudies medicina, be vaistų, sveikatos patarimai

Per tą laiką tirpalas pašalina visus skausmus iš kojų.

Kojas nušluostydavau rankšluosčiu, patepdavau kremu ar vaistiniu tepalu (galima naudoti alyvuogių aliejų), masažavau kojas, pėdas, užsimaudavau vilnones kojines ir eidavau miegoti.

Aš tirpalą naudojau 3 kartus, kiekvieną kartą pašildydama vandenį iki priimtinos temperatūros ir pridėdama dar 10 lašų jodo, laikiau kojas tirpale taip pat 15 minučių.

Po 3 karto ruošdavau naują tirpalą.

Kojos, liaudies medicina, be vaistų, sveikatos patarimai

Atlikite 10-12 procedūrų (kasdien), tada padarykite pertrauką, toliau, kaip jausitės. Kas turi problemų dėl venų (venų varikozę ir tromboflebitą), tirpalą darykite ne karštą, o šiltą.

Po pirmos procedūros miegojau ramiai, o po 10 procedūros pamiršau, kaip kojas sutraukdavo ir sukdavo.

Dabar kartais atlieku gydymą, kai to reikia. Mano sodo kaimynės taip pat naudoja šį receptą, visos patenkintos.

paranormal.lt

Įvertink šį straipsnį. Prieš tai pakomentuodami, arba parašykite patys! Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį.
Visi svetainės pateikti straipsniai, sveikatos patarimai yra pramoginio pobūdžio iš interneto platybių. Prieš naudodami patarimus, pasitarkite su tos srities specialistu. Svetainė neatsako už duomenų tikslumą. Visos teisės apsaugotos.
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Galima rašyti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
29.05.2020 laikas 21:29 SpaceX startą uždraudė ateiviai
2020 m. gegužės 27 d. vakare visas pasaulis su dideliu susidomėjimu stebėjo tiesioginę transliaciją apie SpaceX – naujos kartos kosminio „skraiduolio“, kurią gamina Ilono Masko įmonė. Buvo didelis susidomėjimas šiuo procesu ir daugelis manau ir lašinosi, ar šis SpaceX iš viso pakils virš žemės atmos...

Skaityti daugiau

29.05.2020 laikas 18:39 Laivo “Utopia” žūtis

Tiesa, tie laivai nuskendo ne dėl minėtų gigantų ginklų, o dėl įvairių nelaimingų atsitikimų. Ir „admirolai“ juodajame avarijų kaltininkų sąraše užima ne paskutines vietas. Pirmąja jų auka tapo emigrantų garlaivis „Utopia“.

...

Skaityti daugiau

29.05.2020 laikas 15:03 Kiek Galima Išgerti Kavos Puodelių Per Dieną, Kad Sveikata Paderėtų?
Keturi puodeliai kavos per dieną gali būti sveikos širdies receptas, ypač vyresniems žmonėms. Vokiečių mokslininkų komanda, vadovaujama molekulių biologų Judith Haendeler ir Joachimo Altschmiedo, mano atradę požymių apie tai, kaip kava ir joje esantis kofeinas stebuklingai veikia suaugusių žmonių ši...

Skaityti daugiau

29.05.2020 laikas 07:25 Ką apie sveikatą išduoda kraujo lašas?
Kraujas sudaro apie 7 proc. suaugusio žmogaus kūno masės, o širdis kas minutę jo perpumpuoja maždaug penkis litrus. Skaičiai įspūdingi, tačiau pakanka vos kelių lašų šio gyvybę palaikančio skysčio, kad galėtume sužinoti apie organizmo sveikatos būklę. Ką gali parodyti bendrasis kraujo tyrimas?...

Skaityti daugiau

28.05.2020 laikas 21:43 Meksikoje prasidėjo „marsiečių“ išlaipinimas?

2020 m. gegužės 21 d. kelių kaimų gyventojai Meksikoje buvo sutikę išgirdę garsius garsus, kurie sklido iš netoliese esančios kalvos. Ir tie kurie suspėjo pažiūrėti į tą pusę pamatė

Skaityti daugiau

28.05.2020 laikas 19:10 Mineapolis ugnyje ir ši ugnis gali išplisti po visą pasaulį
2020 m. gegužės 26 d. visas Amerikos ir ne tik internetas diskutavo apie keistą nufilmuotą vaizdo įrašą, kur Amerikos policininkas sulaiko vyrą George Floyd, gyvenanti Mineapolio mieste. Sulaikymo metu policininkas smaugė vyrą aplinkinių žmonių akivaizdoje...

Skaityti daugiau