Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2020 » Gegužės » 9

Profesoriaus Neumyvakino patarimai sveikatos būklei pagerinti

Profesorius I. P. Neumyvakinas knygoje „Soda. Mitai ir realybė “, taip pat paskaitų ir susitikimų su žmonėmis metu kalbėjo apie valgomąją sodą ir jos gydomąsias savybes.

Jis išstudijavo daugelio mokslininkų tyrimus ir suderino juos su savo gydymo metodu bei galiausiai pasidalino rezultatais, pagrįstais realia sodos vartojimo praktika.

Profesorius rekomenduoja vartoti sodą ryte ir vakare ant tuščio skrandžio, 20-30 minučių prieš valgį. Patartina tą patį padaryti dar vieną kartą per dieną. Tačiau I.P. Neumyvakinas rekomenduoja neskubėti su didelėmis dozėmis. 

Pradinė dozė gali būti 0,5 arbatinio šaukštelio sodos, atskiestos 1 valgomuoju šaukštu karšto vandens arba pieno. Vandens ir pieno užvirinti nereikia, nes tada bus visiškai kitokia formulė. 

Galite gerti sodą ir neišmaišę jos skystyje. Pavartoję receptą 3 dienas, padarykite 3 dienų pertrauką. 

Jei organizmas priima tokį gydymą, dozę galima padidinti iki 1 arbatinio šaukštelio. Tada vėl gerkite 3 dienas ir padarykite tokią pačią pertrauką. 

Palaipsniui galite padidinti sodos dozę iki 1-3 arbatinių šaukštelių, tik nepamirškite pertraukų! 

Daugelis žmonių šiais laikais kenčia nuo didelio organizmo rūgštingumo (acidozės), kuri atsiranda dėl nuodų, patenkančių į kūną su maistu, per orą ir vandenį, įskaitant pesticidus ir transporto priemonių išmetamas dujas. 

Psichikos sutrikimai: baimė, nerimas, dirglumas, depresija, pyktis, pavydas ar neapykanta, taip pat sukelia acidozę ir apnuodija organizmą. 

Ilgalaikis vaistų vartojimas irgi neigiamai veikia virškinimo sistemos rūgštingumą. 

O kaip soda veikia žmogaus kūną?

Neutralizuodama rūgštis, soda padeda išlaikyti normalią organizmo rūgščių ir šarmų pusiausvyrą bei padidinti organizmo šarminį rezervą. 

Soda galite ne tik plauti indus, bet ir pašalinti rūgščių sluoksnius kepenyse ir inkstuose, virškinimo trakte. Beje, soda gali sukelti nedidelį vidurių laisvinimo efektą, jei šiek tiek viršysite dozę. 

Nenuryjant, sodos tirpalai skalauja burną ir gerklę. Pasidarykite sodos voneles, įpildami 200–250 g sodos ir 100 g jūros druskos 100 litrų karšto vandens (39–42 ºC), kad būtų atkurta raumenų ir kaulų sistema bei oda. 

Vartojant sodą, ląstelės pradeda atkurti energijos ir biocheminius procesus, padidėja deguonies įsisavinimas audiniuose. To rezultatas – pagerėjusi sveikatos būklė, didesnė psichinė ir fizinė darbo jėga. 

Neutralizavus rūgšties perteklių, šlapimas tampa šarminis. Tai palengvina inkstų darbą ir užkerta kelią akmenų susidarymui. 

Žarnynas veiks geriau, kai gersite sodą su karštu pienu, nes tada susidaro šarminės amino rūgščių druskos. Taip jų įsisavinimas į kraują bus greitesnis ir lengvesnis. 

Soda vartojama ligoms, tokioms kaip vėžys, alkoholizmas, narkomanija ir piktnaudžiavimas narkotikais, gydyti. Soda gali padėti atprasti nuo rūkymo. 

Soda yra būtina, norint pašalinti sunkiuosius metalus iš organizmo: apsinuodijus gyvsidabriu, švinu, bariu, kadmiu, taliu, bismutu. Taip pat ji naudinga šalinant radioaktyviuosius izotopus, kūnui užsikrėtus radioaktyviąja spinduliuote. 

Be to, soda ištirpina sąnariams ir stuburui kenksmingas nuosėdas, padeda kovoti su radikulitu ir osteochondroze, poliartritu ir podagra, reumatu, šlapimo takų ir tulžies pūslės ligomis. 

Soda gali padėti vaikams ir suaugusiesiems sutelkti dėmesį bei išlaikyti emocinę pusiausvyrą, išvalyti paties organizmo susikurtus nuodus, esant psichikos sutrikimams. 

Savo paprastumu nuostabūs profesoriaus Neumyvakino patarimai ir rekomendacijos padės jums ne tik gerokai pagerinti savo sveikatą, psichologinę ir emocinę gerovę, bet ir išsigydyti lėtines ligas. 

Profesorius teigia, kad iš esmės nėra tokio dalyko kaip ligos, tik sutrikęs mūsų biocheminio aparato, t.y. žmogaus kūno, veikimas.

Įvertink šį straipsnį. Prieš tai pakomentuodami, arba parašykite patys! Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį.
Visi svetainės pateikti straipsniai, sveikatos patarimai yra pramoginio pobūdžio iš interneto platybių. Prieš naudodami patarimus, pasitarkite su tos srities specialistu. Svetainė neatsako už duomenų tikslumą. Visos teisės apsaugotos.
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Galima rašyti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
01.06.2020 laikas 09:16 6 intriguojančios CŽV paslaptys

2017 metų pradžioje JAV Centrinė žvalgybos valdyba (CŽV) internete išplatino apie 13 mln. puslapių įvairių dokumentų, susijusių su pačiais įvairiausiais 1940–1990 m. projektais ir įvykiais. Tarp jų būta iš tiesų intriguojančių paslapčių, susijusių ne tik su karine žvalgyba, bet netgi a...

Skaityti daugiau

01.06.2020 laikas 08:47 Alberto Einšteino laiškas dukrai apie galingiausią Visatos jėgą

1879 m. kovo 14 d. gimė Albertas Einšteinas – mokslininkas-legenda, sukėlęs mokslo perversmą, sukurdamas garsiąją reliatyvumo teoriją, daugybės kitų teorinės fizikos atradimų autorius, Nobelio premijos laureatas ir nepalenkiamas pacifistas, kurio paslaptinga biografija.

...

Skaityti daugiau

31.05.2020 laikas 22:40 Kodėl negalime užmigti be antklodės?

Tikriausiai pastebėjote, kai naktį negalite užmigti ir patogiai įsitaisyti, vienintelis dalykas, kuris jums padeda, yra antklodė. Atrodo, kad ji turi magišką galią ir apsisupę ja užmiegame greičiau. Jos neišsižadame net karščiausiomis naktimis. Yra keletas priežasčių, kodėl mes esame taip prie jų...

Skaityti daugiau

31.05.2020 laikas 22:12 Paskutinės Adolfo Hitlerio dienos

1945 m. balandžio 30 d., pirmadienį, apie 15 val. 15 min. sovietų kariuomenės apgultame Berlyne, požeminiame Reicho kanceliarijos bunkeryje, nuaidėjo šūvis. Ant sofos kruvina galva rastas sėdinčio Adolfo Hitlerio kūnas. Šalia gulėjo jo mylimoji Eva Braun. Abu kūnai buvo išnešti į kiemą, paguldyti...

Skaityti daugiau

31.05.2020 laikas 19:55 Burokėlių balzamas! Šeimos sveikatos receptas
Sveikatos receptas nuo Vasiljevų šeimos. Mūsų nuotaika puiki, važiuojame į sodybą: grybų, uogų rinkti. O prieš išvažiuodami pasidalinsime receptu, kuris normalizuoja kraujo spaudimą, kitaip tariant kraujospūdį, padeda žarnynui ir pagerina viso organizmo tonusą....

Skaityti daugiau

31.05.2020 laikas 13:23 Nepraleiskite Progos Šeivamedžio Žiedais Išvalyti Savo Organizmą Nuo Toksinų
Šis gydantis gėrimas yra efektyvus esant uždegimui, vėžiui, adenomai, fibromiomai, anginai, pilvo skausmams, žarnyne: kolika (diegliai).

Skaityti daugiau