Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2020 » Rugsėjo » 17

4 Naminės priemonės nuo nagų grybelio. Verta Žinoti!

Nagų grybelis – dažnai pasitaikanti kojų nagų infekcija. Ji yra užkrečiama, todėl dažnai prasideda nuo vieno nago ir išplinta į keletą aplinkinių. Laimei, yra naminės priemonės, kurios gali padėti kovoti su nagų grybeliu. 

Valgomoji soda

Valgomoji soda sugeria drėgmę, kuri sukelia grybelį. Vieno tyrimo metu buvo aiškinamasi valgomosios sodos poveikis paprastajam grybeliui, kuris sukelia tokias infekcijas, kaip kojų nagų grybelis, rašoma medicalnewstoday.com.

Tyrėjai išsiaiškino, kad valgomoji soda užkerta kelią grybelio dauginimuisi 79 procentais atvejų. Dar 17 procentų atvejų valgomoji soda sumažino grybelio plitimą, nors visiškai jo ir neišnaikino.

Kaip naudoti: Valgomosios sodos galima įsidėti į kojines ar batus, kad ji sugertų drėgmę. Taip pat galima pasigaminti valgomosios sodos ir vandens pastos ir ją tepti tiesiai ant grybelio paveikto nago, palikti 10 minučių ir tada nuskalauti. Šią procedūrą kartokite keletą kartų per dieną, kol grybelis išnyks.

Actas

Actas yra dažnai maisto gaminimui naudojama priemonė, kuri tinka ir kai kuriems kitiems namų ruošos darbams. Nors kol kas nėra jokių klinikinių įrodymų, dažnai sakoma, kad actas puikiai padeda gydyti nagų grybelį.

Kaip naudoti: Jei norite išbandyti grybelio gydymą actu, tepkite jį tiesiai ant paveikto nago arba kojų pirštus pamirkykite vonelėje su šiltu vandeniu ir actu. Vandenį su actu reikėtų sumaišyti 1:2 santykiu.

Burnos skalavimo priemonės

Kaip ir acto atveju, nėra mokslinių įrodymų, kad tai veikia, bet kai kurie tyrimai yra parodę, kad burnos skalavimo skysčiai pasižymi priešgrybeliniu poveikiu. Vienas tyrimas parodė, kad septynių skirtingų tipų burnos skalavimo priemonės laboratorijos sąlygomis turėjo priešgrybelinį poveikį.

Kaip naudoti: Pabandykite kojų nagus pamirkyti burnos skalavimo skystyje.

Česnakas

Česnakas paprastai naudojamas kaip maisto pagardas, bet taip pat gali padėti gydyti grybelį. Šiam teiginiui įrodymai negausūs, bet jų yra. Vienas tyrimas atskleidė, kad česnakų ekstraktas laboratorijos sąlygomis pasižymi stipriu priešgrybeliniu poveikiu nuo grybelio, dažnai sukeliančio grybelines infekcijas. Dar vieno tyrimo daug žadantys rezultatai parodė, kad česnakų aliejus padeda nuo tam tikrų grybelio atmainų, vėlgi laboratorijos sąlygomis.

Kaip naudoti: Pjaustytą česnaką nuo grybelio naudoja daugelis žmonių. Česnako skilteles tereikės supjaustyti ir uždėjus ant grybelio paveiktų nagų palaikyti maždaug 30 minučių.

Turite, savo liaudies receptą, norite pasidalinti su kitais, kelkite nuotraukas, prisijunkite ir rašykite bloge.

Įvertink šį straipsnį. Prieš tai pakomentuodami, arba parašykite patys! Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį.
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Galima rašyti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar

Naujienos iš interneto

traffix.lt
TAIP PAT SKAITYKITE:
28.10.2020 laikas 09:07 Ligų diagnostika pagal veidą

Ligų diagnostika iš veido bruožų buvo taikoma dar senovės Graikijoje. Dėl to kartais ši sritis vadinama graikų medicina. Pastebėta, kad veido išraiška ir bruožai išduoda ne tik emocijas, bet ir sveikatos būklę. Neretai veidas išduoda ligą gerokai prieš pasirodant jos simptomams.

...

Skaityti daugiau

28.10.2020 laikas 08:24 Ko vyrai labiausiai gailisi po skyrybų?
Jūs susiriejote. Tu raudi užsidariusi vonioje, mylimasis ramiai įsijungia televizorių. Beširdis ožys! Ne. Jis dėl to jūsų kivirčo ir apskritai santykių problemų sielojasi dar stipriau nei tu.

Skaityti daugiau

27.10.2020 laikas 18:58 Požeminiai senųjų žmonių “keliai” - nuo Turkijos iki Škotijos
Yra kelios teorijos, aiškinančios, kodėl buvo sukurtos šios tunelių sistemos. Viena teorija teigia, kad jos buvo pastatytos apsaugai sunkiais laikais. Kita teorija aiškina, kad kažkas lėtai keliaudavo šiais senoviniais keliais iš punkto A į punktą B ir t.t. Galimai tai buvo prekybiniai keliai tarp s...

Skaityti daugiau

27.10.2020 laikas 09:53 Kaip tinkamai paruošti žiemai jurginus
Vienos iš gražiausių rudens gėlių – jurginai lauke nežiemoja. Apie tai, kaip juos iškasti ir tinkamai paruošti žiemos saugojimui, pasakoja gėlininkė Aliona Ušanovienė, kuri pati augina šias  gėles.

Skaityti daugiau

27.10.2020 laikas 08:57 Viena civilizacija šią technologiją naudojo dar prieš tūkstantmečius
Mokslininkai išsiaiškino, kad majai į savo miestą Tikalį gabenosi mineralą ceolitą ir naudojo jį vandens filtravimui tūkstančius metų prieš tai, kai tai sugalvojo kitos civilizacijos. Vandens filtravimas majų mieste greičiausiai buvo daug geresnis už bet ką, ką žinojo europiečiai, po 1500 metų užkar...

Skaityti daugiau

26.10.2020 laikas 22:43 Valome gerklę nuo gleivių ir skreplių

Gerklės ar nosies užgulimas yra dažniausios kosulio ir kvėpavimo takų sąjungininkas ir priežastis. Plaučiuose susikaupę skrepliai prisideda prie šių sveikatos problemų. Tačiau ši problema negresia gyvybei, ji daro įtaką gyvenimo kokybei.

...

Skaityti daugiau