Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2020 » Balandžio » 9

Kas Ir Kodėl Pradėjo Skleisti Ultragarsus Miestuose?

Viena iš gana paplitusių sąmokslo teorijų, pasirodžiusi kartu su COVD-19 pandemija, yra tam tikras garso skleidimas, kurio veikimas sukelia ligos simptomus.

Šis teiginys didžiąja dalimi yra spėliojimas, nes jo negalima nei patvirtinti, nei paneigti. Tačiau šiandien viename iš sąmokslo forumų žmogus rašo:

Aš nesu sąmokslo teorijų šalininkas, tačiau man patinka jus skaityti ir taip pat stengiuosi rinkti įrodymus ir faktus, susijusius su RF/EM, kuriuos sunku arba neįmanoma paaiškinti. Ir šiandien aš tikrai stebiu, kai kuriuos keistus dalykus, būtent, kad visur yra keistas ultragarsinis triukšmas.

Aptikau, tai Niujorke – tylūs, bet erzinančius ultragarso tonus. Jie juda nedažnai ir keičia savo intensyvumą visą dieną. Dažnis 21000 – 22000 Hz, lygis 25-65 dB.

Visą praėjusią naktį stebėjau šį triukšmą, tai buvo užregistruota tiek mano namuose, tiek visame mano kieme. Jis keičiasi pagal intensyvumą kas 30 minučių, stiprinant nuo 30 iki 60 dB. Tuo pačiu metu stiprinimas yra laipsniškas, o ne lygus ar spazminis, tai yra 30-40-60-60 dB. Reikėjo laiko analizei, tai ištirti ir parašyti pakankamai duomenų.

Taigi man įdomu: ar kas nors kitas tai registruoja, o jei taip, tai kada ir kur? Išgirdę tik nedaugelis pajus triukšmą, tačiau gana aiškiai girdžiu reikalingas 21000 Hz bangas. Triukšmas man primena transformatorių garsus senuose televizoriuose ar CRT monitoriuose.

Jei greičiausiai negirdite šio garso, jums gali padėti mobilusis telefonas. Jis turėtų būti pakankamai galingas ir greitas. Aš asmeniškai turiu Samsung Note 9. Galite joje atsisiųsto programą „Ultrasoaund Detector ir išbandyti savo aplinkoje. Jūs taip pat turite nustatyti ant 192000 Hz, Keep Awake ir Record su aliarmo slenksčiu 30 dB.

Žmonėms, turintiems klausą, tai yra tikra beprotybė ir aš to negaliu suprasti. Daugelis negali girdėti šių dažnių, bet, kai kurie gali. Aš asmeniškai galiu girdėti, o mano katė tikrai tai girdi. Taigi pasitikrinkite savo aplinką.

Čia galite paskaityti, kas rašoma apie akustinius ginklus.

Jei galio lygis yra vidutinis, žmogus gali patirti skausmą krūtinės srityje arba jo organai gali vibruoti. Pakėlus galią organai bus sunaikinti.

Susidaro tokia įdomi situacija, kuri neatmeta, kad dabar žmonės iš tikrųjų yra kažkuo švitinami. Gali būti, kad tai kariškių darbas, o gal tai pramanas. Todėl visi norintys gali atsiųsti tinkamą programą ir išbandyti savo aplinką.

gandai

Įvertink šį straipsnį. Prieš tai pakomentuodami, arba parašykite patys! Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį.
Visi svetainės pateikti straipsniai, sveikatos patarimai yra pramoginio pobūdžio iš interneto platybių. Prieš naudodami patarimus, pasitarkite su tos srities specialistu. Svetainė neatsako už duomenų tikslumą. Visos teisės apsaugotos.
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Galima rašyti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
01.06.2020 laikas 20:10 Šie natūralūs vaistai padės organizmui savarankiškai susidoroti su liga pradiniame etape
Šie natūralūs vaistai padės organizmui savarankiškai susidoroti su liga pradiniame etape, nepakenkdami jūsų sveikatai!

Skaityti daugiau

01.06.2020 laikas 17:55 Šermukšnių nauda organizmui

Paprastasis šermukšnis (lot. Sorbus aucuparia) - visiems gerai pažįstamas ir dažnas krūmas arba medis visoje Lietuvoje, įprastas reginys - greta namų augantys šermukšniai, natūrali kiemo puošmena, ypač rudenį.

...

Skaityti daugiau

01.06.2020 laikas 09:16 6 intriguojančios CŽV paslaptys

2017 metų pradžioje JAV Centrinė žvalgybos valdyba (CŽV) internete išplatino apie 13 mln. puslapių įvairių dokumentų, susijusių su pačiais įvairiausiais 1940–1990 m. projektais ir įvykiais. Tarp jų būta iš tiesų intriguojančių paslapčių, susijusių ne tik su karine žvalgyba, bet netgi a...

Skaityti daugiau

01.06.2020 laikas 08:47 Alberto Einšteino laiškas dukrai apie galingiausią Visatos jėgą

1879 m. kovo 14 d. gimė Albertas Einšteinas – mokslininkas-legenda, sukėlęs mokslo perversmą, sukurdamas garsiąją reliatyvumo teoriją, daugybės kitų teorinės fizikos atradimų autorius, Nobelio premijos laureatas ir nepalenkiamas pacifistas, kurio paslaptinga biografija.

...

Skaityti daugiau

31.05.2020 laikas 22:40 Kodėl negalime užmigti be antklodės?

Tikriausiai pastebėjote, kai naktį negalite užmigti ir patogiai įsitaisyti, vienintelis dalykas, kuris jums padeda, yra antklodė. Atrodo, kad ji turi magišką galią ir apsisupę ja užmiegame greičiau. Jos neišsižadame net karščiausiomis naktimis. Yra keletas priežasčių, kodėl mes esame taip prie jų...

Skaityti daugiau

31.05.2020 laikas 22:12 Paskutinės Adolfo Hitlerio dienos

1945 m. balandžio 30 d., pirmadienį, apie 15 val. 15 min. sovietų kariuomenės apgultame Berlyne, požeminiame Reicho kanceliarijos bunkeryje, nuaidėjo šūvis. Ant sofos kruvina galva rastas sėdinčio Adolfo Hitlerio kūnas. Šalia gulėjo jo mylimoji Eva Braun. Abu kūnai buvo išnešti į kiemą, paguldyti...

Skaityti daugiau