Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Konspirologija, Gandai » 2022 » Rugpjūčio » 15

Monrealyje vėl pasirodė keistos veido atpažinimo sistemos.

dailyhive.com: Monrealio centre vėl pasirodė didelė piramidės formos mašina ir dabar apie ją kalba daugybė žmonių.

Keistai atrodančiame interaktyviame įrenginyje naudojamos kameros ir ekranai, kuriuose veido atpažinimo programinė įranga gali analizuoti fizinę informaciją apie jus, pavyzdžiui, jūsų amžių.

Naujame "TikTok" vaizdo įraše pavadinimu "Juodasis veidrodis" rodoma, kaip šia technologija naudojasi praeiviai:

Kai šis vaizdo įrašas išplito kaip virusas, "Twitter" naudotojai pradėjo dalytis mintimis ir teorijomis apie tai, kas tai galėtų būti.

Nors visa tai neabejotinai yra tam tikro distopinio sąmokslo požymių, tačiau prietaisas, pavadintas užuojautos mašina, iš tikrųjų nėra jokia paslaptis.

Iš tikrųjų tai meno instaliacija, kuri nuo 2017 m., kai "Ensemble Ensemble" ją pirmą kartą pristatė 2017 m., kelis kartus buvo įrengta priešais "Saint Laurent" metro stotį.

Tiesą sakant, Kanados nacionalinė filmų valdyba netgi išleido vaizdo įrašą, kuriame paaiškinama meninė mašinos paskirtis. "Reaguodama į masinio stebėjimo sukeltą "kasdienį įtarumą", "Compassion Machine" siekia suteikti žmonėms "asmeninę prognozę" apie jų tikimybę daryti gera."

Tai paaiškina karikatūriškai dideles stebėjimo kameras ir visažinės akies simboliką ant prietaiso. Bet, tiesą sakant, nuo viso to vis dar kyla šiurpuliukai.

P komentaras: Situacija, susijusi su naujausiu garsių kino kūrėjų pasirodymu, atrodo kaip linksmas antiglobalistų ir sąmokslo teorijų šalininkų trolinimas, tačiau iš tiesų joje nėra daug linksmybių.

Labiau tikėtina, kad tai Overtono langas, ar kažkas panašaus, t. y. žmonės žaidimų ir spektaklių forma pamažu pripratinami prie netolimos ateities realijų, kai tokios "užuojautos mašinos" bus pastatytos ant kiekvieno kampo. 

Ir nors šios netolimos ateities perspektyva gana niūri, guodžia žinojimas, kad "užuojautos mašinų" išradėjai turi visas galimybes tapti "Atgailos mašinomis" - didžiulių karinių tempimo mašinų su vietoj elnio ant variklio dangčio pririštais nusidėjėliais - moderatoriais:

Nors, žinoma, pastaruoju metu nusidėjėlių tiek daug, kad visiems jiems neužtenka geležies. Tačiau mes manome, kad Bažnyčios bažnyčios annunakiai jiems ką nors sugalvos, todėl laukite. 

P komentaras: užsienis rašo, todėl tiesos ieškokite "duonos trupiniais"... atsirinkite faktus. Patiko pasidalinkite.

paranormal.lt

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...


Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
04.10.2022 laikas 22:49 Kaip sužinoti, kad žmogus jūsų nemyli ar net nemylėjo
Gyvenate kartu jau metus, bet vis dar jaučiate, kad nėra meilės. Čia nėra vyras, kuris jus myli, ir galbūt jis niekada jūsų nemylėjo. Bet kaip tai sužinoti? Kad jis buvo tikslesnis už įprastą intuiciją ir asmeninius pojūčius. Apie tai ir kalbėsime. J...

Skaityti daugiau

04.10.2022 laikas 20:06 Kaip Federalinis rezervų bankas naudojasi "klimato kaita" kaip pretekstu sukurti Amerikos socialinio kredito sistemą
Federalinis rezervų bankas, prisidengdamas planetos gelbėjimu nuo "žmogaus sukeltos klimato kaitos", imasi veiksmų, kad Amerikoje būtų įdiegta Kinijos stiliaus socialinio kredito sistema.

Skaityti daugiau

04.10.2022 laikas 19:27 CDC patvirtino ryšį tarp aliuminio, esančio skiepuose, ir vaikų astmos
CDC patvirtino, kad žalingos vaikiškų skiepų sudedamosios dalys gali būti daugelio ligų, įskaitant neurologinius sutrikimus, autizmą ir astmą, priežastimi.

Skaityti daugiau

02.10.2022 laikas 08:41 Receptai | Patiekalai Saldžios baltos duonos riekelės su cinamonu
Kiaušinius išplakame su pienu ir cukrumi. Plakinyje mirkome forminės duonos riekeles ir kepame keptuvėje įkaitintame aliejuje iš abiejų pusių, kol gražiai apskrus. Iškeptas, dar karštas, riekeles apibarstome cinamonu. Skanaus!...

Skaityti daugiau

02.10.2022 laikas 08:37 Receptai | Patiekalai Netikras zuikis su žaliaisiais žirneliais
Jeigu netikras zuikis keliaus ant vaišių stalo, galima jį papuošti... iš kvapiųjų pipirų padaryti akytes ir nosytę, o iš lauro lapų – auseles. Skanaus!

Skaityti daugiau

28.09.2022 laikas 14:13 Receptai | Patiekalai Cukinijų kepsneliai su kumpiu ir sūriu (video)
Cukinijų kepsnelius išmirkykite kiaušinių plakinyje, apvoliokite džiūvėsiuose ir kepkite įkaitintame aliejuje iš abiejų pusių, kol gražiai apskrus. Skanaus!

Skaityti daugiau