Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasaulio Įvairenybės » 2022 » Birželio » 12

"Nokia" generalinis direktorius sako, kad iki 2030 m. išmaniųjų telefonų technologijos bus integruotos į žmogaus kūną

"Nokia" generalinis direktorius ir WEF dalyvis Pekka Lundmarkas (Pekka Lundmark) teigė, kad iki 2030 m. išmaniųjų telefonų technologijos bus integruotos į žmogaus kūną.

Šiemet Davose vykusiame Pasaulio ekonomikos forumo metiniame susitikime vykusioje diskusijoje P. Lundmarkas teigė, kad tikisi, jog 6G ryšys atsiras iki 2030 m., tačiau nemano, kad išmanusis telefonas bus labiausiai "paplitusi sąsaja".

Jis nemano, kad prie jos prieisime per savo išmanųjį telefoną, nes ji bus integruota tiesiai į mūsų kūnus.

"tai tikrai įvyks. Anksčiau kalbėjau apie 6G, kuri (įvyks) apie 2030 m. Sakyčiau, kad iki to laiko tikrai išmanusis telefonas, kaip mes jį žinome šiandien, nebus labiausiai paplitusi sąsaja", - sakė Lundmarkas ir pridūrė, kad "daugelis šių dalykų bus įmontuoti tiesiai į mūsų kūnus".

Lundmarkas tiksliai nenurodė, ką jis turi omenyje, tačiau kai kurios bendrovės, pavyzdžiui, Elono Musko (Elon Musk) įmonė "Neuralink", kuria elektroninius prietaisus, kuriuos būtų galima implantuoti į smegenis ir naudoti bendravimui su mašinomis ir kitais žmonėmis. Paprastesniu lygmeniu, kaip matyti Švedijoje, mikroschemos gali būti implantuojamos į žmonių pirštus ir naudojamos daiktams atrakinti.

"Activist Post" praneša: Be transžmogaus kūno tobulinimo, dar viena naujovių, kuriomis džiaugiasi WEF, yra dėvimų prietaisų, palengvinančių virtualią ir papildytą realybę, kūrimas.

Kaip anksčiau pranešė "The Counter Signal", Pasaulio ekonomikos forumas ėmėsi pagrindinio lyderio vaidmens Marko Zuckerbergo (Mark Zuckerberg) metaversle.

"Technologijų pažanga įsiskverbė į daugumą sektorių ir pakeitė juos administraciniu ar paslaugų teikimo požiūriu. Tačiau norint pertvarkyti švietimą, dar reikia tolesnės technologinės pažangos. Šių pasiekimų skverbimasis į švietimo sistemas tampa vis didesne būtinybe", - rašoma Pasaulio ekonomikos forumo straipsnyje.

Jie taip pat teigia, kad tikisi, jog VR ir metaverslas pakeis įprastines klases, nors ir pažymi, kad tai kelia riziką izoliuoti mokinius nuo asmeninės patirties.

"VR šiek tiek apriboja žmonių bendravimą, jei nėra tinkamai prižiūrima ir įdiegta su vadovaujama programa, ir gali sukelti jaunosios kartos izoliaciją", - rašo WEF.

Be VR, WEF nariai taip pat teigė, kad juos jaudina papildytosios realybės potencialas, ypač hologramos, kurias būtų galima sukurti naudojant 6G.

Kalbėdama su "Lundmark", "Google" finansų direktorė Ruth Porat pridūrė: "Manome, kad vienas iš didžiųjų papildytosios realybės privalumų iš tikrųjų yra problemų sprendimas čia, Žemėje."

"Tai bus tokie dalykai, kaip akinių turėjimas ir galimybė versti kalbant su akiniais." Ji pridūrė, kad ši technologija yra "labai arti" išleidimo.

"Hologramos", - įsiterpė Lundmarkas.

"6G eroje hologramos bus labai, labai aukštos kokybės. Jau mačiau 5G pagrįstų demonstracijų. Jos jau veikia, bet naujos kartos [technologijos] - turiu omenyje, kad šį susitikimą galėtume rengti taip, kad iš tikrųjų sėdėtume skirtingose pasaulio dalyse."

P komentaras: užsienis rašo, bet Lietuva tikrina ir nusitikrina, todėl tiesos ieškokite "duonos trupiniais"... atsirinkite kas teisus.

paranormal.lt

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
03.07.2022 laikas 21:13 Mokslininkai įspėja, kad dirvožemis staiga sukelia "žudikišką" širdies ligą

Mokslininkai įspėja sodininkus, kad dirvožemyje randama paslaptinga medžiaga sukelia staigų širdies ligų protrūkį.

Skaityti daugiau

03.07.2022 laikas 17:58 Singapūro alaus darykla pristato naują alų, pagamintą iš perdirbto nuotekų vandens

Kaip sunkiai klostosi situacija pasaulyje? Ką gi, Singapūre pradedamas gaminti naujas "susižavėjimo vertas" alus, gaminamas iš "perdirbtų nuotekų".

Skaityti daugiau

03.07.2022 laikas 14:57 Sietlo policija pradėjo areštuoti žmones, kurie viešai skaito Bibliją

Sietlo policija pradėjo areštuoti žmones, kurie viešai skaito Bibliją, nes tai gali įžeisti LGBTQ+ bendruomenės narius

Skaityti daugiau

03.07.2022 laikas 13:52 Prancūzijos vyriausybė "rekomenduoja" žmonėms vėl pradėti dėvėti veido kaukes ir svarsto dar vieną įpareigojimą
Prancūzijos vyriausybės pareigūnai pradėjo "kviesti" arba "rekomenduoti" žmonėms vėl dėvėti veido kaukes, nes sergančiųjų kokliušu* skaičius pradeda augti.

Skaityti daugiau

03.07.2022 laikas 13:34 Honkongo įstatymų leidėjo Covid testas po nuotraukos su Xi teigiamas
Honkongo įstatymų leidėjas, kuris pozavo bendrai nuotraukai su Kinijos prezidentu Xi Jinpingu (Xi Jinping) per šią savaitę vykusį šalies vadovo vizitą į šį finansų centrą, sekmadienį patvirtino, kad jo koronaviruso testas buvo teigiamas....

Skaityti daugiau

03.07.2022 laikas 08:11 Receptai | Patiekalai Orkaitėje keptas karpis gabaliukais su bulvėmis ir daržovėmis
Jei jau kalbėti apie žuvis, visada mano didžiausiais favoritais būdavo upėtakis, lašiša arba dorada. Karpį buvau jau ganėtinai senokai buvau primiršusi.

Skaityti daugiau

02.07.2022 laikas 22:16 Receptai | Patiekalai Virta kepta karka orkaitėje su raugintais kopūstais
Ar mėgstate ruošti kiaulienos karką? Man asmeniškai tai vienas skaniausių patiekalų iš kiaulienos, kurį galėčiau valgyti, kad ir kasdien.

Skaityti daugiau

02.07.2022 laikas 14:01 Receptai | Patiekalai Skaniai keptas upėtakis ant grotelių su petražolėmis ir citrina

Greitai pagaminamas, lengvas, fantastiško skonio kepto upėtakio ant grotelių patiekalas. Man šitaip skaniai paruošta žuvis yra kažkas tokio. Atrodo, kad galėčiau valgyti tiesiog nesustodama.

Skaityti daugiau