Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2020 » Balandžio » 9

David Icke – Visa Tiesa Apie Koronavirusą

Sveiki, daug nekalbėsiu šį kartą, bet patalpinsiu du vaizdo įrašus. Vienas bus Anglų k., kitas bus Rusų k., bet kokiu atvejų bus aiškiau. Manau visi, kas domisi sąmokslo teorijomis ir žiūri, kitaip į pasaulį ši žmogų pažįsta. Jis geras analitikas, įžvalgus žmogus ir manau daugelį pasako tiesos. Vertėtų jo pasiklausyti.

Trumpai, ką sako David Icke, kad tai tiesiog apgaulė, kurią bando įteigti kas valdo pasaulį. Pasakoja, kaip vienas garsus medikas, jam atsiuntė laišką kuriame teigiama, kad jokio COVID-19 nėra. Klausiate, kodėl nėra? Todėl, kad šie skaičiai yra iš piršto laužti, o mūsų valdžia elementariausia ja manipuliuojama.

Viskas daroma tam, kad suvaržytų mūsų teises, ir tai jau vyksta.

Ką šis medikas rašo trumpai laiške. Tiesiog jis teigia, kad atliekami testai yra tiesiog koronavirusui, bet ne COVID-19. Tokių testu, konkečiai CIVID-19 nėra, ir jų niekas nealieka. Jus suprantate iš kur tokie dideli skaičiai. O, kaip mes žinome koronavirusa yra elementarus gripas, kuri turi kiekvienas žmogus. Kai tik jus susergate gripu, turite slogą, jums iš karto nustato koronavirusa. Na taip, tai elementarus gripas. Todėl, pagal statistika skaičiai ir auga.

Dabar, kam tai atliekama, kad sunaikinti smulkųjį verslą ir įbauginti žmonės. Žinoma tai globalaus masto afera. Gydytojas išsamiai pasakoja, kad jokių ligonių niekur nėra. Pažiūrėkite ši filmą ir suvoksite, kaip mumis visi manipuliuoja. Baisu darosi, kad ir mūsų valdžia yra tame jovale ir patikėkit, greitai tie skaičiai bus sumažinti, ir sakys, kad tai padėjo karantinas. O mes nebeturėsime, verslo, galimai šeimos ir visa kitą. O mirčių nuo kitų ligų, bus daug didesni, bet ne nuo COVD-19. Nesuprantu, kaip visi Lietuvos žmones tuo tiki ką kalba per TV.

Malonaus vakaro, siūlau pasidalinti su kitais šiuo įrašu.

Įvertink šį straipsnį. Prieš tai pakomentuodami, arba parašykite patys! Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį.
Nutiko kažkas, ko negalite paaiškinti? Persekioja paranormalūs reiškiniai? Žinote liaudies receptą ir ne tik? Pasidalinkite savo istorija - rašykite patys. Nemokamai! Laukiame Jūsų straipsnių, naujienų, apžvalgų ar istorijų.
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Galima rašyti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
06.08.2020 laikas 07:24 Jonažolė liaudies medicinoje. Šis augalas neturi sau lygių pagal savo gydomąjį poveikį
Paprastoji jonažolė (lot. Hypericum perforatum L.) nuo seno plačiai naudojama liaudies medicinoje. Liaudiškai ji dar vadinama brandžole, joniuku, švento Jono žole, strudenėliu ir kt. Šio augalo vertingos ir gydomosios savybės buvo žinomos jau Senovės Graikijoje ir Romoje....

Skaityti daugiau

06.08.2020 laikas 07:14 Mityba šiais produktai, gali apsaugoti nuo vėžio
Susirgimų vėžiu priežasčių labai daug, tačiau viena iš jų yra neteisinga mityba. Ką gi reikia valgyti, kad apsaugotume savo organizmą nuo vėžio?

Skaityti daugiau

06.08.2020 laikas 07:02 Kaip kovoti su ratilais po akimis namų sąlygomis?

Ratilai po akimis, net ir nelabai dideli, nepuošia nei vienos moters ir gadina nuotaiką. Dėl jų moteris atrodo vyresnė, pavargusi, neišsimiegojusi ir nesveikuojanti.

Skaityti daugiau

06.08.2020 laikas 06:49 Kaip sumažinti Cholesterolio kiekį liaudies priemonėmis

Apie cholesterolio žalą turbūt girdėjo daugelis. Tai į riebalus panaši medžiaga, kuri yra mums būtina ir didžiąją jo dalį (80 proc.) pagamina pats organizmas. Likusi gi dalis gaunama iš maisto, kuri, deja, ne visuomet naudinga. Dažniausiai būtent ši dalis ir yra „blogojo“ cholesteroli...

Skaityti daugiau

05.08.2020 laikas 19:32 Disko Formos NSO Pateko Į NBC Vakaro Naujienas

2020 m. rugpjūčio 3d. per NBC Nightly News laidą. Šioje laidoje pasakojama tai, kaip Navaho indėnai kovoja su vandens krize pandemijos metu, tačiau per šią laidą buvo pastebėtas, keistas reiškinys - staiga, tuo metu pasirodo ir pralekia disko formos NSO, kai indėnų šamanas šaukėsi dievams.

...

Skaityti daugiau

05.08.2020 laikas 17:31 Vienintelis pasaulyje karinis ekroplanas, galėjęs per akimirką sunaikinti ir didžiausius lėktuvnešius
Vienintelis baigtas Luna klasės laivas ©igor113

Skaityti daugiau