Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2020 » Balandžio » 9

David Icke – Visa Tiesa Apie Koronavirusą

Sveiki, daug nekalbėsiu šį kartą, bet patalpinsiu du vaizdo įrašus. Vienas bus Anglų k., kitas bus Rusų k., bet kokiu atvejų bus aiškiau. Manau visi, kas domisi sąmokslo teorijomis ir žiūri, kitaip į pasaulį ši žmogų pažįsta. Jis geras analitikas, įžvalgus žmogus ir manau daugelį pasako tiesos. Vertėtų jo pasiklausyti.

Trumpai, ką sako David Icke, kad tai tiesiog apgaulė, kurią bando įteigti kas valdo pasaulį. Pasakoja, kaip vienas garsus medikas, jam atsiuntė laišką kuriame teigiama, kad jokio COVID-19 nėra. Klausiate, kodėl nėra? Todėl, kad šie skaičiai yra iš piršto laužti, o mūsų valdžia elementariausia ja manipuliuojama.

Viskas daroma tam, kad suvaržytų mūsų teises, ir tai jau vyksta.

Ką šis medikas rašo trumpai laiške. Tiesiog jis teigia, kad atliekami testai yra tiesiog koronavirusui, bet ne COVID-19. Tokių testu, konkečiai CIVID-19 nėra, ir jų niekas nealieka. Jus suprantate iš kur tokie dideli skaičiai. O, kaip mes žinome koronavirusa yra elementarus gripas, kuri turi kiekvienas žmogus. Kai tik jus susergate gripu, turite slogą, jums iš karto nustato koronavirusa. Na taip, tai elementarus gripas. Todėl, pagal statistika skaičiai ir auga.

Dabar, kam tai atliekama, kad sunaikinti smulkųjį verslą ir įbauginti žmonės. Žinoma tai globalaus masto afera. Gydytojas išsamiai pasakoja, kad jokių ligonių niekur nėra. Pažiūrėkite ši filmą ir suvoksite, kaip mumis visi manipuliuoja. Baisu darosi, kad ir mūsų valdžia yra tame jovale ir patikėkit, greitai tie skaičiai bus sumažinti, ir sakys, kad tai padėjo karantinas. O mes nebeturėsime, verslo, galimai šeimos ir visa kitą. O mirčių nuo kitų ligų, bus daug didesni, bet ne nuo COVD-19. Nesuprantu, kaip visi Lietuvos žmones tuo tiki ką kalba per TV.

Malonaus vakaro, siūlau pasidalinti su kitais šiuo įrašu.

Įvertink šį straipsnį. Prieš tai pakomentuodami, arba parašykite patys! Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį.
Visi svetainės pateikti straipsniai, sveikatos patarimai yra pramoginio pobūdžio iš interneto platybių. Prieš naudodami patarimus, pasitarkite su tos srities specialistu. Svetainė neatsako už duomenų tikslumą. Visos teisės apsaugotos.
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Galima rašyti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
01.06.2020 laikas 20:10 Šie natūralūs vaistai padės organizmui savarankiškai susidoroti su liga pradiniame etape
Šie natūralūs vaistai padės organizmui savarankiškai susidoroti su liga pradiniame etape, nepakenkdami jūsų sveikatai!

Skaityti daugiau

01.06.2020 laikas 17:55 Šermukšnių nauda organizmui

Paprastasis šermukšnis (lot. Sorbus aucuparia) - visiems gerai pažįstamas ir dažnas krūmas arba medis visoje Lietuvoje, įprastas reginys - greta namų augantys šermukšniai, natūrali kiemo puošmena, ypač rudenį.

...

Skaityti daugiau

01.06.2020 laikas 09:16 6 intriguojančios CŽV paslaptys

2017 metų pradžioje JAV Centrinė žvalgybos valdyba (CŽV) internete išplatino apie 13 mln. puslapių įvairių dokumentų, susijusių su pačiais įvairiausiais 1940–1990 m. projektais ir įvykiais. Tarp jų būta iš tiesų intriguojančių paslapčių, susijusių ne tik su karine žvalgyba, bet netgi a...

Skaityti daugiau

01.06.2020 laikas 08:47 Alberto Einšteino laiškas dukrai apie galingiausią Visatos jėgą

1879 m. kovo 14 d. gimė Albertas Einšteinas – mokslininkas-legenda, sukėlęs mokslo perversmą, sukurdamas garsiąją reliatyvumo teoriją, daugybės kitų teorinės fizikos atradimų autorius, Nobelio premijos laureatas ir nepalenkiamas pacifistas, kurio paslaptinga biografija.

...

Skaityti daugiau

31.05.2020 laikas 22:40 Kodėl negalime užmigti be antklodės?

Tikriausiai pastebėjote, kai naktį negalite užmigti ir patogiai įsitaisyti, vienintelis dalykas, kuris jums padeda, yra antklodė. Atrodo, kad ji turi magišką galią ir apsisupę ja užmiegame greičiau. Jos neišsižadame net karščiausiomis naktimis. Yra keletas priežasčių, kodėl mes esame taip prie jų...

Skaityti daugiau

31.05.2020 laikas 22:12 Paskutinės Adolfo Hitlerio dienos

1945 m. balandžio 30 d., pirmadienį, apie 15 val. 15 min. sovietų kariuomenės apgultame Berlyne, požeminiame Reicho kanceliarijos bunkeryje, nuaidėjo šūvis. Ant sofos kruvina galva rastas sėdinčio Adolfo Hitlerio kūnas. Šalia gulėjo jo mylimoji Eva Braun. Abu kūnai buvo išnešti į kiemą, paguldyti...

Skaityti daugiau