Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2020 » Balandžio » 9

David Icke – Visa Tiesa Apie Koronavirusą

Sveiki, daug nekalbėsiu šį kartą, bet patalpinsiu du vaizdo įrašus. Vienas bus Anglų k., kitas bus Rusų k., bet kokiu atvejų bus aiškiau. Manau visi, kas domisi sąmokslo teorijomis ir žiūri, kitaip į pasaulį ši žmogų pažįsta. Jis geras analitikas, įžvalgus žmogus ir manau daugelį pasako tiesos. Vertėtų jo pasiklausyti.

Trumpai, ką sako David Icke, kad tai tiesiog apgaulė, kurią bando įteigti kas valdo pasaulį. Pasakoja, kaip vienas garsus medikas, jam atsiuntė laišką kuriame teigiama, kad jokio COVID-19 nėra. Klausiate, kodėl nėra? Todėl, kad šie skaičiai yra iš piršto laužti, o mūsų valdžia elementariausia ja manipuliuojama.

Viskas daroma tam, kad suvaržytų mūsų teises, ir tai jau vyksta.

Ką šis medikas rašo trumpai laiške. Tiesiog jis teigia, kad atliekami testai yra tiesiog koronavirusui, bet ne COVID-19. Tokių testu, konkečiai CIVID-19 nėra, ir jų niekas nealieka. Jus suprantate iš kur tokie dideli skaičiai. O, kaip mes žinome koronavirusa yra elementarus gripas, kuri turi kiekvienas žmogus. Kai tik jus susergate gripu, turite slogą, jums iš karto nustato koronavirusa. Na taip, tai elementarus gripas. Todėl, pagal statistika skaičiai ir auga.

Dabar, kam tai atliekama, kad sunaikinti smulkųjį verslą ir įbauginti žmonės. Žinoma tai globalaus masto afera. Gydytojas išsamiai pasakoja, kad jokių ligonių niekur nėra. Pažiūrėkite ši filmą ir suvoksite, kaip mumis visi manipuliuoja. Baisu darosi, kad ir mūsų valdžia yra tame jovale ir patikėkit, greitai tie skaičiai bus sumažinti, ir sakys, kad tai padėjo karantinas. O mes nebeturėsime, verslo, galimai šeimos ir visa kitą. O mirčių nuo kitų ligų, bus daug didesni, bet ne nuo COVD-19. Nesuprantu, kaip visi Lietuvos žmones tuo tiki ką kalba per TV.

Malonaus vakaro, siūlau pasidalinti su kitais šiuo įrašu.

Įvertink šį straipsnį. Prieš tai pakomentuodami, arba parašykite patys! Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį.
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Galima rašyti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar

Naujienos iš interneto

traffix.lt
TAIP PAT SKAITYKITE:
22.10.2020 laikas 13:50 Išmatos gali būti ženklas, kad kažkas organizme negerai
Nepaisant to, kad daugeliui išmatų stebėjimas gali atrodyti gėdingas dalykas, tačiau mes turime atkreipti dėmesį į tai – kokios spalvos, formos ir konsistencijos jos yra. Pakitusios išmatos gali būti ženklas, kad kažkas organizme negerai funkcionuoja, gali įspėti apie besiartinančią ligą. virškinim...

Skaityti daugiau

22.10.2020 laikas 10:33 Ką valgyti, kai sutrinka skrandžio veikla
Daugeliui kartais sutrinka skrandžio veikla. Dažni sutrikusios skrandžio veiklos simptomai yra: pykinimas, nevirškinimas, vėmimas, vidurių pūtimas, viduriavimas ar vidurių užkietėjimas

Skaityti daugiau

21.10.2020 laikas 21:41 Jei nakčiai vartoti pieną su propoliu
Būtinai vaistinėje nusipirkite 10% propolio tinktūros. Pipete 25 ml, ji tarnaus jums ilgai (kad galėtumėte įlašinti). Ir tai yra nebrangu.

Skaityti daugiau

21.10.2020 laikas 19:43 Auksas: gydytojas ar nedraugas?
Auksas! Ar gali traukti kas nors labiau negu šis taurusis saulės spalvos metalas. Ne veltui nuo seniausių laikų būtent auksas simbolizavo gerovę ir turtingų gyvenimų. Be to, senovės gamtos tyrinėtojai, gydytojai ir filosofai auksui priskirdavo ir gydomąsias savybes. Tačiau aukso magija yra klastinga...

Skaityti daugiau

21.10.2020 laikas 17:38 Mėlynės nuo diabeto ir trumparegystės

Kad mėlynės gerina regėjimą, žino beveik visi. Teigiamą mėlynių poveikį patvirtino ne vienas eksperimentas. Mėlynėse yra ypatingų medžiagų - karotinų, kurie suteikia galimybę geriau matyti prieblandoje ir gerina akių tinklainės kraujotaką.

...

Skaityti daugiau

21.10.2020 laikas 10:09 Kodėl gąsdina besikeičiantis mirties veidas?

Suvokti mirties neįmanoma neišsiaiškinus, kas yra gyvybė. O šiuolaikiniai mokslininkai tvirtina, kad gyvybė tėra materija. Ar tikrai? Juk visos pasaulio kultūros tiki, kad egzistuoja neapčiuopiama žmogaus esybė, kuri tęsia būtį tuomet, kai kūnas atgula amžinojo poilsio.

...

Skaityti daugiau