Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2020 » Balandžio » 9

Šnekama, Žmonės Iš Uhano Krosnių Girdėjo Riksmą

Radio Free Asia (RFA) praneša, kad Uhano gyventojai, kur prasidėjo koronaviruso pandemija, girdėjo riksmus, sklindančius iš krematoriumo krosnių. Kai kurie ligoninėse gydyti žmonės tvirtina, kad jie matė, kaip darbuotojai, dar gyvus koronaviruso pacientus dėjo į palaikams skirtus maišus, rašo breitbart.com.

Dėmesio! Straipsnyje naudojama nepatvirtinta informacija.

RFA pažymi, kad ji dar negali savarankiškai patvirtinti šių gandų, tačiau yra daugybė žmonių žodinių faktų, apie tai. Žmonės sako, kad perpildytuose Uhano ligoninėse palikdami vietos naujiems pacientams, medicinos personalas pasirinko vyresnio amžiaus pacientus, kurie rečiau išgyvens infekciją ir pasiuntė juos į deginimo krosnis, nors jie buvo ne tik gyvi, bet ir sąmoningi.

RFA nurodė šaltinį, „artimas laidojimo pramonei“. Žmogus prisistatė transliuotojui kaip Ma. Jis teigia girdėjęs iš krematoriumo darbuotojų, kad deginimui skirti „krepšiai“ rėkė ir judėjo. Kai kurie net visa tai įrašė į telefoną ir kai kur šie vaizdo įrašai ankščiau ar vėliau pasirodys.

Tačiau šiuo metu yra tik žodiniai įrodymai. Pavyzdžiui, vaizdo įrašas, pagyvenusios moters, kuri buvo gydoma Uhano ligoninėje. Ji kalba, kad mačiusi, kaip ligoninės darbuotojai sukišo į maišą dar gyvą jauną vaikiną, nes jis buvo nepagydomas.

Taip pat vasarį socialiniuose tinkluose pasklido kitos moters vaizdo įrašas. Ji taip pat buvo gydoma Uhano ligoninėje, o šalia gulėjo pacientė, kurią esančią gyva sukišo į maišą. Ir ji nebuvo komoje – rankos ir kojos vis dar judėjo. Nepaisant to, ji vis riek buvo įdėta į plastikinį maišą.

Taivano leidinys Taiwan News nustatė dar vieno vaizdo įrašo kilmę, atsiradusio Kinijos jaunimo opozicijos grupėje. Vaizdo įraše moteris tikina, kad šalia jos „esantis vyras buvo silpnas, bet vis tiek dar kvėpavo, kai medicinos darbuotojai surišo galvą, o tada rankas ir kojas, kurios dar judėjo“. Ir tada jį įdėjo į maišą.

Moteris skeptiškai vertina patį „gydymą“, nes gydytojai neturi nieko, ką pasiūlyti pacientams, išskyrus deguonį. Vyresnio amžiaus pacientai buvo gydomi ypač blogai: ligoninėse jie buvo gydomi „kaip negyvi šunys“.

Kinijos komunistų partija teigia, kad nuo antradienio ji užfiksavo 82 718 koronaviruso atvejus visoje šalyje ir 3335 mirties atvejus. Didžioji jų dalis mirčių 3212 atvejai, užregistruoti Uhano provincijoje. Uhanas yra Hubėjaus provincijos sostinė.

Nepaisant to, daugybė šaltinių, įskaitant šaltinius Uhane, nesutinka su šia ataskaita ir, jų skaičiavimais, vien Uhano mieste mirčių skaičius yra bent 10 kartų didesnis už oficialių mirčių skaičių visoje šalyje.

Taigi, kai Uhano laidojimo namai buvo atidaryti kelioms dienoms, kad pelenai būtų atiduoti artimiesiems, kiekvienas krematoriumas per dieną išduodavo, bent 5000 palaikų rinkinius. Iš viso Uhane yra septyni krematoriumai.

Ir be to, į buvo vežami dažniausiai iš ligoninių žmonės, o daugelis mirė, kur uždaryti savo namuose, o jų kūnai neaišku. Nepaisant to, dabar, remiantis tuo, kas vyksta JAV ir Europoje, galima sulyginti statistika, žmonių mirtingumas galimai 10 kartų didesnis nei miršta klinikose. Todėl skaičių 5000 x7  krematoriumai = 35000, reikia padauginti iš mažiausiai dar 10.

Tačiau net šis baisiausias skaičius, greičiausiai, neatspindi tiesos. Taigi buvo užfiksuota keletas atvejų, kai žmonės gaudavo urnas su pelenais, kuriose buvo daiktų, kurie tikrai nepriklausė jų artimiesiems.

Uhano gyventoja vadu Li teigė, kad urnoje, kuriame buvo motinos pelenai, kuriuos jai atidavė, ji rado užsegimą iš vyriškų kelnių diržo. Honkongo rajono gyventojas teigė, kad urnoje su savo tėvo vardu rado keraminių protezų likučius, nors tėvas tokių implantų neturėjo.

Taigi, kokie, kieno ten pelenai, niekas ten tiksliai ir nežino. Tačiau, žinomas tikrai, bet vienas atvejis, dėl didelių apkrovų, sugedo vienas deginimo įrenginių, todėl kiti krematoriumai pradėjo kūrenti kelis kūnus krosnyse.

Konspirologija, Uhanas, COVID-19

Įvertink šį straipsnį. Prieš tai pakomentuodami, arba parašykite patys! Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį.

Mistikos TV (Bandoma vėliau žiūrėkite šia nuoroda) Pasirinkite: Video / TV

Nutiko kažkas, ko negalite paaiškinti? Persekioja paranormalūs reiškiniai? Žinote liaudies receptą ir ne tik? Pasidalinkite savo istorija - rašykite patys. Nemokamai! Laukiame Jūsų straipsnių, naujienų, apžvalgų ar istorijų.
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Galima rašyti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
11.07.2020 laikas 18:35 Žemės Atmosferoje Yra Daugybė NSO
Žemės Atmosferoje Yra Daugybė NSO O ką manote jūs, kas tai? Pasidalinkite komentaruose.

Skaityti daugiau

11.07.2020 laikas 17:53 Nufilmuotas Keičiantis Formą NSO Juta, JAV (2020)
Liudininkas pasakojo, kad danguje virš Herrimano miesto, palygint mažame aukštyje, skrido keistas NSO, kuris skrydžio metu buvo nuolat keitė savo formą.

Skaityti daugiau

11.07.2020 laikas 10:32 Liaudies medicina apie leukozę ir ne tik

Noriu padėti vaikams, sergantiems leukoze. Negaliu padėti lėšomis, vaistais, galiu padėti tik pasidalindamas informacija, kuri gali padėti išgelbėti ne tik šiuos vaikus, bet ir dešimtis kitų, kurie suserga kiekvienais metais. Visais atvejais dėl sunkių vaikų ligų dalis kaltės tenka tėvams. Leukoz...

Skaityti daugiau

11.07.2020 laikas 09:09 3 Efektyvūs šlapimo išskyrimą skatinantys vaistažolių mišiniai
Pasinaudokime, liaudies medicinos receptais ir gyvenkime be vaistų! Kaip pagerinti šlapimo išskyrimą? Skaitytojams galiu parekomenduoti tokius vaistažolių mišinius, kurie turi gerą šlapimą varantį efektą, dezinfekuoja ir gydo uždegimus šlapimtakiuose...

Skaityti daugiau

11.07.2020 laikas 07:51 Liaudies receptai nuo Karpų. Apsieisime be rupūžių!
Aš labai mėgstu česnaką ir manau, kad tai yra vaistas nuo daugybės ligų: ir nuo peršalimo gydo, ir apetitą pagerina, ir nuo aterosklerozės padeda. Be to, česnakas - puiki priemonė nuo karpų. Pasigaminti vaistą labai paprasta: reikia 1-os vidutinio dydžio česnako galvos, ją nulupti ir skilteles smulk...

Skaityti daugiau

11.07.2020 laikas 07:30 Moliūgas oranžinis pagalbininkas
Galiu pasidžiaugti puikiu šių metų moliūgų derliumi! Tiesiog sukau galvą, kur reikės sudėti visas dideles galvas, tačiau tuo pačiu ir džiaugiausi, kad vitaminais pusei žiemos pavyko apsirūpinti. Iš moliūgų verdu ir uogienę, kuri padeda aprūpinti organizmą vitaminais. O šiuo metu anūkams ruošiu puikų...

Skaityti daugiau