Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Aiškiaregiai, Didieji Pranašai » 2021 » Gegužės » 9

Parapsichologas Krzysztofas Jackowskis: Pasaulio laukia GULAGAS, ateiviai ir darbas dėl LIMITO

Daugiau nei dvi savaites mylimas lenkų aiškiaregis, žinoma ir daugelio mūsų skaitytojų, p. Krzysztofas Jackowskis, jokių ypatingų ateities prognozių nepateikė ir daugiau kalbėjo apie mistiką ir dvasines praktikas. Vienintelis dalykas, kurį jis pasakė dar balandžio pradžioje, buvo tai, kad artimiausiais mėnesiais Europoje neįvyks karas, o armijos koncentracija aplink Ukrainą buvo pasirengimas kažkam kitam, greičiausiai, kažkokiam konfliktui Viduriniuose Rytuose. Kaip matome, pranašystė išsipildė.

Taigi gegužės 8-osios naktį Krzysztofas pagaliau pasirodė su nauju vaizdo įrašu su naujomis prognozėmis, kurios, atrodo, jį patį gąsdina. Vaizdo įrašą jis pradeda keista vizija, kuri tiesiogine to žodžio prasme visą laiką stovi prieš akis:

„Šį rytą man kilo keistas jausmas dėl keistų dalykų, kurie, ko gero, gali rūpėti tik man, o gal visam pasauliui. Atrodo, kad žvelgiu į pasaulį iš paukščio skrydžio ir apačioje matau didžiulį stačiakampį daiktą, tarsi išlietą iš tvirto metalo gabalo “.

Kas yra šis objektas ir ką jis reiškia pats Krzysztofas, nesupranta. Jo teigimu, įrenginys atrodo kaip modernus prekybos centras, tik padengtas blizgančiu nerūdijančiu plienu ir daug didesnis. Bet ar kalba eina apie realų objektą - pavyzdžiui, apie kažkokių ateivių atvykimą, kažkokio pastato statybą – ar, tai yra kažkokia analogija, parapsichologui sunku pasakyti.

Tada Krzysztofas ėmė atsakinėti į lankytojų klausimus ir artimiausias ateityje pasaulio vizijas. Pasak jo, pandemijos problemos dabar bus nustumtos į antrą planą, nes ekonomika, pasaulio rekonstrukcija ir valstybės kūrimas bus priešakyje. Taigi vietoje Europos ir gretimų šalių iškils trys naujos didelės valstybės, Lenkija bus vienos iš jų dalis. Kiekvienoje sukurtoje „Europos supervalstybėje“ dalyvaus 4–6 esamos šalys, tačiau autonomija kiekvienoje iš jų bus maža, daugiau sąlygiška.

Prieš tai, kai tai įvyks, pasaulyje įvyks kažkoks ekonominis žlugimas, dėl kurio tarytum bus įvesta visuotinė lygybė. Žmonės bus suskirstyti į dvi grupes: produktyvius ir neproduktyvius. Skirtumas tarp jų bus tik apribojimų, kurie bus įvesti visiems. Žmonės tai nuolankiai kentės, nes tai, ką dabar mes išgyvename, ir praeiname, turėtų išmokyti mus nuolankumo.

Pinigų nebus, vietoj to bus įvesta kažkokia prekių-pinigų mainų ir paskirstymo sistema, kaip komunizmo laikais. Galbūt tai bus dėl prekių ir produktų trūkumo, galbūt bus keletas kitų priežasčių, tačiau atsiras toks naujas terminas kaip LIMITAS. Tai tarsi taps pinigų ekvivalentu, o žmonės juos taupys ir kaups, nes visos prekės parduotuvėse tarsi bus, bet tarsi po stiklu ir jų galima bus gauti tik tuo atveju, jei bus neviršytas šis limitas (vyresnio amžiaus žmonės tai turėtų puikiai prisiminti, kaip prekių lyg ir buvo, bet viską galėjai gauti, tik pagal esamus talonus. Jaunesniam žmogui, esančiam vartotojui, tai bus kančia, kuri kels depresiją).

Visa ši siaubinga betvarkė, kuri prasidės tuo pačiu metu daugelyje šalių beveik, sukurs savotišką trumpalaikę vyriausybę Europoje, kurioje, kažkokia moteris turės labai dideles funkcijas ir daug galių. Kartu su ja valdys dar penki politiškai svarbūs žmonės iš penkių šalių. Dėl to bus priimtas savotiškas laikinas sprendimas pertvarkyti Europą. Bet galų gale laikinasis taps nuolatinis ir bus sukurtos kelios išsiplėtusios „padidintos“ šalys, norėdamos apsiginti nuo didėjančio chaoso.

Taigi, atrodo, kad komunizmo mėgėjų svajonė netrukus išsipildys ir pasaulis laukia normavimo sistemos, kaip Šiaurės Korėjoje ir apgultame (blokados metu) Leningrade, dabartinis Sankt Peterburgas. Bet bus šiek tiek blogiau, nes, kaip sako Krzysztofas, vyriausybė atims iš piliečių vaikus: vietoj mokyklų bus įvestos kai kurios internatinės mokyklos, kuriose vaikai bus praktiškai izoliuoti nuo savo šeimų. (komentaras, ar nesutapimas, kad Lietuvoje, norime finansuoti ir sukurti elitines mokyklas, internatus? Kam, šiuo metu naikinamos viešos mokyklos, privatizuojami pastatais?)

Visų šių įvykių fone pasirodys dvi migracijos bangos: žmonės iš Europos bėgs į pietus - į Afriką ir net į Sacharą, o žmonės Rusijoje - į Sibirą ir šiaurę. Ar tai sukels karą, badą, ar politinės represijas, Krzysztofas nepatikslina ir sako tik tai, ką mato. Taip pat neaišku, ar migracija vyks privačiai, tai yra, žmonės savo noru bėgs nuo komunizmo, ar tie, kurie nenori dirbti už LIMITĄ, bus kažkur išvaryti.

Tačiau, tuo pasaulio nuotykiai nesibaigs. Greičiausiai vasarą Turkija pradės garsiai trankyti durimis:

„Kai kurie labai garsūs valstybininkai staiga nutrauks diplomatinius santykius su daugeliu šalių (arba jie patys nutrauks ryšius su jais). Visame pasaulyje tai sukels šoką ir įniršį. Aš nematau, kur tai bus, bet gali būti, kad tai bus kaip nors susiję su Turkija, kurios priešai vieną dieną taps jos draugais, o jos draugai - mirtinais priešais “.

Panašu, kad grįš ir pandemija - jei aplamai neprasidės trečiasis pasaulinis karas:

Liepą ar rugpjūtį kažkas sugadins mūsų atostogas. Aš nežinau kas, bet aš taip jaučiu. Įvyks kažkas labai blogo globalaus. Kažkas visame pasaulyje. Galbūt maras grįš ir mums bus dar vienas sunkus blokavimo laikotarpis, kuris bus nepaprastai ilgas.

Lenkų parapsichologas šiame vaizdo įraše išsamiai nepasakoja, kas bus vasaros pabaigoje, sakydamas tiesiog „kažkas blogo globalaus“, todėl gali būti variantų: arba maras iš Indijos, kuris tuo metu pasieks Europą, arba prasidės didelis karas, kuriam visi aktyviai ruošiasi ir neaišku tik kada ir kur jis trenks. Tačiau iki vasaros pabaigos ypatingų pasaulinių ekscesų tarsi nėra, todėl kol kas stebime įvykių eigą.

Straipsnio autoriaus nuomone gali nesutapti su svetaines administracijos nuomone, o taipogi ir su skaitytojo nuomone.

paranormal.lt

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
18.06.2021 laikas 08:27 Nustatyta, kad antibiotikas novobiocinas naikina navikines ląsteles, turinčias DNR atstatymo sutrikimų
Praėjusio amžiaus šeštajame dešimtmetyje sukurtas antibiotikas, kurį iš esmės išstūmė naujesni vaistai, efektyviai veikia ir naikina vėžio ląsteles, turinčias bendrą genetinį defektą, rodo Dana-Farberio (Dana-Farber Cancer Institute) vėžio instituto mokslininkų laboratoriniai tyrimai....

Skaityti daugiau

17.06.2021 laikas 23:18 Asmuo atskleidžia masoneriją, kaip seniausią pasaulyje slaptą religiją ir Liuciferio planus dėl "naujosios pasaulio tvarkos"
Buvęs aukšto rango masonas atskleidė, kad ši grupuotė iš tikrųjų yra seniausia pasaulio religija, ir atskleidė, kaip grupuotė planuoja įvesti Naująją pasaulio tvarką, drastiškai sumažindama pasaulio gyventojų skaičių....

Skaityti daugiau

17.06.2021 laikas 22:28 Paslaptinga į ateivį panaši būtybė pastebėta vaikštinėjanti viduryje kelio
Bauginantį vaizdo įrašą, kuriame užfiksuota į ateivį panaši būtybė, nufilmavo keli naktį keliu važiavę dviratininkai. Į ateivį panaši figūra buvo pastebėta virš Čadvos užtvankos (Chadwa Dam) tilto Džarkhando Hazaribagho (Hazaribagh) mieste...

Skaityti daugiau

17.06.2021 laikas 21:48 ŠOKAS: Sloan Kettering mokslininkai nustatė, kad mRNA inaktyvuoja vėžį slopinančius baltymus, o tai reiškia, kad ji gali skatinti vėžį
Ląstelėse yra slaptas informacijos sluoksnis, vadinamas pasiuntinių RNR, esantis tarp DNR ir baltymų, kuris yra labai svarbi jungtis. Dabar Sloano Ketteringo universiteto mokslininkai, sukrėtę visą vakcinų filosofijos pasaulį, nustatė, kad pati mRNA atlieka vėžį sukeliančius pokyčius - pokyčius, kur...

Skaityti daugiau

17.06.2021 laikas 18:08 «Žmogus gali gyventi iki 280 metų»: Gydytojo Neumyvakino ilgaamžiškumo paslaptis
"Ginčų metu jie puola ne jus, o jūsų energiją, kurios trūksta skriaudėjui ir kurią jis, "suvalgęs", kuriam laikui atstato savąją. Jei mokėsite susilaikyti bet kokioje situacijoje, daugelis problemų išsispręs savaime....

Skaityti daugiau

Traškūs vištienos sparneliai su „Buffalo“ padažu (video)
18.06.2021 laikas 08:08 Receptai | Patiekalai Traškūs vištienos sparneliai su „Buffalo“ padažu (video)

Paranormal Virtuvė šiandiena jums siūlo pasigaminti patiekalą pagal receptą: Traškūs vištienos sparneliai su „Buffalo“ padažu (video). Skanaus!

Skaityti daugiau

17.06.2021 laikas 22:50 Receptai | Patiekalai Orkaitėje keptas šamas
Itin paprasta bei greita žuvies - šamo iškepimo variacija orkaitėje, bet pavyksta super skaniai ir niekada nenuvilia. Šitaip pagamintą patiekalą tikrai nebus gėda patiekti ir užsukusiems svečiams, tik žinoma, tuo atveju reikės daugiau žuvies....

Skaityti daugiau

16.06.2021 laikas 21:55 Receptai | Patiekalai Sveiki jogurtiniai ledai su avokadu pagal Beatą
Tai kitokie, sveikesni ledai, kurie buvo pavadinti Joker pavadinimu. Nesu tikra, kodėl jie nusipelnė tokio pavadinimo, bet jie skanūs ir tikrai įdomaus poskonio.

Skaityti daugiau