Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2020 » Rugpjūčio » 21

Ar vietoje veido kaukių bus šuns apsauginės apykaklės?

2020 m. rugpjūčio 14 d. Amerikos Meino valstijos vyriausybė išleido dar vieną dokumentų paketą, kuriame nurodytos naujos elgesio taisyklės pandemijos metu. Natūralu, kad nė vienas normalus žmogus neskaitė taisyklių ir tik atėjus darbo dienai rugpjūčio 20 d., atėję pavalgyti vietos restorane pamatė:

COVID-19, konspirologija, nauja pasaulio tvarka

Šį kibirą, kurį reikia nešioti užsidėjus ant galvos, vadinamas „veido skydu“ apie kurį taisyklės rašo taip:

Vietoje veido kaukės, gali dėvėti veido skydelį, kurį galima dėvėti perversta „aukštyn kojom“, pritvirtinamas žemiau veido (pvz., kaip apykaklę).

Štai kokios naujienos, klausymas, kam šou į galvą pirmam, išbandyti tokį būdą Lietuvoje ir pareikalaus darbuotojus užsidėti šunims skirtą apsaugos priemone? Laikas parodys, kada ateis tokia mada į Lietuvą ir Europą. Keista, bet norima mums vis vieną uždėti šias „apsaugos“ priemones. Galbūt, reiktų suskubti ir bėgti į veterinarijos parduotuvę ir nusipirkti tokią apykaklę, be kurios nebūsime įleidžiami į transportą, banką ar parduotuvę.

COVID-19, konspirologija, nauja pasaulio tvarka

COVID-19, konspirologija, nauja pasaulio tvarka

Taip pat, matyt, netrukus tokios apykaklės taps personažams ir televizijoje, personažus galima pavadinti visus, kuriuos matome TV – nuo seilių spaudančių pranešėjų iki aukščiausių lyderių... nors gal ne... jie šunimis nesileis būti. Jiems antkaklio neuždėsi... Todėl stebėkime, kada ateis į Lietuvą šį nauja mada... o gal ir ne...

Nieko keisto, kad tai vyksta Amerikoje, bet tuo pačiu ir neatsilieka Kinija.

Trumpai tariant. Dėl, laiko stokos nebegaliu daug jums pateikti įdomių naujienų, bet po truputi, trumpomis naujienomis, stengsiuosi pateikti pikantišku naujienų, kur kitur neaprašinėja.

paranormal.lt

Įvertink šį straipsnį. Prieš tai pakomentuodami, arba parašykite patys! Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį.
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Galima rašyti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
24.09.2020 laikas 13:49 Ežiuolė - sveikatai stiprinti
Pastebėta ir moksliniais tyrimais pagrįsta, kad visų užkrečiamųjų ligų, epidemijų/pandemijų atvejais nesuserga arba lengvai serga asmenys su stipria imunine sistema.

Skaityti daugiau

24.09.2020 laikas 13:14 Kas naujo Veneroje? Aiškėja naujų įdomybių
Venera praeitą savaitę nesitraukia iš viso pasaulio akiračio dėl labai intriguojančio fosfino dujų atradimo, tačiau kaimyninė planeta slepia ir daugiau įdomybių. Pavyzdžiui, kokia buvo jos geologinė (afroditologinė?) praeitis?...

Skaityti daugiau

24.09.2020 laikas 08:03 Kodėl į kavos puodelį reikia įberti žiupsnelį druskos
Daugelis žmonių neįsivaizduoja savo dienos be puodelio skanios kavos. Ji įprastai gardinama cukrumi, pienu ar grietinėle, tačiau kai kurie į kavą įberia druskos ir sako, kad tai pagerina gėrimo patirtį.

Skaityti daugiau

23.09.2020 laikas 21:30 Ar lapkričio 2 dieną asteroido skersmuo bus apie 10 km?

2020 m. rugpjūčio 22 d. NASA spaudos-taryba viešai perspėjo visuomenę, kad lapkričio 2 d., JAV prezidento rinkimų išvakarėse, asteroidas 2018 VP1 praskries pro Žemę.

Skaityti daugiau

23.09.2020 laikas 20:21 Pentagonas siunčia Kosmoso pajėgų lakūnus į Vidurinius Rytus

Naujai suformuotos JAV kosminės pajėgos pradėjo savo pirmąjį dislokavimą užsienyje, 20 pilotų dislokuoti į Al-Udeid karinėje oro pajėgų bazėje katare. Netrukus prie „pagrindinių kosmoso operatorių“ prisijungs dar keli žmonės, kurie valdys palydovus, stebės priešo manevrus ir bandys už...

Skaityti daugiau

23.09.2020 laikas 18:07 Gamtos vaistai vaikams ir suaugusiems nuo peršalimo, rėmens, alergijos dantų skausmo
Turiu du vaikus - berniuką ir mergaitę. Jau netrukus ateis ruduo, o su juo ir peršalimo ligos. Norėčiau pasidalinti keliais liaudies medicinos receptais, kuriuos naudoju pati ir gydau savo vaikus.

Skaityti daugiau