Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2020 » Rugpjūčio » 21

Nuo rugsėjo 1-os Vengrijos vyriausybė uždraudė piliečiams išvykti iš šalies

2020 m. rugpjūčio 20 d. Vengrijos ministro pirmininko administracijos vadovas Gergely Gulyás padarė sensacingą pranešimą, kuriame teigiama, kad “niekas neturėtų planuoti atostogų užsienyje po rugsėjo 1 dienos, ypač į pietų šalis”.

Vengrijos šaltinis poandpo.com praneša apie tai taip:

Atsakydamas į klausymus, ponas Gulyás teigė, kad naujausi duomenys apie infekcijas Europoje rodo, kad vyriausybė bus įpareigota per savaitę įvesti griežtesnes ligų kontrolės priemones, todėl niekas negali organizuoti kelionių į užsienį po rugsėjo 1 dienos.

Ankščiau, rašiau, kad nuo rugsėjo 30 dienos (apie) bus įvedama antroji epidemijos banga, galimas atvejis, kad tai jau pradedama veikti. 

Jis pabrėžė, kad vyriausybė supranta, kad atšaukus iš anksto užsakytas keliones į užsienį, gali kilti sunkumų. Tuo pat metu ministrų kabinetas turi atkreipti dėmesį į visos visuomenės sveikatą ir gerovę, taip pat į tai, ar vyriausybei priimant kelionių reglamentų sprendimus yra tinkamos sąlygos kovoti su epidemija.

Nepaisant to, p. Gulyás pabrėžė, kad Vengrijos piliečiai, bet kuriuo atveju gali grįžti į Vengriją.

Lyg, tai būtų viskas teisinga, nes po kažkokių idiotų lankstymo po kitas šalis „turistauti“ susirgimo atvejų padaugėję keliolika kartų, tačiau, kaip mes visi suprantame, ne viskas yra taip paprasta.

Vis dėlto tai, kad bus antroji banga, ir per antrą bangą nepasilikti užsienį, puikiai supranta net ir šiomis „nesąmonėmis“ netikintis žmogus – kada bus ši antroji banga ir ar ji bus? Sprendžiant iš to, ką sako ponas Gergely Gulyás, antroji banga įvyks kažkur rugsėjį. Ne tiesiog rugsėjo 1 dieną, kitaip būtų per daug paprasta, bet kažkur per vidurį.

Taigi rugsėjo viduryje, galima blokavimo pradžia – tai pirmas įdomus faktas, be to, tai pasakė ne kokia būrėja su savo Taros kortomis, o Vengrijos ministro pirmininko administracijos vadovas, tai yra rimtas faktas. Bet, prie ko ir kodėl „pietų šalys“?

Nors pandemijos lyderiai yra Kinija ir JAV, nepaisant didžiulės pandemijos, ligoninės yra tuščios:

Todėl, reiktų susilaikyti nuo kelionių į Iraną, Kiniją, Ameriką, taip pat nepirkti bilietų į laivus. Tačiau ar Viduriniai Rytai ir Afrika yra Covid-19 epidemijos židiniai? O, gal jie bus epicentrai ir ponas Gergely Gulyás apie tai, ką nors žino?

Šiam reikalui, nė vienas iš naujienų komentatorių nieko negali pasakyti ir vis daugiau žmonių, kažkodėl kalbą apie karą. T.y. kažkur pietuose, o gal ir visame pasaulyje gali prasidėti karo veiksmai, todėl vengrams buvo patariama likti namuose ir neieškoti nuotykių sau kitose šalyse.

Taip pat išreiškiama nuomonė, kad rugsėjo viduryje reikia laukti pirmo rimto meteorito – arba paprastai meteorite lietaus. Dėl šios priežasties NASA, bendradarbiaudama su FEMA ir Pentagonų, vykdė pratybas pagal scenarijų, kurio metu asteroidas kris 2020 m. rugsėjo 20 d. Nors yra net gandų, kad asteroidas apskritai bus rugsėjo 11 d., o jo dydis bus 75 mylios.

Greičiausiai apie 75 mylių asteroidą, tai tik šneka, tačiau Vengrijos vyriausybė – tai rimti žmonės, kurie ką tik paskelbė rimtus dalykus… Taigi, norite sužinoti daugiau, ir jei jums įdomios tokios naujienos nepamirškite pasidalinti su kitais… ne stik tokiu būdu, galiu suprasti, kad būtent tokių jums naujienų laisvalaikiui paskaityti ir reikia, o ne vien politikos. Nes tik, nuo jūsų priklauso, ar man rašyti tokio tipo straipsnius, tai labai užtrunka ilgą laiką.

Įvertink šį straipsnį. Prieš tai pakomentuodami, arba parašykite patys! Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį.
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Galima rašyti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
29.09.2020 laikas 22:23 Organizmo valymas: pasiruošimas šaltajam sezonui
Ežiuolė ne veltui dar vadinama „kraujo valytoja“. O švarus kraujas - sveikas organizmas. Šis augalas aktyviai valo limfinę sistemą, kraują, inkstus ir kepenis.

Skaityti daugiau

29.09.2020 laikas 21:43 Kaip padidinti hemoglobino kiekį be vaistų

Sumalkite (praleiskite per) mėsmalę, tada sumaišykite 0,5 kg džiovintų abrikosų, razinų, nuluptų graikinių riešutų ir citrinų (su žievelė). Įdėkite 0,5 l medaus. Laikyti šaldytuve. Vartokite po vieną šaukštą 3 kartus per dieną. Galima užtepti ant batono ar duonos ir užsigerti arbata su citrina.

Skaityti daugiau

29.09.2020 laikas 19:44 Filipas Šnaideris ir požeminės NSO bazės
Ateiviai jau seniai turi požemines bazes Žemėje. Jie sudarė slaptą sutartį su JAV vyriausybe. Jų tikslas – įtvirtinti savo viešpatavimą planetoje, pakeisti žmonių prigimtį ir paversti juos būtybėmis su tam tikromis užprogramuotomis. Šią neįtikėtiną programą viešai demaskavo amerikiečių inžinierius F...

Skaityti daugiau

29.09.2020 laikas 08:23 Geriausi liaudies medicinos gydymo būdai nuo sąnarių skausmo

Sąnariai - labai svarbi mūsų organizmo dalis. Juk kaip sakoma, netepsi - nevažiuosi. Kaip sąnarius tausoti ir jais rūpintis, jeigu pradeda skaudėti, pataria liaudies medicina.

Skaityti daugiau

28.09.2020 laikas 21:38 Piratai ir lobiai „Lutine“
Ant krėslo kuriame sėdi anglų „Lloyd“ draudimo kompanijos prezidentas, išrėžtas užrašas: „Šis krėslas padarytas iš Jos Didenybės laivo „Lutine“ vairo, laivas sudužo 1799 metų spalio 9 dieną, žuvo visi laive buvę žmonės, išskyrus vieną“....

Skaityti daugiau

28.09.2020 laikas 21:02 Antpilas apsaugo nuo insulto
Šis augalas yra absoliučiai nepakeičiamas gydant ir atsigaunant po insulto, nes sumažina cholesterolio kiekį kraujyje, normalizuoja medžiagų apykaitą, tonizuoja nervų ir širdies bei kraujagyslių sistemas.

Skaityti daugiau