Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2020 » Rugpjūčio » 2

Karantinas-2 prasidės rugpjūčio 30 d. ir truks ŠEŠIS mėnesius

Liepos 31 d. vokiečių svetainė liebeisstleben.de praneša, kad po mėnesį, nuo 2020 m. rugpjūčio 30 d., Vokietijoje prasidės pakartotinis karantinas su uždarymu namuose, kuris truks nuo TRIJŲ iki ŠEŠIŲ mėnesių. Tai yra, iki 2021 m. kovo 1d.

Informacija yra pusiau oficiali – per televiziją kol kas nėra pranešama, vis dėlto Heseno valstijos savivaldybės taryba, sužinojusi iš vadovų planus, nedelsdama susisiekė su nepriklausomais žurnalistais ir papasakojo jiems šią šokiruojančią naujieną.

99 procentai mūsų skaitytojų gyvena toli nuo Vokietijos, tačiau naujiena paliečia visus. Kaip, mes prisimename, kovas su pandemija šių metų pavasarį – visi ir maži ir dideli, išdidžios ir nepriklausomos šalys, pagal vieną ir tą pačią schemą, tarsi vykdydami bendrą vieną komandą, kuri buvo skelbiama iš kažkokio vieno pasaulio centro. Todėl, įtariame, kad dabar viskas bus taip pat, tik bus skelbiamos skirtingos karantino pradžios datos. Pavyzdžiui – rugpjūčio 16 d. arba ten rugsėjo 9d.

Kuo remiantis buvo pasirinkta rugpjūčio 30 d., nėra aišku. Gali būti, kad pavasarį, kai buvo paskelbtas karantinas, žmonėms buvo suteikta galimybė pabėgti iš miestų į miškus, sodybas, vasarai, o jei perkelsime paskelbimo datą rugpjūtį, tada iki žiemos žmonės negalės išgyventi, ką noriu tuo pasakyti....

Labai kelia didelius įtarimus, dėl karantino trukmės. Pavasarį, kai buvo tariamai pirmoji pavojingiausia banga, karantino trukmė truko mėnesį ar du, bet ne tris, juolab ne šešis mėnesius. Dabar pandemija mažėja ir štai tokios košmariškos taikomos sąlygos.

Be to, pirmasis karantinas namuose buvo skelbiamas savaitei, palaipsniui pratęsiant jį 4-8 kartus, todėl, jei tai nutiktu, jei bus paskelbtas karantinas sėdėti namuose šešis mėnesius, tai gali nusitęsti ir iki metų – reikia atsižvelgti ir į tokią galimybę.

Kuo galima paaiškinti tokias ilgas karantino sąlygas?

Pirmas dalykas, ką galima pagalvoti, tai apie skiepus. Taigi, kaip šiandiena rašo Blooberg spauda, tokio šalyje, kaip Rusijoje, masinės vakcinacijos planuojamos spalio mėn., be to pirmosios vakcinos bus paskirstytos mokytojams ir medicinos darbuotojams. Galimai karinės ir teisėsaugos agentūros yra tame pačiame prioritetų sąraše, todėl mieli skaitytojai, kurie esate įtraukti į tokius panašius sąrašus Lietuvoje, turėkite omenyje apie šią galimybę. Žinoma, įmanoma, kad kažkas nutiks, ir visas planas bus atidėtas, taip gali irgi nutikti.

Atras galimas paaiškinimasNibiru, asteroidai, pasaulinis karas ar kitas globalus įvykis, ant kurio slenksčio mes esame, todėl norima mus užrakinti namuose. Kada Nibiru atsiras, net pati NASA ištiktųjų dar nežino, nes su pirmą prognozę, jie padarė klaidą prieš 10 metų, iš anksto pradėję platinti žinią apie „pandemiją“ H1N1. Bet dabar, matyt, neilgai beliko iki specialiųjų efektų, todėl šešių mėnesių karantino pakaks, kad Nibirų įsiterptų į šešių mėnesių laiko tarpą, su garantiją.

Todėl, paliekame šias dvi teorijas, kas mūsų laukia, ar tai teisybę ar ne mes nežinome, bet, kas dedasi danguje yra neskelbiama ir vyksta nepaaiškinami dalykai. Apie tai, jei atrasiu daugiau laiko aprašysiu, o dabar belieka patiems labiau domėtis ir sekti pasaulinius įvykius. Nes Lietuva pasirodo, nebėra tiek užkampyje... kas nutinka kitur, gali labai greitai vykti ir Lietuvoje.

Protestas prieš privalomas kaukes ir „Covid-19“ apribojimus Vokietijoj

Counter-protesters in Berlin © REUTERS/Christian Mang

O, štai kokie protestai vyksta šiuo metu Vokietijoje, dėl priverstinių dalykų dėvėti kaukes. Bet ar rašo apie tai Lietuvos žiniasklaida negirdėjau, todėl norėdami sužinoti daugiau įdomių dalyku skaitykite mus NEWS (EN), apie šiuos protestus galite paskaityti ir pažiūrėti vaizdo medžiagą, tai vyko 2020-08-01 šia nuoroda anglų kalba Masinis protestas prieš privalomas kaukes ir „Covid-19“ apribojimus Vokietijoje.

paranormal.lt

Įvertink šį straipsnį. Prieš tai pakomentuodami, arba parašykite patys! Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį.
Nutiko kažkas, ko negalite paaiškinti? Persekioja paranormalūs reiškiniai? Žinote liaudies receptą ir ne tik? Pasidalinkite savo istorija - rašykite patys. Nemokamai! Laukiame Jūsų straipsnių, naujienų, apžvalgų ar istorijų.
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Galima rašyti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
06.08.2020 laikas 07:24 Jonažolė liaudies medicinoje. Šis augalas neturi sau lygių pagal savo gydomąjį poveikį
Paprastoji jonažolė (lot. Hypericum perforatum L.) nuo seno plačiai naudojama liaudies medicinoje. Liaudiškai ji dar vadinama brandžole, joniuku, švento Jono žole, strudenėliu ir kt. Šio augalo vertingos ir gydomosios savybės buvo žinomos jau Senovės Graikijoje ir Romoje....

Skaityti daugiau

06.08.2020 laikas 07:14 Mityba šiais produktai, gali apsaugoti nuo vėžio
Susirgimų vėžiu priežasčių labai daug, tačiau viena iš jų yra neteisinga mityba. Ką gi reikia valgyti, kad apsaugotume savo organizmą nuo vėžio?

Skaityti daugiau

06.08.2020 laikas 07:02 Kaip kovoti su ratilais po akimis namų sąlygomis?

Ratilai po akimis, net ir nelabai dideli, nepuošia nei vienos moters ir gadina nuotaiką. Dėl jų moteris atrodo vyresnė, pavargusi, neišsimiegojusi ir nesveikuojanti.

Skaityti daugiau

06.08.2020 laikas 06:49 Kaip sumažinti Cholesterolio kiekį liaudies priemonėmis

Apie cholesterolio žalą turbūt girdėjo daugelis. Tai į riebalus panaši medžiaga, kuri yra mums būtina ir didžiąją jo dalį (80 proc.) pagamina pats organizmas. Likusi gi dalis gaunama iš maisto, kuri, deja, ne visuomet naudinga. Dažniausiai būtent ši dalis ir yra „blogojo“ cholesteroli...

Skaityti daugiau

05.08.2020 laikas 19:32 Disko Formos NSO Pateko Į NBC Vakaro Naujienas

2020 m. rugpjūčio 3d. per NBC Nightly News laidą. Šioje laidoje pasakojama tai, kaip Navaho indėnai kovoja su vandens krize pandemijos metu, tačiau per šią laidą buvo pastebėtas, keistas reiškinys - staiga, tuo metu pasirodo ir pralekia disko formos NSO, kai indėnų šamanas šaukėsi dievams.

...

Skaityti daugiau

05.08.2020 laikas 17:31 Vienintelis pasaulyje karinis ekroplanas, galėjęs per akimirką sunaikinti ir didžiausius lėktuvnešius
Vienintelis baigtas Luna klasės laivas ©igor113

Skaityti daugiau