Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2020 » Lapkričio » 1

Lapkričio 3 dieną riaušininkai sudegins Baltuosius rūmus? Nuo šios ugnies užsidegs visas pasaulis

Kaip praneša spalio 31 d. breitbart.com, remdamasi strateginės komunikacijos ir netradicinių konfliktų eksperto J. Michael Waller, taip pat saugumo politikos centro vyriausybės santykių viceprezidento J. Michael Waller neseniai vykusia spaudos konferencija - federaliniai pareigūnai turėtų būti pasirengę riaušėms Vašingtono gatvėse, kur riaušininkai galėtų bandyti užpulti Baltuosius rūmus, jei prezidentas Donaldas Trumpas laimės antrą kadenciją.

„Turime pasiruošti minioms, kur žmonių bus dešimtys tūkstančių, jei ne daugiau, kurie susirinks pačiame Vašingtono centre ir bandys šturmuoti Baltuosius rūmus“, - sakė Waller.

Per pastaruosius dešimtmečius pasaulį apėmė daugybė skirtingų „spalvotų revoliucijų“ rūšių, o pagrindiniai šių įvykių veikėjai buvo miestų merai, kurie stojo arba į vykdomosios valdžios, arba į riaušininkų / protestuotojų pusę. Vašingtone merijoje sėdi tam tikras JAV Demokratų partijos narys Mayor Muriel Bowsers:

pilietinis karas, kospirologija, JAV

Kaip kalba ponas Waller - maidaną demokratai pradėjo ruošti tiesiai priešais Baltuosius rūmus vasarą, kai BLM radikalai, globojami miesto mero, užgrobė dviejų blokų ilgą sklypą 16-oje šiaurės vakarų gatvėje Vašingtono centre. 2020 m. Birželio 5 d. Vietovė buvo oficialiai pavadinta „Black Lives Matter Plaza“ - vieta, kur gatvės pamokslininkai galėjo saugiai propaguoti „pasaulietinio humanizmo kultą“ ir kitas Naujosios pasaulio tvarkos religijas:

pilietinis karas, kospirologija, JAV

Žalia spalva žemėlapyje pažymimas esamas Baltųjų rūmų saugumo perimetras, o raudona spalva yra pati „BLM Plaza“, kur visų rūšių protestuotojams buvo sukurta labiausiai palanki tautos politika. Ir kad jie nepasimestų - vieta buvo pažymėta sveikomis geltonomis raidėmis, dažytomis ant asfalto:

pilietinis karas, kospirologija, JAV

pilietinis karas, kospirologija, JAV

Būtent iš čia, pasak J. Michael Waller, maidanas ir prasidės ir pasklis.

Kaip pabrėžė p. Waller, iš policijos gaunama labai nerimą keliančių pranešimų. Mero kabinetas nurodo policininkams „neskubėti“ vykdyti į skambučių užklausimus iš respublikonų senatorių, gyvenančių Vašingtone ar turinčių biurus mieste, rezidencijų. Tai yra, šiose vietose akivaizdu, kad yra suplanuoti pogromai ir policija ten nevažiuos arba eis - bet „stipriai neskubės“.

Pono Waller nuomonei visiškai pritaria daugelis kitų nacionalinio saugumo pareigūnų. Pavyzdžiui, pasak Kyle Schideler, saugumo politikos centro direktoriaus ir vyresniojo šalies saugumo ir kovos su terorizmu analitiko, D.Trumpo saugumo pajėgos netgi parengė scenarijų, kuriame numatoma, jei Biden stovykla atsisakys pripažinti rinkimus, nepaisant aiškaus pralaimėjimo rinkimų. Vietoj to demokratai kvietė rengti didžiulius protestus gatvėje, numatant karinę intervenciją į konfliktą.

Taigi vasarą žiniasklaidai buvo nutekintas bendras laiškas, jungtiniams štabų viršininkams, kuriame į pensiją išėję aukšto rango kariškiai buvo raginami ruoštis prezidento nušalinimui iš pareigų. Kariuomenės nuomonė šiuo klausimu vis dar nežinoma.

Taigi ir remdamasis šia informacija, ponas Biden, nepaisant suklastotų „apklausų“ apie savo lideriavimą, visiškai ir beviltiškai nusileidžia D.Trumpui balsų skaičiumi. Tai tapo nepaprastai aišku demokratams dar vasarą, todėl jie iš pradžių ruošiasi bandymui jėga nuversti teisėtą vyriausybę. Tai yra, lapkričio 3-osios išvakarėse minios „protestuotojų“ su akmenimis ir furnitūra susirinks minios į „Black Lives Matter Plaza“ rajoną, kurie, net nelaukdami balsavimo rezultatų, paskelbs Bideną nugalėtoju ir eis šturmuoti Baltųjų rūmų.

Lapkričio 3 Dieną Riaušininkai Sudegins Baltuosius Rūmus?

Viskas baigsis labai labai blogai - pirmiausia JAV, prasidėjus chaosui, kuriame prasidės greitas viso pažįstamo pasaulio žlugimas. Ir iki šios akimirkos jau liko valandos, todėl stebime įvykių raidą. 

Kas gali paneigti, tokį dalyką, kad tam ir yra daromi žmonių uždarymai namuose, ruošiama ginkluotė, komendanto valandos. Galimai, visame pasaulyje, kur šalis valdo deep statas, bus vykdomas toks scenarijuos. Tai yra, žmonių uždarymas namuose, armijos įvedimas, ir valdžios pakeitimas sava, jei tik laimės D.Trumpas.

paranormal.lt

Įvertink šį straipsnį. Prieš tai pakomentuodami, arba parašykite patys! Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį. Norite sužinoti daugiau, sutikite gauti naujienas arba pasidalinkite spausdami .
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Galima rašyti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
27.11.2020 laikas 21:40 Mums užsimenama, kad gruodžio 25-ąją Kalėdų nebus?
Tačiau CNN ir kita puiki žiniasklaida nusprendė šio fakto nepastebėti ir susitelkė ties keistu, pavyzdžiui, žaisliniu stalu, prie kurio sėdėjo prezidentas per spaudos konferenciją ir ėmė juokauti šia tema

Skaityti daugiau

27.11.2020 laikas 16:28 Atsiradus „koronai“, išnyko gripas?

Oficialiai nuo spalio 1 d. Lietuvoje prasidėjo gripo sezonas. Tačiau statistika rodo, kad šiemet sergamumas gripu - daug mažesnis nei pernai. Tiek dabar, tiek metų pradžioje, kai Lietuvą pasiekė koronavirusas, sergančiųjų gripu ir ūminėmis kvėpavimo takų infekcijomis buvo mažiau nei įprastai. Sut...

Skaityti daugiau

27.11.2020 laikas 16:07 Mokslininkai ką tik aptiko žaibus, vadinamus „superboltais“
Kartkartėmis Žemė mums primena, kad ji gali išlaisvinti įsiutusią energiją. Mokslininkai ką tik aptiko žaibus, vadinamus „superboltais“ – intensyvius žaibus, kurie šviečia net 1000 kartų ryškiau nei įprasti žaibai....

Skaityti daugiau

26.11.2020 laikas 22:14 Šis vaistas yra pagamintas tik iš 3 ingredientų, tačiau tai žymiai pagerins jūsų sveikatą!
Šis vaistas buvo išrastas Vokietijoje. Gėrimas susideda iš česnako, citrinos, imbiero ir vandens. 3 paprastų maisto produktų derinys labai teigiamai veikia sveikatą ir bendrą organizmo būklę. Bet svarbiausia, kad šis gėrimas gali išgydyti užsikimšusias arterijas, sumažinti cholesterolio kiekį kraujy...

Skaityti daugiau

26.11.2020 laikas 21:46 Kaip pašalinti druskos sankaupas nuo kaklo
Druskų nusėdimas ant kaklo vadinamas kaklo stuburo osteochondroze. Dėl to, kad kaklo stuburas yra labai svarbi kūno dalis, šios srities sutrikimai sukelia rimtus viso organizmo sutrikimus. Kaklo sritis yra kraujagyslių ir nervų, kurie maitina kaklo, veido ir kaukolės audinius, koncentracijos vieta....

Skaityti daugiau

26.11.2020 laikas 21:02 Druskų nusėdimas ir pašalinimas - vynuogių lapų užpilas, liepų nuoviras
Kaip žinote, su amžiumi druskos kaupiasi sąnariuose, o tai sukelia sąnarių uždegimą, skausmą ir apriboja aktyvius judesius. Bet yra gana paprastas ir malonus liaudies receptas druskos nusėdimui sąnariuose.

Skaityti daugiau