Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2020 » Liepos » 22

Per Ateinančius Porą Metų Gali Pasirodyti Nauji JAV Doleriai Ir Jų Visiems Neužteks

Praėjusią savaitę iš Baltųjų rūmų fojė buvo pašalinti oficialių buvusių prezidentų Billo Clintono ir Georgo W.Bucho portretai. Jie buvo pakeisti dviejų respublikonų prezidentų portretai, kurie savo pareigas ėjo prieš šimtą metų, rašo CNN.

kospirologija, doleris, JAV

Baltųjų rūmų tradicija reikalauja, kad paskutinių Amerikos prezidentų portretai būtų pakabinti, gerai matomoje vietoje, prie įėjimo ir būtų pastebimi svečių oficialių renginių metu.

Taip buvo iki liepos 8 d., kai prezidentas Donaldas Trampas pasveikino Meksikos prezidentą Andresą Manuelį Lopezą Obradorą, jie stovėjo šalia šių portretų.

Bet paskutinėmis dienomis Clintono ir Busho portretai buvo perkelti ė Prezidento šeimos valgomąjį, nedidelį, retai naudojamą kambarį. Kurio daugumos lankytojų nemato. 

Tokiu būdu šie paveikslai buvo pakabinti labai nepalankioje vietoje. Nes jų busimoje vietoje, juo buvo galima matyti kasdien, kai Trampas nusileidžia iš trečiame aukšte įkurtos rezidencijos arba kai buvo renginiai. Dabar jie kabo kambaryje, kur daugiausia laikomos nenaudotos staltiesės ir baldai.

Baltieji rūmai ne iškarto reagavo į CNN prašymą pakomentuoti.

Paranormal.lt komentaras: visame pasaulyje yra tokia paplitusi tradicija puošti oficialius priėmimus, portretais, nors ir skirtingomis versijomis.

Įdomu, kodėl esamas prezidentas pakeitė portretus kylą įvairių klausymų, viena galima priežastis – siekis pademonstruoti dabartinės administracijos politines pažiūras. Todėl Clintono portretas buvo pakeistas Teodoro Ruzvelto (26 prezidentas, respublikonas) portretu, kuris, nors ir nemokėjo groti saksofonu, tačiau daug padarė dėl šalies, o Busho portretas buvo pakeistas 25-ojo šalies prezidento Wiliamo McKinley (respublikonas) portretu.

kospirologija, doleris, JAV

Wiliamas McKinley buvo vienas didžiausių Amerikos prezidentų, priėmęs daug teisingų įstatymų. Pavyzdžiui, jis sugriežtino tuometinių besikuriančių trestų kontrolę – globalizmo ir monopolijos „kūdikį“, patvirtino Dingley Tariffą, kuris apsaugojo gamintojus ir gamyklų darbuotojus nuo užsienio konkurencijos. Tuo pačiu, jis paraleliai nuo kolonijinių valstybių nugnybė daug vertingų teritorijų, ypač Guamo salą, tačiau pagrindinis jo laimėjimas buvo aukso standartas – tai yra JAV dolerio palaikymas auksu, kuris suteikė šaliai neįtikėtiną ekonomikos augimą. Galimas dalykas, taip esamas prezidentas pabrėžia (trolina) naują dolerio atsiradimo pradžią.

Toks sprendimas McKinley ir pražudė (buvo nužudytas), nes toks aukso standartas nebuvo priimtinas, tokiai struktūrai, kaip Federalinė Rezervų Sistema (FRS). Ir netrukus po to, kai Amerika buvo kontroliuojama FRS, pabaigai, ponas Niksonas (37 prezidentas) 1971 metais galutinai atšaukė aukso standartą ir pavertė dolerį popierinį, kurį šiuo metu ir turi JAV.

kospirologija, doleris, JAV

Ir dabar, atsižvelgiant į tai, kas pasakyta, amerikiečių sąmokslo šalininkai suka galvą: kas davė komandą pakeisti portretus?

Jei įsakymą davė Trumpas ar kas nors iš jo palydos, reikia manyti, kad per savo antrąją kadenciją Ameriką išsilaisvins iš Federalinės Rezervų Sistemos (FRS) jungos, kuri atsakinga už valiutos išleidimą visame pasaulyje. Na, kadangi pasaulyje jau yra daug daugiau dolerių nei aukso, visiems turtingiesiems, užgyvenusiems nedideliu darbu, naujų dolerių nepakaks ir jų tonos senų dolerių taps tik tualetiniais popieriais, kuriais niekas neparduos jiems nė jachtos.

Kita vertus, komanda nukabinti portretus galėjo ateiti nuo viršininko, atsakingo už Baltuosiuos rūmus ir Trampas jokio įsakymo tam nedavė. Priešingai, šiuo atveju McKinley portreto atsiradimas - tiesioginis įspėjimas Trampui, kad jis neįvestų aukso standartą ir nepanaikintu FRS, apie kurį jau kalbėjome.

Kuri versija yra teisingesnė, nė vienas nežino, todėl kas belieka, sekti įvykių eigą.

paranormal.lt

Įvertink šį straipsnį. Prieš tai pakomentuodami, arba parašykite patys! Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį.
Nutiko kažkas, ko negalite paaiškinti? Persekioja paranormalūs reiškiniai? Žinote liaudies receptą ir ne tik? Pasidalinkite savo istorija - rašykite patys. Nemokamai! Laukiame Jūsų straipsnių, naujienų, apžvalgų ar istorijų.
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Galima rašyti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
14.08.2020 laikas 20:18 Miškuose pasirodė kažkas, kas žudo arklius
Per paskutines kelias visa Europos ir JAV žiniasklaidoje intensyviai buvo diskutuojama apie keistą, žiaurų arklio nužudymą Prancūzijoje.

Skaityti daugiau

14.08.2020 laikas 16:49 Skausmas krūtinės ląstoje: dusulys, pneumonija
Sergant pneumonija, skausmai krūtinės ląstos srityje gali būti paviršutiniai ir gilūs. Paviršutiniai skausmai atsiranda dėl tarpšonkaulinių raumenų uždegimo. Skausmai paprastai sustiprėja, giliai įkvėpus.

Skaityti daugiau

14.08.2020 laikas 16:11 Loch Neso pabaisa

Jau pusantro tūkstančio metų žmonės stengiasi sugauti Nesę, keistą gyvūną, neva gyvenantį Škotijos Loch Neso ežere. Anot metraščių, pirmą kartą šį povandeninį monstrą, labai panašų į priešistorinį pleziozaurą, pamatė net VI mūsų eros amžiuje. Nuo tų laikų juoda pabaisa su ilgu kaklu ir dviem kupr...

Skaityti daugiau

14.08.2020 laikas 14:30 Viešbučio su vaiduokliais 311 kambario istorija
Viešbutis „Read House“ Čatanugos mieste Tenesio valstijoje laikomas viena iš vietinių įžymybių. Viskas dėl keistų įvykių, nutikusių viename iš viešbutyje rengiamos ekskursijos, per kurias išsamiai pasakojama apie įvykius 311 kambaryje....

Skaityti daugiau

14.08.2020 laikas 14:18 Vaiduoklių namas Londono centre

Berklio aikštė yra Londono širdyje. Čia jau beveik du amžius kuriasi miesto ir šalies aukštuomenė. Kartu su Park Lane, Chelsea ir Mayfair rajonais ši aikštė yra savarankiškumo ir sėkmės prototipas.

Skaityti daugiau

13.08.2020 laikas 21:41 Saulėje pasirodė milžiniški skaičiai. NASA ruošiasi blogiausiam ir pradeda melstis

2020 m. rugpjūčio 11 d., stebėdamas Saulės vaizdus per SOHO NASA, aš radau milžinišką numerį 2. Iš pradžių beveik nekreipiau dėmesio į tai, nes negalėjau tuo patikėti, taip nebūna

Skaityti daugiau