Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Konspirologija, Gandai » 2020 » Liepos » 22

Per Ateinančius Porą Metų Gali Pasirodyti Nauji JAV Doleriai Ir Jų Visiems Neužteks

Praėjusią savaitę iš Baltųjų rūmų fojė buvo pašalinti oficialių buvusių prezidentų Billo Clintono ir Georgo W.Bucho portretai. Jie buvo pakeisti dviejų respublikonų prezidentų portretai, kurie savo pareigas ėjo prieš šimtą metų, rašo CNN.

kospirologija, doleris, JAV

Baltųjų rūmų tradicija reikalauja, kad paskutinių Amerikos prezidentų portretai būtų pakabinti, gerai matomoje vietoje, prie įėjimo ir būtų pastebimi svečių oficialių renginių metu.

Taip buvo iki liepos 8 d., kai prezidentas Donaldas Trampas pasveikino Meksikos prezidentą Andresą Manuelį Lopezą Obradorą, jie stovėjo šalia šių portretų.

Bet paskutinėmis dienomis Clintono ir Busho portretai buvo perkelti ė Prezidento šeimos valgomąjį, nedidelį, retai naudojamą kambarį. Kurio daugumos lankytojų nemato. 

Tokiu būdu šie paveikslai buvo pakabinti labai nepalankioje vietoje. Nes jų busimoje vietoje, juo buvo galima matyti kasdien, kai Trampas nusileidžia iš trečiame aukšte įkurtos rezidencijos arba kai buvo renginiai. Dabar jie kabo kambaryje, kur daugiausia laikomos nenaudotos staltiesės ir baldai.

Baltieji rūmai ne iškarto reagavo į CNN prašymą pakomentuoti.

Paranormal.lt komentaras: visame pasaulyje yra tokia paplitusi tradicija puošti oficialius priėmimus, portretais, nors ir skirtingomis versijomis.

Įdomu, kodėl esamas prezidentas pakeitė portretus kylą įvairių klausymų, viena galima priežastis – siekis pademonstruoti dabartinės administracijos politines pažiūras. Todėl Clintono portretas buvo pakeistas Teodoro Ruzvelto (26 prezidentas, respublikonas) portretu, kuris, nors ir nemokėjo groti saksofonu, tačiau daug padarė dėl šalies, o Busho portretas buvo pakeistas 25-ojo šalies prezidento Wiliamo McKinley (respublikonas) portretu.

kospirologija, doleris, JAV

Wiliamas McKinley buvo vienas didžiausių Amerikos prezidentų, priėmęs daug teisingų įstatymų. Pavyzdžiui, jis sugriežtino tuometinių besikuriančių trestų kontrolę – globalizmo ir monopolijos „kūdikį“, patvirtino Dingley Tariffą, kuris apsaugojo gamintojus ir gamyklų darbuotojus nuo užsienio konkurencijos. Tuo pačiu, jis paraleliai nuo kolonijinių valstybių nugnybė daug vertingų teritorijų, ypač Guamo salą, tačiau pagrindinis jo laimėjimas buvo aukso standartas – tai yra JAV dolerio palaikymas auksu, kuris suteikė šaliai neįtikėtiną ekonomikos augimą. Galimas dalykas, taip esamas prezidentas pabrėžia (trolina) naują dolerio atsiradimo pradžią.

Toks sprendimas McKinley ir pražudė (buvo nužudytas), nes toks aukso standartas nebuvo priimtinas, tokiai struktūrai, kaip Federalinė Rezervų Sistema (FRS). Ir netrukus po to, kai Amerika buvo kontroliuojama FRS, pabaigai, ponas Niksonas (37 prezidentas) 1971 metais galutinai atšaukė aukso standartą ir pavertė dolerį popierinį, kurį šiuo metu ir turi JAV.

kospirologija, doleris, JAV

Ir dabar, atsižvelgiant į tai, kas pasakyta, amerikiečių sąmokslo šalininkai suka galvą: kas davė komandą pakeisti portretus?

Jei įsakymą davė Trumpas ar kas nors iš jo palydos, reikia manyti, kad per savo antrąją kadenciją Ameriką išsilaisvins iš Federalinės Rezervų Sistemos (FRS) jungos, kuri atsakinga už valiutos išleidimą visame pasaulyje. Na, kadangi pasaulyje jau yra daug daugiau dolerių nei aukso, visiems turtingiesiems, užgyvenusiems nedideliu darbu, naujų dolerių nepakaks ir jų tonos senų dolerių taps tik tualetiniais popieriais, kuriais niekas neparduos jiems nė jachtos.

Kita vertus, komanda nukabinti portretus galėjo ateiti nuo viršininko, atsakingo už Baltuosiuos rūmus ir Trampas jokio įsakymo tam nedavė. Priešingai, šiuo atveju McKinley portreto atsiradimas - tiesioginis įspėjimas Trampui, kad jis neįvestų aukso standartą ir nepanaikintu FRS, apie kurį jau kalbėjome.

Kuri versija yra teisingesnė, nė vienas nežino, todėl kas belieka, sekti įvykių eigą.

paranormal.lt

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
22.05.2022 laikas 13:57 ECDC bomba: "Beždžionių raupų protrūkis, atrodo, nutekėjo iš Ukrainos laboratorijos

Dabartinis beždžionių raupų protrūkis kilo iš biologinio ginklo laboratorijos Ukrainoje, pranešė Europos ligų kontrolės centro šaltinis.

Skaityti daugiau

22.05.2022 laikas 13:29 Popiežius Viganò: Pasaulinės sveikatos organizacijos sutartis yra išpuolis prieš nacionalinį suverenitetą, "pasaulinio perversmo" dalis

Pasaulinis sveikatos valdymas yra vienas iš pagrindinių naujosios pasaulio tvarkos elementų, todėl jį reikia atmesti ir jam priešintis.

Skaityti daugiau

22.05.2022 laikas 12:28 Pasaulio sveikatos organizacijos pandemijos sutartis reiškia demokratijos pražūtį?

Sekmadienį, gegužės 22 d., Ženevoje (Šveicarija) prasidėjus savaitės trukmės susitikimui, Pasaulio sveikatos organizacija (PSO) ir Pasaulio ekonomikos forumas (WEF) tęsia išpuolį prieš demokratiją.

Skaityti daugiau

22.05.2022 laikas 08:37 Buvęs policininkas, kurį nužudė Buffalo šaulys, buvo ką tik išradęs ‘vandeniu varomą variklį’

Buvęs policijos apsaugos darbuotojas, kurį šeštadienį nužudė Bafalo prekybos centro šaulys, neseniai kalbėjo apie "naujai atrastą energijos šaltinį" ir užpatentavo sistemą, leidžiančią transporto priemonėms važiuoti ne benzinu, o vandeniu.

...

Skaityti daugiau

21.05.2022 laikas 20:50 PSO šaukia skubų posėdį, nes beždžionių raupų virusas išplito visame pasaulyje

Pasaulio sveikatos organizacija šaukia svarbiausių ekspertų grupę į skubų susitikimą dėl tebesitęsiančio beždžionių raupų protrūkio.

Skaityti daugiau

20.05.2022 laikas 08:06 Receptai | Patiekalai Sluoksniuotos tešlos pyragėliai su pievagrybiais (video)

Į įkaitintą keptuvę pilkite aliejų ir dėkite sviestą. Suberkite pusžiedžiais pjaustytus svogūnus ir apkepkite 5 minutes. Suberkite cukrų, žiupsnį druskos ir kepkite dar 15 minučių, kol svogūnai susikaramelizuos. Atidėkite į šalį.

...

Skaityti daugiau

18.05.2022 laikas 22:12 Receptai | Patiekalai Konservuotų žirnelių sriuba su mėsos kukuliais
Galima sakyti, kad niekada į mėsos faršą aš nededu šviežio česnako. Iš anksto neapdorotas termiškai, po to kepant arba troškinant patiekalą, jis suteikia (bent jau mano asmenine nuomone) nelabai kokį skonį.

Skaityti daugiau

18.05.2022 laikas 22:05 Receptai | Patiekalai Keptas maskarponės sūrio pyragas su sausainiais ir kondensuotu pienu
Šį keptą maskarponės sūrio pyragą su kondensuotu tikrai pagamins net virtuvėje tik pradedantys naujokai. Šaldytuve atvėsintam desertui dar daugiau gaivos suteiks šviežios uogos - visi smaližiai garantuotai paprašys dar vieno gabaliuko....

Skaityti daugiau