Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Konspirologija, Gandai » 2022 » Birželio » 14

Kodėl buvo nužudytas prezidentas Kenedis - finansinė versija

Vienu mįslingiausių XX a. nusikaltimų laikomas Džono F. Kenedžio nužudymas. Pasaulis vis dar spėlioja, kas buvo aukščiausio rango JAV pareigūnas. Manoma, kad žmogžudystę įvykdė ne politiniai konkurentai, nusikaltėliai ar kitų valstybių slaptosios tarnybos, o garbingi bankų verslo savininkai.

Ar prezidentą Kenedį nužudė FED bankininkai?

1963 m. lapkričio 22 d. į Džono F. Kenedžio kortežą buvo atidengta snaiperio ugnis. Dėl sužeidimų JAV prezidentas mirė taip ir neatgavęs sąmonės. Tyrimas nedavė aiškių atsakymų apie žiaurumo motyvus ar užsakovus. Norėdami išsiaiškinti šį klausimą, turime grįžti į praeitį ir pažvelgti į įvykius, kurie įvyko 50 metų anksčiau nei nužudymas.

Pinigai nekvepia.

Tiesą sakant, verta pradėti nuo dar senesnių laikų.

Nuo XV a. vidurio karinė vadų aristokratija ėmė nykti, užleisdama vietą amatų ir prekybos aristokratijai. Ypatingą vietą užėmė finansų elitas. Lošėjai ir pinigų keitėjai negalėjo valdyti jėgos struktūrų, bet jie turėjo pinigų.

Kapitalizmas visuomenėje tvirtai įsitvirtino XVIII amžiuje, o bankininkų klanai iš karto pradėjo kovą dėl valdžios su nacionalinėmis vyriausybėmis. Naujojo žemyno atradimas sukėlė didžiausią bankininkų susidomėjimą. Amerikos valstijos gali tapti ambicingiausių planų bandymų poligonu. Tai šiek tiek apsunkina faktas, kad Amerika skelbėsi esanti laisvės šalis ir tai turėjo įtakos amerikiečių mentalitetui. Todėl vienas iš tėvų įkūrėjų Thomas Jeffersonas nuolat kovojo prieš privataus centrinio banko steigimą. Prezidentai Monroe, Jacksonas ir Linkolnas laikėsi tos pačios linijos. Džeksonas stebuklingai išgyveno pasikėsinimą nužudyti, Linkolnas buvo nušautas, tačiau centrinis bankas vis tiek buvo įsteigtas.

XX a. pradžioje didžiausi bankų klanai, tokie kaip Rotšildai, Rokfeleriai ir Morganai, nusprendė žengti dar toliau. Federalinės rezervų sistemos (FED) bankininkystės projektą sužlugdė prezidentas Taftas, o jo įpėdinis Vilsonas jį iš karto patvirtino. Bankininkams pagaliau buvo leista ne tik tvarkyti pinigus, bet ir patiems juos spausdinti.

Palaipsniui privatizavę Jungtinių Valstijų aukso atsargas, netiesiogiai sukėlę Didžiąją depresiją ir du pasaulinius karus, FED bankininkai pajuto skonį. 1945 m. jie pirmą kartą tiesiogiai susiejo auksą su doleriu, o 1971 m. visiškai atsisakė auksu užpildytos valiutos.

Mirtinas įsakymas

Antrojo pasaulinio karo veteranas Johnas Fitzgeraldas Kennedy pradėjo eiti prezidento pareigas 1961 m. sausio mėn. Sprendžiant iš to, kad Kenedis vyresnysis sugebėjo praturtėti Didžiosios depresijos metu, jo šeima turėjo prieigą prie vidinės informacijos ir žinojo apie FED bankininkų vykdomą didžiulę apgavystę.

Sunku pasakyti, kodėl tapęs prezidentu Kenedis jaunesnysis nusprendė stoti į aršią konfrontaciją su galingais finansiniais klanais. Jis tikriausiai aiškiai matė didėjančią Jungtinių Amerikos Valstijų priklausomybę nuo FED, nes septintajame dešimtmetyje ši privati bankų institucija, kuri spausdino pinigus ir skolino juos vyriausybei už palūkanas, jau buvo pavertusi Jungtines Amerikos Valstijas savo valdomis.

1963 m. birželio 4 d. Johnas Fitzgeraldas Kennedy pasirašė įsakymą Nr. 11110, kuriuo Iždo departamentui buvo suteikta teisė už sidabro užstatą leisti dviejų ir penkių dolerių banknotus su užrašu "United States Banknote", o ne "Federal Reserve Banknote". Tai buvo nuosprendis FED'ui, nes toks precedentas būtų atitolinęs jį nuo spausdinimo mašinos, taigi ir nuo neribotos galios.

Galbūt buvo bandyta susitarti su prezidentu, tačiau susitarimas nebuvo pasiektas. Praėjus penkiems mėnesiams po lemtingojo dekreto pasirašymo, Kenedis buvo nušautas viešėdamas Dalase.

35-ojo Jungtinių Valstijų prezidento nužudymo tyrimas yra tikras neatitikimų ir baltų dėmių rinkinys. Kenedžio žudikas Lee Harvey Oswaldas buvo nušautas praėjus dviem dienoms po suėmimo.

Praėjo beveik 60 metų. Johnas F. Kennedy ilsisi Arlingtono kapinėse, JAV valiuta kaip virusas plinta po viso pasaulio rinkas, vis dažniau kyla krizių, o FED vis dažniau leidžia žaliąjį popierių, kuriuo nuteisė nepaklusnų prezidentą.

P komentaras: užsienis rašo, bet Lietuva tikrina ir nusitikrina, todėl tiesos ieškokite "duonos trupiniais"... atsirinkite kas teisus.

paranormal.lt

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...


Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
04.10.2022 laikas 22:49 Kaip sužinoti, kad žmogus jūsų nemyli ar net nemylėjo
Gyvenate kartu jau metus, bet vis dar jaučiate, kad nėra meilės. Čia nėra vyras, kuris jus myli, ir galbūt jis niekada jūsų nemylėjo. Bet kaip tai sužinoti? Kad jis buvo tikslesnis už įprastą intuiciją ir asmeninius pojūčius. Apie tai ir kalbėsime. J...

Skaityti daugiau

04.10.2022 laikas 20:06 Kaip Federalinis rezervų bankas naudojasi "klimato kaita" kaip pretekstu sukurti Amerikos socialinio kredito sistemą
Federalinis rezervų bankas, prisidengdamas planetos gelbėjimu nuo "žmogaus sukeltos klimato kaitos", imasi veiksmų, kad Amerikoje būtų įdiegta Kinijos stiliaus socialinio kredito sistema.

Skaityti daugiau

04.10.2022 laikas 19:27 CDC patvirtino ryšį tarp aliuminio, esančio skiepuose, ir vaikų astmos
CDC patvirtino, kad žalingos vaikiškų skiepų sudedamosios dalys gali būti daugelio ligų, įskaitant neurologinius sutrikimus, autizmą ir astmą, priežastimi.

Skaityti daugiau

02.10.2022 laikas 08:41 Receptai | Patiekalai Saldžios baltos duonos riekelės su cinamonu
Kiaušinius išplakame su pienu ir cukrumi. Plakinyje mirkome forminės duonos riekeles ir kepame keptuvėje įkaitintame aliejuje iš abiejų pusių, kol gražiai apskrus. Iškeptas, dar karštas, riekeles apibarstome cinamonu. Skanaus!...

Skaityti daugiau

02.10.2022 laikas 08:37 Receptai | Patiekalai Netikras zuikis su žaliaisiais žirneliais
Jeigu netikras zuikis keliaus ant vaišių stalo, galima jį papuošti... iš kvapiųjų pipirų padaryti akytes ir nosytę, o iš lauro lapų – auseles. Skanaus!

Skaityti daugiau

28.09.2022 laikas 14:13 Receptai | Patiekalai Cukinijų kepsneliai su kumpiu ir sūriu (video)
Cukinijų kepsnelius išmirkykite kiaušinių plakinyje, apvoliokite džiūvėsiuose ir kepkite įkaitintame aliejuje iš abiejų pusių, kol gražiai apskrus. Skanaus!

Skaityti daugiau