Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Konspirologija, Gandai » 2022 » Birželio » 14

Kodėl buvo nužudytas prezidentas Kenedis - finansinė versija

Vienu mįslingiausių XX a. nusikaltimų laikomas Džono F. Kenedžio nužudymas. Pasaulis vis dar spėlioja, kas buvo aukščiausio rango JAV pareigūnas. Manoma, kad žmogžudystę įvykdė ne politiniai konkurentai, nusikaltėliai ar kitų valstybių slaptosios tarnybos, o garbingi bankų verslo savininkai.

Ar prezidentą Kenedį nužudė FED bankininkai?

1963 m. lapkričio 22 d. į Džono F. Kenedžio kortežą buvo atidengta snaiperio ugnis. Dėl sužeidimų JAV prezidentas mirė taip ir neatgavęs sąmonės. Tyrimas nedavė aiškių atsakymų apie žiaurumo motyvus ar užsakovus. Norėdami išsiaiškinti šį klausimą, turime grįžti į praeitį ir pažvelgti į įvykius, kurie įvyko 50 metų anksčiau nei nužudymas.

Pinigai nekvepia.

Tiesą sakant, verta pradėti nuo dar senesnių laikų.

Nuo XV a. vidurio karinė vadų aristokratija ėmė nykti, užleisdama vietą amatų ir prekybos aristokratijai. Ypatingą vietą užėmė finansų elitas. Lošėjai ir pinigų keitėjai negalėjo valdyti jėgos struktūrų, bet jie turėjo pinigų.

Kapitalizmas visuomenėje tvirtai įsitvirtino XVIII amžiuje, o bankininkų klanai iš karto pradėjo kovą dėl valdžios su nacionalinėmis vyriausybėmis. Naujojo žemyno atradimas sukėlė didžiausią bankininkų susidomėjimą. Amerikos valstijos gali tapti ambicingiausių planų bandymų poligonu. Tai šiek tiek apsunkina faktas, kad Amerika skelbėsi esanti laisvės šalis ir tai turėjo įtakos amerikiečių mentalitetui. Todėl vienas iš tėvų įkūrėjų Thomas Jeffersonas nuolat kovojo prieš privataus centrinio banko steigimą. Prezidentai Monroe, Jacksonas ir Linkolnas laikėsi tos pačios linijos. Džeksonas stebuklingai išgyveno pasikėsinimą nužudyti, Linkolnas buvo nušautas, tačiau centrinis bankas vis tiek buvo įsteigtas.

XX a. pradžioje didžiausi bankų klanai, tokie kaip Rotšildai, Rokfeleriai ir Morganai, nusprendė žengti dar toliau. Federalinės rezervų sistemos (FED) bankininkystės projektą sužlugdė prezidentas Taftas, o jo įpėdinis Vilsonas jį iš karto patvirtino. Bankininkams pagaliau buvo leista ne tik tvarkyti pinigus, bet ir patiems juos spausdinti.

Palaipsniui privatizavę Jungtinių Valstijų aukso atsargas, netiesiogiai sukėlę Didžiąją depresiją ir du pasaulinius karus, FED bankininkai pajuto skonį. 1945 m. jie pirmą kartą tiesiogiai susiejo auksą su doleriu, o 1971 m. visiškai atsisakė auksu užpildytos valiutos.

Mirtinas įsakymas

Antrojo pasaulinio karo veteranas Johnas Fitzgeraldas Kennedy pradėjo eiti prezidento pareigas 1961 m. sausio mėn. Sprendžiant iš to, kad Kenedis vyresnysis sugebėjo praturtėti Didžiosios depresijos metu, jo šeima turėjo prieigą prie vidinės informacijos ir žinojo apie FED bankininkų vykdomą didžiulę apgavystę.

Sunku pasakyti, kodėl tapęs prezidentu Kenedis jaunesnysis nusprendė stoti į aršią konfrontaciją su galingais finansiniais klanais. Jis tikriausiai aiškiai matė didėjančią Jungtinių Amerikos Valstijų priklausomybę nuo FED, nes septintajame dešimtmetyje ši privati bankų institucija, kuri spausdino pinigus ir skolino juos vyriausybei už palūkanas, jau buvo pavertusi Jungtines Amerikos Valstijas savo valdomis.

1963 m. birželio 4 d. Johnas Fitzgeraldas Kennedy pasirašė įsakymą Nr. 11110, kuriuo Iždo departamentui buvo suteikta teisė už sidabro užstatą leisti dviejų ir penkių dolerių banknotus su užrašu "United States Banknote", o ne "Federal Reserve Banknote". Tai buvo nuosprendis FED'ui, nes toks precedentas būtų atitolinęs jį nuo spausdinimo mašinos, taigi ir nuo neribotos galios.

Galbūt buvo bandyta susitarti su prezidentu, tačiau susitarimas nebuvo pasiektas. Praėjus penkiems mėnesiams po lemtingojo dekreto pasirašymo, Kenedis buvo nušautas viešėdamas Dalase.

35-ojo Jungtinių Valstijų prezidento nužudymo tyrimas yra tikras neatitikimų ir baltų dėmių rinkinys. Kenedžio žudikas Lee Harvey Oswaldas buvo nušautas praėjus dviem dienoms po suėmimo.

Praėjo beveik 60 metų. Johnas F. Kennedy ilsisi Arlingtono kapinėse, JAV valiuta kaip virusas plinta po viso pasaulio rinkas, vis dažniau kyla krizių, o FED vis dažniau leidžia žaliąjį popierių, kuriuo nuteisė nepaklusnų prezidentą.

P komentaras: užsienis rašo, bet Lietuva tikrina ir nusitikrina, todėl tiesos ieškokite "duonos trupiniais"... atsirinkite kas teisus.

paranormal.lt

Įdomus pasaulis:
Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

...kadangi jau perskaitėte šį straipsnį iki pabaigos, prašome Jus prisidėti prie šio darbo. Skaitykite „Paranormal.lt“ ir toliau, skirdami kad ir nedidelę paramos sumą. Paremti galite Paypal arba SMS. Kaip tai padaryti? Iš anksto dėkojame už paramą! Nepamirškite pasidalinti patikusiais tekstais su savo draugais ir pažįstamais.

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

Skanaus:
15.09.2018 laikas 07:03 Receptai Vaistažolių mišiniai esant kojų skausmams
Kojų skausmai liaudies medicinoje, Vaistažolių mišiniai esant kojų skausmams, Kojų skausmai, kojų skausmas, kojos, kojų gydymas, receptai kojoms, liaudiški patarimai gydant ligas, kaip išgyti, netradicinė medicina, kaip gydytis va...

Skaityti daugiau

05.11.2019 laikas 18:20 Receptai Gardus Plikytos Tešlos Pyragas

Visada smagu išbandyti kažką naujo. Tarkime, plikytą tešlą. Jos paslaptis – karštas vanduo ar pienas, dėl kurio susidaro oro tarpų. Šie kepiniai itin minkšti, purūs ir tiesiog tirpsta burnoje. Tad metas ryžtis naujiems sk...

Skaityti daugiau

24.06.2019 laikas 20:03 Receptai Omletas su pievagrybiais ir špinatais
Pievagrybius supjaustome plonais griežinėliais arba kvadratėliais ir apkepiname keptuvėje ištirpintame svieste. Dedame nuplautus ir pasmulkintus špinatus ir kepame dar kelias minutes, kol špinatai sukris. Pilame kiaušinio plakinį,...

Skaityti daugiau

Taip pat skaitykite:
23.11.2024 laikas 22:46 Lipofuscinas: senėjimo pigmentas ir kaip jį sulėtinti
Lipofuscinas – tai paslaptingas pigmentas, kuris kaupiasi mūsų organizme su amžiumi, tačiau jo poveikio sužinojimas gali padėti geriau suprasti senėjimo procesus. Nors lipofuscinas nėra žalingas, jo kaupimasis gali turėti įtakos odos senėjimui ir kit...

Skaityti daugiau

23.11.2024 laikas 19:13 Vitaminas D: svarba, šaltiniai ir trūkumo pasekmės
Vitaminas D, dažnai vadinamas „saulės vitaminu“, yra esminė maistinė medžiaga, kuri daro didžiulę įtaką mūsų sveikatai ir imuniteto funkcijai. Atėjus šaltajam metų laikotarpiui, kai saulėtų dienų sumažėja, svarbu žinoti, kaip užtikrinti pakankamą šio...

Skaityti daugiau

23.11.2024 laikas 14:40 Antarktidos paslaptis: Onikso upė teka priešingai visoms taisyklėms
Antarktidą daugeliui mūsų įsivaizduojame kaip negyvo, amžinai šalto krašto erdvę, tačiau šis žemynas slepia nuostabų gamtos fenomeną — Onikso upę. Ši unikali upė, kuri atsiranda vasarą, kai ledynai tirpsta, ne tik rodo, kaip gamta išgyvena ekstremali...

Skaityti daugiau

23.11.2024 laikas 13:42 Žemę pasiekė galinga galaktikų susidūrimo smūginė banga
Kosmosas nuolat stebina mus savo neįtikėtinomis dramomis ir paslaptimis. Neseniai astronomai atskleidė, kad galaktika NGC 7318b susidūrė su keturiomis kaimyninėmis galaktikomis Stefano kvintete, sukeldama galingą smūginę bangą. Šis fenomenas ne tik a...

Skaityti daugiau

23.11.2024 laikas 12:09 Vyriško ir moteriško nepasitikėjimo savimi skirtumai
Nepasitikėjimas savimi yra universali patirtis, tačiau kaip jis pasireiškia vyrams ir moterims, gali labai skirtis. Šiame straipsnyje nagrinėsime septynis esminius skirtumus tarp vyriško ir moteriško nepasitikėjimo savimi, siekdami geriau suprasti, k...

Skaityti daugiau