Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Pasaulio Įvairenybės » 2023 » Balandžio » 6

Marjorie Taylor Greene: "Atėjo laikas atsisakyti FED - grąžinti aukso standartą

Marjorie Taylor Greene:

Atstovė Marjorie Taylor Greene paragino Ameriką grįžti prie aukso standarto ir atsisakyti Federalinio rezervo centrinio banko skaitmeninės valiutos, kurią ketinama pristatyti šią vasarą.

Džordžijos valstijos kongresmenė teigė, kad ji "griežtai pasisakys" už Bideno administracijos rengiamą CBDC mokėjimo sistemą "FedNow", kuri veiksmingai kontroliuotų, kaip žmonės leidžia savo pinigus.

"Turėtume grįžti prie aukso standarto, o ne prie skaitmeninių valiutų mokėjimo sistemų. Tvirtas pasas", - trečiadienį tviteryje parašė ji.

Infowars.com praneša: Nors FED pastaruosius kelerius metus planavo tam tikrą CBDC formą, privatus bankų konsorciumas trečiadienį paskelbė, kad, reaguodamas į tebesitęsiančią bankų krizę ir daugybės valstybių atsitraukimą nuo JAV dolerio, liepos mėnesį išleis savo skaitmeninę valiutą.

Iš CNBC:

"Artėjant startui, raginame finansų įstaigas ir jų pramonės partnerius visu pajėgumu ruoštis prisijungti prie FedNow paslaugos", - sakė Kenas Montgomeris (Ken Montgomery), Bostono FED programos vykdomasis direktorius ir pirmasis viceprezidentas, kuris padėjo vadovauti projektui, kai jo vadovu buvo buvęs Bostono FED prezidentas Erikas Rosengrenas (Eric Rosengren).

Programoje dalyvaujančios institucijos galės naudotis septynias dienas per parą, priešingai nei šiuo metu veikianti sistema, kuri užsidaro savaitgaliais.

CNBC tada išreiškė FED CBDC naudingumą, teigdama, kad ateityje bus daug lengviau naujai atspausdintus dolerius įpilti į amerikiečių banko sąskaitas, panašiai kaip jie gavo sraigtasparnių pinigus per COVID pandemiją.

"Programos šalininkai sako, kad taip žmonės pinigus gaus daug greičiau. Pavyzdžiui, pasak jų, vyriausybės išmokos, panašios į tas, kurios buvo išleistos pirmosiomis Kovido pandemijos dienomis, į sąskaitas būtų pervestos iš karto, o ne po kelių dienų, kol pasiektų daugumą žmonių", - pranešė CNBC.

Pagal šią FED programą į Amerikos pinigų pasiūlą buvo įlieta 7 trilijonai naujų dolerių, o tai lėmė istorinę ir nuo 2021 m. besitęsiančią infliaciją.

Kitaip tariant, FED pateikia "sprendimą" problemos, kurią iš pradžių pats pradėjo, sprendimui.

"CBDC, susietas su skaitmeniniu tapatybės dokumentu ir socialinio kredito balu, leis vyriausybei įšaldyti jūsų turtą arba apriboti jūsų išlaidas patvirtintiems tiekėjams, jei nesilaikysite savavališko diktato, t. y. skiepų mandato", - reaguodamas į FED pranešimą tviteryje parašė Robertas F. Kenedis jaunesnysis.

Buvęs prezidentas Ričardas Niksonas 1971 m. atšaukė Ameriką nuo aukso standarto, taip užbaigdamas Bretton Woods sistemą ir tarptautinę pinigų sistemą paversdamas fiat sistema.

Remiantis: https://www.planet-today.com/2023/04/marjorie-taylor-greene-its-time-to.html

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

TAIP PAT SKAITYKITE:
23.05.2023 laikas 14:39 Receptai | Patiekalai Rabarbarų tyrė - uogienė su Chia sėklomis
Be galo mėgstu chia sėklas, kitaip sakant ispaninio šalavijo sėklas, bet man tas pavadinimas per daug ilgas, tegul jos bus tiesiog chia. Apie šias sėklas gi visi dabar kalba ir visi jas jau žino. O jei nežinote, tai labai prašom s...

Skaityti daugiau

23.05.2023 laikas 11:20 Receptai | Patiekalai Rabarbarų kompotas su razinomis ir gvazdikėliais
Gal daug žmonių ir nenustebinsiu su šiuo rabarbarų kompoto receptu, bet pasidalinsiu, nes mūsų šeima labai mėgsta rabarbarus ir šis kompotas mums pats mėgstamiausias ir skaniausias. Visada praverčia, kai norisi atsigaivinti....

Skaityti daugiau

23.05.2023 laikas 11:15 Receptai | Patiekalai Vištienos suktinukai su fermentiniu sūriu ir špinatais
Gavosi labai skani vakarienė. Ačiū Jums labai už pasidalintą receptą. Bene skaniausi pasaulyje vištienos suktinukai, kurių dar niekada negaminote!

Skaityti daugiau

28.05.2023 laikas 19:10 Klounai: Baidenas patvirtino įsakymą, kuriuo Amerikoje bus uždrausta nepriklausoma žiniasklaida

Ketvirtadienį JAV prezidentas J. Bidenas (J. Biden) pritarė planui uždrausti "visas nepriklausomos žiniasklaidos svetaines" Amerikoje, kad "apsaugotų amerikiečius nuo neapykantos".

Skaityti daugiau

28.05.2023 laikas 18:47 Klounai: "Facebook" atleidžia faktų tikrintojus, nes milijonai bėga iš platformos: "Mūsų cenzūros operacija nepavyko"

"Facebook" pradėjo atleidinėti faktų tikrintojus ir pripažino, kad cenzūros operacija patyrė katastrofišką nesėkmę.

Skaityti daugiau

28.05.2023 laikas 18:24 Klounai: Jane Fonda kaltina vyrus dėl klimato kaitos

Dėl klimato kaitos kalti tik vyrai, ypač baltieji, teigia Jane Fonda, kuri mano, kad "tie vyrai" turi būti suimti ir įkalinti.

Skaityti daugiau